PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal ile 135 yapan delikanlı :)

Tayfun
13.Haziran.2007, 00:22
http://www.youtube.com/watch?v=S8_tMMSfanQ

RızaHoşgör
13.Haziran.2007, 00:49
şimdi bu arkadaşın yaptıgı ne?
kafada kask yok.gece ve 130km hız.
biz böyle olmamalıyız :-1:

Tayfun
13.Haziran.2007, 01:03
Bunlara türkish kamikaze deniyor :D

ugurcuk
13.Haziran.2007, 08:29
simdi hocam ben bunu izledim izledikten sonra konuyla ilgili olanlarıda izledim ve bişey dikkatimi. bole arabasıyla vıdısıyla gıdısıyla sagda solda sacma sapan hiçbir tedbir almadan hız denemeleri yapan bi biz turkler varız belki her ulkede var bole insanlar ama bunu kameraya cekip milllete hava atarak izleten bi varız bide araplar var neden cok merak ediyorum yaaaaaa arabanla yada motorunla 140 gormuşsun 250 gormuşsun sanki imkansızı yapmış dunyada açlığa ve kuresel ısınmaya care bulmuş gibi koy you tube bide yorum ekle modifiye yok bunu gordum affedersiniz ama iyi HALT ETTİN diyorum ben bu gibi kendini bilmezlere. :D GENÇLER ÇOK HIZLI GİDİNCE ATIĞINIZ TAŞ ÜRKÜTTÜĞÜNÜZ KURBAYA DEĞMİO HBRİNİZ OLSUN. 5dk erken git 1 depo fazlya git bu ulke bu kadar zengin değil bu kadar paraları sokaga atmaya gerek yok.bence tabe dimi :D
not: yazım kendini bilen insanlara değil bu gibi dengesizlere:D

Aksu
13.Haziran.2007, 09:36
Gece bizim motorlarla hız yapmak akıl işi değil. Kapıdağ gezisi dönüşü Ankara ya 50 km. kaldı, baktım 90-100 km. ile yol bitmiyor, biraz gaz açtım 120-130 km. arası inanın farın kendine hayrı yok. En kötüsü yolda bir kedi köpek leşi olsa kesin uçardım herhalde. Birde farın yetersizliği az geldi kaskın camına yapışan sineklerin görüş açısını engellemesi de cabası. Bizim motorlarda uzun yolda en fazla 100 km. hız.

okan
13.Haziran.2007, 09:51
ulaaa.. çorumlunun yaptıına bak şimdi.. ense traşındanda tanıyamadım ki...geçerken tutiim kulaaandan getiriim .. Aksu babaya teslim ediim ankarada.. sooora eskişehirde Emrah komtanıma veriim ...cenderme cezası kessin bu hoşafa....ehehehehe....

alper_tim
13.Haziran.2007, 10:20
yaw maynaklara bak sen gece gece
kask felanda yok hoş başka korumada yok adamlarda
allah akıl fikir versin
ula takıldım bak şimdi benim motor nie 135 yapmıyo düz yolda hemde ben tek başıma iken adamlar 2 kişi yapmış
acaba benim ekipmanlar mı ağırlık yapıyo:)

okan
13.Haziran.2007, 10:32
yokuş aşşa dene goççuumm....o zaman yapar belkim..... :lol: :lol:

müslüm baba
13.Haziran.2007, 11:25
Gece yolculuğu için kesinlikle farları değiştirmeniz gerekiyor sakın o farlarla yola çıkmayın, biliyorsunuz ben değiştirdim,çok güzel oldu. Bu farlar sayesinde Gaziantep yolunda gece 2 kazayı bertaraf ettim.Yoksa?????????????

kaldera
13.Haziran.2007, 11:32
Gece bizim motorlarla hız yapmak akıl işi değil. Kapıdağ gezisi dönüşü Ankara ya 50 km. kaldı, baktım 90-100 km. ile yol bitmiyor, biraz gaz açtım 120-130 km. arası inanın farın kendine hayrı yok. En kötüsü yolda bir kedi köpek leşi olsa kesin uçardım herhalde. Birde farın yetersizliği az geldi kaskın camına yapışan sineklerin görüş açısını engellemesi de cabası. Bizim motorlarda uzun yolda en fazla 100 km. hız.

AKSU kardeş far ampulunu değiştiriver..H4 yapmanı öneririm.çok basit bir işlem.kolaylıkla yapabilirsin.

Tayfun
13.Haziran.2007, 13:01
H4 kaç watt ve farın içine zarar vermiyor mu, farın içi mika olduğu için soruyorum eritme falan yani ?

okan
13.Haziran.2007, 13:03
eritir....duyunuda deiştirecenn zaptiyem...

Tayfun
13.Haziran.2007, 13:08
Duyumu, reflektör kısmını mı okancım, ve aküye etkisi yokmu?

okan
13.Haziran.2007, 13:11
olm çok soru sorma yavvv...ben ne biliim .. alla allaa...ben deişmedimki....deişenlerden duydum....far yerine gözlerime enfaruj taktırdım ben..... :P :P :P :P :P :P

kaldera
13.Haziran.2007, 13:18
H4 kaç watt ve farın içine zarar vermiyor mu, farın içi mika olduğu için soruyorum eritme falan yani ?

duy değilde soket desek daha doru olur.H4 ampülün üç bacağı var,sokete giren..
ama bizim motordaki sıradan ampul. duya bağlı. bu duyu kesip atacaksınz.yerine H4 SOKETİ takacaksınız.bu soketide slikonla far tasına yapıştıracaksınız. bu kadar.

Tayfun
13.Haziran.2007, 13:24
Benim sormak istediğim, farın iç bölümü yani parlak olan kısmı erime yapmıyormu sıcaktan?

kaldera
13.Haziran.2007, 13:30
Benim sormak istediğim, farın iç bölümü yani parlak olan kısmı erime yapmıyormu sıcaktan?

erime yapması ihtimali akla yatkın görünsede birlikte değiştiğimiz arkadaşlarım geceleri benden fazla yoldalar.
ve gündüzleride farları açık oldukları halde böyle bir şey olmadı.

Tayfun
13.Haziran.2007, 13:32
Anladım kaldera, çünki ampül değişim işlemini yapanlar far içlerinide metal olanlarla değiştirdiler hep onun için sordum.

kaldera
13.Haziran.2007, 13:40
sanırım bizim far taslarının birebir yerine olan metali yok.ancak komple farı değiştirmekle mümkün olabilir..
bir deneyin H4 takarak.erime yapacağını sanmıyorum.çünkü H4 soketi bizim nomal duyların yerine tam oturmuyor.arada boşluk kalıyor biraz.
buda fazla ısı oluyorsada ısıyı yok ediyor olabilir.