PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YANIYOMM YANIYOMMM !... :)

hosemario
12.Haziran.2007, 05:51
herkse merhaba arkadaşlar. sitenizi tesadüfen buldum sanırım bir haftadırda üyenizim. bu başlığıda yeni gördüğüm için hemen yazıyım dedim. buraya yazmadan bazı konular açtım. saygısızlık olmamıştır inşallah. :roll: :?

bende 1 senedir motor tutkusu ile yanıp tutuşanlardanım. ne yazıkki henüz bende bi ŞAHESER olan RR e kavuşamadım. bazı engeller var onları atlatır atlatmaz hemen alacağım inşallah. motorumu alınca ilk istediğim sizlerle grup gezmelerine katılmak. sizlerden bilgiler alıp motorumu en güzel ve en iyi şelikde kullanarak bakımını yapmak olacak. gerçi şimdiden forumlardaki bilgileri kapmaya başladım.

YANIYOMMM ---RR--- SÜZLÜKTEN YANIYOOOOMMM

YAR BANA Bİ ÇAREEEE :cry: :cry: :cry: :cry: :frown: :frown: :frown:

http://www.youtube.com/watch?v=S9uMs4WJLR8

aslanburclu
12.Haziran.2007, 07:34
yaaaaaa şimdi dışı seni içleride bizi yakıyo hadi hayırlısı inşallah en kısa zamanda sahibi olursun muradına erersin

speedygonzales
12.Haziran.2007, 08:14
Kardeşim hoşgeldin ! Umarım en kısa zamanda alırsın RR'ni !

inci
12.Haziran.2007, 09:10
aramıza hoş geldiniz.....hayırlısıyla motorunuza kavuşmanız dileği ile

aykut
12.Haziran.2007, 09:27
Hosgeldiniz, bu öle bi aşk ki yanma hissi bilki hiç bitmeyecek. Şimdi hayranlıkla izleyeceksin yoldan geçen motorları hayaller kuracaksın, rüyalarına girecek kavuşamamanın vermiş olduğu bu duygusal durum senin yüreğini yakacak şu an olduğu gibi, daha sonra alacaksın mutluluktan uçacak dünyalar senin olacak. Hele hele rüzgarın tatlı tatlı bedenini okşamasını tarifi mümkün olamayan duygular yaşatacak sana. Sonra servise gideceksin bi sebepten çıkışta cebin yanacak hele hele garanti bitince yanacak yerler okadar artacak ki motorunun verdiği o rüzgar bile seni serinletmeyecek :))

şaka şaka Allah tekerine taş değdirmeden kullanmak, kavuşmak nasip eğlesin.

yenikoylu_ua
12.Haziran.2007, 10:32
Aramıza hoş geldin en kısa zamanda motoruna kavuşman dileğiyle

Deli çerkes
12.Haziran.2007, 10:39
Bende sizin gibiyim sevgili Hosemario

80 lerden beri hep bir motorsiklet alma isteğim vardı. tabii o zaman nerde bu kadar çeşitlilik. iş, güç , kariyer derken zamanın nasıl geçtiğini anlamadan yaş oldu 37. ne eski kazancım kaldı nede kariyerlik bir meslek, ancak hala motor isteğim var hemde fena depreşmiş şekilde

Bizim müvekiller bu motor tutkumu bildikleri için ellerine geçen bütün broşürleri bana gönderirler.bende ciğerci kedisi gibi saatlerce bakarım, hatta bir tanesi işverenime 2 adet AGV kask hediye etti.o da benim gibi ama eşinden izin çıkmıyor.karşımdaki dolabın üstüne koydum , birlikte bakıp bakıp iç geçiriyoruz.aynı müvekkile ajitasyon yaptım bir tanede benim için getiriyor.motor aldığımda boyamak ve alev deseni yapmak için bir air brush kalemi birde kompresör aldım. bu aralar deliler gibi evde elime ne geçerse boyamaya başladım.eskiden karikatür çizerdim ancak air brush kalemi bambaşkaymış.biraz özen istiyor.

istanbuldaki boyacıların aslında birer kasap oldukları bilgisini canı yananlardan duyduktan sonra , biraz can sıkıntısından, birazda kendi tarzımı yaratmak için kendi boyamı kendim yapmak gibi bir düşüncem var .kötü olursada hiç olmazsa kendim ettim kendim buldum diye avunurum.kafamdakileri yapana kadar denemelerime devam ederim.

yetmedi RR farlarının aydınlatmasında şikayetler olduğu için ve RR de farında kullanmak için bir Xenon far takımı aldım.bu hafta sonuda kıyafetleri almayı planlıyorum.Motorda kısmetse A2'yi aldıktan sonra . yani kısmetse eylül ayı gibi .forumda 400 CC nin haberi var.%37 lik Ötv sonucu perakende satış fiyatı abartı olmazsa 400 CC de alabilirim.ve alır almaz boyamaya kesmeye biçmeye başlıyorum. bu aralar tuning ve modifiye sitelerinde RR ye adapte edilebilecek parça bakmaktan geceleri yarasa moduna geçtim.uyumuyorum.

yanlız ben sizin gibi RR için şaheser diyemiyorum. bence kaba inşaat gibi . siz ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirebiliyorsunuz.tam isteklerinize hitap eden aksesuralar takıldıktan sonra şaheser oluyor.benzerlerine göre fiyat avantajı olmasıda bu yüzden. bence her motor böyle olmalı.fabrikanın standartlarına göre değil kullanıcının standartlarına göre şekillenmeli. ihtiyacım olmayan veya varlığından bile haberim olmayıp, kullanmadığım bana hitap etmeyen özelliklerin olmasının kimseye faydası olmaz.

Evim ile işyerim arası 10 dakika ( Feriköy- Osmanbey - İstanbul ) ( Bazen yolda Agresus'u görüyorum zannediyorum.bir gün denk gelirsem soracağım ) ancak araba ile park yeri bulmam 1 saat kadar sürüyor. Hayat zaten yeterince yorucu birde trafikte büsbütün çıldırmaya başladım.2006 Range Rover bile bu trafikte veya arazide kesmiyor artık. bu saatten sonra beni ya RR ya da Uzay mekiği paklar. ( çok mu attık ne? )

okan
12.Haziran.2007, 10:59
Kardeşim aramıza hoş geldin....eskişehirdeysen buluşmamamıza gel..orada tanışırız.. sende bol bol fikir alırsın motorlar hakkında...

gecee
12.Haziran.2007, 11:34
hoşgeldin aramıza....
o da olur işallahhh ...
gel aramıza bi bak buluşmalara falan katıl...
en azından RR alana kadar bastırırsın yanmanı :D

doğan
12.Haziran.2007, 16:19
hoşgeldin. inşallah sende en kısa zamanda kavuşursun motoruna. Sanırım bu süreç herkeste aynı oluyor. önce RR ı görme, sonra aşık olma, sonra aklından çıkmaması ve hakkında araştırmalar...
bu işn sonunu söyleyeyim ben sana ; içindeki yangını ancak bir RR alarak söndüreceksin :)

carvalho
12.Haziran.2007, 16:47
Hocam, hoşgeldin öncelikle

Eskişehir Musaözüne gel diycem de ortalık yangın yeri gibi RR kaynayacak. Sana yazık olacak :)

Şaka bir yana hayalindeki RR'ye umarım bir an önce kavuşursun...

Eskişehir'e sevgiler...

hosemario
12.Haziran.2007, 17:39
Hosgeldiniz, bu öle bi aşk ki yanma hissi bilki hiç bitmeyecek. Şimdi hayranlıkla izleyeceksin yoldan geçen motorları hayaller kuracaksın, rüyalarına girecek kavuşamamanın vermiş olduğu bu duygusal durum senin yüreğini yakacak şu an olduğu gibi, daha sonra alacaksın mutluluktan uçacak dünyalar senin olacak. Hele hele rüzgarın tatlı tatlı bedenini okşamasını tarifi mümkün olamayan duygular yaşatacak sana. Sonra servise gideceksin bi sebepten çıkışta cebin yanacak hele hele garanti bitince yanacak yerler okadar artacak ki motorunun verdiği o rüzgar bile seni serinletmeyecek :))

şaka şaka Allah tekerine taş değdirmeden kullanmak, kavuşmak nasip eğlesin.

hoppala dakika 1 gol 1 :):) ayku arkadaşım geyik muhabbetleri bölümünde " korktmayın beni " diye bir başlığım var. baba o başlığa bi göz atarmısın rica etsem.

carvalho evet eskişehirdeyim fakat bazı dizi işlerim yüzünden bu tarihte burda olabilirmiyim emin değilim. amaaa olursam kaçırmayacağıma emin olabilirsin. gitmemem için beni tutan olursa vay haline :) doğan ,gecce ,orhan ,deli çerkes ,yeniköylü_ua ,aykut ,inci ,speedygonzales :) ve aslanbuçlu sağolun hoşbulduk. mesajlarınız için gönülden teşekkürler ve bundan sonrada mesaj yollayacak herkese. allah kazasız belasız ve keyif dolu sürüşler vermesi dileğimle.

okan
12.Haziran.2007, 17:43
beni hoşbulmadın heralde... :cry:

hosemario
12.Haziran.2007, 17:49
allahhhh en önemli kişiyi yazmamışım baba sana özel mesaj yazarım buraya be ne diyon sen gomtanım OKAN KARDEŞİME KUCAKLAR DOLUSU TEŞEKKÜRLER

okan
12.Haziran.2007, 17:51
eyyvallah hosem mariom kardeşim......ama karıştırdın ben gomtan diiilim hee..sifil bi vatandaşım .. az da kafadan teyyareyim..... :lol:

Tayfun
12.Haziran.2007, 21:04
Yananı görür allah :)

afaydin
14.Haziran.2007, 15:20
Aramıza hoşgeldin,

Inşallah bir an once RR ye kavuşursunuz.Çok keyifli ve guzel gorunumlu bir alet RR.
Bir buçuk aylık regalci olarak çok memnunum (ufak tefek ilk çalışma sorunları haricinde).
Sizinde bu güzel hazza bir an once kavuşmanızı diliyorum...
:cheesy:
Ali Fuat Hoca

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 15:22
Alifuat Hocam sizde hoşgeldiniz bittimi şehir dışı araştırma eğitim filan kavuştukmu size

afaydin
14.Haziran.2007, 15:30
Şimdilik bitti gibi üstad,

Bu ara benim motorda bu şehirdışı işlerinden 350 km de takıldı kaldı
hakkını veremedim son haftalarda valla.

Buralardayız inşallah.

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 15:32
Canın sağolsun hocam daha yol yapacak çok günlerimiz olacak inşallah halledebildinizmi plakalığın ışığını

handojoe
14.Haziran.2007, 15:47
Şimdilik bitti gibi üstad,

Bu ara benim motorda bu şehirdışı işlerinden 350 km de takıldı kaldı
hakkını veremedim son haftalarda valla.

Buralardayız inşallah.

yavaşça hocam yavaşça

altı ayda 9635km oldu dahada gidiyorum ama doyamıyorum bii 750 cc lik şaaarrrtt

HANDO konuştu... :x

afaydin
14.Haziran.2007, 17:09
Plaka ışığı güzel oldu farkedilebilir ama bir o kadar da loş bir maviliği var.

Ancak ön fara koyulan angel randımanlı olmadı, titremeden etkileniyor ve yapışkanından kopuyor.
Ayrıca far cam kapağını açıp kenarlardaki kendi elastik yapıştırıcısına ilave yapmadan tekrar yapıştırmıştık. Maalesef cam düştü.
Allahtan evde park halinde düştü, inşallah servise camı iyice yapıştırtıcam hafta sonu.

HANDO kardeş, aylık ortalaman 1500 km civarında ama bana 1.5 ayda 350 km skoruma yavaş yavaş diyosun :)
Şakası bi tarafa hakikaten rüzgarı hissede hissede gitmek, motor titreşimi ve eksoz homurtusu zevkli bir birleşim.
Insanın bindikçe binesi geliyor. Allahtan eşimde artçı gezmeyi sevdi de aile boyu bu tadı alıyoruz.
Light bir erkek olarak tek taraflı kalsak yanmıştım valla ;)

CC büyütmeye gelince ileride oda olur inşallah, hiç acelem yok.
Ayrıca Istanbul'da motor sürmenin riskini iyice anlamış bulunuyorum ve
olabildiğince temkinli ve kendimi sürücülere göstererek gitmeye ve de sezgilerimi daha da güçlendirmeye çalışıyorum.
Bu güzel sitemizdeki tecrübe aktarımlarından da kendime çıkardığım pay, "Motorsiklet üzerinde arabaya göre 10 kat dikkatli olmak gerektiği".

Herkese kazasız belasız keyifli haftasonu diliyorum.

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 17:14
Hocam yani hafta sonu beraberiz Mehmet kardeşin orda bende artcıyı değiştiricem benim angellerde kendini bıraktı inşallah erken biterse şehitleri anma kortejine katilıcaz neyse sözü uzatmayayım hafta sonu görüşmek dileğiyle

Tayfun
14.Haziran.2007, 19:58
Yangın devam ediyomu hala :)

hosemario
17.Haziran.2007, 09:46
neresi neden niçin kim yaktı ? anammmm yangın varrrr

Tayfun
17.Haziran.2007, 20:57
Yangın olur biz yangına giderizzzzzzzz, düz ovada regallerle sekerizzzzzzz :P

ToMCaT
18.Haziran.2007, 15:11
Hosemario;

hoş geldin arkadaş , hayırlı olsun bakalım üyeliğin. aynı şehirdeyiz valla şaşırdım birden görünce. görüşmek dileğiyle...

hosemario
18.Haziran.2007, 20:27
eyvallah tomcat.bende sana yazacaktım biraz önce musaözü gezisi listesinde gördüm ismini ama + ardcın yok galiba. bende görüşmek isterim senin canavardamı RR?

ToMCaT
25.Haziran.2007, 12:18
eyvallah tomcat.bende sana yazacaktım biraz önce musaözü gezisi listesinde gördüm ismini ama + ardcın yok galiba. bende görüşmek isterim senin canavardamı RR?

yok kardeş ben kawasaki kullanıyorum RR cılarla bir gönül dostluğumuz var.