PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HOŞBULDUK

xageegax
13.Haziran.2007, 18:05
[b][i]SELAM BEN HÜSEYİN ZABITAM FAYSALIM TAYFUN EFENDİNİ KANKİSİ OLUYORUM.
GEÇEN CUMARTESİ PİER LOTİDE TOPLANDIĞINIZDA BENDE GELMİŞTİM ORTAMI VE BİRLİK BERABERLİĞİ ÇOK SEVDİM.
BEN BİR MOTOR SAHİBİ DEĞİLİM AMA EN KISA SÜREDE ALMAYI İSTİYORUM.SAĞOLSUN ZABITAM FAYSALIM BANA BU KONUDA ÇOOOOKKK AMA ÇOOOOKKK YARDIMCI OLUYOR SİTE İSMİ VERMEKTEN BAŞKA HİÇBİRŞEY YAPMIYOR.
BENDE DÜŞÜNDÜM TAŞINDIM SİTEYE ÜYE OLİM HEM YENİ ARKADAŞLIKLAR EDİNİRİM HEMDE ORDA BANA TAYFUNDAN DAHA FAZLA YARDIMI DOKUNAN İNSANLAR MUTLAKA VARDIR VEEE BURDAYIM HADİ BENİ MOTOR SAHİBİ YAPIN :)
BU ARADA O AKŞAM DOROCK TA İYİ EĞLENDİK HER ZAMAN GELİRİM HABER VERİN YETER.

okan
13.Haziran.2007, 18:20
aramıza hoş geldin kardeşş.. sana site ismi veriyo demişsin tayfun için.. o zaman çimdiks comun müdavimlerindensin demekki sende..... :lol: :lol:

polat
13.Haziran.2007, 18:28
hoşgelmişin kardeşim herkezler yardımcı olur burada sanaa :roll:

yenikoylu_ua
13.Haziran.2007, 18:36
Hoşgeldin kardeşim inşallah çok yakında kavuşursun REGALRAPTORuna İnşallah başkabi marka düşünmüyodun :oops: :oops: :twisted: :twisted: :cheesy: :cheesy:

xageegax
13.Haziran.2007, 18:44
cimcix tabi hemde ilk gün gönderdi bana link isonrada başımın etini yedi üye ol üye ol diye
puan alıcak ya
regal raptor alıcam kısmetse
1 tanesi zaten güsel birde toplu yola çıkınca tam süper oluyor

aslanburclu
13.Haziran.2007, 18:46
siteye hoş geldinde :? :? :? eeee niye geldin niçin geldin tamam kankisinde başka necisin ne iş yaparsın ne halt edersin şöyle bi anlat bakalım ha bide ogün artcıydın e eeeeee başka

xageegax
13.Haziran.2007, 19:59
falla neden geldim ortamınız güzel
motor alıcam şimdiden böyle bir grupla tanışmak ve bilgilerinden faydalanmak iyi olur diye düşündüm
tayfun burda
ne halt ederim özel şöförüm 4 lastik üzerinde cambazlık ile meşgulüm kısmetse 2 teker üstünde cambazlık değilde keyif yapmak niyetindeyim
o gün artçıydım evet ama hep öle kalıcam demek değil
burda olmamın en önemli amacı ise bu

aslanburclu
13.Haziran.2007, 21:33
bide nich.ını bişeye benzetemedim anlamını açıklada hadi anlaşalım gag guk gibi ne bu yaaaa :mrgreen: :mrgreen: :P :P

xageegax
14.Haziran.2007, 10:43
:D :D :D bir anlamı yok zaten aksiyon filimlerini severim en sevdiğim aktörün en sevdi
ğim filminde kullandığı ismi ve devamında tersten yazılışı XAGE asıl isim ben onu XAGEEGAX YAPTIM
ANLAŞABİLDİKMİ :|

handojoe
14.Haziran.2007, 11:07
falla neden geldim ortamınız güzel
motor alıcam şimdiden böyle bir grupla tanışmak ve bilgilerinden faydalanmak iyi olur diye düşündüm
tayfun burda
ne halt ederim özel şöförüm 4 lastik üzerinde cambazlık ile meşgulüm kısmetse 2 teker üstünde cambazlık değilde keyif yapmak niyetindeyim
o gün artçıydım evet ama hep öle kalıcam demek değil
burda olmamın en önemli amacı ise bu

yeni nesil bilim kurgu seviyor komutanım karmaşık olaylar hoşlarına gidiyo. arz ederim.

speedygonzales
14.Haziran.2007, 11:43
Hoşgeldin xxgemxemnaannxx !
Ne zor link be, yok nik miydi? Neyse hoşgeldin !

alper_tim
14.Haziran.2007, 12:52
hoşgeldin kardeş aramıza
kafa sallamaya dewam yaşasın rock

afaydin
14.Haziran.2007, 15:24
Aramıza hoşgeldin,

İnşallah bir an önce RR ne kavuşursun...!

aidikurt
14.Haziran.2007, 18:05
baba merak etme bu foruma bir takılan pir takılıyor ve raptor sahibi oluyor doğru yerdesin kardeşim

MaRaNtZz
14.Haziran.2007, 19:11
Aramıza hoşgeldiniz...

xageegax
14.Haziran.2007, 19:33
hoşbulduk
ilgi ve alaka ya teşekür ederim
herşey bir yanada ZABITAM FAYSALIM sen nerdesin

Tayfun
14.Haziran.2007, 19:33
Heyyyyyyyyyyt o benim adamım ona göre, kankim, sağ kolum sol kolum, ortabacağım o benim hahahahahaha :D çok güzel araba kullanır çok güzel taksicilere söver :D :D :D bir garip hüsmendir o, onuda regalci yapıcaz inşallah, hpş geldin hüsmen, hep beraber sırtına vurulaaaaaaaaa :P