PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resmen Aranızdayım...

CİNGENE
10.Haziran.2007, 01:29
Cok degerli Yasar agabey sayesinde ve Ali ustanın iyiligi karsısında ben de resmen aranızdayım...Motor Ali ustada; insaallah bir gün bir sekilde kavusursakgetirebilirsek zaten bildiginiz temsili bir görünüs koyarız buraya...tekrar cok cok cok büyük tesekkür ederim Yasar agabey....Sagolun ikinizde...sevgiler...

inci
10.Haziran.2007, 11:09
HOŞGELDİN ARAMIZA , çok renkli bir clubumüz var,sen de keyif alırsın umuyorum.....motoruna bir an önce kavuşmanı ve kazasız sürüşler yapmanı dilerim ...

ugurcuk
10.Haziran.2007, 12:11
aramıza hoşgeldin ali ustanın orada karsılasmıştık. siyah yepis yeni motorunla kazasız belasız mutlu surusler inan bana ilk deneyim için harika bi seçim :D bende öle yaptım ordan biliom :D

Engin
10.Haziran.2007, 13:30
Aramıza resmen hoşgeldin kardeş.

aslanburclu
10.Haziran.2007, 16:35
volkan hoş geldin hadi bi cesaret gel al makinanı

ugurcuk
10.Haziran.2007, 17:09
daha makinayı almadın mı????? aaaaaaaaaa!!!!!!!!! ben sana olayın puf noktasını söliim oraya giderken etraafa bi bakıyorsun gordugun kurye lahmacuncu pizzacı vs bunları dikkatlice gözlemliyorsun ve içinden diyorsun ki bu adamlar bunu yapabiliyorsa ben kralını yaparım cekilin yolumdan ben motorumu alacam diyorsun haaa bide bilen birisinden nasıl kullanman gerektiğini anlatan ufak bi brief alıyorsun sonra bakmışsın trafikte yavas yavas ilerleyen sen :D

CİNGENE
10.Haziran.2007, 20:29
hehhehe sagolun...pazar mesaisi yaptım işte bugün gidemedim..aksam üstüde arkadasım(motor egitmeni benim için) hıyar bana gelirken Gemlik girisinde sevgili Polislerimize kaptırmıs motorunu...gitti 800 cocugun..1 ay yakalanmasa ehliyetinide alacaktı..simdi o yakalanınca ben hayatta almaya gidemem...ALİİİİİİİİİİİİİİİİİ getir motoruuuuuuuuuu :)

ugurcuk
10.Haziran.2007, 20:45
öle motoras cıscıbıl binmeyecen ama kask mont dizlik falan alancen once sonra binecen motora tramvay yolundan gitsen bile emniyet seridinden gitsen bile polisler sana bişey demio racon öleymiş :D yaşar gomutanım sana bunları nereden alabileceğin konusunda yardımcı olur en azından bana bayaa bi yardımcı olmuştu :Dönce tam takım güvenlik sonra polisler bişi demioo :D birazda dua ettin mi tamamdır D:

yenikoylu_ua
10.Haziran.2007, 21:56
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan tekerine taş değmesin

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 15:26
hayırlı olsun