PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efsane sahne (gaza getirdiniz beni kaldera, Joe)

carvalho
12.Haziran.2007, 19:41
Kaldera'yla Joe'nun atışmalarına istinaden...

İyi kötü çirkin, efsane sahne
Müziğe dikkat bu arada.. Neffis

http://www.youtube.com/watch?v=awskKWzjlhk

müslüm baba
12.Haziran.2007, 19:51
yaw alemsiniz ne diyeceğimi şaşırdım

GOKHAN
12.Haziran.2007, 23:12
ELİNE EMEĞİNE SAĞLİK KARDEŞİM NEFİS BUSAHNE UNUTULMAZ

handojoe
12.Haziran.2007, 23:49
Kaldera'yla Joe'nun atışmalarına istinaden...

İyi kötü çirkin, efsane sahne
Müziğe dikkat bu arada.. Neffis

http://www.youtube.com/watch?v=awskKWzjlhk

selçuk dostum istiklal caddesinde aznavur pasajının altında küçük bir ara var kovboy şapkası bulabilirsin kendine çünkü bu sende var.

carvalho
13.Haziran.2007, 10:26
selçuk dostum istiklal caddesinde aznavur pasajının altında küçük bir ara var kovboy şapkası bulabilirsin kendine çünkü bu sende var.

Aman Joe dostum, Kaldera ve senin yanında Geleceğe Dönüş'teki Michael J. Fox gibi kalırım ben. Bara gider vişne suyu isterim, sizi mahcup ederim. :mrgreen:

kaldera
13.Haziran.2007, 10:33
bu filmdeki müziklerin bestecisi ennio moricone dir.italyan..
1966 yılından bügüne unutulmayan eşsiz eserlerdir..film zaten gelmiş geçmiş en iyi western olarak tüm dünyada kabul görmüştür.
söylemesi ayıp evimde abartı sayılabilecek bir sinema sistemim var. bu filmin müziklerini ayrıca arşivimde saklıyorum.yüksek seste bunları dinlemek
bana huzur veriyor. :mrgreen:

okan
13.Haziran.2007, 10:36
ver çoşkuyu selçuğum... ver çoşkuyuuu.....eheehehehhee....

Aksu
13.Haziran.2007, 10:40
İki kovboy biraraya gelsinde sen aralarında vişne suyu iç yeterki. Onların biraraya geleceği yok. Aslında 3. kişi lazım efsane tamam olsun.

carvalho
13.Haziran.2007, 10:50
http://www.youtube.com/watch?v=nqyqgU8iyck&mode=related&search=

Ahan da Joe'ye atfettiğim şarkı. Bir country klasiği, "Rhinestone Cowboy", Glen Campbell.

Joe kardeşim, Eskişehir'de gitarınla söyleyecen değil mi bu şarkıyı, günbatımına karşı...

handojoe
13.Haziran.2007, 12:03
selçuk dostum kendine bi şapka al kendine yeni bir nik bul JHONY LOGAN olabilir mesela.

carvalho
13.Haziran.2007, 16:11
İki kovboy biraraya gelsinde sen aralarında vişne suyu iç yeterki. Onların biraraya geleceği yok. Aslında 3. kişi lazım efsane tamam olsun.

Aksu ağabey, 3. kişinin silahında mermi yoktu yalnız. Mermisiz olan çukuru kazar, binlerce mezarın içinden doğru mezarı bulup altınlara ulaşır. Zor iş valla efsane olmak :( :mrgreen:

selçuk dostum kendine bi şapka al kendine yeni bir nik bul JHONY LOGAN olabilir mesela.

Zorla kovboy yapacanız beni. Hafta sonu şapkam, fularım demir atımla yüzbaşı Tommiks fotoğrafımı yapıştırırım siteye.

"Hey barmen, bana bir bardak süt.... N'oldu, komiğine mi gitti, ne gülüyorsun???"
"Ne gülecem len, kotik, senin devrelerin yarbay oldu sen hala yüzbaşısın, süttesin ayrandasın."

gecee
13.Haziran.2007, 16:58
oyy oyyy
burasıda baya güzel olmuş...
lisede az binmezdim çıplak ataa cokta güzel olurdu...
kızıldereli gecee derlerdi :D puha aha aa
aklıma gelmiyo değil bi gün şoyle demir atlarımıza atlayıp bi at çifliğine gidip at binsek ne güzel olur ....

ktx
27.Haziran.2007, 21:40
http://video.google.ca/videoplay?docid=-8539895147648240339&q=mr.tambourine+man&total=167&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=8
Bu da benden.
Carvalho bayilir bunu, dibi dusmustur simdi dinlerken.

carvalho
27.Haziran.2007, 21:51
Ohooo, serkan kardeşim, nerelerdesin yahu... Kovboylar diyarındasın, sesin çıkmadı bu topik için...

Arkadaşlar, Serkan kardeşimi hatırlarsınız. Kanada temsilcimiz. Henüz motorcu yapamadım onu ama yakındır. Gönülden chopper'cı aslında ama yaşadığı yer motosiklet iklimine pek uygun değil. Bir de fiyatlar görece pahalı...

Değil mi dostum, senin yerine ben konuşuyorum...

Bob Dylan hastası yaptın beni akşam akşam... Hey Mr. tambourine man diyerek eve gidecem, öyle görünüyor...

Hey! Mr. Tambourine Man, play a song for me,
I'm not sleepy and there is no place I'm going to.

ktx
27.Haziran.2007, 22:08
Sel'im, yazacaaz biseyler de, firsat olmuyo mesguluz... aslinda alakasi yok ...zaman bol, mesgul de degiliz ama, olum ne ayzayim ki ben simdi buraya. millet ucmus, istanbul sinirlari size dar gelmis eskisehir-canakkale fantazileri yapmaya baslamissiniz. ben ne diyeyim ki bunun uzerine, toronto soyle, montreal boyle diye anlatsam ne yazar, oralari anlatan yazilarin yaninda. bu hafta sonu bi gezi yapalim desem,( buraya gelisiniz tek vesait olsa da) musait olmazsininz hem gelsneiz ne farkedecek bende motor yok. artcimi olacaaz bu yastan sonra?
ama az once senin ve youtube sarkilairni gorunce dayanamadim, en sevdigin parcalardan biridir diye koyayim dedim Bob Dylan in, Mr. Tambourine Man i ni ama onu da beceremedik artik arkadaslar copy-paste yapip deinleycekelr mecburen.
ben burlardayim, agzim acik, kiskanarak yazdikalrinizi takip ediyorum. yazin oradayim, gelince beraber takiliriz.(2015-temmuz)
dostlara selam.

carvalho
28.Haziran.2007, 10:08
Serkan'ım çamurum tambourine man'im, illa motorla ilgili yazmana gerek yok. Zaten burada foruma yazılanların en fazla %10'u motorla alakalı... Canın iki çift lakırdı çektiğinde bil ki dostların yanında...

Oralardan bir iki resim yolla da coşalım biraz. Motorlu olursa daha iyi olur tabii, orada hangi marka kabul görmüş, hangi tarz yaygın, bir anlat bize hele...