PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CUMARTESİ GÜNÜ İZMİR İÇİ TUR YAPALIMMI ARKADAŞLAR.

deep-impact
12.Haziran.2007, 22:52
Ben şöyle düşündüm bilmem siz ne dersiniz saat 14:00'te buluşma yeri olarak çetincanı seçtim nedenmi eger oradaki arkadaşlara motorlarımız ile bir şeyler soracak olan bir regalci dostumuz var ise onlar hep beraber iken cevap bulur bizlerde birşeyler kapmış oluruz daha sonrasında inciraltına hareket ederiz (çifte kumrulara) gideriz malum önümüz yaz orada gezi fikri olan arkadaşlar fikirlerini sunarlar arkadaşlar amacım sizleri bir yere toplamak farkında iseniz bayadır uğraşıyorum artık yapalım grubumuzu ve şu işin adını koyalım hem cumartesi dedim bakın hiç kimsenin pazarını çalmıyorum evet soruyorum kimmler geliyor bu buluşmaya elleri görelim.

madasret
12.Haziran.2007, 22:56
ben varım

deep-impact
12.Haziran.2007, 23:04
1- madasert
2-deep impact yani ben.

deep-impact
14.Haziran.2007, 00:07
gördünüzmü istanbullu ve diğer illerdeki arkadaşlar ne kadar çok katılım var.

alper_tim
14.Haziran.2007, 10:46
evt baya kalabalık oldunuz :))

carvalho
14.Haziran.2007, 11:01
Hafta sonu organizasyonu için 2 kişi, koca İzmir'den... Yakışmadı...

İzmir'li dostlar, foruma aktif katılımınız da büyük ölçüde azaldı ama. Haydi, canlandıralım forumu hep beraber...

Eskişehir muhabbetinde göremedim sizi mesela, geliyorsunuz değil mi??? Tanışmak için büyük fırsat.

madasret
14.Haziran.2007, 14:19
abi naapalım camia bu kadarmış deriz gezeriz iki kişi :)

KIZILELMA
15.Haziran.2007, 15:35
Serdarım eşimle birlikte ehliyetleri cüzdana bir yerleştirelim.Ondan sonra bizi aktivitelere kafadan yaz.

madasret
15.Haziran.2007, 19:20
deep, kimse gelmiyo galiba her şeye rağmen gezelim mi?

deep-impact
15.Haziran.2007, 20:04
abi saat iki buçuk gibi orda olucam bende b ir kaç kişinin cebi var onları arıycam turlaboyuda ararız beşir abiyi yaparız bir şeyler.

madasret
15.Haziran.2007, 20:06
ok iki buçukta geliyorum beni de bekleyin

deep-impact
15.Haziran.2007, 20:08
.Murat abicim bende alamadım daha ehliyeti tabii fikrine saygı duyarım ama izimir iiçinde olucaz saygılar.

madasret
15.Haziran.2007, 20:19
abi sen daha bulamadın mı ehliyet kursunu :)

Rüzgar
21.Haziran.2007, 00:25
Ben şöyle düşündüm bilmem siz ne dersiniz saat 14:00'te buluşma yeri olarak çetincanı seçtim nedenmi eger oradaki arkadaşlara motorlarımız ile bir şeyler soracak olan bir regalci dostumuz var ise onlar hep beraber iken cevap bulur bizlerde birşeyler kapmış oluruz daha sonrasında inciraltına hareket ederiz (çifte kumrulara) gideriz malum önümüz yaz orada gezi fikri olan arkadaşlar fikirlerini sunarlar arkadaşlar amacım sizleri bir yere toplamak farkında iseniz bayadır uğraşıyorum artık yapalım grubumuzu ve şu işin adını koyalım hem cumartesi dedim bakın hiç kimsenin pazarını çalmıyorum evet soruyorum kimmler geliyor bu buluşmaya elleri görelim.

Sevgili İzmirli arkadaşlar,sizlerle biraraya gelmek zevkli olur diye düşünüyorum güzel bir gün geçirir eylenir sohbet ederiz.Temmuz 01 den itibaren yıllık izindeyim her yere ve zamana uyarım bir organizasyon yapmaya ne dersiniz. :D

deep-impact
21.Haziran.2007, 00:44
vallha rüzgar yapalımda kimse gelmiyor açıkçası eger bu cumartesi veya pazar bişey apmayı planlarsan yaz uyarız sana

Rüzgar
21.Haziran.2007, 01:01
vallha rüzgar yapalımda kimse gelmiyor açıkçası eger bu cumartesi veya pazar bişey apmayı planlarsan yaz uyarız sana

deep_impact bu pazar kahvaltıya nedersin,İnciraltında,martı var-gurme var.Veya başka bir yerde olabilir.Haydi İzmirli regalciler kimler kahvaltıya geliyor?? Elleri görelim. Eller ellereller.. :cheesy: :cheesy:

tan21
29.Haziran.2007, 16:13
ya yapabilriz birşeyler problem diil de bazen site açılmıyor ...

deep-impact
29.Haziran.2007, 23:21
rüzgar vallha seni katılımcı olarak görmek güzel ama bu sefer ben yamuk çizicem c.tesi pazar günü kayınpeder izinli onun yerine takside çalışıcam size ii eğlenceler bir dahaki sefere inşallah.