PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : W-A-N-T-E-D KALDERA & HANDO-LANE ısrarla, istekle

handojoe
12.Haziran.2007, 13:42
Kadınlar; hep az olmuştur hayatımızda koynumuzda çıngıraklı yılanlar besleyip yüzümüzdeki kiri ve tozu atların su yalaklarında temizledik hep. kadınlarımız silahlarımızdı barut kokardı kendimiz ata ve silaha bu da hayatın bize biçtiği rol olsa gerek.

kaldera
12.Haziran.2007, 14:53
kadının bulunduğu yerde her an savaş çıkabilir... :P .
bir kadınla uğraşacağıma bizon sürüsü ile karşı karşıya kalmayı tercih ederim.. :P

1993 yılında çok uzaklarda olan günlerin ve gecelerin altı ay sürdüğü fin topraklarında bulundum.orada hep soğuk kış vardı..
bu kasabada erkekden çok kadın bulunuyordu :P :P ..ne büyük talihsizlik :mrgreen: kadınlar kelebek olmuş uçuyordu adeta..her yeri istila etmişlerdi
KALDERA o uzak fin topraklarında böyle zulum görmedi :mrgreen: :mrgreen:

handojoe
12.Haziran.2007, 15:01
bir kızılderili şefi dediki "kadınsız mutluluk olmaz"

biz türk kabilesi olarak niye gelişemiyoruz, çünki; daha kadınlarla olan dialoglarımızı aşamadık onlarla konuşamıyoruz bile doğru dürüst. daha aşk ve cinsellik problemini aşamamış bir toplumdan ne üretipte ortaya koymasını beklersin.

kaldera
12.Haziran.2007, 15:07
kes palavrayı..
bir kadın gibi dilin çatallı. :mrgreen:
rüzgar gibi her yöne esiyor.. :mrgreen:

handojoe
12.Haziran.2007, 15:11
hando doğru söylüyor o yüreğinden konuşuyor. çatal dillileri ağaca asar altına bir ateş yakıp kızartırız biz. ölüm yavaş yavaş olmalı sabahın kokuları burnumuza gelene dek

kaldera
12.Haziran.2007, 15:15
onun içinmi MONTANA da yasa çıkardılar

yedi ya da daha fazla Kizilderili'yi bir arada görürseniz vicdan azabi

çekmeden ve yasayi da arkaniza alarak öldürebilirsiniz.
al güney DAKOTA

· Bir beyaz, kendi evinde ya da arazisinde beşten fazla Kızılderili görürse, öldürebilir. Kızılderililer "saldırgan taraf\" kabul ediliyor.

eminim bundada senin parmağın vardır..
ama yedi kişi olmanızı bekleyemiyeceğim kusura bakma :mrgreen:

ağaçlarda, meyvelerde hiçbir zaman başarısızlık göremezsin. ağaç meyveyi vereceği mevsimi şimdiye kadar hiç şaşırmadı. hayvanlar asla yanlış yapmadı.
bende seni şaşırmayacağım.. :mrgreen:

handojoe
12.Haziran.2007, 15:28
ordu her kızılderili kafa derisine ödül koydu yiyeceğimiz olan bizonlarda avcılar tarafından avlandı. güney ve kuzey dakota da artık bufaloların üzerinde akbabalar uçuyor rüzgarlar bizim için sert esiyor artık yağmurlar bereket getirmiyor. bir kısmımız wayoming e gitti bir kısmımız kanada ya bir kısmımız beyazların içinde kayboldu gitti. ama ben büyük şef ceranimo nun ordusuna katılacağım ve beyazlar ölecek. ben bir apache yim bir savaşçı gibi ölmeyeceksem yaşamanın bir değeri yok. tarlalarda mısır yetiştirmek büyük annelerin işi bu apache lerin tarzı değil.

kaldera
12.Haziran.2007, 16:09
ordu her kızılderili kafa derisine ödül koydu yiyeceğimiz olan bizonlarda avcılar tarafından avlandı. güney ve kuzey dakota da artık bufaloların üzerinde akbabalar uçuyor rüzgarlar bizim için sert esiyor artık yağmurlar bereket getirmiyor. bir kısmımız wayoming e gitti bir kısmımız kanada ya bir kısmımız beyazların içinde kayboldu gitti. ama ben büyük şef ceranimo nun ordusuna katılacağım ve beyazlar ölecek. ben bir apache yim bir savaşçı gibi ölmeyeceksem yaşamanın bir değeri yok. tarlalarda mısır yetiştirmek büyük annelerin işi bu apache lerin tarzı değil.

aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir..
kalderanın sözü budur.

handojoe
12.Haziran.2007, 16:13
her kitap gerçeği yazmaz. gerçek sadece ve sadece yaşanmış olandır şahit olmaya yada insanlar tarafından bilinmeye gerek duymaz.

HANDO konuştu...

müslüm baba
12.Haziran.2007, 19:36
Doktor bunları kendi hallerinde bırakın dedi :cheesy:

Tayfun
12.Haziran.2007, 21:28
Bu topik teksasa dönmüş resmen :)

handojoe
12.Haziran.2007, 22:16
aman dostlar ateş hattındasınız dikkat.

ÇeLeBi MuRaT
12.Haziran.2007, 23:28
Hando ne kadar sığırın var :mrgreen: kurban bayramında getirde paraya çevir barii :D

handojoe
12.Haziran.2007, 23:39
Hando ne kadar sığırın var :mrgreen: kurban bayramında getirde paraya çevir barii :D

kurbana zor çünkü danalarım büyüdü bügün yarın satılır daha küçük olanlarda o zamana yetişmez

Tayfun
12.Haziran.2007, 23:42

ENEMY AHEAD, TAKE COVERRRRRRRRRRRRRRRR.

aslanburclu
13.Haziran.2007, 00:02

ENEMY AHEAD, TAKE COVERRRRRRRRRRRRRRRR.

uleeee tayfun bu yazıdan ben bi halt anlamadımmmm dur anladığım şekilde sorayımmmmm :? :?

:? :? :? :? :? ne diyooooonnnnnnn lannnn siiiiiiiiiboooooooooobbbbbbbbbbbb. (heh heh heeeeeeeeeeeeee) :P :P :P :P

Tayfun
13.Haziran.2007, 00:09
Hehehehehe komtanım yaaaaaa :) Düşman ödce kıçınızı biryerlere saklayın demek bu :P

handojoe
13.Haziran.2007, 01:50
Hehehehehe komtanım yaaaaaa :) Düşman ödce kıçınızı biryerlere saklayın demek bu :P

hey KALDERA... :!: bizim bölgemize yabancılar dadanmış. bu meksikalılar fiestadan bahsediyor konu dağılıyo :x rio grande nin aşağısına geçmeyelim lütfen :!: . bölge belli (arizona teksas new mexico california) yani bütün güney batı.. :roll:

kaldera
13.Haziran.2007, 10:09
grand kanyona da gitsen seni bulacağım..

gökyüzündeki engin çayırlar üzerinde hareket eden bir bulut olsan ,yağmur olup ağlayacaksın .. :mrgreen:
seni göndereceğim çayırdaki otların yeşilliği yüzündeki savaş boyalarını akıtacak.... :mrgreen:
posterinde kadın misali başını bağlamışsın.. :mrgreen:
çenenide ben bağlayacağım. :mrgreen:
huzur içinde ebedi istirahate çekileceksin.. :mrgreen:
atalarının bulunduğu bu toplu konutlarda ;
bana ne oldu böyle diye düşüneceksin :mrgreen:

handojoe
13.Haziran.2007, 11:45
Hey KALDERA... HANDO konuşuyor. ölüm savaşçılar içindir cesur ölmek saklanarak yaşamaktan iyidir. adım belli eşkalim belli savaş boyalarımı sürdüm baltamı biledim avcı oklarımın yerinde savaşçı oklarım var artık düşmanlarımın kanını akıtmak için.

HANDO konuştu...

Tayfun
13.Haziran.2007, 12:59
Babacanlar siz yakında motor üzerinde cüneyt cüreklibatur(ARKIN) gibi ok ve yay ile gezip regal harici motorları avlayacaksınız :) allahtan karate bilmiyonuz yoksa yanmıştık alim allah :D

http://img147.imageshack.us/img147/2172/dkaxk4.jpg (http://imageshack.us)

O zaman siz nereyi kurtarırdınız düşünemiyorum bileeeeeeeee :cheesy:

handojoe
13.Haziran.2007, 13:45
seni yaramaz komanci hınzırı (TAYFUN)

Tayfun
13.Haziran.2007, 13:54
Hobaaaaaaa yeni bir tür, komanci zabıta, seyyar satıcıların kafa derisini yüzüp eve abajur yapan bir şahsiyet :P

handojoe
13.Haziran.2007, 14:39
HEY şapkası kurşun delikli KALDERA... bırak atların teknik özellikleri hakkında brifing vermeyi savaş meydanına in boyaları sürünmüş bir apache seni bekliyor atı huysuzlanmış şaha kalkar gözleri ufukta KALDERA arar.

hey GRİNGO LAR apache bölgesinde çocuklar gibi yaramazsınız. hayatta kalmak istiyorsanız elinizi silahınızdan uzak tutun, etrafa cesur bakın en önemlisi sessiz olun.

unutmayın bir apache gözlerinize bakıp sizin yüreğinizi okur

kaldera
13.Haziran.2007, 15:04
kes palavrayı.
sadedegel artık..
attığın taş ürküttüğün kurbağaya deymez oldu :mrgreen:

ögrendikce daha cok bilirsin,
bildikce daha cok unutursun,
unuttukca daha az bilirsin.
o zaman sana da gerek yok... :mrgreen:

carvalho
13.Haziran.2007, 16:33
Babacanlar siz yakında motor üzerinde cüneyt cüreklibatur(ARKIN) gibi ok ve yay ile gezip regal harici motorları avlayacaksınız :) allahtan karate bilmiyonuz yoksa yanmıştık alim allah :D

http://img147.imageshack.us/img147/2172/dkaxk4.jpg (http://imageshack.us)

O zaman siz nereyi kurtarırdınız düşünemiyorum bileeeeeeeee :cheesy:

Benim bildiğim zabit bu resme fotomontaj yapar en kralından :cheesy:
Amman bu kasabada pardon topikte yabancıları pek sevmiyorlar, kurşunlara hedef olmadan uzayayım ben...

handojoe
14.Haziran.2007, 11:22
KALDERA 'ya telgraph

KALDERA stop NERDESİN stop HANDO SOKAKTA SENİ SORUYOR stop GÜNEŞİ ÜZERİNE DOĞDURMA stop HANDO GÜNEŞTEN ÖNCE UYANIR stop KAHVALTIDA ÇINGIRAKLI YILAN ÇORBASI VAR stop ÇINGIRAĞINI YEME stop MEYDANA ÇIK stop

HANDO konuştu iyi konuştu öz konuştu stop.

kaldera
14.Haziran.2007, 12:45
düşünüyorumda ;
acaba doğal yollardan gökyüzünde seni bekleyen atalarının yanına taburcu olurmusun..?
hani bana hiç gerek kalmasa diyorum.. :mrgreen:
varmı böyle bir ihtimal...
yoksa eğer;
gümüş mermilerimle seni kevgire çevireceğimden şüphen olmasın.. :mrgreen:
KALDERA nın sözü budur..

KALDERA tereddüt etmez ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

handojoe
14.Haziran.2007, 12:51
hah hah hah... o zaman bekle; atımın tökezlemesin, bufala sürüsünün içinde yaya kalmamı, çölde yılanların içinde çizmesiz gezmemi, kanyondan geçerken üzerime kayaların yuvarlanmasını...

bekle kaldera bekle...

HANDO konuştu.

kaldera
14.Haziran.2007, 15:21
şöyle yapıyoruz o zaman;

http://www.gamershell.com/downloads/init.php

bu url den bu oyunun demosonu indir.
gelmiş geçmiş en ünlü western oyunu OUTLAWS ı bilirsin sanırım..
o tarihte oyunun finalinde takılıp kalmıştım.insanlar finale geldiğime bir türlü inanmıyordu.. :mrgreen: ama oyunun sonunda böyle böyle
olacak deyince sesleri kesilmişti..
1997 de çıkmıştı.tam bir nostalji..sanırım online de oynanabiliyordu ..ama o tarihte internet nerde...

bir incele bunu... :mrgreen: ENNİO MORİCONE nin eşsiz müzikleri ile tam bir şölen...
belki nette çarpışırız kimbilir..
çarpışma videosunuda buraya koyarım.

HANDO nun defterinin dürüldüğüde tarafımdan tescil edilmiş olur :mrgreen: :mrgreen:

handojoe
14.Haziran.2007, 15:38
hando ilkel bir yerlidir medeniyetin kirletmediği ne bilir sizin ayuncaklarınızla oynamayı teknoloji özürlü olduğumu biliyorsun ve beni gafil avlayacaksın.

bir vuruşma sahnesi çekeceğim onun planlarını yapıyorum herşeyi bana ait olacak tamamen ben eğer başarabilirsem bunu ilk regal kabilesi seyredecek. sende uzaktan bakarsın. (oyunu bir inceleyeceğim akşama)

HANDO SÖYLEDİ SÖYLEYECEĞİNİ...

carvalho
14.Haziran.2007, 15:44
Haydeee, bunca racon kesmeler bir internet olayıyla mı bitecekti.

Biz de heyecanla filmin sonunu bekliyorduk...

Tamam, tamam gittim amigo, sakin ol ha!!!

handojoe
14.Haziran.2007, 15:53
Haydeee, bunca racon kesmeler bir internet olayıyla mı bitecekti.

Biz de heyecanla filmin sonunu bekliyorduk...

Tamam, tamam gittim amigo, sakin ol ha!!!

aaaa... bir edirne gezisi yapmadan hayatta bırakmam bu sezon

tabii kaldera da gelecek işte final sahnesi o zaman olacak admine duyurunda bi edirne gezisi

düzenlesin

HANDO konuştu... :x

kaldera
14.Haziran.2007, 15:55
kes palavrayı;
http://img72.imageshack.us/img72/1893/outlawsth0.jpg (http://imageshack.us)
çık karşıma

handojoe
14.Haziran.2007, 15:59
aha... :?

güneşi arkasına alan kim :?:

:oops:
ben güneşe bakamam, yıllardır gece yaşadığım için, ayrıca havada rüzgar var çok zor bir vuruşma havada alaca karanlığa dönmek üzere , sabah ola hayrola

HANDO konuştu... :x

ankete oy verin bre kızanlar adil olun kaldera biz vermeyeceğiz...

handojoe
17.Haziran.2007, 02:20
işte ayit alduğumuz yer...

HANDO ve KALDERA nın sahnesi

HANDO başrolde... :cheesy:

Tayfun
17.Haziran.2007, 20:59
Babacanlar iyice masar osmanlık oldunuz varya :P

handojoe
18.Haziran.2007, 00:37
Babacanlar iyice masar osmanlık oldunuz varya :P

heh heh heh... cerrah paşalık olmayalımda...

HANDO konuştu... :P

handojoe
21.Haziran.2007, 00:42
hey KALDERA...

şu engin bilgeliğini az kenara bırakta kendi topiğine dön...

hep motor tamir reyonundasın bak benim resmime

HANDO seni bozkırlara çağırıyor...

HANDO KALDERA' YA seslendi... :x

handojoe
07.Temmuz.2007, 00:24
nerdesin KOVBOY

HANDO...

dağlarda kartal oldu, çölde yılan oldu, geçit vermez kayalarda yol oldu,

uçamadı yürüdü, yürüyemedi süründü,

susadı su içemedi, acıktı bir lokma yiyemedi,

yoruldu dinlenemedi, gece oldu yatamadı, yatsa uyuyamadı,

kimselere izin soramadı, sorsa bir yanıt alamadı

öyle sustu ve dondu kaldı.

HANDO, KALDERA'YA seslendi... :)

kaldera
07.Temmuz.2007, 12:32
nerdesin KOVBOY

HANDO...

dağlarda kartal oldu, çölde yılan oldu, geçit vermez kayalarda yol oldu,

uçamadı yürüdü, yürüyemedi süründü,

susadı su içemedi, acıktı bir lokma yiyemedi,

yoruldu dinlenemedi, gece oldu yatamadı, yatsa uyuyamadı,

kimselere izin soramadı, sorsa bir yanıt alamadı

öyle sustu ve dondu kaldı.

HANDO, KALDERA'YA seslendi... :)

bu gidişle kendi kendini telef edeceksin...
banada ihtiyaç kalmayacak :mrgreen:

handojoe
07.Temmuz.2007, 23:58
edirne ye gel kovboy

edirne yakşi güzel

HANDO KALDERA'YI ÇAĞIRDI... :x

handojoe
13.Temmuz.2007, 00:18
hey kovboy...

ne kadar çok işin var...

bu kadar çok çalışıyorsun, tamam...

peki, NE ZAMAN yaşıyorsun.