PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Az kaldı

Jedaykin
14.Haziran.2007, 18:14
Uzun zamandır aklımda bir Regal Raptor alma fikri vardı. Bunu gerçekleştirmeme çok az kaldı. Paramı hazırladım ikinci el bir makineye bakıyorum şu anda. Yakında Regal Raptor sahibi olarak aranıza katılıcam. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

MotoJunior
14.Haziran.2007, 18:19
istanbul daysan yardımcı olalaım

Jedaykin
14.Haziran.2007, 18:23
izmirdeyim. şu anda almayı düşündüğüm bir cihaz var aslında. 2005 model ancak arkadaş hiç kullanmamış 1100kmde. sürekli kapalı garajda tutmuş. fiyat olarak da 3500 olarak konuştuk. bana uygun göründü ama sizin de fikrinizi almak isterim.

MotoJunior
14.Haziran.2007, 18:29
uygundur. bide cetincana sormanızda fayda var derim. enis bey size yardımcı olacaktır.

Tayfun
14.Haziran.2007, 19:42
Hayırlısı olsun kardeşim, dikkat et allem kallem olmasın, 2 senelik 110 km de motor biraz düşündürücü oluyo !!!

okan
14.Haziran.2007, 19:54
Bence çok uygun kaçırma derim....

ugurcuk
14.Haziran.2007, 19:55
evet bu ikinci el olayında bi suru oyun donuoo motoru mutlaka guvenilir ve RR den anlayan bi ustaya goster ben iki hafat once aldım bi RR ve almadan once ustanın ok yini aldım öle alım satım işlerine başladım bence sende öle yap hayırlı olsun şimdiden

Jedaykin
15.Haziran.2007, 10:20
sağolun arkadaşlar. çetincan'la görüştüm, motoru onlara kontrol ettirdim. enis bey çok yardımcı oldu. bir sorun olmadığını söylediler. alma aşamasındayım ancak benim ve satıcı arkadaşın işleri yüzünden bir ara gelip satışı yapma şansımız olmadı.

motorun kilometresi benim de aklımı karıştıran bir nokta oldu aslında. ancak satıcı arkadaş güven verdi. yaptığı işi ve yoğunluğunu bildiğim için motoru kullanmaya çok vakti olmayacağını kabul ediyorum. kilometrede bir sorun olduğunu sanmıyorum. bakalım kısmetse kısa sürede almış olucam. o zaman sorularımla kafanızı bol bol şişiririm.

carvalho
15.Haziran.2007, 12:36
E hayırlı olsun o zaman :)

Aramıza hoşgeldin...

speedygonzales
15.Haziran.2007, 12:43
Hayırlı olsun ! Valla ben çok memnunum ! Hatta bi tane daha mı alsam diyom? :lol: :cheesy: :lol:

KIZILELMA
15.Haziran.2007, 12:55
arkadaşlar 1100 diyor zaten 110 nereden çıktı.
KM çok bile ben aldım alalı daha 400 km yeni oldu.Haftada 1 gün biniyorum.

speedygonzales
15.Haziran.2007, 14:36
Güncel 49. gün 6.400 km :? :evil: :?

Jedaykin
16.Haziran.2007, 01:45
arkadaşlar bahsettiğim ilk motor olmadı ondan vazgeçtim. :oops: şimdi başka bir cihaz var ilgilendiğim. bugün gittim gördüm temiz bir alete benziyor. 2006 model kırmızı 5800kmde. daha 1 yıl garantisi var ki benim ilgimi çeken şey de bu oldu. önceki ile aynı şekilde 3500 YTLde anlaştık. çetincandan enis beye sordum motoru biliyorlarmış, sahibinin iyi baktığını söylediler. yarın servise götürüp göstericem :? onlar sorun yok derse haftaiçi noterden satış yapıcaz. zaten artık daha fazla uğraşmak istemiyorum bu olacaksa olsun olmazsa kendimi çok zorlayacak da olsam sıfır alıcam.

aslanburclu
16.Haziran.2007, 02:08
Uzun zamandır aklımda bir Regal Raptor alma fikri vardı. Bunu gerçekleştirmeme çok az kaldı. Paramı hazırladım ikinci el bir makineye bakıyorum şu anda. Yakında Regal Raptor sahibi olarak aranıza katılıcam. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

kardeşim madem 2 nci el düşünüyosun dikilitaş ali ustanın elinde güzel bir makina var 2006 trafik çıkışlı 1700 km.de fiatı 3500 ytl.diyor bir bak telefonu ise 0212 3277283

Jedaykin
16.Haziran.2007, 02:12
kardeşim madem 2 nci el düşünüyosun dikilitaş ali ustanın elinde güzel bir makina var 2006 trafik çıkışlı 1700 km.de fiatı 3500 ytl.diyor bir bak telefonu ise 0212 3277283

istanbulda gerçekten çok uygun makineler var ama ben izmirdeyim. istanbuldan motoru getirmek de kolay birşey olmayacaktır. o yüzden izmirdeki piyasada olabilecek en uygun motoru almaya çalışıyorum.

Jedaykin
20.Haziran.2007, 01:33
motoruma kavuştum. 2006 model gayet iyi bakılmış garantisi devam eden bir DD250-e9 şu anda aşağıda yatıyor. şimdi sıra ehliyette. ehliyetsiz yakalanıp anormal cezalara çarptırılan arkadaşları duyunca ehliyetsiz çıkmaya pek cesaret edemiyorum açıkçası. ehliyeti alıncaya kadar bu siteyi ve diğer motosiklet forumlarını hatim etmekle meşgul olucam.

emrahkucukgirgin
20.Haziran.2007, 10:00
Hayırlı olsun... Çok doğru bir karar vermişsin. Ufak ufak alıştırma turları at ama trafiğe çıkmadan...

okan
20.Haziran.2007, 10:04
hayırlı olsun.. kazasız belasız kullanırsın inşallah....

Aksu
20.Haziran.2007, 10:11
motoruma kavuştum. 2006 model gayet iyi bakılmış garantisi devam eden bir DD250-e9 şu anda aşağıda yatıyor. şimdi sıra ehliyette. ehliyetsiz yakalanıp anormal cezalara çarptırılan arkadaşları duyunca ehliyetsiz çıkmaya pek cesaret edemiyorum açıkçası. ehliyeti alıncaya kadar bu siteyi ve diğer motosiklet forumlarını hatim etmekle meşgul olucam.
Hayırlı olsun motorun, Allah kaza bela vermesin. İnşallah en kısa zamanda da ehliyetini alırsın ve bir sebepten dolayı bir yerde görüşür tanışırız.
Diğer motosiklet forumlarını hatim etmene gerek yok bu siteyi hatim et fazla bile gelir. Çünkü bilgili, tecrübeli ve modifiyeci baba motorcular burda. Her türlü teknik, teorik soruları sorabilirsin.

emrahss
20.Haziran.2007, 10:15
Hayırlı olsun dostum, kazasız belasız inşallah..

ToMCaT
20.Haziran.2007, 10:19
hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim.....

Jedaykin
20.Haziran.2007, 10:42
Sağolun dostlar. Sizlerden öğreneceğim çok şey var. İlk motorumu aldım, yani tecrubesizlik maksimum :? . Aslında aklımda bir sürü soru var ama önce bir eski mesajları inceleyip sonra cevap bulamadıklarım için yardımlarınıza başvurucam.

Hiç kendimi tanıtmadığımı farkettim şimdi. İsmim Mehmet. İzmir-Urlada oturuyorum, yaşım 30. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde bilgisayar programcısı olarak çalışıyorum. Motorum 2006 model kırmızı bir DD250-E9. Diğer class modelini hiç düşünmedim, bu model daha çok hoşuma gidiyor. Şu anda 6000kmde. Motor elime gelir gelmez Sabri Usta'ya bıraktım. Onlar bir elden geçirdi. Zincir değişmesi lazım dediler ama onlarında elinde yokmuş şimdilik germişler. Hemen ilk sorumu sorayım, tavsiye edeceğiniz bir zincir var mıdır? Madem değişecek iyi birşey takayım diyorum.

Sıcak karşılamanız için teşekkürler.Hoşbulduk. :)

Aksu
20.Haziran.2007, 11:04
Jedaykin seninle hem adaşız hemde motorlarımız aynı model ve renk. Dikkat et Samsun dan Okan var ya bizim kırmızı motorların üzerine boğa salacakmış dikkat et, sana doğru gelen bir boğa görürsen hemen kaç, bil ki onu Okan yollamıştır.
Zincir olarak oring li zincir taktır, hem daha kaliteli hem uzama yapmaz hem yağ tutar. Herhalde 156 bakla mı olacaktı. Fiyatı da 60-65 TL. gibi. Arkadaşların çoğu değiştiriyor zaten zincirlerini oringli si ile. Ama eski zinciri fazla gerdirme bu seferde bilyaları dağıtıyor.

Jedaykin
20.Haziran.2007, 11:47
Kırmızı motorun böyle bir sorun yaratacağı kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Boğalardan sakınıcaz kendimizi desene. Samsuna yolumuz düşerse yandık . Okandan ricam kullanmayı iyice öğrenene kadar benim üstüme boğa salmamasıdır. Olmadı en fazla buzağı salsın da başedebileyim. 8)

Zinciri ilk fırsatta değiştiricem zaten. Oringli zincir bakıyorum o zaman. Fiyat da çok fazla değilmiş, bir an önce halledeyim. Bilgi için çok sağol.

aidikurt
20.Haziran.2007, 12:02
Kardeşim hayırlı olsun aramıza hoşgeldin

okan
20.Haziran.2007, 12:14
Kırmızı motorun böyle bir sorun yaratacağı kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Boğalardan sakınıcaz kendimizi desene. Samsuna yolumuz düşerse yandık . Okandan ricam kullanmayı iyice öğrenene kadar benim üstüme boğa salmamasıdır. Olmadı en fazla buzağı salsın da başedebileyim. 8)

Zinciri ilk fırsatta değiştiricem zaten. Oringli zincir bakıyorum o zaman. Fiyat da çok fazla değilmiş, bir an önce halledeyim. Bilgi için çok sağol.Mehmet kardeşim.. sana miniminnacık kuzu gönderelim.. hem alıştırma olsun.... :lol: :lol: :lol:

Jedaykin
20.Haziran.2007, 12:25
Mehmet kardeşim.. sana miniminnacık kuzu gönderelim.. hem alıştırma olsun.... :lol: :lol: :lol:

Sağol dostum, ancak kuzuyla kapışacak durumdayım zaten. :oops: Boğa ile baş edecek düzeye gelince haber vericem. Motosiklet ile matadorluk yaparak bir ilki de gerçekleştirmiş oluruz. :lol:

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 13:00
Hayırlı uğrlu olsun.İstanbul kadar olmasada izmir dede kalabalık oluyor yavaş yavaş.Şimdi ise bu kalabağı bir ayaraya getirmek kaldı.

OturanBull
25.Haziran.2007, 13:22
Mehmet kardeşim.. sana miniminnacık kuzu gönderelim.. hem alıştırma olsun.... :lol: :lol: :lol:

Sağol dostum, ancak kuzuyla kapışacak durumdayım zaten. :oops: Boğa ile baş edecek düzeye gelince haber vericem. Motosiklet ile matadorluk yaparak bir ilki de gerçekleştirmiş oluruz. :lol:

Biri boğamı dedi.. :)