PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan Kapak

Burakçalık
22.Mart.2013, 06:06
Bugün uzunca bir yol gittikten sonra durduğumda Sağdaki akü kapağının yerinde olmadığını fark ettim.Kendisini rüzgarın kollarına bırakmış anlaşılan :mrgreen:

DD 150 e2 siyah sağ kapak lazım elinde olan satan var mı ? kırmızı varsa da olur boyarım.

Veya nereden temin edebilirim ? İnternette aradım epeyce bulamadım

CELİL
22.Mart.2013, 12:21
Bugün uzunca bir yol gittikten sonra durduğumda Sağdaki akü kapağının yerinde olmadığını fark ettim.Kendisini rüzgarın kollarına bırakmış anlaşılan :mrgreen:

DD 150 e2 siyah sağ kapak lazım elinde olan satan var mı ? kırmızı varsa da olur boyarım.

Veya nereden temin edebilirim ? İnternette aradım epeyce bulamadım
Burak geçmiş olsun bende sıfır siyah yan kapak var ama sol taraf malesef :(
kapak ali ustada veya emre ltd (motorland) de vardır 8)

Burakçalık
22.Mart.2013, 18:18
Burak geçmiş olsun bende sıfır siyah yan kapak var ama sol taraf malesef :(
kapak ali ustada veya emre ltd (motorland) de vardır 8)

Onlarin internet sitelerinde bulamadim Celil abi krom olanlar var tek satislari yok ve 150tl. Aslinda Asya Parsin kapaklari bizimkiyle uyumlu mu Celil abi biliyor musun oyle bi cozum bulabilir miyiz onlarin tek satisi var cunku

CELİL
22.Mart.2013, 18:40
Onlarin internet sitelerinde bulamadim Celil abi krom olanlar var tek satislari yok ve 150tl. Aslinda Asya Parsin kapaklari bizimkiyle uyumlu mu Celil abi biliyor musun oyle bi cozum bulabilir miyiz onlarin tek satisi var cunku
internet sitelerinde görülmeyebilir depolarında vardır ama dediğin gibi çift satılıyor ama boyalı olanlar kromajlı olandan az daha ucuz asya parsında uyar fiyat uygunsa olur 8)

baracuda75
24.Mart.2013, 22:09
burak arkadaşım bende sağ kapak var kromaj kaplı istersen

baracuda75
24.Mart.2013, 22:12
bende asya pars var benimde sol kapağım düşmüştü sağ kapak şu an elimde fazla istersen 50 tl ye verebilirim tel numaram 05367150734 gündüz kapalı 6 dan sonra açık telim

Burakçalık
25.Mart.2013, 05:24
bende asya pars var benimde sol kapağım düşmüştü sağ kapak şu an elimde fazla istersen 50 tl ye verebilirim tel numaram 05367150734 gündüz kapalı 6 dan sonra açık telim

Benim kapak siyah kromajsız.Siyah bulamazsam farklı bi çözüm için iletişime geçebiliriz ama