PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SARIKAYALARDAN BİR BOMBA DAHA

aykut
12.Haziran.2007, 11:51
Arkadaşlar dün motoru bıraktığım Aygün motordan Levet abi ile muhabbet ederken kendisine regal modelleri ile ilgili sorular sordum sonra muhabbet ya bir arayalım yeni bişiler getirecekti sarıkayalar dedi, yani arklı model arayışındalar dedi sonra sarıkayaları aradı be sanırım ay sonu yada diğer ay ortası 400 evet 400cc su soğutmalı modeller geliyormuş. Hadi hayırlı olsun şimdiden hepimize gerçi ben epey bi süre motor almam artık ama hayırlısı .Umarım lafta kalmaz :?:

aidikurt
12.Haziran.2007, 12:54
baba inanma bu tür laflara 350 liliğide 1 seneden beri getirecekler ama ortada yok.

emrahkucukgirgin
12.Haziran.2007, 16:12
Toy daha abisi :-)

Bizim gibi kaşarlanmadı henüz...

okan
12.Haziran.2007, 18:00
bu 400 lük işi doooru beyler....ben çok önceden biliyodum...ama sööleme dediydiler...sarıkayalardaki arkadaşlar.... :oops:

aslanburclu
12.Haziran.2007, 19:10
bu 400 lük işi doooru beyler....ben çok önceden biliyodum...ama sööleme dediydiler...sarıkayalardaki arkadaşlar.... :oops:

hey okanım k.denizlim sendemi ya sendemi bırakın bunları çinliler 400 cc. motoru nerde üretmişte gönderecek 400 cc hımmm ben ce resmen hikaye gibi geliyo

müslüm baba
12.Haziran.2007, 19:32
Gelmez abicim gelmeeeeeeez neden mi? çünkü avrupa birliği 250 cc liği geçerse artık enjeksiyon istiyor bu motorlarda enjeksiyon yok yapılıp izin belgelerinin alınması da çok büyük yatırım istiyor o yüzden bence hayal.

Tayfun
12.Haziran.2007, 19:46
Hatta hayaldende öteeeee :)

aslanburclu
12.Haziran.2007, 20:38
ama kötü dediğimiz
mondial 250 mct bunu yapmış eksost sistemine bişiler takmış avrupayada çıkabilirmiş bir arkadaşa yeni aldık satıcılar söyledi gerçi ben bişey anlamadım bilenler yazsın

Tayfun
12.Haziran.2007, 21:29
Fasa fisodur komtanım ya...

Topuz
12.Haziran.2007, 23:25
bir yorum da ben yazayım arkadaşlar..

regal in 350 si gelse idi ne olurdu diye düşünüyorum. motoru kötülemek istemem ama, 250 liği yüksek hızlarda zırlama, tırlama ve vida gevşemelerine neden oluyor. 350 lik ne olurdu acaba.. hani bu çinli ya.

rivayetlere göre gelecek motor 400 lük ve regal ise, önce şaşi ve bağlantıların sağlamlığı tereddüt oluşturabilir. neme lazım.. 160-170 km hıza göre yapılmış mı acaba merak ederim doğrusu.

asıl bomba şu olmak gerek, 250 lik motor 5000 tl küsürken, 400 lük motor kaç tl olacak. basitçe doğru orantı yaparsak, 8000 lere denk geliyor. ayrıca, fiyatı yüksek olacak bir çinli yi niye ve kim alsın. o kadar para varsa, gider başka bir şey alır.

Tayfun
12.Haziran.2007, 23:54
Demirden korkan motora binmez olur biter ;)

handojoe
13.Haziran.2007, 00:01
yahu hem cruiser motor seviyonuz hemde 160 170 km hızdan bahsediyınuz hemde o görüntüdeki motorlarla... yapmayın arkadaşlar bir cruiser motor 120 130 km yapsın ama bu hızda adamı yormasın rahat olayım yeter yolu iyi tutsun önemli olan bu 170km hızda o motorda nası duracağız dengesiz motorlar bunlar olmaz ki canım 120 km hızda araba konforu versin zırlamasın yeter...

Tayfun
13.Haziran.2007, 00:03
Valla ancak Goldwing gibi motorlarla yüksek süratte keyifli ve konforlu yolculuk yapılabilir, gerisi buna uygun değil.

aslanburclu
13.Haziran.2007, 00:07
yahu hem cruiser motor seviyonuz hemde 160 170 km hızdan bahsediyınuz hemde o görüntüdeki motorlarla... yapmayın arkadaşlar bir cruiser motor 120 130 km yapsın ama bu hızda adamı yormasın rahat olayım yeter yolu iyi tutsun önemli olan bu 170km hızda o motorda nası duracağız dengesiz motorlar bunlar olmaz ki canım 120 km hızda araba konforu versin zırlamasın yeter...

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: helallllll sana koçum çobanımmmm aslanım şopar kowboyum ((((( ya cowboy kardeşim trakyalılara neden şopar derler ayrıca şopar ne demek biraz anlıyacağımız dilden yazarmısın ama ben iyiliksever eylenceyi hayatı seven kişiler diye kafamda canlandırıyorum aman sakat bişeyse bilmeden bi sakatlık yapmayalımmmm :? :? :? :? :? :? :?

handojoe
13.Haziran.2007, 00:13

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: helallllll sana koçum çobanımmmm aslanım şopar kowboyum ((((( ya cowboy kardeşim trakyalılara neden şopar derler ayrıca şopar ne demek biraz anlıyacağımız dilden yazarmısın ama ben iyiliksever eylenceyi hayatı seven kişiler diye kafamda canlandırıyorum aman sakat bişeyse bilmeden bi sakatlık yapmayalımmmm :? :? :? :? :? :? :?

sevgili abim... şopar chopper ın türkçe karşılığıdır yani okunuşu roman vatandaşlara bir ünvan olarak verilmiştir. doğru abi bugün kazanırlar bugün yerler. eğlence ve müzik olmadan yaşayamazlar doğuştan müzisyendirler. o ünlü sanatçıların arkasında çalanların bi çoğu romandır. örn: h. şenlendirici

aslanburclu
13.Haziran.2007, 00:32
eyvallah sağol ya valla iyi oldu bak okuyacak herkesde öğrenecek

Tayfun
13.Haziran.2007, 00:43
Hepimiz şöyle kallavi bi şopar motosiklet alabilsek komtanım dimi, japon şoparlarını tavsiye edermisiniz peki :D

hosemario
13.Haziran.2007, 00:51
ben trakya üniversitesi mezunuyum şopar romanların çocuklarına denmiyormu bazıları kızan da diyo tabi. benim en çok orda garibime giden gençler dostum , arkadaşım yerine birbirlerine adaş diyordu. ilk duyduğumda heralde her gencin yöresel bir gelenek olarak tek isim takıldığını sanmıştım :):):):):)

Tayfun
13.Haziran.2007, 13:01
Trakya lügatı çok geniştir, bu lugatın en büyük kelimeside kapçıktır :D :D :D

hosemario
13.Haziran.2007, 13:50
ehuehuhueheu o biraz argo bi küfüre giriyor dostum aman hee :):):):):)

Tayfun
13.Haziran.2007, 13:52
Hehehehe işi bilen uyanıyo işte, gerisini sölemem hehehehehehe :P

handojoe
13.Haziran.2007, 14:25
romanların bir diğer adı GLAVA dır roman olmayanlarada GACO denir

Tayfun
13.Haziran.2007, 14:34
Trakyada amma çok kabile varmış ya :P

hosemario
13.Haziran.2007, 14:36
yav tayfun biraz yavaşla msn ime hep senin cevapların patlayıp duruyor yetişemiyorum sana cevap yazmaya :):):) bide o başlıktan bu başlığa atlayıp duruyon :)

gecee
13.Haziran.2007, 17:11
yav tayfun biraz yavaşla msn ime hep senin cevapların patlayıp duruyor yetişemiyorum sana cevap yazmaya :):):) bide o başlıktan bu başlığa atlayıp duruyon :)

deli o deli .... :mrgreen:

aslanburclu
13.Haziran.2007, 19:07
ya w bi şopar nedir dedik işin içine ettiniz alla allaaaaaaa hişşşşşş çok ayıp kapçık mapcık ))))