PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KALDERA ya...

handojoe
12.Haziran.2007, 00:31
güneşin gökyüzünde parladığı, rüzgarın toz kaldırmadan estiği bir günde demir atların çektiği arabayla geldim ordaydım. şarkı söyleyen telden haber saldım duman işareti yaptım görmedin. river plate nehrinin kenarındaki sarı yılan kanyonundan ve eski kızılderili mezarlığından geçtim bir tepeden baktığımda yerdeki ateş gökyüzündeki yıldızlardan çoktu, ama KALDERA yoktu.

müslüm baba
12.Haziran.2007, 00:55
Ben hiçbirşey anlamadım Kaldera anlarsa banada anlatsın ama nihayi sonucu Eskişehirde alırız sanırım.

handojoe
12.Haziran.2007, 01:04
Ben hiçbirşey anlamadım Kaldera anlarsa banada anlatsın ama nihayi sonucu Eskişehirde alırız sanırım.

sevgili müslüm baba... bu kaldera ile benim aramdaki bir konuşma tarzı piyer loti tepesinden bahsediyorum o gelmedi burda nehir haliç, sarı yılan kanyonu yol kızılderili mezarlığı eyüp mezarlığı yerdeki ateşlerde şehrin ışıkları oluyor bunu vahşi batıya uyarlıyoruzda biraz hoş oluyo :)

müslüm baba
12.Haziran.2007, 01:07
Hadi yaaa kendimi vahşi batıda sandım :cheesy:

handojoe
12.Haziran.2007, 01:22
heh heh heh kaldera dostum ve diğer arkadaşlar dikkat!

DÜŞÜNDÜM... ARKA FREN LAMBASI topiğinde olmuyor bu işler yeni bir topik açacağım ve kaldera da uygun görürse tabii atışmalarımızı burdan takip edebileceksiniz bu akşam düşüneceğim

aidikurtum şefim reisim buraya bir vestern yazı karakteri ekler misin? kovboylar için kendimizi ifade edemiyoruz da ARZ EDERİM EFENDİM.

kaldera
12.Haziran.2007, 10:06
güneşin gökyüzünde parladığı, rüzgarın toz kaldırmadan estiği bir günde demir atların çektiği arabayla geldim ordaydım. şarkı söyleyen telden haber saldım duman işareti yaptım görmedin. river plate nehrinin kenarındaki sarı yılan kanyonundan ve eski kızılderili mezarlığından geçtim bir tepeden baktığımda yerdeki ateş gökyüzündeki yıldızlardan çoktu, ama KALDERA yoktu.

o bahsettiğin kasabada sessizlik denen bir şey yoktur.tarafımdan lanetlenmiştir.orda çiçekler açmaz böcekler ötmez. :mrgreen: orada ilkbaharda oluşan yaprakların seslerini, uçuşan böceklerin vızıltılarını işitecek bir yer de bulamazsın.KALDERA kadınların nefes aldığı yerde bulunduğu görülmemiştir,bunu nasıl olurda bilmezsin..? yoksa HANDOJOE bir ürkek ceylan gibi kadınların ardına mı saklanıyor.. :P
KALDERA engin suların üstünden gelen rüzgarın mülayim gürültüsünü sever, öğleyin yağan yağmurun temizlediği, taze çam yapraklarının ağırlaştırdığı rüzgar kokusundan hoşlanır. KALDERA için hava kıymetlidir..ama sen bir kaç gün önce ölen bir insanın kötü kokulan duymadığı gibi,bunları duyamıyor ateşin etrafında savaş dansları yapıp saz çalıp oynuyorsun, belkide ateş suyu içiyorsun..

fakat ben bir kovboyum. gürültü, patırtı bizim kulaklarımızı adeta tahrik eder. kuşların ötüşünü, ya da geceleyin su başında kurbağaların bağırışlarını işitmedikten sonra dünyada ne vardır.
ben bir kovboyum ve bunu anlayamam.
ama hiç aceleci davranma;
apaçi halkına, senin derini yüzüp tamtam yapıp hediye edeceğim..
ben biliyorumki, bu tamtamın sesini duyduğumda sen gökyüzündeki engin çayırlarda atalarının yanında ağlıyor olacaksın... :mrgreen: :mrgreen:

aykut
12.Haziran.2007, 10:11
Muhahahahaaa :))

emrahkucukgirgin
12.Haziran.2007, 10:19
Hey amigo C'est sabata hay quizo.... Dikşııııııııııııııııııın

dındırırrıırrım dındımdım dındırırırıım dındımdım dırırıııııım dırırııııııııın.

okan
12.Haziran.2007, 12:02
karamba karambita....valla handojoe kardeşim .. türkçe mealinide yaz daha zevkli takip ederiz... :lol:

handojoe
12.Haziran.2007, 15:13
karamba karambita....valla handojoe kardeşim .. türkçe mealinide yaz daha zevkli takip ederiz... :lol:

bundan sonra WANTED topiğine gelin atlarınızı ve silahlarınızı alın

kaldera
12.Haziran.2007, 15:43

yoruldum peşinde koşmaktan.. :mrgreen:
çekirge gibisin

doğan
12.Haziran.2007, 15:46
aşıkların atışmasına benziyor bu konuşma şekli. zaten bitek ikiniz birbirinizi anlıyosunuz sanırım:)
ama ben bu söz düellosunu tüm RR cılar bir aradayken canlı canlı izlemeyi çok isterim.sitede atışmaktan daha karizmatik olur herhalde. handojoe kaldera'ya karşı, RR cılardan çıt ses çıkmıyor.

handojoe
12.Haziran.2007, 15:46

yoruldum peşinde koşmaktan.. :mrgreen:
çekirge gibisin

işte bir apache asla izlenemez iz bırakmaz ama tilki kadar iyi koku alır bir kurt kadar iyi iz sürer bir yılan kadar sessiz bir kartal kadar hızlıdır.BEYAZLAR ÖLECEK...

kaldera
12.Haziran.2007, 15:58
ay bir kaç kez daha doğup batacak;
HANDO nun kalıbı dinlendirilecek....
beni gördüğü yerde ebedi istirahat edecek... :mrgreen:

handojoe
12.Haziran.2007, 16:01
KASABANIN wanted kısmına geç rüzgar tersten esiyor sesin bana gelmiyor o topikten bana sesini duyur burdan değil