PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayat İyisiyle Kötüsüyle

Rona
13.Nisan.2013, 00:47
Arkadaşlar bir süredir İnanç Ali Özdemir arkadaşımızla,kardeşimizle (Ben bu adamı çok sevdim yavvvv) irtibattayım kendisi açık kalp ameliyatı olmak zorunda alçak gönüllülüğünden bahsetmiyor sitede ama her türlü desteğimize ihtiyacı var.
Böyle değerli bir arkadaşımızdan desteğinizi esirgemeyin arkadaşlar.O nun bu günlerde bizlere ihtiyacı olabilir.

Rona
13.Nisan.2013, 01:00
Bu arada epey bir süreden bu yana forumdan uzak kaldım çünki babamı kaybettim.Cenaze hengamesi telaş vs den dolayı yazamadım.Forum önderinin bilgisinin olmasına rağmen bir taziyeyi çok görmesi ağırıma gitti arkadaşlar.
Açıkçası kırıldım.....................................
Niye bu forumda takılıyoruz ki................................
Her şey boş herhalde......................................???? ???????????????????????????????????????????

ozguralic
13.Nisan.2013, 01:03
Abi başın sağolsun. Allah sizlere uzun ömür versin.

Besim
13.Nisan.2013, 01:08
Başınız sağolsun.... Allah sabırlar versin

neyyQ
13.Nisan.2013, 01:08
Bu arada epey bir süreden bu yana forumdan uzak kaldım çünki babamı kaybettim.Cenaze hengamesi telaş vs den dolayı yazamadım.Forum önderinin bilgisinin olmasına rağmen bir taziyeyi çok görmesi ağırıma gitti arkadaşlar.
Her şey boş herhalde......................................???? ???????????????????????????????????????????

başın sağolsun abi. allah rahmet eylesin.

abi özel bir durum olduğu için muhtemelen senin paylaşman daha doğru olur diye düşünülmüştür.

Rona
13.Nisan.2013, 01:12
Abi başın sağolsun. Allah sizlere uzun ömür versin.

Eyvallah kardeşim sağolasın.Ölen Allah'ın rahmetine kavuştu.Allah babamın ruhunu rahmetiyle müjdelesin.

Ama arkadaşımız daha önemli şu anda......

ağfndrdm
13.Nisan.2013, 01:12
Abi başın sağolsun ilk gün duydum acı haberini inan cenazene gelecektim ama duyduyum zaman cenaze çoktan kaldırılmıştı
aradan 5 gün geçtikten sonra aradım seni açmadın,dedim heralde meşgulsun cenaze işleri güçleriyle filan
sonrasında unuttum gitti
kısmette burdan "Başın sağolsun" demek varmış
maruz gör
Ali ninde ameliyat mevzusunuda şimdi duyuyarum
Rabbim den hakkında hayırlısını diliyorum
İnşallah Sağ salim girer,sağlığına kavuşmuş bir şekilde çıkar.
Alinin numarasını verirsen konuşmak isterim

Rona
13.Nisan.2013, 01:18
Abi başın sağolsun ilk gün duydum acı haberini inan cenazene gelecektim ama duyduyum zaman cenaze çoktan kaldırılmıştı
aradan 5 gün geçtikten sonra aradım seni açmadın,dedim heralde meşgulsun cenaze işleri güçleriyle filan
sonrasında unuttum gitti
kısmette burdan "Başın sağolsun" demek varmış
maruz gör
Ali ninde ameliyat mevzusunuda şimdi duyuyarum
Rabbim den hakkında hayırlısını diliyorum
İnşallah Sağ salim girer,sağlığına kavuşmuş bir şekilde çıkar.
Alinin numarasını verirsen konuşmak isterim

05332322505 nolu hattan ulaşabilirsin

Salih
13.Nisan.2013, 01:30
Atila yüzyüze konuşamadık ama tekrardan başın sağolsun. :( Celil abi vefat konusunda mesajla bizi bilgilendirdi.8) Haberi alır almaz ben de seni aradım ama ulaşamadım, hatta gelmeyi düşündük ama arada kaynadı gitti...
İnanç'ın rahatsızlığından haberim yoktu. :( Yeni mi ortaya çıkmış?

Rona
13.Nisan.2013, 01:36
Atila yüzyüze konuşamadık ama tekrardan başın sağolsun. :( Celil abi vefat konusunda mesajla bizi bilgilendirdi.8) Haberi alır almaz ben de seni aradım ama ulaşamadım, hatta gelmeyi düşündük ama arada kaynadı gitti...
İnanç'ın rahatsızlığından haberim yoktu. :( Yeni mi ortaya çıkmış?
Ağa ile görüştüm.O hengamede kimseye dönemedim çünki tek evladım beni mağzur görün

Ali'nin mevzu Pazartesi'nden bu yana oluştu.

Erkan 28
13.Nisan.2013, 01:40
başın sağolsun Allah geride kalanlara sabır versin. vefat konusunda haberim yoktu, İnanç dostumuzada geçmiş olsun. İnşaAllah kısa sürede toparlanır ve sağlığına en kısa sürede kavuşur.
tekrarda başın sağolsun

ağfndrdm
13.Nisan.2013, 01:42
Benim anladığım kadarıyla yüksek tansiyonu sıkıntısıyla anjiyo ya girmiş
sonuçta ise 1 hafta içerisinde ameliyat olmak zorundaymış ve riski yüksekmiş

tam olarak nerde ne zaman ameliyat olacağını bilirsek ona göre destek oluruz kardeşimize
kanıdır ilacıdır elimizden geleni yapmaya hazır oluruz

şunun şurasında şurda biz bizeyiz hep iyi günlerde değil böyle günlerde de birlikte olmamız dileğiyle.

eralp_goksu
13.Nisan.2013, 02:44
Atılla abım basın sagolsun..

Inanc abı de bır an once saglıgına kavusur ınsallah. Bilgileri alalım da zıyarete gidelım..

cihan54
13.Nisan.2013, 03:05
Ahh bee :( :( Abim başın saolsun Allah rahmetini esirgemesin gani gani rahmet eylesin :(

Inanç abinin ameliyatı nerde nezamandır, gelmek isterim öncesinde de sonrasında da yaninda olmak isterim :(

burak_332
13.Nisan.2013, 03:47
başın saolsun abi mekanı cennet olsun

mrtglc
13.Nisan.2013, 04:01
Abi başınız sağ olsun. allah rahmet eylesin kalanlara sbırlar versin.
İnanç abiyi bende çok severim. kendisini arayacağım. bizi bilgilendirdiğin iyi oldu abi.
bu arada ağaya katılıyorum hep iyi ve mutlu günlerde değil böyle günlerdede birbirimize yardımcı ve destek olmamız gerek.

Ve zorda olan arkadaşımıza yardımcı olabilmemiz için burada paylaşmalıyız. Allah kimselerin başına kötülük vermesin ama insanlık hali. hepimizin, ailemizin yada yakınımızın sağlık problemi olabilir. Bu gibi durumlarda elimizden geldiğince kan vermek olur oradan oraya koşturmak olur acil ilaç olur sonuçta hepimizin altında motor var ve birbirimize kısa sürede ulaşabiliriz.

DR.ALP
13.Nisan.2013, 11:27
kelimelere dökmek zor..düştüğü yeri yakıyor..Atilla başın sağolsun kardeşim..

CELİL
13.Nisan.2013, 12:08
Atilla tekrar başın sağolsun kardeşim haklısn bir başlık açmayı düşündüm ama konuşmalarımızdan sanki başlık açmaının seni dahada üzeceği düşüncesine kapıldım ve açmadım kusura bakma hep görüşmelerimizdede dediğim gibi ne zaman bir ihtiyacın olursa bir telefonun yeter allah sabır versin
Ali inanç arkadaşımızdan hiç haberimiz yok allah acil şifalar versin bir arayıp bir ihtiyacı varmı diye sorayım :(

turq
13.Nisan.2013, 13:55
Allah sabır versin Atilla abi

İnanç ta umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur

Rona
14.Nisan.2013, 00:23
Arkadaşlar taziyeleriniz için hepinizden Allah razı olsun sağolun teşekkür ederim.

Kusura bakmayın ama insan bu günlerinde destek arıyor benim de etrafım çok geniş değildir.Ses çıkmayınca kendimi kötü hissettim sadece................

REALİST
14.Nisan.2013, 15:27
Arkadaşlar taziyeleriniz için hepinizden Allah razı olsun sağolun teşekkür ederim.

Kusura bakmayın ama insan bu günlerinde destek arıyor benim de etrafım çok geniş değildir.Ses çıkmayınca kendimi kötü hissettim sadece................
Allah sabır versin kardeşim Başın sağolsun...:(

CELİL
14.Nisan.2013, 18:02
Arkadaşlar dün ali inaç la buluştuk görüştük herkese selamı var :D
sağlık sorunu doğuştan kalp kapağındaki sorundan dolayı kalp giriş damarının çok genişlemesinden patlama riski var ama bu durum bu yaşa (43) kadar fark edilmemiş yeni kontroller sırasında fark edilmiş dr ameliyat şart demiş kalp kapağına protez takılması ve genişleyen damarın değişmesi gerekiyormuş ama bağkur ve ssk ile problemi var karşılamıyor bu konunun acil çözülmesi gerekiyor işallah kısa sürde çözülür yanında olmamız destek vermemiz gerekli ALLAH acil şifalar versin işallah :(

Alper K
14.Nisan.2013, 18:12
Mekanı cennet olsun, Başın sağolsun kardeşim. Allah geride kalanlara sabır versin.

Emre
15.Nisan.2013, 10:40
Allah rahmet eylesin abi, mekanı cennet olsun.

Hasta arkadaşımıza da acil şifalar dilerim, inş. en kısa sürede sorunlar çözülürde başarılı bir operasyondan sonra ayağa kalkar.

Rona
15.Nisan.2013, 11:50
Arkadaşlar dün ali inaç la buluştuk görüştük herkese selamı var :D
sağlık sorunu doğuştan kalp kapağındaki sorundan dolayı kalp giriş damarının çok genişlemesinden patlama riski var ama bu durum bu yaşa (43) kadar fark edilmemiş yeni kontroller sırasında fark edilmiş dr ameliyat şart demiş kalp kapağına protez takılması ve genişleyen damarın değişmesi gerekiyormuş ama bağkur ve ssk ile problemi var karşılamıyor bu konunun acil çözülmesi gerekiyor işallah kısa sürde çözülür yanında olmamız destek vermemiz gerekli ALLAH acil şifalar versin işallah :(

Ben görüştüğümde sigorta sıkıntısından bahsetmemişti.Meblağ konusunda bilginiz var mı acaba? Aramızda yardım konusunda bir şeyler yapabilme imkanımız olabilir mi?

CELİL
15.Nisan.2013, 12:01
Ben görüştüğümde sigorta sıkıntısından bahsetmemişti.Meblağ konusunda bilginiz var mı acaba? Aramızda yardım konusunda bir şeyler yapabilme imkanımız olabilir mi?

ameliyat 100 -200 bin tl gibi tutar demişler siğorta sorununu çözecek biri lazım

ekinoks
15.Nisan.2013, 12:05
ameliyat 100 -200 bin tl gibi tutar demişler siğorta sorununu çözecek biri lazım

problem nedir peki sigorta ile ilgili belki yardımcı olabiliriz

CELİL
15.Nisan.2013, 12:11
problem nedir peki sigorta ile ilgili belki yardımcı olabiliriz
geçmişte ssk sı varmış daha sonra Bağkur a geçmiş şu an Bağkurlu ama geçmişte taksitlendirip ödeyemediği vergi borcundan dolayı bağkur sağlık karşılaması yapmıyor bu durumu çözmek gerekiyor

inancalio
25.Nisan.2013, 12:42
Sevgili yol arkadaşlarım, kardeşlerim,
öncelikle yakın ilgi ve alakanız için ne kadar teşekkür etsem kafi gelmeyecek. Ne kadar güzel insanlarla dostluk kurduğumu görmekten inanın nasıl mutlu olduğumu anlatamam. Hepiniz ayrı ayrı çok değerlisiniz. Bu samimiyetiniz ve açık sözlülüğünüz sizleri (bizleri) böyle bir arada tutuyor. Dilerim hiçbir zaman bu güzel meziyetlerinizi kaybetmezsiniz. Bu başıma gelen sıkıcı durum vesilesi ile bir kere daha gördüm ki motosiklete binmek sadece motor sürmek demek değilmiş. Bu güzel dostlukları, bu güzel temennileri, bu destekleri sadece motosiklet tutkumuzun ortak olmasından paylaşmıyoruz. Motosikletli yaşam felsefesi bir de sizin gibi güzel insanlarla bir araya geldimi gerçek anlamını kazanıyor. Hepinizi bir kere daha saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.
Bu aniden ortaya çıkan rahatsızlığımı açıkcası sizinle paylaşıp kimseyi üzmek istemezdim, lütfen kusuruma bakmayın. Ancak işin sizi de ilgilendiren bir boyutu var ki onu sadece sizle değil tüm tanıdığım insanlarla paylaşmaya çalışıyorum: Arkadaşlar bu bendeki rahatsızlık doğuştan gelen bir problemmiş ama sonradan da gelişedebiliyormuş. Etrafımızda gördüğümüz çok ani ve önceden belirtisiz ölümlerin oldukça büyük kısmı bu tip rahatsızlıkla ortaya çıkıyormuş. Bu rahatsızlık bende olduğu gibi herhangi bir şikayete de sebep olmuyor. Yani sinsi sinsi gelip aniden darbesini vuruyor. Sizden ricam kendiniz için, sevdikleriniz için herhangi bir hastaneye veya tıp kuruluşuna gidip 'EKO Kardiyo' yaptırmanız. Acılı sızılı bir şey değil bildiğiniz ultrason cihazıyla kalbinize ve aorta bakıyorlar hepsi bu. Ben ilk olduğumda SGK olmadığı için 28TL para verdim. SGK olduğunda bedava ! Bir çok ülkede küçük yaşlarda zorunlu olarak yapılan bir tetkikmiş bu. Çok basit ama çok gerekli. Aman kendinize iyi bakın diyoruz ya hani işte bu kendinize bakmanın iyi bir yolu, ihmal etmeyin...
Ameliyat ile ilgili olarak şu anda hala hazırlıklar (ultrason, tomograf, tahliller vs vs) devam ediyor. Sanırım Mayıs'ın ilk haftası operasyon gerçekleşecek. Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde (Bakırköy Devlet Hastanesi diye bilinir) olacağım. Telefonum bir kaç gün boyunca eşimde olacak ondan sonra eğer hala bu dünyada isem :)) telefonum açık olmaya devam edecek. Bağ-kur borcunu taksitlendirdiğim için artık SGK dan yararlanabiliyorum. Bu konuda da yardım düşünceleriniz ile beni mahcup ettiniz. Ayrıca teşekkür ederim. Belki bir konuda yardımınızı rica edebilirim: malum bu biraz büyük ve teferruatlı bir ameliyat bu yüzden kan ihtiyacı beklenenden biraz fazla olabilecek (15-20 ünite kadar) bu anlamda kan bağışı yapabilecek AB pozitif kanı olan kardeşlerimle 'kan kardeşi' de olmak isteyebilirim. Şu ana kadar bir kısmını temin ettik gibi...
Evet bir süre olayın şoku ve çok ani gelişen durumlar nedeniyle sessiz kalmıştım. Lütfen bu gecikmiş özürümü kabul edin. Eğer tekrar sizlerle birlikte yollara da çıkamazsam hakkınızı helal edin lütfen.

inancalio
İnanç Ali Özdemir

mrtglc
25.Nisan.2013, 13:12
Abi tekrar geçmiş olsun aklına kötü şeyler getirme seninle daha çok yol yapıcaz.

cihan54
25.Nisan.2013, 13:55
Üstadım, Allahın izniyle iyi olacaksın ve seninle yine yollara düşeceğiz. Sen en arkadan geleceksin, hatta arada bir kamerayı ayarlamaya çalışırken yavaşlayacaksın, ben de geride kaldığını farkedip seni bekliyor olucam. Daha ağızımızın tadıyla güzel bir sürüş yapamadık dur bakalım sezon açılacak daha :|

Keşke benim kanım AB olsaydı, iki ünite de verirdim.. Ama gerekli kanın tedarik edilebileceğini biliyor ve ümit ediyorum. Senin de söylediğin gibi, motosiklet camiası sadece teker üstünde değil, gönülde de birliktedir. Sen gönlünü ferah tut...

Belirlendiğinde ameliyatın tam tarihi öğrenirsek gelmeye çalışıcam ben de... Her ne kadar ameliyat öncesinde ve sonrasında seni bize göstermeyecek olsalar da (Hastane prosedürleri), demiştik ya, gönüller bir... :sleep:

Allaha emanetsin güzel abim...

Zafer
25.Nisan.2013, 14:03
öncelikle yakın ilgi ve alakanız için ne kadar teşekkür etsem kafi gelmeyecek. Ne kadar güzel insanlarla dostluk kurduğumu görmekten inanın nasıl mutlu olduğumu anlatamam. Hepiniz ayrı ayrı çok değerlisiniz. Bu samimiyetiniz ve açık sözlülüğünüz sizleri (bizleri) böyle bir arada tutuyor. Dilerim hiçbir zaman bu güzel meziyetlerinizi kaybetmezsiniz. Bu başıma gelen sıkıcı durum vesilesi ile bir kere daha gördüm ki motosiklete binmek sadece motor sürmek demek değilmiş. Bu güzel dostlukları, bu güzel temennileri, bu destekleri sadece motosiklet tutkumuzun ortak olmasından paylaşmıyoruz. Motosikletli yaşam felsefesi bir de sizin gibi güzel insanlarla bir araya geldimi gerçek anlamını kazanıyor. Hepinizi bir kere daha saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.
Bu aniden ortaya çıkan rahatsızlığımı açıkcası sizinle paylaşıp kimseyi üzmek istemezdim, lütfen kusuruma bakmayın. Ancak işin sizi de ilgilendiren bir boyutu var ki onu sadece sizle değil tüm tanıdığım insanlarla paylaşmaya çalışıyorum: Arkadaşlar bu bendeki rahatsızlık doğuştan gelen bir problemmiş ama sonradan da gelişedebiliyormuş. Etrafımızda gördüğümüz çok ani ve önceden belirtisiz ölümlerin oldukça büyük kısmı bu tip rahatsızlıkla ortaya çıkıyormuş. Bu rahatsızlık bende olduğu gibi herhangi bir şikayete de sebep olmuyor. Yani sinsi sinsi gelip aniden darbesini vuruyor. Sizden ricam kendiniz için, sevdikleriniz için herhangi bir hastaneye veya tıp kuruluşuna gidip 'EKO Kardiyo' yaptırmanız. Acılı sızılı bir şey değil bildiğiniz ultrason cihazıyla kalbinize ve aorta bakıyorlar hepsi bu. Ben ilk olduğumda SGK olmadığı için 28TL para verdim. SGK olduğunda bedava ! Bir çok ülkede küçük yaşlarda zorunlu olarak yapılan bir tetkikmiş bu. Çok basit ama çok gerekli. Aman kendinize iyi bakın diyoruz ya hani işte bu kendinize bakmanın iyi bir yolu, ihmal etmeyin...
Ameliyat ile ilgili olarak şu anda hala hazırlıklar (ultrason, tomograf, tahliller vs vs) devam ediyor. Sanırım Mayıs'ın ilk haftası operasyon gerçekleşecek. Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde (Bakırköy Devlet Hastanesi diye bilinir) olacağım. Telefonum bir kaç gün boyunca eşimde olacak ondan sonra eğer hala bu dünyada isem :)) telefonum açık olmaya devam edecek. Bağ-kur borcunu taksitlendirdiğim için artık SGK dan yararlanabiliyorum. Bu konuda da yardım düşünceleriniz ile beni mahcup ettiniz. Ayrıca teşekkür ederim. Belki bir konuda yardımınızı rica edebilirim: malum bu biraz büyük ve teferruatlı bir ameliyat bu yüzden kan ihtiyacı beklenenden biraz fazla olabilecek (15-20 ünite kadar) bu anlamda kan bağışı yapabilecek AB pozitif kanı olan kardeşlerimle 'kan kardeşi' de olmak isteyebilirim. Şu ana kadar bir kısmını temin ettik gibi...
Evet bir süre olayın şoku ve çok ani gelişen durumlar nedeniyle sessiz kalmıştım. Lütfen bu gecikmiş özürümü kabul edin. Eğer tekrar sizlerle birlikte yollara da çıkamazsam hakkınızı helal edin lütfen.

inancalio
İnanç Ali Özdemir

Abicim cok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcın olsun.

eralp_goksu
25.Nisan.2013, 14:45
İnanç Abı benım kan ABRh+. Nerde ne zaman verebılırım :)

inancalio
25.Nisan.2013, 21:17
Arkadaşlar beni mahcup ediyorsunuz. Hepinize bir kere daha canı gönülden teşekkür ederim.

ağfndrdm
25.Nisan.2013, 22:51
abi şimdi teredütte kaldım biri açıklarmı acaba
AB pozitife hangi kan grupları kan verebiliyor
benimki olmasa bile benim iş yeri yakın hastaneye tutan arkadaşları bulup getiririm

CELİL
25.Nisan.2013, 22:55
inanç şimdiden çok geçmiş olsun allahın izniyle sağ sağlim atlatıp birlikte çok yollar yapıcaz inşallah ameliyat gününü haberdar et nazar

CELİL
25.Nisan.2013, 22:56
abi şimdi teredütte kaldım biri açıklarmı acaba
AB pozitife hangi kan grupları kan verebiliyor
benimki olmasa bile benim iş yeri yakın hastaneye tutan arkadaşları bulup getiririm
sadece kendi gurubundan alıyorlarmış başka kanı kabul etmiyorlarmış

Emre
26.Nisan.2013, 10:35
Abi biran önce Allah acil şifalar versin. Daha tanışmadık ama inş. en kısa sürede tanışıp beraber sürmek nasip olacak.

marlox
26.Nisan.2013, 10:41

Abi başın sağolsun bu msj ı şimdi okudum kendime kızdım neden daha önce dikkat etmedim diye allah geride kalanlara uzun ömürler versin...

inancalio
İnanç Ali Özdemir

güzel abim yazını bir hışımla okudum ve şunu fark ettim senin yaşama isteğin yok heralde :S ne demek tekrar yollara çıkamazsak falan filan hakkımız her türlü helal olur olmasına da bu kadar kasvet niye artık tıp oldukça ilerledi daha yaşına girmemiş bebekleri kalp ameliyatı yapıyorlar sorunsuz bir şekilde yaşamına devam ediyor sende en iyisini düşün içini boğma.. iyi düşün iyi olsun canım abim şimdiden geçmiş olsun güzel haberlerini bekliyoruz...

Besim
26.Nisan.2013, 11:54
Çok geçmiş olsun maalesef kan grubum tutmuyor. Umarım biran önce sağlığınıza kavuşursunuz...

ecel felek
26.Nisan.2013, 12:29
allah acil şifalar versin...

inancalio
27.Nisan.2013, 21:50
Evet arkadaşlar,
hani Türk filimlerinde önce doktor sizin 3 aylık ömrünüz kalmış der sonrada tam zaman dolmak üzereyken koşup gelip "durun sizin raporlarınız karışmış; ölmeyeceksiniz !" der ya, benim işte biraz ona döndü :) Beni de filmlerdeki gibi doktor aradı. son çekilen tomografide aorttaki büyüme 46mm olarak ölçüldü, önceki 56mm idi. Şu anda 50mm altında olduğu için ameliyat tarihi 6 ay ileri atıldı. Eğer tekrar ekstra bir şey çıkmazsa şimdilik ameliyat olmuyorum... Siz sevgili dostlarımla sıcağı sıcağına paylaşayım dedim..

Not: Daha önceki yazıda karamsarlık değil tam tersine makara yapmaya çalışmıştım ama sanırım psikolojik halim nedeniyle çok başarılı olamamışım, kusuruma bakmayın lütfen.

CELİL
27.Nisan.2013, 22:28
İnanç ameliyat gerekmemesine durumun daha iyi olmasına çok sevindim geçmiş olsunnazar hadi iyisin sezonu kurtardın 8)

ağfndrdm
27.Nisan.2013, 23:41
inanç geçmiş olsun
6 ay sonrada ameliyat olmana gerek kalmaz.

Emrehan
28.Nisan.2013, 00:03
inanç geçmiş olsun
6 ay sonrada ameliyat olmana gerek kalmaz.

Ağa'ya katılıyorum; ben de gerek kalmayacağını düşünüyorum ve de diliyorum.

Bununla geçmiş olsun abi. :)

cihan54
28.Nisan.2013, 00:49
Allahtan ümit kesilmez derler ya :happy: durumun olumlu yönde ilerlemesine nasıl sevindim bilemezsin :|

REALİST
28.Nisan.2013, 01:33
Evet arkadaşlar,
hani Türk filimlerinde önce doktor sizin 3 aylık ömrünüz kalmış der sonrada tam zaman dolmak üzereyken koşup gelip "durun sizin raporlarınız karışmış; ölmeyeceksiniz !" der ya, benim işte biraz ona döndü :) Beni de filmlerdeki gibi doktor aradı. son çekilen tomografide aorttaki büyüme 46mm olarak ölçüldü, önceki 56mm idi. Şu anda 50mm altında olduğu için ameliyat tarihi 6 ay ileri atıldı. Eğer tekrar ekstra bir şey çıkmazsa şimdilik ameliyat olmuyorum... Siz sevgili dostlarımla sıcağı sıcağına paylaşayım dedim..

Not: Daha önceki yazıda karamsarlık değil tam tersine makara yapmaya çalışmıştım ama sanırım psikolojik halim nedeniyle çok başarılı olamamışım, kusuruma bakmayın lütfen.

Büyük gecmis olsun ben o doktorun.... dememek icin insan zor tutuyo bukadar basitmi böyle teshis degistirmek zaten son gecirdigim kazada hepsinden nefret ettim Allah düşürmesin ..