PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 13-14 Nisan istanbulda Buluşalım

Erkan 28
03.Nisan.2013, 17:12
Herkese Selamlar

13-14 Nisan günü istanbulda güzel bir buluşma gerçekleştirelimmi ne dersiniz ?

13 nisan taksim meydanında (yakınlarında) buluşup önce gece eğlencesi ardından 14 nisan günüde sabah Güzel bir kahvaltı sonrasında istanbul turu, öğlenden sonra çam ağaçları altında göl manzarası eşliğinde sohbet mangal v.b

istanbul dışından gelecek arkadaşlar için ya gece konaklayabilicekleri 1 günlük ev tahsisi yapılacaktır (duruma göre)

Görüş ve önerilerinizi alayım

cihan54
03.Nisan.2013, 17:16
:mrgreen: ehi :mrgreen: napsakki.. o haftasonu Tanis ile buluşcaktık biz. Hem bi de benim ekürinin yeni motoru geliyo, rodaj turu atacaktık, napsakki..

Emrehan
03.Nisan.2013, 17:27
Civanım ben sana demeyi unuttum; ayın 13'ünde Murat kardeşim (mrtglc) Ankara'da olacak. Bizim buluşma 14'ünde olur dimi? :cheesy:

cihan54
03.Nisan.2013, 17:32
Ahaaa.. satııış.. Ulen ben böyle satmamıştım ama bee bak nasıl savundum seni, yüzüstü bırakmadım.. Tamam yaa, tamam anladım ben anlayacağımı.. :scared:

İstanbul grubu.. Liste nerde.. Yaz, Cihan54 :evil:

(Bu arada iki dakika önce aldığım yeni habere göre ekürimin motoru yarın teslim ediliyormuş. Geldi Unicorn'umuz, oğluşumun kardeşi geldi :mrgreen: )

Emrehan
03.Nisan.2013, 17:34
Ahaaa.. satııış.. Ulen ben böyle satmamıştım ama bee bak nasıl savundum seni, yüzüstü bırakmadım.. Tamam yaa, tamam anladım ben anlayacağımı.. :scared:

(Bu arada iki dakika önce aldığım yeni habere göre ekürimin motoru yarın teslim ediliyormuş. Geldi Unicorn'umuz, oğluşumun kardeşi geldi :mrgreen: )

Ne satışı yahu? :? Tamam 14'ü dedik işte; zaten öyle konuşmamış mıydık? :(

cihan54
03.Nisan.2013, 17:35
Ne satışı yahu? :? Tamam 14'ü dedik işte; zaten öyle konuşmamış mıydık? :(

Haftasonu demiştik gün vermemiştik :mrgreen: neyse, murat'a selam söylersin. Ben ters istikamete gidicem bikere taam mı :evil:

Emrehan
03.Nisan.2013, 17:47
Haftasonu demiştik gün vermemiştik :mrgreen: neyse, murat'a selam söylersin. Ben ters istikamete gidicem bikere taam mı :evil:

Taam işte onu diyorum ben de, gün vermemiştik haftasonu demiştik. 14'ü haftasonu değil mi? :x

cihan54
03.Nisan.2013, 17:52
iyi de ne bağırıyon bacak kadar çocuğa :x

mrtglc
03.Nisan.2013, 20:58
Civanım ben sana demeyi unuttum; ayın 13'ünde Murat kardeşim (mrtglc) Ankara'da olacak. Bizim buluşma 14'ünde olur dimi? :cheesy:

benim için planlarınızı bozmayın beyler. ben Emrehan' a kargo ile de gönderebilirim sıkıntı yok.

ağfndrdm
03.Nisan.2013, 21:13
(Daldan dala)
beyler konu yeri değil bunun içinde konu açmaya gerek duymadım
online geyik? geyikte değil
o halde kurban bu konu olsun

diyeceğim şu ki
ist ,ank,bursa,izmir (eksite olabilir)
bir buluşma yaptığımızda
profosyenel bir kayıt yapmak istiyorum
toplu sürüş ,tekli sürüş ,herkesle tek tek ve toplu söyleşi düşünüyorum
şimdiden repliklerinizi hazırlayın.

cihan54
03.Nisan.2013, 21:22
benim için planlarınızı bozmayın beyler. ben Emrehan' a kargo ile de gönderebilirim sıkıntı yok.

Yok be şakalaşıyoz biz :p sen bak keyfine

(Daldan dala)

diyeceğim şu ki
bir buluşma yaptığımızda

hayırdır aga. gopro mu aldın :mrgreen:

mrtglc
03.Nisan.2013, 21:34

(Daldan dala)

diyeceğim şu ki
bir buluşma yaptığımızda

Mükemmel fikir kardeşim.

marlox
04.Nisan.2013, 10:50
millet 17 nisan 21 nisan tarihleri arasında istanbula eşimle gezmeye geliyoruz :D artık bir akşam da sizlere ayırırım :D

CELİL
04.Nisan.2013, 11:29
Konuyu kim kapadı özelden bilgi alabilirmiyim 8)