PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BİZİM RR LER İÇİN KASKO ÜCRETİ

RızaHoşgör
13.Haziran.2007, 23:42
arkadaşlar
daha öncede demiştim benim bundan önceki motosiklet üzerinden şuanki motosikletime zeyil yapıldıgından net fiyat vermekte zorlanmiştim.bugün kaskomu yeniledim.%30 hasarsızlık indirimizyle 373ytl.eger ilk kez kasko yaptırıyor olsaydım yada hasarsızlıgım olmasaydı fiyatı 484ytl olacaktı.
motor bedelini 5000ytl den ve 500ytl aksesuar göstererek 5500ytl yaptırdım. ve en önemlisi kilit altında olmasa dahi hırsızlığa karşı kasko çalışıyor.ilgileen arkadaşlara detaylı bilgi verebilirim.sanırım bu fiyat bulabileceğimiz en iyi fiyat
saygılarımla

MotoJunior
13.Haziran.2007, 23:46
abi daha detaylı bilgi olursa ulaşacagımız tlf gibi daha iyi olur diye düşündüm. ayrıca sinyal işini çözdük ama cam sarı olarak beyaz cam bulamadık denedim sarıda o kadar fena durmuyo

RızaHoşgör
14.Haziran.2007, 00:02
abi daha detaylı bilgi olursa ulaşacagımız tlf gibi daha iyi olur diye düşündüm. ayrıca sinyal işini çözdük ama cam sarı olarak beyaz cam bulamadık denedim sarıda o kadar fena durmuyokardeş sağol ben zaten sarı istiyordum.ilgine teşekkürler.ayrıca sissy bar arkasındaki port bagaj ı nasıl güçlendirecez? bir parça bekliyorsun .ne oldu?

arkadaşlar ümraniyede can sigorta.0216 466 85 65.koç allianz acentası.görüşeceginiz kişi zübeyde hanım.ismimi verebilirsinz. beni tanır.

MotoJunior
14.Haziran.2007, 00:06
abi dukkanda çalışıyolar daha yarın sabaha sonuç alıcaz. istediğimiz gibi oluyo ilker ve burhan işi çözdüler sadece nikelaj olayı kaldı.

carvalho
14.Haziran.2007, 10:28
250 cc nin altındaki motorlarda hırsızlığa karşı güvence verilmiyor. Ben de Koç Allianz'a yaptırmıştım ancak daha sonra poliçeyi iptal ettirdim.

Bence bu konuyu birkaç yerden biraz daha araştırsanız??

RızaHoşgör
15.Haziran.2007, 01:12
250 cc nin altındaki motorlarda hırsızlığa karşı güvence verilmiyor. Ben de Koç Allianz'a yaptırmıştım ancak daha sonra poliçeyi iptal ettirdim.

Bence bu konuyu birkaç yerden biraz daha araştırsanız??arkadaşım.konu detaylarıyla tarafımdan araştırılmıştır.piyasada birçok farklı iş kovalayan sigorta acentası var.mesela adam ev üzerine iş yapıyor.ev portföyü geniş ve çok özel fiyatlar verebiliyor.adını ettiğim acentanında motorsiklet portföyü geniş.arzu edersen san apoliçemi faks ederim sende birilerine gösterirsin.dediğin genel anlamda dogrudur.herhangi bir sigorta acentası 250 cc altına hırsızlıga karşı teminat vermez hatta poliçe bile başlatmaz.umarım açıklayıcı olabilmişimdir
sevgileirmle

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 16:21
Benim kaskomu koçallianz şöyle ifade etti.250cc altındaki motorsikletler kolayca tutulup kamyona atılabilir olduğu için bu kural var dedi.sonra segment ve kilo durumu ortada olan bir motorda 234cc 250cc olayı aranmaz dedi.Bilginize...Yani 250cc ve üzeri sınıfında kabul ediyorlar motorlarımızı.

carvalho
25.Haziran.2007, 16:36
Bana Koç Allianz elemanı tarafından yapılan PR'da da söylenen şuydu; "evet 250 cc'nin altı hırsızlık için kapsam dışıdır ve sizin motorlar ruhsatta 234 cc görünüyor. Ancak motorun adı Dadyw 250 .... olduğu için herhangi bir beyan durumunda bu yeterli olacaktır ve bu durumda çalınmaya karşı teminat altındadır". Beni tatmin etmeyen bu yanıt üzerine ben de poliçemi iptal ettirmiştim...

Çocuk acenteden değil Genel Müdürlük Pazarlama'dan geliyordu... Belki de poliçeyi satan çocuk doğru ifade edemedi bilemiyorum....

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 16:40
Poliçede aksi belirtilmediği sürece çalınmaya karşı motorunuz kaskolu.

RızaHoşgör
25.Haziran.2007, 17:10
yaw korkma adamım .bir dahaki toplantıya geleceksen ben sana benim poliçeyi göstereceğim.yok gelemem diyorsan kubilay gördü.sahittir

carvalho
25.Haziran.2007, 17:12
yaw korkma adamım .bir dahaki toplantıya geleceksen ben sana benim poliçeyi göstereceğim.yok gelemem diyorsan kubilay gördü.sahittir

Eyvallah :) Yok yav, poliçeyi göstermene gerek yok, ne diyorsan o :cheesy:

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 17:15
arkadaşlar sevmediğim bir şey yapıcam ama mecbur kaldım çünkü bilgi alamadım.Egzoz son susturucu konusunda bilgi istiyorum.Ama bu topiği kirletmeden açtığım topicten bilgi yazarsanız sevinirim.Son konuların içinde topic

RızaHoşgör
25.Haziran.2007, 17:16
şelçuk sen verdiğim no dan rüveyde hanım ı ara.detaylı olarak sana anlatacaktır 216 466 85 65 can sigorta

carvalho
25.Haziran.2007, 17:20
şelçuk sen verdiğim no dan rüveyde hanım ı ara.detaylı olarak sana anlatacaktır 216 466 85 65 can sigorta

Eyvallah abicim, arayayım... Zaten kaskoyu sadece çalınma için düşünmemek lazım. Yolda başımıza bin türlü bela gelebilir. Biz bir de uzun yolu alışkanlık haline getirdik, dağ başlarında kalırsak ağlamayalım...