PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygun şanzuman dişli takımı

CELİL
09.Mart.2013, 22:44
Arkadaşlar RR 250e-9 model şanzuman dişli takımı ihtiyacı olan varsa internette uygun bir fiyat buldum
komple seti 200 tl8)

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-regal-raptor-sanziman-regal-250-sanzuman-takim-komple-115027536/detay

Gestapoz
09.Mart.2013, 22:53
aslında ihtiyaç olmasa bile alıp bulundurmak lazım abi. bigün elbet lazım olacak

Erkan 28
09.Mart.2013, 23:05
aslında ihtiyaç olmasa bile alıp bulundurmak lazım abi. bigün elbet lazım olacak

Yüzde 99,9 haklısın, aslında bu tür parçaları alıp stoklamak lazım ama henüz o kadar büyümediğimiz için şimdilik uygun parçalarda linkini atmak daha mantıklı.:cheesy::mrgreen:

Aykut Aktaş
10.Mart.2013, 01:25
raptora uyumlu japon şanzımanlar var mı peki ? benim 1.vites geçişleri çok sert oluyo kronik bi problem mi nedeni nedir ?

CELİL
10.Mart.2013, 01:30
raptora uyumlu japon şanzımanlar var mı peki ? benim 1.vites geçişleri çok sert oluyo kronik bi problem mi nedeni nedir ?
japon uyan dişli duymadım zor geçişler debriyaj ayarı veya debriyaj baltasından olabilir 8)

Aykut Aktaş
10.Mart.2013, 01:38
bunu yalnızca 1.viteste yaşıyorum beni şaşırtanda o oldu abi :)

CELİL
10.Mart.2013, 01:43
bunu yalnızca 1.viteste yaşıyorum beni şaşırtanda o oldu abi :)
diğer seçenekler değilse bir ihtimal şanzuman içinde vites ay ından olabilir servisin bakması gerek 8)

Aykut Aktaş
10.Mart.2013, 03:06
Bursa lı RR cılar olarak servisi protesto ediyoruz abi çiban başı ben ve neyQ nickli arkadaş =) teknik bilgim zayıf mazur görün düz motor yerine V twin motor takılabilir mi yani şanzıman ve debriyaj sistemleri farklımıdır ?

CELİL
10.Mart.2013, 03:38
Bursa lı RR cılar olarak servisi protesto ediyoruz abi çiban başı ben ve neyQ nickli arkadaş =) teknik bilgim zayıf mazur görün düz motor yerine V twin motor takılabilir mi yani şanzıman ve debriyaj sistemleri farklımıdır ?

son cevap olarak
motor ve şanzuman bütündür birbirinden ayrılamaz komple bir V motor iyi bir usta tarafından uydurulabilir ama yasal olmaz 8)

ozguralic
11.Mart.2013, 01:19
km'si 17000 olanlar kaçırmasın derim. 8)

neyyQ
11.Mart.2013, 01:25
benim 1.vites geçişleri çok sert oluyo kronik bi problem mi nedeni nedir ?

sabah erkenden gidicem motoru bakıma bırakmaya, baktırmayı düşünüyosan gel istersen konuşuruz.

Bu arada emre motor yetkili servis için sanırım BEY MOTO ile görüşme halinde. Eğer anlaşırlarsa kral olur. Varsa BEY MOTO yu tanıyan ufaktan bi baskı yapsın, el altından yürüsün :D