PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursalı arkadaşlar yardım

inaona
07.Nisan.2013, 01:21
Sevgili bursalı arkadaşlar

Benim adım inanç Sahibinden.com'da bir motorsiklet ilanı gördüm. Allah nasip edersede almak istiyorum fakat motor Bursa/Nilüfer'de , İstanbulda yaşadığım için motorsikleti görme gibi bir şansım yok. Sizlerden ricam aşağıda vereceğim linkteki lokasyona yakın olan ve motora gidip bakabilme şansı olan arkadaşlarım varsa benim adıma motora bakabilirmisiniz. Motorun durumu hakkında bana bu başlık üzerinden yada telefonla ulaşarak bilgi verirseniz çok sevinirim. İlginize şimdiden teşekkürler. Telefonum 0535 660 29 83

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-suzuki-gsr-600-76663990/detay/

Ultragore
07.Nisan.2013, 02:20
tabiki baktırılabilir bursa tayfasından ama önemli olan bineceğin makineye kendin bakman değil mi ? Sakın yanlış anlama sadece benim görüşüm ..

Gestapoz
07.Nisan.2013, 04:36
ben istanbulda okuyorum normalde bursalıyım belki gidebilirim bu sıralar gidersem bakarım bizim evin dibi zaten burası da.eğer ido ya binersen 1.50 dk da mudanyadasn ordan burası max 45 dk sürer. çok uzak değil yani

CELİL
07.Nisan.2013, 10:27
Arkadaşlar dün inanç ın yanındaydım bu makina düzgünse bursaya gidip makinaya bakıp servise baktırıp alıcaz bu arada bölgede suzuki servisi varmı 8)

inaona
07.Nisan.2013, 15:13
tabiki baktırılabilir bursa tayfasından ama önemli olan bineceğin makineye kendin bakman değil mi ? Sakın yanlış anlama sadece benim görüşüm ..
Haklısın, ama benim için gerekli olan motora gidip bakabilecek arkadaşların ön bilgisi ve fikirleri. En nihayetinde hepimiz mekanikten az çok anlıyoruz o yüzdende gidip bakabilecek arkadaşımın yada arkadaşlarımın motor üzerindeki izlenimleride önemli. İstanbulda olduğumdan ve devamlı dükkanda durmam gerektiğinden dolayı bakmaya gidemiyorum :( Onun için forumdaki arkadaşlardan rica ettim zaten :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-suzuki-gsr-600-76663990/detay/

ağfndrdm
07.Nisan.2013, 17:34
Ibiyla bi temas kurun abi yakinsa baksin

inaona
07.Nisan.2013, 19:19
Eyvallah aga bi bakiim :)

ozguralic
07.Nisan.2013, 22:12
İnanç hayırlı olsun.sana yardımcı olmak istiyorum fakat bu motorla ilgili hiçbir bilgim yok. Görüntü olarak yeterli olacaksa gider bakarım ama mekanik olarak kıyas yapamam.Seni yanlış yönlendirmek istemem

Bursa'da bir servis var.

inaona
08.Nisan.2013, 13:40
İnanç hayırlı olsun.sana yardımcı olmak istiyorum fakat bu motorla ilgili hiçbir bilgim yok. Görüntü olarak yeterli olacaksa gider bakarım ama mekanik olarak kıyas yapamam.Seni yanlış yönlendirmek istemem

Bursa'da bir servis var.
Özgür teşekkür ederim. Bakarsan çok makbule geçer en azından motorun başında motor sahibinden bilgi almış olursun. Birde motor zaten iyi kötü belli eder kendini. Sen en azından mekanik olarak bir problemi varmı, dış görünümü temiz mi , ne bileyim işte ayaklarda filan yada motorun herhangi bir kazadan dolayı kaynak filan varmı bakabilirsen çok mutlu edersin beni.

İlgine şimdiden çok teşekkürler. İşallah motoru almak nasip olurda oraya geldiğimde tanışma fırsatıda bulmuş oluruz.

ozguralic
08.Nisan.2013, 13:41
Tamamdır. Yarın akşam arayıp konuşurum. Gündüz fırsatım olmuyor akşam gidip görürüm.Sana haber ederim.

inaona
08.Nisan.2013, 13:42
Tamamdır. Yarın akşam arayıp konuşurum. Gündüz fırsatım olmuyor akşam gidip görürüm.Sana haber ederim.
Eyvallah sağolasın sanada zahmet veriyoruz böyle :)

ozguralic
08.Nisan.2013, 13:45
yok ya ne zahmeti hava bozuk motorla gelseydim öğlen gider bakardım ama yağmur var.

ozguralic
09.Nisan.2013, 10:35
İnanç arkadaşımız motordan vazgeçtiği için konu kapanmıştır. 8)