PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTO JUNİOR TEŞEKKÜRLERRRRRRR

inci
13.Haziran.2007, 16:36
Bu gün yolda kaldım ...zincirle alakalı bir sorun çıktı trafiğin tam göbeğinde kaldım .... sağa geçebilmekte çok güçlük çektiğim bir trafiktii....birkaç kişiyi aradım olumlu yanıt aldığım tek kişi mehmet bey oldu(moto junior) .... hemen burhan ustayı yollamış 20 dakika için de yetişti ALLAH razı olsun...Burhan usta oracıkta hemen idareten yaptı ve düştük yola... serviste mehmet bey ,babası , çok iyi karşıladılar sağolsunlar ve en önemlisi de sorunları halledip bana makinayı teslim edeceklerini söylerken çok moral vericiydiler ....sorunların halledileceğini de umarak (o zaman da ayrıca yazıcam zaten ) KENDİLERİNE BURDAN BİR KEZ DAHA ÇOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM ....mehmet bey beni bu sıcakta ,çok külfetli bir durumdan kurtardığınız için size müteşekkirim sağolun :roll:

carvalho
13.Haziran.2007, 16:49
Bu gibi kriz durumlarında yardım edecek birini bulmak nefes almak gibi birşey. Aşağı yukarı herkesin başına gelmiştir.

Geçmiş olsun İnci, teşekkürler Mehmet Usta, Moto Junior...

inci
13.Haziran.2007, 16:50
Tteşekkür ederim selçuk"cuğum ,aynen dediğin gibi bana "tamam geliyoruz " dediklerinde tıpkı senin dediğin gibi derin bir ohhhhh çektim

yenikoylu_ua
13.Haziran.2007, 16:57
Hocam bu ne aksilikler hep sizin üstünüzde bi kurşunmu döktürsek ne

Mehmet kardeş yüreğine sağlık amcanın ellerinden öperim Burhan ustaya da selamlar

okan
13.Haziran.2007, 16:59
geçmiş olsun örtmeniimm.....nazar değdi işte ben dediydim size......

alper_tim
13.Haziran.2007, 18:00
geçmiş olsun inci ablam :(
allahtan yardıma koşmuşlar walla :cheesy:
teşekkürler sizede motojunior ekibi allah sizlerede zeval vermesin :cheesy: :cheesy:

aslanburclu
13.Haziran.2007, 19:03
tabi koşacak kardeşim adamım tombalağımın işi o arızalı mlz.yi benim ayama getirseler bende yaparım ne yani alt tarafı bi torba civata hemde söz verdi bi toplantıda ücretsizzzzzzzzzzz 24 saat servisim emrinizde istanbul il hudutları içinde diye ( ama yinede sağolsun tln.nu açmayabilirdi)

gelelim asıl meseleye daha yeni motor yeni makina yeni zincir ne olaki bu iş nasıl yaptırdın bu arızayı bak valla bilmiyom deme hiç değilse neolduğunu nasıl olduğunu yaz ayrıca geçmiş olsun....

müslüm baba
13.Haziran.2007, 19:16
İnci hocam geçmiş olsun emre ltd den olumlu yanıt alamadınmı ki mehmetleri aradın bana acil söylermisin, kafama takıldı.

RızaHoşgör
13.Haziran.2007, 23:33
geçmiş olsun inci.umarım bu son aksilik olur

ilkerkoparal
14.Haziran.2007, 10:32
inci kardeşim dün akşam moto juior daydım (aslında ben hergün ordayım :) dükkanın elemanı oldum) motorunla hummalı bir şekilde uğraşıyorlardı. Ama asıl arka krom çıta ve çanta demirleri çok hoş olmuş. Bir insanı insan yapan karşısındaki insana verdiği önem, değer ve saygıdır. İnan bunlar mehmet ve burhan kardeşimde fazlasıyla var. En kısa zamanda en iyi şekilde sonuçlanacağına eminim. Şimdilik geçmiş olsun. Allah beterinden muhafaza etsin

Aksu
14.Haziran.2007, 10:43
Mehmet lerden zarar gelmez.

handojoe
14.Haziran.2007, 11:04
yahu arkadaşlar şu sizin atlar ammada çok hastalanıyor yaa. nasıl şey bu anlamadım benim motor daha bir yıl oldu motor ve mekenik kısmında daha tık yok çok şükür yok yok bir 750 lik makina şart oldu yaa.

ondercaliskan12
14.Haziran.2007, 11:25
Selam, geçmiş olsun inşallah birdaha zor durumda kalmazsınız.
Servis olarak bahsettiğiniz Moto Junior sefaköydeki servis mi ???

Eğer aynı yerden bahsediyorsak gerçekten işinin ehli gerçek esnaf insanlar diyebilirim,şuan bir motorum yok, çok fazla bilgimde yok.Evime yakın olduğundan gittiğim Junior yetkilisi beni çok iyi karşıladı ve seçeceğim motor üzerinde güzel tavsiyelerde bulundu be yönlendirdi, kendilerine şimdiden çok teşekkür ederim inşallah birgün alış verişimiz olur...

handojoe
14.Haziran.2007, 11:29
geçmiş olsun inci hocam ya şu senen motor alev desenli olan değil miydi çok değişik birşey kaç motora sahib o ötekilerden daha çekici görünüyodu iinan

inci
14.Haziran.2007, 11:37
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim .....
Okan; sahiden de nazarmı değiyo ne anlamadım yafffff.....
yenikoylu; motorların heryeri kurşun sayılır parıldayıp duruyozz.....
Komutanım; ben sorularınızın cevabını bilemiyorum ....ama dün itibarıyla bakarsak; PİERLOTİ"ye çıktığımız cumartesi günü almıştım servisten ,yani daha 1 hafta olmadı ....
müslüm abi ; msn den cevaplıyayım sorunuzu .....
Rıza ; inşallah bu son olur ... motosikelti çok sevmesem artık soğurdum herhalde bana keyif vereceğine paso sıkıntı veriyo .....
İlker ; haklısın düşlüncelerinde sana katılıyorum ... sonuu alıncada burda yine sizlerle paylaşacağım inş. umarım iyi bir netice alırım da iyi şeyler yazarımm....
Kovboy kardeş ; ben buna şans demek istiyorum ... sen de dilini ısır da arıza çıkmasın nazarın değip.....evet alev desenli olan benim karaoğlandı
Önder ; evet sefaköy"de

aidikurt
14.Haziran.2007, 11:52
eeee boşunamı ana sponsorumuz mehmet abi ve burhana teşekkürler.

A.Kadir ASLAN
14.Haziran.2007, 13:28
geçmiş olsunn.

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 15:06
geçmiş olsunn.

Toprağam sende hoşgeldin bu arada senide bi yakından tanısaydık şole okuyonmu çalışıyonmu yaş kaç vs vs

Okanım bak Samsun tayfası çoğalıyo

okan
14.Haziran.2007, 17:22
geçmiş olsunn.

Toprağam sende hoşgeldin bu arada senide bi yakından tanısaydık şole okuyonmu çalışıyonmu yaş kaç vs vs

Okanım bak Samsun tayfası çoğalıyoYAVV ..bu çocuk benim karşı apartumanda oturuyo heralde sanırsam.... :lol: öyle mi yavv.. 100 lük motor diilmi o resimdeki....

Tayfun
14.Haziran.2007, 19:56
Yolda kalmak gerçekten çok kötü birşey, böyle bir durumda insanın yalnız kalmadan yardım görmesi o kadar güzel bir duyguki parayla satınalınamaz, mehmet abiye teşekkürler.

inci
14.Haziran.2007, 20:17
Evet bence de parayla satınalınmaz bişeydi :cheesy: :cheesy: :D :D .....karaoğlanı aldım bu gün :cheesy: .....rahat geldim ,şimdilik bir sorun da yok :cheesy: .. Burhan usta ellerine sağlıkkkkk :alkis: ..Mehmet bey teşekkür ederim .... :alkis:

nurettin_
22.Temmuz.2007, 16:46
İnci kardeşim, öncelikle geçmiş olsun. Umarım bir daha ne sen nede başka bir arkadaşımızın sorunu çıkmasın. Bende senin motorunu Mehmet beyleri orada görmüştüm gerçektende hoş duruyor. kazasız ve arızasız sürüşler.
Mehmet bey ve Burhan ustayı benim kadar kimse bilemez her halde çünkü ben onların gerçek bir baş belasıyım. Bir yıl önce motorumu onlardan almıştım ve bu ilk başlarına bela oluşum oldu.ilk isteğim daha önce vitesli motor kullanmadığım için beni motorla evime bırakın oldu.sağ olsunlar bozmadılar. Daha sonrası pek önemli sorun olmadığı halde en az gün aşırı telefonla ve hemen hemen her hafta sonu pazar , Burhana dinlenme fırsatı dahi vermem.Sadece bir dafa (kışık ) çatalcada kaza yaptım,Burhanı aradım ,bana ilk verdiği cevap : Abi şu anda Edirnedeyim motor çalışmıyorsa bekle geleyim oldu.Daha ne olsun? Hatta bir gece saat saat bire kadar burhan usta bana far uydurmakla meşgul olmuştu.
Sağ olsunlar. ne diyebilirim ki ?
Sana tekrar kazasız ve sorunsuz sürüşler ve günler dilerim.