PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Motor Kazam ve Sonrasında ki Enteresan Durumlar :)

HannibALGan
26.Nisan.2013, 11:22
Selamlar,

Dün akşam motorumu alıp kendimi yollara vurdum. Öyle uzaklara da gitmedim tabi :) İzmir Yarış Pistinin önünden geçip Hacılarkırı yönüne doğru saatte 50 km hızla 3 viteste seyrediyordum. 5. Sanayi'nin ll. Girişinden giriş yapmak için sinyal verdim. Yolun karşısından bir motorsiklet geliyordu. Biraz yavaşladım. 4 yol ağzına gelince durdum.

Karşımda ki motorlu da yavaşladı ve sonra (sanırım debiryajı bıraktı) motor birden atak yaptı ve üstüme sürdü. Çarpışmaya çeyrek kala gidonu çevirdi ve 2 metre kadar sağıma düştü.

Kontağı kapatıp yardım için yanına gittim. İyiyim dedi. Kaskı çıkardığında kazayı yapan kişinin yeni ehliyetli ve motor almış bir bayan sürücü olduğunu anladım. İşin komiği ayak, bacak veya kafasında bir çarpma oldumu diye soruyorum; o kahkahalarla gülüyor. Gerçekten de ''kaza yapacam ben'' dedin mi yapıyormuşsun :)

Sonrasında sanayide ki çay ocağına gittik. O bölge tenha ve az trafikli bir yer olduğu için geldiğini söyledi. Tanıştık filan. Altında Mondial mecit 125 vardı.

Neyse, evi Ege Üni. kampüsüne yakındı, yolda tekrar kaza geçirme riskinden dolayı sakin yollardan evine kadar bıraktım. Telefonlarımızı aldık.

Velhasıl basit bir kaza yüzünden riders bir arkadaş kazandım.

cihan54
26.Nisan.2013, 11:32
Foruma davet etseydin yahu :mrgreen: madem yeni bir arkadaş, yardım eder yol gösterirdik elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce :happy:

HannibALGan
26.Nisan.2013, 11:36
Foruma davet etseydin yahu :mrgreen: madem yeni bir arkadaş, yardım eder yol gösterirdik elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce :happy:

Davet ettim zaten hocam.

Besim
26.Nisan.2013, 11:42
İlk motor kazam diyince sen kaza yaptın sandım. Neyse yapan arkadaşa da geçmiş olsun.

CELİL
26.Nisan.2013, 11:43
Fatih önemli bir durum olmaması ve güzel bir arkadaşlığın başlamasına vesile olması sevindirici ikinizede geçmiş olsun nazar

ozguralic
26.Nisan.2013, 12:02
Türk filmi gibi :mrgreen: geçmiş olsun.

marlox
26.Nisan.2013, 12:08
fatih seni görünce heyacanlanmış aaa benden daha acemi biri önce ben çarpayımda o bana çarpmasın demiştir belki :D:D:D kazayı böyle hafif atlatmak güzel.... bu arada yeni üyemizde hayırlı olsun...

Legend of universe
16.Ağustos.2016, 14:28
Geçmiş olsun trajikomik bi kaza gerçekten

evocan(aj)
16.Ağustos.2016, 19:28
Hay allah ya :))
Kızcağızın eli ayağı dolandı tabi bizden birini görünce..:)
Foruma gelsin bence :) bir rider daha kazanalı sayende :)

Gezgindelikanlı
16.Ağustos.2016, 19:47
Ucuz atlatmissiniz geçmiş olsun

MUSTAFA48
17.Ağustos.2016, 02:26
gecmıs olsun dostum arkadas ıcınde gecmıs olsun herseyde hayır vardır dıkkatımızı hıc bır zaman kaybetmeyelım

ob1kanobi
17.Ağustos.2016, 02:30
Arkadaşlar konu 2013 tarihli...

TuBiş
17.Ağustos.2016, 02:36
ikinize de geçmiş olsunn...bende sizin kaza yaptığınızı sananlardanımm ama cok şükür bi sıkıntı yokmuş...RR ailesi bir üye daha kazanmıs bu ufak aksilik sayesinde :Rockn Roll:

MUSTAFA48
17.Ağustos.2016, 04:29
kahkaha attım suanda hıkmet abı :D sazan gıbı avlandık

MUSTAFA48
17.Ağustos.2016, 04:30
erdinç abı konuyu hortlatmıs bodrum teskılatıda hıc bırımız bakmadan yazmıssız :D