PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ücretsiz Eğitim Organizasyonu

serhatsezer
25.Mart.2013, 01:09
Merhaba Arkadaşlar,

Konu daha önce de farklı şekilde görüşülmüş ancak ben haddim olmayarak yeniden gündeme getirmek istedim.

Hepimiz motor kullanımında eğitimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu tartışılmaz. Ancak herkesin de gidip eğitim almaya imkanı olamayabiliyor. Bu nedenle, hazır sezon da başlamadan RR forumu olarak ücretsiz bir eğitim/seminer vs. düzenleyemez miyiz?

Aramızdaki tecrübeli, belki de eğitimci arkadaşlarımız böyle bir paylaşım içine girebilirler mi?

Normalde bu eğitimler tabii ki ücretli olur ancak forumumuzun bir sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendirebilir miyiz?

ağfndrdm
25.Mart.2013, 01:53
aramızda bu konuda eğitim verebilecek seviyede biri yok bildiğim kadarıyla,bi İnanç isimli arkadaşımız GS3 seviyesine gitmişti en son
ama grup olarak bi eğitmenle anlaştığımızda GS3 seviyesinde sertifikalı bir eğitimi 75 tl ye alabiliriz kendi motorlanmızla katılmak şartıyla
eğer uygun sayıda talep olursa iletişime geçebilirim
aklıma ilk gelen kişi
https://www.facebook.com/murat.denizhan

bireysel olarakta danışabilirsiniz

DR.ALP
25.Mart.2013, 01:55
Serhat bunu biz Bodrum grubu olarak sürekli antrene ediyoruz..tüm kurallar harfi harfine uygulanıyor..sürüş öncesi ve sonrası brifinglerimiz mevcut..katılan herkes de son derece memnun..çünkü kendilerini daha da güvende hissediyorlar..umarım isteğin ki- çok önemli bir konu-rağbet görür8)

ağfndrdm
25.Mart.2013, 02:01
Ama Doktorumunda dediği gibi her zaman beraber yol yapan insanlarız
herkesin bir kendi tarzı var
toplu sürüş konusunda seminer yapılıp
ertesinde antreman sürüşleri yapmamız daha keyifli ve güvenli sürüş açısında verimli olur

altta kastettiğim eğitim ise temel sürüş bilgileri açısında geniş,dar viraja nasıl girilir hızın hangi sevide vs.vs.
konularıyla alakalıydı

serhatsezer
25.Mart.2013, 02:57
Yeni motora başlayanların her türlü bilgiye ihtiyacı var. Viraja nasıl girilir, motor nasıl durdurulur vs.. Dolayısı ile bence yapılacak her eğitim faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Belki öncelikle kimler eğitim almak ister, bir liste hazırlamakla başlayabiliriz. Eğitimi verecek tecrübeli bir RR üyesi bulabiliriz umarım :cheesy:

1- Serhat Sezer
2-
3-
4-
5-
.
.
.
.
.

CELİL
25.Mart.2013, 14:13
Bu çok faydalı yararlı olur fakat ücretsiz eğitim verebilecek düzeyde birisini bulabilirmiyiz 8)

marlox
25.Mart.2013, 15:56
celil abi istanbul ekibinde bu eğitimi sen veremezmisin???

CELİL
25.Mart.2013, 16:29
celil abi istanbul ekibinde bu eğitimi sen veremezmisin???
yok ben sürüş eğitimi almadım söylemesi ayıp ama ben içgüdüsel kullanıyorum pek teknik bilmem 8)

marlox
25.Mart.2013, 16:37
aaaa o zaman sende bendensin kaptan :D

mrtglc
25.Mart.2013, 17:58
yok ben sürüş eğitimi almadım söylemesi ayıp ama ben içgüdüsel kullanıyorum pek teknik bilmem 8)

Evet en tecrübelimiz Celil abi. En çok düşen fakat yaralanmadan kurtulan o :D

ozguralic
25.Mart.2013, 18:06
Eğitime destek :)

Belki öncelikle kimler eğitim almak ister, bir liste hazırlamakla başlayabiliriz. Eğitimi verecek tecrübeli bir RR üyesi bulabiliriz umarım :cheesy:

1- Serhat Sezer
2-ozguralic
3-
4-
5-
.
.
.
.
.[/quote]

ağfndrdm
25.Mart.2013, 19:09
Ben aramızdan birinin bize verebileceği eğitimi olumlu görmüyorum işin açığı
Nasılki türkçe bilmemize rağmen başkasına aktarması zorsa bu durumda aynı

haa bedava bi eğitmen deseki çıkın gelin öğretecem eywallah.

eğer sayımız 20 yi bulursa bi eğitmenle pazarlığa girebiliriz.

1- Serhat Sezer
2-ozguralic
3-ağafendi
4-
5-
.
.
.
.

mrtglc
25.Mart.2013, 19:11
1- Serhat Sezer
2-ozguralic
3-ağafendi
4-mrtglc
5-
.
.
.
.

ozguralic
25.Mart.2013, 19:11
Ağa bence sen bu işi bir kurcala istersen bakalım fiyatlar nedir? Geniş bir zamana yayarak örneğin 2 ay sonra bir tarih aralığı belirleyip İstanbul'da bir eğitim alınabilir uygun fiyata. Fiyat erken belirlenirse bütçe de ayarlanabilir.

mesutdikmen
25.Mart.2013, 19:12
Bende profesyonel birinden eğitim alma taraftarıyım...

1- Serhat Sezer
2-ozguralic
3-ağafendi
4-sarhosefe
5-mrtglc
6-
7-
.
.
.[/QUOTE]

ağfndrdm
25.Mart.2013, 19:15
Ağa bence sen bu işi bir kurcala istersen bakalım fiyatlar nedir? Geniş bir zamana yayarak örneğin 2 ay sonra bir tarih aralığı belirleyip İstanbul'da bir eğitim alınabilir uygun fiyata. Fiyat erken belirlenirse bütçe de ayarlanabilir.

Tamam Özgür bakalım bi
En azından sayımız 10 u geçerse
pazarlık güçümüz yüksek olsun ki ancak o zaman birileriyle kontak kuralım

ek olarak herkesin belli bir tecrübesi olduğu için eğimi GS3 seviyesinde almak hepimizin işine gelir.

Serkan
25.Mart.2013, 19:46
fiyat aganın söylediği gibi olursa profosyonel eğitimde varım

1- Serhat Sezer
2-ozguralic
3-ağafendi
4-sarhosefe
5-mrtglc
6-sshadow
7-

eralp_goksu
25.Mart.2013, 20:27
1- Serhat Sezer
2-ozguralic
3-ağafendi
4-sarhosefe
5-mrtglc
6-sshadow
7- Eralp

sezar
25.Mart.2013, 22:04
Şişli End.Mes. Lisesinde Mondial bir atelye açmışti.Duyduğuma göre Motorsiklet temel sürüş eğitimi veriyorlardı.Yarın Oradaki arkadaşlarımla irtibata geçer, ayrıntılarıda sizinle paylaşırım.