PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acele yardım pliis :)

zuzulanzi
14.Haziran.2007, 22:50
Arkadaslar selam başım dertde ortada kaldım :(
Regal raptor Classım var arka orjınal cantalarını söktüm ve bilin bakalım ne oldu sinyaller elımde kaldı :s
Nerede nasıl takılcak bulamıyorum aydında oturuyorum ve servisi dahil bilmiyor :s
ve bende caresiz bir sekılde arka sınyallerı iptal ettım ve beklemedeyım nasıl takıcam yardım ederseniz dua ederim :)
resimle olursa daha bı cok ederım walla cunku motor yatıor sınyalsız bınmıyorum ve caresızm .

Simdiden tesekkur ederim yardımlarınız icin ;)

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 22:58
Koruma demirlerini soktugun deliklere takıyosun kolay gelsin

zuzulanzi
14.Haziran.2007, 23:07
Koruma demirlerini soktugun deliklere takıyosun kolay gelsin

işte olmuyorki gecmiyor ordan kalın gelıyor vida :( denedim

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 23:10
ben motoru aldıgımda çantalar yok sinyaller vardı belkide çantaların oldugu değil diğerlerinden birine uyuyodur denemen lazım

zuzulanzi
14.Haziran.2007, 23:19
ben motoru aldıgımda çantalar yok sinyaller vardı belkide çantaların oldugu değil diğerlerinden birine uyuyodur denemen lazım

Denemediğim yol kalmadı desem yerıdır baska sınyal bıle almaya kalktım ama nafıle uymuor anca yok bişi yaptırcaksın deıdler ekleme gıbı yok torna cıdan vıda v.s kafam allak bullak oldu yahu :(

yenikoylu_ua
14.Haziran.2007, 23:24
ozaman bide motojunior mehmet kardeşe sormak lazım

müslüm baba
14.Haziran.2007, 23:26
Önce panik yok, sana buradan yardımcı oluruz sen merak etme, çantaları söktüğün zaman çamurluktaki deliklere takılan bir ara parça var demekki senin motorda o ara parçayı çıkartmışlar, klass olmayan normal bir motor bulabilirsen o parçayı görebilirsin. AMA BANA SORARSAN HİÇ UĞRAŞMA iki parmak eninde bir paslanmaz saç bul bir ucunu çamurluğa monte edebileceğin civata deliği aç obür ucuna da sinyalin ucunu geçirebileceğin bir delik aç bağla gitsin yine anlamazsan yarın sana resimlerini atarım.

zuzulanzi
14.Haziran.2007, 23:35
Müslüm baba bugun elektrikcide camurlugu delmeyı teklıf etttı ama ben yanasmadım cunku kırılcak gıbı duruyordu ve korktum servisi bile bılmıyor nebıcım servis bu abi yahu anlamadım gıttı :(
o yuzden yarını beklıycegım caresızce tesekkur ederım yardımlarınız ıcın

müslüm baba
14.Haziran.2007, 23:37
sakın çamurluğu deldirme

MotoJunior
15.Haziran.2007, 01:14
arkadaş bi çayımızı içmeğe gel aparat var hallederiz

aslanburclu
15.Haziran.2007, 01:40
arkadaş bi çayımızı içmeğe gel aparat var hallederiz

:oops: :oops: :oops: eyyy mehmet ustam benim gibi tombalağım canım benim arkadaş aydında oturuyorum diyo sen çay içmeye gel hallederiz diyon orda dur bakalım servis olarak çay içmeye şimdi sen gidecen teeeeeee aydına ha benim bölgem değil diyorsan yatırsın hesabına ücretini o zaman sen kargola arkadaşa mlz.i aydındaki servisede ikimiz adına bir selam söyle ayrıca sarıkayalar'a da ayrıca biselam gönderelim kime nasıl ne diye o kişilere servislik vermişler diye

BULL
15.Haziran.2007, 01:42
Mehmet abi kardeşimiz Aydın'da oturuyormuş.
Oraya ne zaman şube açtın???
Çok hızlısın be abijiim :mrgreen:

MotoJunior
15.Haziran.2007, 11:15
sorun regal raptorda ise il ilçe farketmez bull kardeş. özledim bi ara uğra eksikliğini hissettik bu bir kaç gündür. arkadaş aydındaysa adres verir kargoyla mudahele ederiz. olmazmı

zuzulanzi
15.Haziran.2007, 12:38
O parcayı en acil yönden göderebilirmisiniz adres versem ben parayı havale yaparım rica etsem.

KIZILELMA
15.Haziran.2007, 12:47
Arkadaşım merhaba,
Benimde motorun clas ve ben teslim alırken çantasız aldım çünkü alır almaz deri çanta seti taktırdım.Deri çantalar sinyallere temas edince hiç hoşuma gitmedi ve bayiye giderek plastik çantanın muhafzasını aldım ve sinyallarin kablosunu uzatarak aşağıya aldım.Deri çantalarıda bu muhafazaya delerek montajladım.Dolayısıyla hem devrilmelerde arka kısmı koruyacak hemde sinyallerin pozisyonu itibarıyla sanki daha bir chopper havası geldi motora.İstersen deri çanta düşünüyorsan tavsiyem plastik çantadan sonra bunu dene.Sinyallerin yeri bence çok iyi.Plakanın altında kalsın derim.

zuzulanzi
15.Haziran.2007, 16:55
Ben hala beklıyorum arkadaslar yokmu o parcayı gondereceke olan yad baska bır yol tavsıye eden ya :(

MotoJunior
15.Haziran.2007, 17:58
adresinizi alabilirsem yollarım

BULL
15.Haziran.2007, 21:56
sorun regal raptorda ise il ilçe farketmez bull kardeş. özledim bi ara uğra eksikliğini hissettik bu bir kaç gündür. arkadaş aydındaysa adres verir kargoyla mudahele ederiz. olmazmı

olmamı olur tabii :):):)
bu akşam geçtim sizin ordan erken kaçmıştınız :?
ama en yakın zamanda gelicem nedenmi????
Burhaaaaan ortadaki angel düştü geneeeee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zuzulanzi
16.Haziran.2007, 11:15
Adresi pm den yazdım acaba hemen en yakın zamanda göndeebilirmisiniz ?
Şimdiden cok cok teşekkür ederim yardımlarınız için motojunior :)

hızlıTAZ
17.Haziran.2007, 01:04
ne ak sın sen :evil: heheheh hohaha :P