PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SPEEDY SİZİ ÇAARIYOR !

speedygonzales
13.Haziran.2007, 09:13
Bu pazar yani 17.06.2007 - 13:00 ! İşi gücü , planları , düğünleri dernekleri bırakıp buraya geliyorsunuz !
Günü birlik olacağı için, planın sizi kasmayacağını umut ediyorum ! :cheesy:

Ya bakın , geçen hafta c.tesi sizinle beraber olabilmek için taaa İstanbul'un o lanet trafiğini kalabalığını çektim !İakyürek ve İclal biliyor, nasıl stres oldum. Ama Size feda olsun!

Şimdi ise ben size, Kapıdağı'na beraber gittiğimiz arkadaşlar bilir, yorulmadan etmeden, max 60 km yaparak ; DENİZİ, KUMU , GÜNEŞİ, MÜZİĞİ,ALKOLU , KIZLARI , EĞLENCEYİ VAAD EDİYORUM. :evil: :evil: :evil:

AŞAĞIDA YUTÜP GÖRÜNTÜLERİNİ BULABİLECEĞİNİZ,

http://www.trtube.com/izle.php?v=juomaqizne
http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MjU3OTQ2fDc4MDUxOQ%3D%3D&cat=17

ARKADAŞ BEACH CLUB 'DA, DANS PİSTİNDE MOTORLAR İÇİN , ETRAFINDA DA BİZİM İÇİN ÖZEL YER AYIRTTIM ! HERŞEY HAZIR !
Kadıköy tarafından gelecek olanlar , ya Pendik Feribotuyla , ya da geçen seferki gibi Eskihisar Feribotunu kullanarak, Yalova'ya gelince beni arıyolar.
Eskihisardan 24 saat doldukça kalkan feribotlar var, biliyorsunuz.
Motosiklet ücret 5 YTL

Pendik Feribotu Tarifesi :
http://img503.imageshack.us/img503/8265/27296465fi7.jpg
Motosiklet ücret 14 YTL

Avrupa Yakasından gelecek olanlar Mecburen Yenikapı'yı kullanacaklar ki , tam Yalova'nın içinde indiriyor. Tabi inince yine beni arayacaksınız.
Yenikapı Feribotu Tarifesi
http://img156.imageshack.us/img156/1149/59244077gj5.jpg

Kahvaltınızı yapmış olduğunuzu düşünerek , Öğlen Yemeği için , Arkadaş Beach cub'ın karşısındaki yeşillikte otlıcaz . Orayı da ayırttım ! :evil: :evil: :evil: MANGAL PARTİSİ !
Eve dönüş ulaşımı çok rahat olacağı için , hepinizi beklyorum . Akşam dönünce yine düğününe derneğine gidecek olan gitsin.

AMA SPEEDY KARDEŞİNİZİ KIRMAZSINIZ SANIYORUM ! :evil: :!: :evil: Ya da kırın siz bilirsiniz. Ama bak çok fena eğleniriz, soora melersiniz !
"Ah keşke gelseydim de , yok bi işim çıktı gelemedim ama çok güzel eğlenmişiniz geyikleri falan filan !" :P :mrgreen: :P :oops: :oops: :oops:

Şu ana kadar , "Ok Speedy, geliyoz olum" diyenler...

1. Hüseyin Ertürk F 650
2. Cozinan VL 800
3.Tavkan Shadow 750
4.Speedy Gonzales Öcü
5. İAkyürek+İclal RR
6. İlkerKopdagel RR
7.

De hayddiii oğlummm.....(Büyüklerimi tenzi ediyorum , bilginiz ola , onlara ancak kucak dolusu sevgi ve saygım olurrr !!!)

Aksu
13.Haziran.2007, 09:29
Bak ben bu fırsatı kaçırmaz ANkara dan basar gelirdim. Ama Cuma günü oğlumun mezuniyet töreni var Muğla ya gideceğim ve Cumartesi Pazar Gökova da sizin yerinize de denize girip gireceğim. Olmasaydı kesin Yalova daydım. Pazartesi de İstanbul da olacağım iş için. Öbür hafta zaten Eskişehir var. Ha birde şunu söyleyeyim Eskişehir in ev sahibi burada Ankara da geziyo haberiniz olsun, bu akşam görüşeceğiz Emrah kardeşimle. 23-24 Haziran da Eskişehir de olması için ikna etmeye çalışayım, yoksa millet ortada kalacak.

cozinan
13.Haziran.2007, 09:41
Bu pazar yani 17.06.2007 - 13:00 ! İşi gücü , planları , düğünleri dernekleri bırakıp buraya geliyorsunuz !
Günü birlik olacağı için, planın sizi kasmayacağını umut ediyorum ! :cheesy:

Ya bakın , geçen hafta c.tesi sizinle beraber olabilmek için taaa İstanbul'un o lanet trafiğini kalabalığını çektim !İakyürek ve İclal biliyor, nasıl stres oldum. Ama Size feda olsun!

Şimdi ise ben size, Kapıdağı'na beraber gittiğimiz arkadaşlar bilir, yorulmadan etmeden, max 60 km yaparak ; DENİZİ, KUMU , GÜNEŞİ, MÜZİĞİ,ALKOLU , KIZLARI , EĞLENCEYİ VAAD EDİYORUM. :evil: :evil: :evil:

AŞAĞIDA YUTÜP GÖRÜNTÜLERİNİ BULABİLECEĞİNİZ,
http://www.trtube.com/izle.php?v=juomaqizne

ARKADAŞ BEACH CLUB 'DA, DANS PİSTİNDE MOTORLAR İÇİN , ETRAFINDA DA BİZİM İÇİN ÖZEL YER AYIRTTIM ! HERŞEY HAZIR !
Kadıköy tarafından gelecek olanlar , ya Pendik Feribotuyla , ya da geçen seferki gibi Eskihisar Feribotunu kullanarak, Yalova'ya gelince beni arıyolar.
Eskihisardan 24 saat doldukça kalkan feribotlar var, biliyorsunuz.
Motosiklet ücret 5 YTL

Pendik Feribotu Tarifesi :
http://img503.imageshack.us/img503/8265/27296465fi7.jpg
Motosiklet ücret 14 YTL

Avrupa Yakasından gelecek olanlar Mecburen Yenikapı'yı kullanacaklar ki , tam Yalova'nın içinde indiriyor. Tabi inince yine beni arayacaksınız.
Yenikapı Feribotu Tarifesi
http://img156.imageshack.us/img156/1149/59244077gj5.jpg

Kahvaltınızı yapmış olduğunuzu düşünerek , Öğlen Yemeği için , Arkadaş Beach cub'ın karşısındaki yeşillikte otlıcaz . Orayı da ayırttım ! :evil: :evil: :evil: MANGAL PARTİSİ !
Eve dönüş ulaşımı çok rahat olacağı için , hepinizi beklyorum . Akşam dönünce yine düğününe derneğine gidecek olan gitsin.

AMA SPEEDY KARDEŞİNİZİ KIRMAZSINIZ SANIYORUM ! :evil: :!: :evil: Ya da kırın siz bilirsiniz. Ama bak çok fena eğleniriz, soora melersiniz !
"Ah keşke gelseydim de , yok bi işim çıktı gelemedim ama çok güzel eğlenmişiniz geyikleri falan filan !" :P :mrgreen: :P :oops: :oops: :oops:

Şu ana kadar , "Ok Speedy, geliyoz olum" diyenler...

1. Hüseyin Ertürk F 650
2. Cozinan VL 800
3.Tavkan Shadow 750
4.Speedy Gonzales Öcü
5. İAkyürek+İclal RR
6. İlkerKopdagel RR
7.

De hayddiii oğlummm.....

arkadaşlar yine biraz yorum yapmam gerek anladığım kadarıyla:

1-) zipidi arkadaş nereden gelirseniz gelin beni arayın diyorsunda aynı anda değişik iskeleden gelip seni ararlarsa ne olacak veya birisi yalova içinde inip arayınca ona koşturup uygun bir yere götürürken topçulara geldik diye birileride ararsa ne olacak?ayrıca ben bursadan gelince seni arayacakmıyım?
2-)sağı solu ayırtıyorsun ama organizasyon tanıtımında her hangi bir fiyat söz konusu değil?rezalet bir organizasyon fiyatlardan bir tek senin haberin var.en zından öyledir sanıyorum.ne senindemi haberin yok!veya hepsini senmi ısmarlayacaksın anlaşılmıyor.
3-)Vaadini aynen yazıyorum : "Şimdi ise ben size, Kapıdağı'na beraber gittiğimiz arkadaşlar bilir, yorulmadan etmeden, max 60 km yaparak ; DENİZİ, KUMU , GÜNEŞİ, MÜZİĞİ,ALKOLU , KIZLARI , EĞLENCEYİ VAAD EDİYORUM. :evil: :evil: :evil: "
peki sevgili zibidi bayan bir arkadaşımız bu organizasyona motoruna binip katılmaya kalksa durumu ne olacak.senin vaadine bakılırsa biz sap sap gezeceğiz ortalık yerde :D ayrıca denizi kumu güneşi vs. vaad ederken kızları vaad etmek nasıl bir durum.pozisyonunu gözden geçir derim :cheesy:
4-) beni bu organizasyona katılacak diye listeye ekleyen kişiyi tanıyormusun.bulursan bana haber ver kafasını kuma gömeyim :P :P

okan
13.Haziran.2007, 09:44
speedy olm sen adam çatlatmayamı uuraşıyon...la nassı gelelim...nassı yetiştirelim....perşembe eskişehi için yola çıkacam...bi oraya bi buraya nassı gelecem..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

aksu baba.....emrah gomtanım hala dönmedimi yavvv...abooovvvv.....eskişehiri kime emanet etmiş peki....du ben ariiim onu bugün..dönsün vazifesinin başına yavvv.... :lol:

speedygonzales
13.Haziran.2007, 09:46
Coziii, canım kardeşim , güzelim bak deli etme adamı , BEN GÜZEL OLACAK DİYOSAM OLACAK , GEL DİYOSAM GELECEN !
Ben senin 1 dediğini 2 ettimmi?
Alla alla yaa, sabah sabah deli etme adamı ! Sizi düşündüğümden yapıyom bu planları, KENDİM İÇİN BİŞİ İSTİYOSAM NAMERDİM! :scared: :scared: :scared: :evil: :evil:

cozinan
13.Haziran.2007, 09:52
Coziii, canım kardeşim , güzelim bak deli etme adamı , BEN GÜZEL OLACAK DİYOSAM OLACAK , GEL DİYOSAM GELECEN !
Ben senin 1 dediğini 2 ettimmi?
Alla alla yaa, sabah sabah deli etme adamı ! Sizi düşündüğümden yapıyom bu planları, KENDİM İÇİN BİŞİ İSTİYOSAM NAMERDİM! :scared: :scared: :scared: :evil: :evil:

yaw gerçekten seninin benim bir dediğimi iki ettiğini görmedim ama ben hiç sana bir demedimki :P :P içkiler sendenmi?

speedygonzales
13.Haziran.2007, 11:20
Ya aloooo, topik açalı nerdeyse 1 saat oldu ! Nerdesiniz ? Valla Eskişeere gelmem bak ! :twisted: :twisted: :twisted:

inci
13.Haziran.2007, 11:43
Sevgili speed; pazar günü için çok güzel bir plan :cheesy: :D , fakat o gün üniversite sınavı var :cry: ve sınav 13 te bitiyor :cry: :( ve ben görevliyim :( :frown:

müslüm baba
13.Haziran.2007, 11:56
Yaw spido mu zibido mu zibidimi neydi adın hatırlayamadım bu organizasyon da nereden çıktı, biz planlarımızı yaptık şimdi ne olacak ne yapacağız neyi iptal edeceğiz şaşırttın bizi, şimdi içişleri bu işe ne diyecek :roll: :roll:

handojoe
13.Haziran.2007, 11:59
Ya aloooo, topik açalı nerdeyse 1 saat oldu ! Nerdesiniz ? Valla Eskişeere gelmem bak ! :twisted: :twisted: :twisted:

kalbi zengin fikri geniş dostluğu engin deniz speedy im benim.

ARKADAŞLAR İSTANBUL LULAR SPEEDY e kulak verin yahu batıda olmasam bir an bile düşünmezdim atımı ergün dostuma doğru sürerdim.

moonchild
13.Haziran.2007, 12:00
Ya zibidi kardeşim, atraksiyon adamım, kurtlu motorcum!!! İki dakka sakin ol ya! Tamam biz oraları çok sevdik ve ilk fırsatta geleceğiz de ilk fırsat bu pazar değil sanırım :) Çok isterdim ama o gün üniversite sınavı var ve benim o sınavda ter dökecek bir kardeşim var! Onunla birlikte olabilmek için Ankara'da olacağım. Katılacaklara iyi eğlenceler diliyorum! Dikkat edin, zibidi çarpar-başınız döner!! :D :D :D

speedygonzales
13.Haziran.2007, 12:05
Baba ! Bi kere sen gelmezsen , özellikle küserim ha ! Hem yingem beni sevdi ! Bişi demez, der de , OK der ! Valla anlamam !
:evil:
Yaw bu sınav da nerden çıktı be? SINAVI İLERİ TARİHE ATAMIYOMUYUZZZ?

müslüm baba
13.Haziran.2007, 12:13
Bu sınavların ertelenmesi için cem uzanı seçmemiz gerekiyor

moonchild
13.Haziran.2007, 12:17
Bu sınavların ertelenmesi için cem uzanı seçmemiz gerekiyor

Baba bizim için artık çok geç! Bu pazar bizim üniversite sınavı hikayesiyle işimiz bitiyor inşallah! Allah takip eden jenerasyonlara ve ailelerine sabır versin... Bu pazar sınava girecek tüm kardeşlerime de akıl fikir, sağlık ve başarılar dilemekten başka bişey elimden gelmez!

cemcem
13.Haziran.2007, 13:03
Speedy ben de gelebilir miyim? cok istiyorum gelmeyi he ne olur ben de geliyim, bak gelirken sana ozel de bir hediye getiririm ha n'olur ben de geliyim?

speedygonzales
13.Haziran.2007, 14:28
Speedy ben de gelebilir miyim? cok istiyorum gelmeyi he ne olur ben de geliyim, bak gelirken sana ozel de bir hediye getiririm ha n'olur ben de geliyim?

De hadi gel , sen güzel çocuğa benziyon ! :lol:

handojoe
13.Haziran.2007, 14:52

haydeee... meksikanın zıplayan fasülyesi speedy de kaçırmayın bence

carvalho
13.Haziran.2007, 14:54
Speedy dostum, Pazar günü için daha önceden yaptığım bir plan vardı :(
Cumartesi deseydin gelirdim valla :( :?

speedygonzales
13.Haziran.2007, 15:13
SON DAKKA !
1. Hüseyin Ertürk F 650
2. Cozinan VL 800
3.Tavkan Shadow 750
4.Speedy Gonzales Öcü
5. İAkyürek+İclal RR
6. İlkerKopdagel RR
7. Cemcem RR
8. Vee bombaaa ! MÜSLÜM BABA+ YİNGE (Şimdi aldım OK'yi) :evil:
9.

De haydiiiii....

Speedy dostum, Pazar günü için daha önceden yaptığım bir plan vardı :(
Cumartesi deseydin gelirdim valla :( :?

Sana büyük bi eksi _______

Papatyaların arasında yatarken , öle demiyodun ama ... :x :x :x

ilkerkoparal
13.Haziran.2007, 15:28
ya millet speddy çağırıyorsa kalkın gelin derim yoksa vallada billada eskişehirde ömrünüzü yer bitirir

cemcem
13.Haziran.2007, 15:52

Yuppiiiiii, oleeeeeyyyy yasasin ben de geliyorum, gelirken sana ozel bir bira getirecegim, hakiki ozel mexican birası kaktus ve limonlu, kaktuz özünden yapiliyor tadi az biraz aci ama onu da limon ile ayarlamislar icimi harika, not: bu sadece speedy'e ozeldir stoklar sınırlı oldugu icin fazla sayıda getiremeyecegim ha ama ilker abime de ayarlamaya calisicam :)

speedygonzales
13.Haziran.2007, 16:01
Ya bırak ilkerkopdageli ! İkisini de ben içierim. Ama tek diil de şunu kasa yapsaydık tam süper olacaktı! :twisted: :evil: :twisted:

carvalho
13.Haziran.2007, 16:05
Sana büyük bi eksi _______

Papatyaların arasında yatarken , öle demiyodun ama ... :x :x :x

Speedy'm gonzales'im durdurulamayan efsane şahsiyetim, inan gelememe nedenim gayet geçerli bir neden :oops:
Sen yeni organizasyonlar yaparsın... Bak gözümü kapatıyorum yeni organizasyonun için adımı 1. sıradan yazıyorum listeye.

1-Carvalho (çiçek çocuuu)

speedygonzales
13.Haziran.2007, 16:06
İi, ok, tmm , öle olsun !
Seni severim bilirsin flavırboy !
Amaaa, bi daha olmasın ! :twisted:

okan
13.Haziran.2007, 16:09
Bence gorkiiler olm.. gorkutmuşun sen bunnarı....yalandan bahane uyduruyolar.... :lol: :lol: :lol:

speedygonzales
13.Haziran.2007, 16:11
Sen bi sus olum ! Sen anca resimlere bakıp yalanırsın ! Nolur be 750 km cik , ben 750 km tek teker yapıyom ! Demiştim sana !

(Bu arada beni , Atıclık Kulübü'nden de atmışlardı) :cry:

okan
13.Haziran.2007, 16:13
sen niye gizli takılıyon siteye ....düselt şu ayarlarını....şşşşşşş..... :wink:

carvalho
13.Haziran.2007, 16:14
sen niye gizli takılıyon siteye ....düselt şu ayarlarını....şşşşşşş..... :wink:

Kaçmaz topraamdan kaçmazzzzzz 8)

okan
13.Haziran.2007, 16:16
topraam diyonda selçuğum...bu adan sana papatya diyo yaaff.. ne ettin gittin istanbullara ...şşşşşş..... :lol: :lol:

carvalho
13.Haziran.2007, 16:18
http://img511.imageshack.us/img511/3208/resim054bs3.jpg (http://imageshack.us)

Aha da papatyanın resmi. Dinime küfreden müslüman olsa :P :mrgreen:

okan
13.Haziran.2007, 16:20
Allah müstehakkınızı versin emi......şunnara bah yaa...bide türk filmlerindeki gibi yapsaydınız...15 dakka kavuşma için ağır çekim koşu ve sarılma sahnesi....huahuahaaa... zuhahahhaa.. puhahahhaa..... :P :P :P :P :P

speedygonzales
13.Haziran.2007, 16:45
Bu arada nerde o ateşli, haddini bilmeyip, benimle aşık atmaya çalışan, damarlarında kan yerine 10/40 motor yağı dolaşan, lafta heryere gelirimm, eğlence isterim diye bağıran genç ?

GECCEEEEEE ! Sana diyom aloooooooooooooooo ! :evil: :evil: :evil:

gecee
13.Haziran.2007, 17:06
heyttt işte geldim burdayım....
bak gelirsem cok kötü olur amaa....

speedygonzales
13.Haziran.2007, 17:22
Senin gibilerine ne diyom ben biliyonmuuuu??*

APARTMAN ÇOCUUU !
Geliyon dimi yavrukuş?

gecee
13.Haziran.2007, 18:12

APARTMAN ÇOCUUU !
Geliyon dimi yavrukuş?

apartman cocuğu ne olaki....?

Speedy malesef gelemiyorum üzgünüm...
topiği daha onceden görmüş olsaydım, düşünmeden gelirdim ..
Ama MT nin düzenlediği ŞEHİTLERİMİZ için anlamlı bir organizasyon var, oraya söz verdim ...

ASKER VURULDUĞUNDA DEĞİL, UNUTULDUĞUNDA ÖLÜR ........ ( M. Kemal ATATÜRK )

------------------------------------------------------------------------------------------------------

aslanburclu
13.Haziran.2007, 18:58

APARTMAN ÇOCUUU !
Geliyon dimi yavrukuş?

Ama MT nin düzenlediği ŞEHİTLERİMİZ için anlamlı bir organizasyon var, oraya söz verdim ...

ya deniz bıu mt şileyemi gidiyo şehitliğemi gidiyo anlamadım valla şehitliğe gidilecekse kesin almazlar bizi 18 martta almadıkları gibi bilginiz olsun

------------------------------------------------------------------------------------------------------

CİNGENE
13.Haziran.2007, 21:43
cemcem o birayı efes satıo bee 2,5 liraya hehehe:)

müslüm baba
14.Haziran.2007, 00:05
Yaw usta orası nasıl bir yer fazla lüküs olmasın bizi kasar, ne ödiyeceğiz biraz bilgi ver.

PANDERMOS
14.Haziran.2007, 00:17
Speedy dostum emeğin için çok teşekkürler.

Kaç gündür siteyi takip ediyorum bir etkinlik olacak mı diye ama birşey çıkmamıştı bende Faramarz Komutan la Lüleburgaza gaz açmaya karar verdim ve bir kez karar verip uygulamaya geçmek gibi bir düsturum vardır.

Bir yarım sizinle olacak, keyifli bir gezi olmasını dilerim .

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 00:27
Bu MT de yoğun komtanım cumartesi şehitlik pazar şile

cemcem
14.Haziran.2007, 01:51
cemcem o birayı efes satıo bee 2,5 liraya hehehe:)

Çingen dostum hakiki diyorum, canada'dan geldi efesin sattiklarindan degil halis muhlis meksikan birasi...

cozinan
14.Haziran.2007, 09:35
Listeyi güncellesene zipidi bi görelim

speedygonzales
14.Haziran.2007, 09:41
1. Hüseyin Ertürk F 650
2. Cozinan VL 800
3.Tavkan Shadow 750
4.Speedy Gonzales Öcü
5. İAkyürek+İclal RR
6. İlkerKopdagel RR
7. Cemcem RR
8. Vee bombaaa ! MÜSLÜM BABA+ YİNGE (Şimdi aldım OK'yi)
9. Oğuzhan (bi çopır ama markayı bilmiyom)
10. YMSK'dan başkan ve 3-5 arkadaş

gecee
14.Haziran.2007, 10:20

APARTMAN ÇOCUUU !
Geliyon dimi yavrukuş?

ya deniz bıu mt şileyemi gidiyo şehitliğemi gidiyo anlamadım valla şehitliğe gidilecekse kesin almazlar bizi 18 martta almadıkları gibi bilginiz olsun

şile geziside var, şehitlerimiz için turda...
Cumartesi ve pazar...
Sizi almamaları sebebini anlamadım ...
18 mart olayından da haberim yok yaşar abi...
Bi acarmısın şu konuyu ...

speedygonzales
14.Haziran.2007, 10:32
Bira : 3.5 ytl
Şezlong 3.5 ytl
Çay : 50 kr.
Zaten yemek işini plajın karşısında mangal yapçaz. Extra ikramlar var.
Kasacağını zannetmiyorum.

cozinan
14.Haziran.2007, 14:02
1. Hüseyin Ertürk F 650
2. Cozinan VL 800
3.Tavkan Shadow 750
4.Speedy Gonzales Öcü
5. İAkyürek+İclal RR
6. İlkerKopdagel RR
7. Cemcem RR
8. Vee bombaaa ! MÜSLÜM BABA+ YİNGE (Şimdi aldım OK'yi)
9. Oğuzhan (bi çopır ama markayı bilmiyom)
10. YMSK'dan başkan ve 3-5 arkadaş

9.sıradakı şahıs bizim ozi ise motoru cruiser ve markası FYM :P :P

speedygonzales
14.Haziran.2007, 14:06
Ozi diil Allah'ın akıllısı , başka bi arkadaş...

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 14:36
Valla Yalovaya gidemicem ya içim yanıyo herkeze iyi eylenceler

cozinan
14.Haziran.2007, 15:08
Valla Yalovaya gidemicem ya içim yanıyo herkeze iyi eylenceler

üzülmene gerek yok canını kurtardın. sonuçta zipidinin organizasyonu ne olacak :?

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 15:10
onun yaptıgı organizasyonda hiçbişi olmazsa bile eylence olur amaç zati eylenmek ve beraber olmak değilmi o bilir işini

cozinan
14.Haziran.2007, 15:11

tamam ozi konusunda haklı olabilirsin ama :oops: çopır ne oluyor allahın zipidisi.onun motoru cruiser :P

handojoe
14.Haziran.2007, 16:05

hey meksikanın zıplayan fasilesi...

al eline kamçıyı ve... popoya popoya...

anca o zaman gelir bu apache ler

HANDO konuştu... :x

CİNGENE
14.Haziran.2007, 21:22
cemceeemmm harbi miiiiii...hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü :( efes zaten canada dan arakladı o fikri...tadı bzimkilerden cok farklı...bi yudum ayır beeee hee olur muuu :)

müslüm baba
14.Haziran.2007, 23:35
gonzalez telefonun kaç

speedygonzales
15.Haziran.2007, 09:46
0 536 832 32 02

cozinan
15.Haziran.2007, 14:40
0 536 832 32 02

internet ortamında tel verilirmi.kafayı çalıştırıp özel mesaj atsana.ama nerde o kafa zipidide.şimdi arkadaş bulma sitelerinde erkek arkadaş arıyorum diye senin cebini mi versem yoksa evlenmek isteyen genç uzun boylu eğlenmeyi seven bir bayanım diye evlilik ilanımı versem.neyse ben düşüne durayım :cheesy:

handojoe
15.Haziran.2007, 14:48
0 536 832 32 02

internet ortamında tel verilirmi.kafayı çalıştırıp özel mesaj atsana.ama nerde o kafa zipidide.şimdi arkadaş bulma sitelerinde erkek arkadaş arıyorum diye senin cebini mi versem yoksa evlenmek isteyen genç uzun boylu eğlenmeyi seven bir bayanım diye evlilik ilanımı versem.neyse ben düşüne durayım :cheesy:

hah hah hah ben burdaki apache lere vereyimde görsen zibidiy donunu yesinler senin

HAİN HANDO konuştu... :evil:

cozinan
18.Haziran.2007, 11:11
ee fotoları görelim bakalım.fotooooooooo

bu arada vaad edilen kebablar nerede hesabını ver kardeşim.aç geldik aç kaldık.bu ne rezil organizasyon :P :P bira fiyatlarının hesabı ayrıca sorulacaktır

geçmiş sölediğimi yineliyorum ve katılmayanlar hiç pişmanlık duymayacakları gibi canlarını kurtardılar :cheesy: :cheesy:

ben neden mi katıldım? eşşeklik baki be dostlar :lol: :lol: :D

speedygonzales
18.Haziran.2007, 14:31
Ben hiiiç bişi demiyorum ! Millet resimlere bakar değerlendirmesini yapar ! Bu sitenin babalarından Müslüm Baba'da yorumunu yapacaktır.
Varın siz karar verin RR ci dostlar !
Hem biz piste motorları çıkardığımızda kıskançlığından çatlayıp i Suzinan'ı çıkaran kimdi?
Bi deeee, beyefendi motorunu park ettiği yerden çıkaramıyor, baarıyooo, "Speedy , gel şunu çekkkk !" Diye . E be olum , madem gücün yetmiyo niye binersin kocaman makineye?
Daha neler var da, resimler söler olayları !

cozinan
18.Haziran.2007, 15:51
Ben hiiiç bişi demiyorum ! Millet resimlere bakar değerlendirmesini yapar ! Bu sitenin babalarından Müslüm Baba'da yorumunu yapacaktır.
Varın siz karar verin RR ci dostlar !
Hem biz piste motorları çıkardığımızda kıskançlığından çatlayıp i Suzinan'ı çıkaran kimdi?
Bi deeee, beyefendi motorunu park ettiği yerden çıkaramıyor, baarıyooo, "Speedy , gel şunu çekkkk !" Diye . E be olum , madem gücün yetmiyo niye binersin kocaman makineye?
Daha neler var da, resimler söler olayları !

müslüm baba yapacak tabiki yorumu.ama somut görünenleride söylecektir.kebab varmıydı bira 3,5 muydu.görecez pis zibidi.bütün foyan ortaya çıkacak. :P :P ha bu arada kolları ıstakoz yapmışım yazı yazamıyorum.üstüme gelme :cry: insan söyler değilmi oraların güneşi yakıyor diye :D :D

müslüm baba
18.Haziran.2007, 17:41
Gonzalez gerçekten dediğin gibi varmış kendimizi bodrum beaclarda zandık (Beach ı doğrumu yazdım) yoksa biz yanlışlıkla bodruma gittikte haberimiz mi olmadı Sevgi yengenizle hep bunları konuştuk,kardeşim çok memnun kaldık ve mutlu olduk,aynı yere tekrar gideceğiz, gelmeyenler kesinlikle pişman olacaklar.

Yaw her yerde her zaman başıma gelen burada da geldi, gozalez fiyatları ayarlamış ama bana sen babasın diye yine normal tarife uyguladılar, herkesten biraya 3.5 ytl aldılar benden 5ytl gonzalez 4 bira içtim bana 6ytl borcun var yada ben bidaha Kardeş beach a gidersem 6 ytl lik bedava içeceğim,allahtan şezlong parası istedilklerinde vermem dedim de onu kurtardık.

Bu arada Bursadan gelen motorcu kardeşlerimizle de tanıştık hepsi çok kaliteli insanlar ama şu gonzalez in kalitesini hala anlamadım kaliteli bir arkadaşmı yoksa kalitesizmi yada kalite ölçüsü nedir bilmiyorum, şaka tabiii gonzalez kardeşim senin kalbimizde her zaman yerin büyük, kısa zaman oldu tanışalı ama gerçekten seni sevdik biz seversek tam severiz unutma, bu kadar yalakalıktan sonra artık şakalarımızı idare edersin. :cheesy: :cheesy:

müslüm baba
18.Haziran.2007, 21:48
Yaw gelenlerin içinde hiç resim çeken olmadımı cümle alem görseydi oranın ne kadar güzel bir yer olduğunu.

http://img20.imageshack.us/img20/3897/photo0008np0.jpg (http://imageshack.us)

Müslüm baba tatilde

hosemario
18.Haziran.2007, 23:50
ahhhh şu motorsuzluk yokmu ahhh ulen şu sıralar dolu zamanımız var motor yok ağlamak nistiyorum ya baksanıza müslüm babamız ne güzel sere serpe yayılıp forsu ile resim çektirmiş. helal olsun müslüm baba yakışırrr

müslüm baba
18.Haziran.2007, 23:52
ahhhh şu motorsuzluk yokmu ahhh ulen şu sıralar dolu zamanımız var motor yok ağlamak nistiyorum ya baksanıza müslüm babamız ne güzel sere serpe yayılıp forsu ile resim çektirmiş. helal olsun müslüm baba yakışırrr

Gonzalezin sayesinde güzel bir gün geçirdik. Keşke herkes gelebilseydi içimize sinmedi.

polo
19.Haziran.2007, 00:58
herşey güzelmiş müslüm baba ganzoyada alem yakışır çünki o yalova aleminin kralı ayrıca selam beni azda olsa sakaryadan taınır.

yenikoylu_ua
19.Haziran.2007, 01:00
herşey güzelmiş müslüm baba ganzoyada alem yakışır çünki o yalova aleminin kralı ayrıca selam beni azda olsa sakaryadan taınır.

Abi noldu kredi bi haber varmı Mehmet kardeşten

cozinan
19.Haziran.2007, 09:11
Gonzalez gerçekten dediğin gibi varmış kendimizi bodrum beaclarda zandık (Beach ı doğrumu yazdım) yoksa biz yanlışlıkla bodruma gittikte haberimiz mi olmadı Sevgi yengenizle hep bunları konuştuk,kardeşim çok memnun kaldık ve mutlu olduk,aynı yere tekrar gideceğiz, gelmeyenler kesinlikle pişman olacaklar.

Yaw her yerde her zaman başıma gelen burada da geldi, gozalez fiyatları ayarlamış ama bana sen babasın diye yine normal tarife uyguladılar, herkesten biraya 3.5 ytl aldılar benden 5ytl gonzalez 4 bira içtim bana 6ytl borcun var yada ben bidaha Kardeş beach a gidersem 6 ytl lik bedava içeceğim,allahtan şezlong parası istedilklerinde vermem dedim de onu kurtardık.

Bu arada Bursadan gelen motorcu kardeşlerimizle de tanıştık hepsi çok kaliteli insanlar ama şu gonzalez in kalitesini hala anlamadım kaliteli bir arkadaşmı yoksa kalitesizmi yada kalite ölçüsü nedir bilmiyorum, şaka tabiii gonzalez kardeşim senin kalbimizde her zaman yerin büyük, kısa zaman oldu tanışalı ama gerçekten seni sevdik biz seversek tam severiz unutma, bu kadar yalakalıktan sonra artık şakalarımızı idare edersin. :cheesy: :cheesy:

baba büyüksün.büyüklüğünü konuşturmuşsun ama adamlar borcumuz ne dediğimizde bizede 5 ytl üzerinden hesap yaptılar ama itiraz ettik.4 ytl den ödeme yaptık.şimdi bu işletme takdiğini zipidi organizasyonsuzluğuna bağlıyorum ve 3,5 ytl nerede 4 ytl nerede ayrıca benim biramın bir tanesinin yarısını zipidi içerek hiç etti. :? :? bu durumda bende yarım bira artı ücret farklarından dolayı 1 bira talebimi yani toplamda 1,5 bira talebimi zipidiye iletirim. :P :P umarım duyar ama hiç oralı olmayacağını düşünüyorum pis zipidi ne olacak