PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tanışma merhaba

Rüzgar
15.Haziran.2007, 00:26
:oops: hepinize merhaba,kırmızı regalimle birlikte aranıza yeni katılıyorum.Adım Kadir Çevik Özel sektörde yönetici olarak çalışıyorum.İçimdeki motosiklet sevgisini sonunda alev kırmızısı regalimi alarak söndürdüm.Henüz 750 Km.de.Bende 7 temmuzda A2 sınavına gireceğim,ondan sonra sorunsuz bir şekilde aranızda olmaya çalışacağım.İzmir'in tadı regalimle bir başka olacak.Hepinize selam ve sevgiler. :D :D :D

yenikoylu_ua
15.Haziran.2007, 00:27
aramızahoşgeldin arkadaşım tekerine taş değmesin inşallah ehliyetinide sorunsuz bişekilde alırsın

Rüzgar
15.Haziran.2007, 00:34
aramızahoşgeldin arkadaşım tekerine taş değmesin inşallah ehliyetinide sorunsuz bişekilde alırsın

teşekkür ederim.sorunsuz sürüşler dilerim.

RızaHoşgör
15.Haziran.2007, 00:48
HOŞGELDİN.TEKERİNE TAŞ DEĞMESİN.ESKİŞEHİR E GEL DİYECEĞİM AMA ÖNCE EHLİYET!

Rüzgar
15.Haziran.2007, 00:52
nasıl geleyim. ehliyeeettttt yokkkk.İnşallah ağustos'un ilk haftasında cebimde olacak.Gelmiş gibi olacağım,siz buradan paylaşırsanız.

sağol.

inci
15.Haziran.2007, 00:55
Hoşgeldiniz ,katılımcı olmanız dileği ile

Rüzgar
15.Haziran.2007, 00:57
İnci teşekkür ederim.

aslanburclu
15.Haziran.2007, 01:42
kardeş siteye hoş geldin

handojoe
15.Haziran.2007, 09:46
hoşgeldin posta arabası sürücüsü...

KALDERA ile HANDO nun arasında durmamaya çalış...

HANDO konuştu... :x RÜZGAR dinledi...

okan
15.Haziran.2007, 11:25
aramıza hoş geldin rüzgar...

KIZILELMA
15.Haziran.2007, 11:38
Arkadaşım hoşgeldin.İzmirin neresindensin.Ayrıca 7 temmuzdaki sınava bende bornovada gelicem.Orada görüşmek üzere.

westas
15.Haziran.2007, 11:53
hoşgeldin.. kazasız belasız suruşler..

müslüm baba
15.Haziran.2007, 12:15
İzmirin yolları taştan aman taşsız yolları seç,ayrıca arkanda sakın yengeden başka kız mız görmiyelim haaaaaa sonra sana da azdı bu adam derler, çılgın delilerin dolu olduğu bu siteye hoş geldin kendine mukayyet ol ol, siteye giripte doğru çıkan pek olmadı öyle her söylenene de inanma :cheesy: :cheesy: motoruna öyle her söyleneni takma sonra motor sadece taktıklarını taşır sende yayan kalırsın heh heeeee.

ugurcuk
15.Haziran.2007, 13:09
aramıza hosgeldin bide benden bi soru 7 temmuzdaki sınava girmek için geç kalan arkadaşlar (bknz. ben :D) bir daha ki sınav tarihi ne zamandır bilginiz var mı acaba?

aidikurt
15.Haziran.2007, 13:55
Kardeşim aramıza hoşgeldin katılımcı ve kalıcı olman dileğiyle.

Rüzgar
19.Haziran.2007, 21:56
Arkadaşım hoşgeldin.İzmirin neresindensin.Ayrıca 7 temmuzdaki sınava bende bornovada gelicem.Orada görüşmek üzere.

Güzel bahçenin biraz ilerisi bademler, seferihisar'a doğru burada temiz hava bol gıda,bahçe var yeşillik var hayat var, ihtişam sürüyom..Su yokkk :x

KIZILELMA
19.Haziran.2007, 23:48
yakın zamanda tanışmak dileğiyle hoşçakal.

deep-impact
20.Haziran.2007, 00:44
vay kadir bey aramıza hoş geldin umarım motordan memnunsundur.en kısa sürede şu ehliyeti alı verde kızıl elma murat abimle beraber organizasyonlara katılın artık canm sıkılıyor vallaha ya.

Jedaykin
20.Haziran.2007, 01:29
aramıza hosgeldin bide benden bi soru 7 temmuzdaki sınava girmek için geç kalan arkadaşlar (bknz. ben :D) bir daha ki sınav tarihi ne zamandır bilginiz var mı acaba?

sonraki sınavın tarihi 25 ağustos. 20 temmuza kadar kayıt yaptırmak gerekiyormuş ama bence acele edin bu da kaçmasın :D . zaten 25 ağustostan sonra da bir ay direksiyon sınavı için beklemek gerekecek. açıkçası ben de 7 temmuzda yazılıya giriyorum ve direksiyon sınavının ağustos başı gibi olması çok canımı sıkıyor. daha 1.5 ay var. :x

Rüzgar sanırım sizinle geçen cumartesi çetincanda görüşmüştük. Urlada oturduğumdan bahsedince siz de bademlerde olduğunuzu söylemiştiniz oradan hatırladım. O gün baktığım motoru aldım ben de pazartesi. Aşağıda yatıyor şimdi :cheesy: . Motora bir alışayım ve ehliyeti alayım gezilerde görüşürüz umarım.

emrahss
20.Haziran.2007, 10:22
Hoşgeldin birader.

Aksu
20.Haziran.2007, 11:10
Kadir Çevik Regal camiasına hoşgeldin. İzmir liler maşallah bayağı sayınız arttı. Grubu kurun da geziler düzenleyin, resimleyin bizlerde görelim burada. Canlandırın şu İl gruplarını, kendi aranızda yazışın il grupları İzmir bölümünde, proğramlar yapın aranızda haberleşin, haftalık buluşma yerleri belirleyin, en az haftada bir kez biraraya gelin, tüm bu işlemleri İzmir sayfasından yapın da canlansın İl grupları bölümü, bizim Ankara dan tık yok.

MaRaNtZz
20.Haziran.2007, 21:36
Hoşgeldin dostum...

MEHMETONUR
20.Haziran.2007, 21:59
Hoşgeldin Rüzgar. Rüzgarın bol,motorun hayırlı olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

hosemario
20.Haziran.2007, 22:03
hayırlı uğurlu olsun dostum. en kısa sürede ehliyetinle motorsiklet kullanmanın özgürlüğünü son noktaya kadar yaşaman dileğimle. hoşgeldin

ugurcuk
20.Haziran.2007, 22:13

sonraki sınavın tarihi 25 ağustos. 20 temmuza kadar kayıt yaptırmak gerekiyormuş ama bence acele edin bu da kaçmasın :D . zaten 25 ağustostan sonra da bir ay direksiyon sınavı için beklemek gerekecek. açıkçası ben de 7 temmuzda yazılıya giriyorum ve direksiyon sınavının ağustos başı gibi olması çok canımı sıkıyor. daha 1.5 ay var. :x

Rüzgar sanırım sizinle geçen cumartesi çetincanda görüşmüştük. Urlada oturduğumdan bahsedince siz de bademlerde olduğunuzu söylemiştiniz oradan hatırladım. O gün baktığım motoru aldım ben de pazartesi. Aşağıda yatıyor şimdi :cheesy: . Motora bir alışayım ve ehliyeti alayım gezilerde görüşürüz umarım.
amanın gene kacıracaz desenize :D neden kacırdıgıma sebep ise ben aslında istanbulda oturuom ama bu yaz kaş ta bi otelde çalışmaya başladım ve kasıma kadar burada kalıcam burada surucu kursu yok buradan 50 km uzaklıkta varmış sınava ve sağlık raporu muhabetine antalyaya gitmek gerekio eee bende iş yerinden ole ayrılamıom nasıl olcek acaba cok merak edom dogrusu :D bunuda kacırdık gibi duruo :D

Rüzgar
21.Haziran.2007, 00:14
Hoşgeldin diyen demiyen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Regal camiasında olmak çok güzel çünkii motor Regal.İzmir'li arkadaşlar hepimiz için uygun bir zamanda biraraya gelmek güzel olur diyorum.Hadi yapalım şu işi.Bir proğram yapalım .Temmuz'un ilk haftası için ne dersiniz.Cumartesi sınav var.Pazar müsait gibi. :cheesy:

carvalho
21.Haziran.2007, 10:12
Hoşgeldin dostum aramıza...

ToMCaT
25.Haziran.2007, 01:07
hoş geldin aramıza dostum...