PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar antalyadayım sis farı ve ön cam taktırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

orçun
13.Haziran.2007, 02:58
antalyalı regal ciler yardımlarınızı bekliyorum

Aksu
13.Haziran.2007, 11:26
Antalya lı regalci kardeşler. Daha önce yazılmış bir çok yazı var bu sitede. Gerilere doğru giderseniz her türlü bilgiye ulaşırsınız.

müslüm baba
13.Haziran.2007, 11:47
Ben keeway camı taktırmıştım cuk diye oturdu sislerde herhangi bir yerden alınabilir ama şuna dikkat et asla yüksek watlı ampul takma tesisat çok zayıf sorun çıkarabilir,yani sileri aydınlatmak amacıyla takma sadece görüntü bunu unutma.

orçun
19.Haziran.2007, 21:23
Ben keeway camı taktırmıştım cuk diye oturdu sislerde herhangi bir yerden alınabilir ama şuna dikkat et asla yüksek watlı ampul takma tesisat çok zayıf sorun çıkarabilir,yani sileri aydınlatmak amacıyla takma sadece görüntü bunu unutma.

teşekkür ediyorum soruma vakit ayırdığınız için ben bi bakıyım gerilere olmadı yine sizi rahatsız ederim :cheesy:

ugurcuk
21.Haziran.2007, 16:47
orcun naptın antalyada bi çözüm bulabildin mi? cam işine

carvalho
21.Haziran.2007, 18:46
http://www.motohobi.com/

Dostum, biz Admin ile beraber yukarıda linkini verdiğim yerde yaptırmıştık ön cam ve sis kombinasyonunu. İstersen telefonla bir konuş, maliyet falan. Gerekli aparatları kargo ile gönderirler. Eğer göndermezlerse ben sana gönderirim kargoyla, sen de montajını yaptırırsın orada...

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=142-carvalho-benim-efe-nin-resimleri.html
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=18-okan-regal-raptorunun-ve-kendinin-resimleri.html

Bu linklerden resimlere ulaşabilirsin. Kapıdağ gezi notlarına bakarsan da cam+sis kombinasyonlarını görebilirsin...

ugurcuk
21.Haziran.2007, 18:59
http://www.motohobi.com/

Dostum, biz Admin ile beraber yukarıda linkini verdiğim yerde yaptırmıştık ön cam ve sis kombinasyonunu. İstersen telefonla bir konuş, maliyet falan. Gerekli aparatları kargo ile gönderirler. Eğer göndermezlerse ben sana gönderirim kargoyla, sen de montajını yaptırırsın orada...

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=142-carvalho-benim-efe-nin-resimleri.html
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=18-okan-regal-raptorunun-ve-kendinin-resimleri.html

Bu linklerden resimlere ulaşabilirsin. Kapıdağ gezi notlarına bakarsan da cam+sis kombinasyonlarını görebilirsin...
çok teşekkürler simdi mail attım bakalım ne diecekler eger gondermezlerse senden isterim yardımcı oldugun için cok teşşekkur ederim

carvalho
21.Haziran.2007, 19:01
çok teşekkürler simdi mail attım bakalım ne diecekler eger gondermezlerse senden isterim yardımcı oldugun için cok teşşekkur ederim

Bir tavsiye, e-maile cevap vermeyebilirler ya da geç verirler. Bence sitedeki telefon numarasını arayıp Hamdi Usta'dan detayları öğrenebilirsin...

ugurcuk
21.Haziran.2007, 19:04

Bir tavsiye, e-maile cevap vermeyebilirler ya da geç verirler. Bence sitedeki telefon numarasını arayıp Hamdi Usta'dan detayları öğrenebilirsin...
ok tavsiyene uyucam yarın arıyacam elime ay sonda para geçeceği için acele etmiyorum öncam fiyatı galiba 75 ytl gibi fiyat demi bilgin var mı?birde montaj için bi yerler kesiliomu yoksaşıp die oturuo mu?

carvalho
21.Haziran.2007, 19:07
Hiçbir yer kesilmiyor, bağlantı apparatlarıyla tık diye oturuyor ama cam+sis = 75 YTL gibi bir rakam değildi kesinlikle. Ödediğim rakamı da inan hatırlayamadım... 1 sene oldu yaklaşık...

ugurcuk
21.Haziran.2007, 19:10
ben sadece cam almayı dusunuyorum

aslanburclu
21.Haziran.2007, 20:10
Hiçbir yer kesilmiyor, bağlantı apparatlarıyla tık diye oturuyor ama cam+sis = 75 YTL gibi bir rakam değildi kesinlikle. Ödediğim rakamı da inan hatırlayamadım... 1 sene oldu yaklaşık...

yaw selçuğum pahalı oldu demiyonda kibarca hatırlamıyom diyon 150 cam 100 küsürde sisler değilmiydi :P :P

carvalho
21.Haziran.2007, 20:17
yaw selçuğum pahalı oldu demiyonda kibarca hatırlamıyom diyon 150 cam 100 küsürde sisler değilmiydi :P :P

Pahalı olmuştu ama inan hatırlamıyorum Yaşar ağabey... Aklımda 80 sis 120 cam=200 toplam vermişiz gibi bir enstantane var ama :)

ugurcuk
21.Haziran.2007, 20:36
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=19&postdays=0&postorder=asc&start=30
burada arkadas 75 ytl den bahsetmiş farkı var mı bunların????

orçun
21.Haziran.2007, 23:15
orcun naptın antalyada bi çözüm bulabildin mi? cam işine

antalya serik de bir yar varmış oraya uğrayacam vakit bulduğum zaman gelişmelerden seni haberdar ederim :)

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim dün regali olan bir arkadaşım antalya nın serik ilçesinde sis farı taktırmış + eksos taktırmış sis kombinasyonu değişik olmuş hoşuma gitti bi ara müsait olduğumda serik e gidecem büyük ihtimalle orada ön cam da bulurum, eğer bulamassam gönderdiğiniz resimlerdeki cam kombinasyonu gayet güzel motohobi ile irtibata gececem işte regal kardeşliği budur :cheesy:

El_Mariachi
22.Haziran.2007, 14:34
Dostum ben camı yeni taktırdım motohobide. valla cok guzel oldu ve 150 papel aldılar cam için.
eger sis farı da istersen sis farı aparatı var bi tane demir tutacak, onunla beraber cam falan hepsi toplam 250ye olur
dediler. ayrıca sis farı ben kendim baska taktırırım dersen de sis farı için yer bırakıolar camda. kendileri kesip biçiyor.
valla bence cok guzel oldu. sitede okan kardeşimizin motorunun resimleri var. cam o camın tıpkısının aynısı.
ben çok beğendim ve tavsiye ederim. ama carvalho kardeşimin de dediği gibi elektronik posta yerine telefon ile
irtibata gecersen daha iyi olur.

hadi hayırlısı bakalım :+1:

KIZILELMA
22.Haziran.2007, 14:45
eee hani regalraptor net üyelerine 200 ytl idi.Zammı gelmiş kombinasyona.

El_Mariachi
22.Haziran.2007, 15:01
valla söyledim, bizim siteye indirim yapılıyormuş flan, dedi zaten indirimli fiyat bu,
beni mi düdüklediler acaba :cry:
pahalı geldi die ben de sis taktırmadım sadec cam taktırdım.

KIZILELMA
22.Haziran.2007, 17:42
valla söyledim, bizim siteye indirim yapılıyormuş flan, dedi zaten indirimli fiyat bu,
beni mi düdüklediler acaba :cry:
pahalı geldi die ben de sis taktırmadım sadec cam taktırdım.

Bende buna kızıyorumya zaten birşey beğenilmesin zaten hemen zam.Üyelere 200 ytl diyordu.250 değil yalan söylemesinler kaç tane arkadaş 200 ytl'ye aldı buradan yazdılar hep.Bu muhabbetin sonunda ben alacaktım.Ama 10 ytl diyecek artık almam.İnsanlar keriz değil.Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

ugurcuk
22.Haziran.2007, 21:50
peki arkadaslar daha onceki mesajımda verdiğimde linkdeki arkadas keeway camıını 75 ytl ye aldıgını sölüoo aradaki bu fark ne neden aynı tip camlardan 1 tanesi 200ytl diğeri 75 ytl

El_Mariachi
22.Haziran.2007, 22:32
aslına bakarsanız ben camın önündeki o metal figürlere hasta oldum da aldım, yoksa camın bi özelliği yok,
sirkecide camları gorseniz 100e de var 300e de.. 300lük cam için niye pahalı dedim,
abi bu KAPPA o yüzden dedi :oops:
yaw en nihayetinde plastik bi malzemeden rüzgarı önleyen bi zımbırtı bu yawww..
bence eğer imkanınız varsa kendiniz yapın derim. benim yoktu yapamadım..
yani o metal zımbırtıyı bi tornacıya cok rahat yaptırabilirsiniz.
sıradan bi cam alıp kendiniz istediğiniz bicimde kestirip taktırabilirsiniz ama
tabiki uğraşmak gerekiyor. :|

carvalho
22.Haziran.2007, 23:36
peki arkadaslar daha onceki mesajımda verdiğimde linkdeki arkadas keeway camıını 75 ytl ye aldıgını sölüoo aradaki bu fark ne neden aynı tip camlardan 1 tanesi 200ytl diğeri 75 ytl

Dostum, 200 denilen olay cam+iki sis+elektrik tesisatı+apparat+işçilik... Cam da Keeway camı değil, farklı.

ugurcuk
22.Haziran.2007, 23:47
keeway camı aynı değilmi ne farkı var ??? yanlış anlamayın aradaki fark 2 katı herhalde kappa cam takmıo

KIZILELMA
23.Haziran.2007, 00:37
Hepimizde motorsiklet sevdası varmı var.EE birileride bunu nakite çevirecekmi çevirecek.Olay bu.

ugurcuk
23.Haziran.2007, 00:48
Hepimizde motorsiklet sevdası varmı var.EE birileride bunu nakite çevirecekmi çevirecek.Olay bu.
ozaman abi ben keeway camı alsam bi zararım olmas demi :D

KIZILELMA
23.Haziran.2007, 01:29
ozaman abi ben keeway camı alsam bi zararım olmas demi :D

Uğurcuk o para senden nasıl olsa çıkacak.Dilediğini al.

El_Mariachi
23.Haziran.2007, 18:30
motor sevdası için harcanacak para cepte durmaz :wink:

ykonu
05.Temmuz.2007, 16:30
kardeş sanki resim tekno motorda çekilmiş gibi. sendemi o lanet yerden aldın. orayı şiddetle kınamaktayım ve regal alacak arkadaşalrı başka yerlere yönlendirmekteyim bu kadar şeref yoksunu olamaz insan. hatta bu konu ile ilgili bir başlık açayımda gelen geçen görsün

El_Mariachi
05.Temmuz.2007, 22:55
yok dostum aksine resim motorcuda değil, emirgan sahilde çekildi :lol: