PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SEYİR HALİNDE ARD'CISI VE GURUBU İLE HABERLERLEŞMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE

aslanburclu
13.Haziran.2007, 23:17
arkadaşlar bilgi mahiyetinedir incelemeniz için aşağıdaki adresi ziyaret edin.

http://www.dogubank.com.tr/index.php?p=show&pid=8575&k_id=262

RızaHoşgör
13.Haziran.2007, 23:31
abi bilgilendirme için teşekkürler

müslüm baba
14.Haziran.2007, 00:00
Ben bi rşey anlamadım, yolda giderken bu telsizle nasıl konuşacağız, link deki bildiğimiz normal telsiz

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 00:22
Ben bi rşey anlamadım, yolda giderken bu telsizle nasıl konuşacağız, link deki bildiğimiz normal telsiz
Baba buna ek olarak mikrofonlu kulaklık ve ptt butonu alıcan butonu elciğin oraya takıyosun ama o takım 60 ytl tabi iki takım alacaksın ama çok rahat bişi bagırma yok kafayı arkaya çevirmekyok tabi bide grup sürüşlerinde diğer motorlarlada konuşuyosun çokta zevklioluyo bence verilenparayada değiyo

Aksu
14.Haziran.2007, 10:38
Biz biraz eski düzende gittiğimiz için bu tip elektronik zerzevatlara alışamadık. Bizim çocukluğumuzda TV bile yoktu. O yüzden Müslüm Babanın sorularını aynen benimde sorduğumu kabul edin. Bence en temizi Eskişehir de sizden birebir görelim, konuşalım ondan sonra o düzenekten bizde alırız. Yoksa ha deyince basmıyor. Anlatana kadar da Eskişehir gezisi vakti gelir. Zaten şu cep tel ile Dijital aletleri çözene kadar akla karayı seçiyoz.

aidikurt
14.Haziran.2007, 12:08
paylaşım için saol yaşar baba ben kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim.