PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR İZMİR Haftalık Buluşma

marlox
09.Mayıs.2013, 09:33
Arkadaşlar uzun zamandan beri konuştuğumuz
ve
bir türlü hangi gün olacağına karar veremediğimiz
düzenli haftalık buluşmalarımıza artık başlamaya ne dersiniz?

* Buluşmalar her haftanın SALI günü düzenlenecek
* Buluşma yeri ilk buluşmanın yapıldığı yer olan Alsancak İskele önü olacak
* Saat 19:30 ile 22:30 arasını buluşma başlayacak ve bitecek

NOT: Zaman içerisinde, topluca aldığımız kararlar ile bu saat konusunda değişiklikler yapılabilir.

O halde ne diyoruz:

HER SALI
ALSANCAK İSKELE ÖNÜ
SAAT: 19:30 - 22:30 arası
RAPTOR RIDERS BULUŞMASI

Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorumlarınızı bu başlık altında paylaşırsanız sevinirim...

Özlemkayra
09.Mayıs.2013, 12:01
Gün seçimi gerçekten zor... Salı gününe nasıl karar verdin Engin? Yani itiraz maksatlı söylemiyorum, grupça mı karar verildi yoksa sen öneri olarak mı söylüyorsun?

daytona250
09.Mayıs.2013, 13:06
enginim çok iyi bir teşebbüs..

haftasonu aileme ayırmak zorunda kalıyorum, sizleri görmek için çok iyi bir fırsat

gün konusu zor..kendimi salıya uyudurucam..

HannibALGan
09.Mayıs.2013, 18:49
Gün seçimi gerçekten zor... Salı gününe nasıl karar verdin Engin? Yani itiraz maksatlı söylemiyorum, grupça mı karar verildi yoksa sen öneri olarak mı söylüyorsun?

Engin'le telefonda konuşurken dediğim şey şu olmuştu; ''Abisi hatun milletinin alayı salı günü salya-sümük dizi izliyor, salı günü evlerden uzaklaşıp dostlarımızla kardeşlerimizle buluşuruz. Hem o arada da diziler biter, missss''

Velhasıl o işin şakası belki ama salı günü isabet olmuş en azından benim fikrim bu :)

Bekar olduğum halde evde kız kardeşim ve valide hayazı zehir ediyor salı geceleri...

marlox
09.Mayıs.2013, 18:54

diğer günler başşka grupların buluşmaları oluyor

pazartesi - boş
salı - boş
çarşamba - Türk Chopper - İzmok
perşembe - Free Souls - kartallar
cuma - Anatolian Tiger

başka bir grup ile çakışma olmasın diye salı yı seçtim
pazarteside boş ancak haftanın ilk iş günü malum

HannibALGan
09.Mayıs.2013, 18:58

pazartesi - boş
salı - boş
cuma - Anatolian Tiger

Free Souls Salı günü toplanmıyormuydu, ben mi yanlış hatırlıyorum?

marlox
09.Mayıs.2013, 19:00
hayır perşembeydi o gün :D

daytona250
09.Mayıs.2013, 20:09
salı iyidir..

güzel oldu..

hadi hayırlısı bakalım

Özlemkayra
10.Mayıs.2013, 10:12
Engin'le telefonda konuşurken dediğim şey şu olmuştu; ''Abisi hatun milletinin alayı salı günü salya-sümük dizi izliyor, salı günü evlerden uzaklaşıp dostlarımızla kardeşlerimizle buluşuruz. Hem o arada da diziler biter, missss''

Velhasıl o işin şakası belki ama salı günü isabet olmuş en azından benim fikrim bu :)

Bekar olduğum halde evde kız kardeşim ve valide hayazı zehir ediyor salı geceleri...

Haklısın :mrgreen: doğrudur salı akşamı dizi seyrediyorlar bayanların çoğu, benim diziyle aram yok çok şükür... Salı akşamı haftanın ortası sayılır ve hafta sonuna daha vardır, o yüzden yorgunluk olur diye düşünüyorum, birde saatler herkese uyamayabilir çünkü mesai saatleri farklı olabilir, 19,30 da değilde 20,30 yada 21 gibi hatta daha geç gelebilir insanlar... bunu sorarken demek istediğim şuydu, birçok arkadaşla konuşuldu mu, ortak mı karar verildi? yoksa öneri mi sunuldu? ben pek faal olmamakla beraber eğer konuşulma yapılmışsa faal olmadığım için haberim yok haliyle, bunda alınacak darılacak birşeyde yok ve ben şahsen öylede hissetmiyorum... Maksadım haftalık bir buluşma olduğunda sabit ve acaba insanlar gelir mi gelmez mi düşüncesine kapılmadan, sohbeti dolu ayrılırken mutlu edecek bir buluşma olması...

Özlemkayra
10.Mayıs.2013, 10:13

pazartesi - boş
salı - boş
cuma - Anatolian Tiger

Başka grupların toplantısı bizi neden etkilesin onu anlamadım ben? Haklısın pazartesi ilk iş günü ama stres atma yöntemi de olabilirdi akşamına arkadaşlarla buluşmak :cheesy:

HannibALGan
10.Mayıs.2013, 13:13
Haklısın :mrgreen: doğrudur salı akşamı dizi seyrediyorlar bayanların çoğu, benim diziyle aram yok çok şükür... Salı akşamı haftanın ortası sayılır ve hafta sonuna daha vardır, o yüzden yorgunluk olur diye düşünüyorum, birde saatler herkese uyamayabilir çünkü mesai saatleri farklı olabilir, 19,30 da değilde 20,30 yada 21 gibi hatta daha geç gelebilir insanlar... bunu sorarken demek istediğim şuydu, birçok arkadaşla konuşuldu mu, ortak mı karar verildi? yoksa öneri mi sunuldu? ben pek faal olmamakla beraber eğer konuşulma yapılmışsa faal olmadığım için haberim yok haliyle, bunda alınacak darılacak birşeyde yok ve ben şahsen öylede hissetmiyorum... Maksadım haftalık bir buluşma olduğunda sabit ve acaba insanlar gelir mi gelmez mi düşüncesine kapılmadan, sohbeti dolu ayrılırken mutlu edecek bir buluşma olması...

Salı günü ilk rutin buluşmayı yapalım o zaman. Açık oylama yapar eğer gün ve saat değişikliği istiyorsak konuşup tekrar düzenleriz.

Özlemkayra
10.Mayıs.2013, 13:35
Salı günü ilk rutin buluşmayı yapalım o zaman. Açık oylama yapar eğer gün ve saat değişikliği istiyorsak konuşup tekrar düzenleriz.

Zaten herkese %100 uymasını beklemek yanlış olur ama ne kadar çok uyum olursa katılımında o derece olacağını düşünüyorum, hatalıysam düzeltin lütfen...

marlox
10.Mayıs.2013, 13:56
bence bu konuyu fazla uzatmak çözüme bizi yaklaştırmıyor

salı günü buluşup konuşuruz

zaten dediğim gibi salı gününü sadece mantıklı bir tarih olarak ortaya attım

diğer günler başka grupların buluşmaları bizi etkilemez ama bizim salı günü buluşmamız onları etkileyip saygısızlık olarak düşüncelere neden olabiliriz..

bu işin hem organizasyon hemde diplomatik açıdan düşünmek gerekir...

Özlemkayra
10.Mayıs.2013, 14:06
bence bu konuyu fazla uzatmak çözüme bizi yaklaştırmıyor

salı günü buluşup konuşuruz

zaten dediğim gibi salı gününü sadece mantıklı bir tarih olarak ortaya attım

diğer günler başka grupların buluşmaları bizi etkilemez ama bizim salı günü buluşmamız onları etkileyip saygısızlık olarak düşüncelere neden olabiliriz..

bu işin hem organizasyon hemde diplomatik açıdan düşünmek gerekir...

Neden saygısızlık olsun, yasak mı var Engin ve neden bizim buluşmalarımız onları etkilesin? Siyasi grup mu olacak? Ayrıca bu konu ile ilgili düşüncelerinizi buradan yazabilirsiniz demiştin o yüzden yazdım Engin, konuyu uzatmak değil katılımcı olacak arkadaşların fikirlerini almaya çalışmaktı sadece yaptığım... tamam herkes şuan buradan yazamıyor, buluşulunca konuşulur o zaman...

marlox
10.Mayıs.2013, 14:35
Neden saygısızlık olsun, yasak mı var Engin ve neden bizim buluşmalarımız onları etkilesin? Siyasi grup mu olacak? Ayrıca bu konu ile ilgili düşüncelerinizi buradan yazabilirsiniz demiştin o yüzden yazdım Engin, konuyu uzatmak değil katılımcı olacak arkadaşların fikirlerini almaya çalışmaktı sadece yaptığım... tamam herkes şuan buradan yazamıyor, buluşulunca konuşulur o zaman...

2013 başlangıcından bu güne kadar 20 ye yakın buluşma yaptık
bu buluşmalardan sadece ilkine ve bir sonrakine olmak üzere 2 tanesine geldin
şimdide buluşma gününün neden salı olduğunu soruyorsun :D

kusura bakma ama benim düşüncelerinizi beklediğim konu bu değil hafta içi buluşma konusundaki düşünceleriniz...

mualefet olunacak birşey de yok ortada
zaten buluşma günü saati ilk buluşmadaki ve sonrasındaki buluşmalarda ortak karar ile alınacak bir konu

yani
formalite icabı salı dendi
formalite icabı saat 19:30 dendi
ve yine formaliteden alsancak iskele dendi

Özlemkayra
10.Mayıs.2013, 14:47
2013 başlangıcından bu güne kadar 20 ye yakın buluşma yaptık
bu buluşmalardan sadece ilkine ve bir sonrakine olmak üzere 2 tanesine geldin
şimdide buluşma gününün neden salı olduğunu soruyorsun :D

kusura bakma ama benim düşüncelerinizi beklediğim konu bu değil hafta içi buluşma konusundaki düşünceleriniz...

mualefet olunacak birşey de yok ortada
zaten buluşma günü saati ilk buluşmadaki ve sonrasındaki buluşmalarda ortak karar ile alınacak bir konu

yani
formalite icabı salı dendi
formalite icabı saat 19:30 dendi
ve yine formaliteden alsancak iskele dendi

Bende zaten fazla katılımcı olmadığımı ve muhalefet olmadığımı söylemiştim Engin, ama konu hakkında yorum yapmamam yada fikrimi beyan etmemem için sebep değil sanırım bu... Ayrıca demek istediğimi sende bir kez daha demişsin, ilk buluşmada bu konu hakkında konuşulacak ortak bir karar alınacak diye... ama ilk başta bu kesinmiş gibi bir izlenim vermişsin, bende bunu ifade etmeye çalışıyordum.

Ayrıca buluşmalara gelemememin sebebi zamanın veya yerin bana uyamıyor olması olabilir de, veya ailevi durumumdan onlarla ilgilenmek zorunda olduğumdan fazla katılımcı olamamış olabilirim, yada başka başka şeyler, belki katılmak istiyorum, sadece kendi fikrimin kabul görmesini istemek fazla bencillik olur, o yüzden ortak bir nokta arıyorum, eğer ortak bir nokta bulursam zaman mekan gibi gelmeye çalışacağım...

CELİL
10.Mayıs.2013, 14:48
Arkdaşlar gün konusuna bu kadar takılmayın önemli olan bir araya gelip güzel vakit geçirmek 8)

salı günü bir araya gelinir oturup tartışılır ve durum netleştirilir ama bunun içinde herkesin katılımı şart toplantıya gelen arkadaşların konuda söz hakkı mutlaka olacak ama gelmeyenler gelenlerin kararına uymak durumunda şimdiden size iyi eğlenceler 8)

marlox
10.Mayıs.2013, 15:00
14 Mayıs Salı günü
Saat 19:30 da
Alsancak İskele önünde buluşuyoruz

Bu buluşmada da her buluşmamızda olduğu gibi katılımcı üyelerin fikirleri değerlendirilerek
Her hafta yapılacak buluşmalar için kararlar alınacaktır...
Söz sahibi olmak isteyenlerin
Bu ve bunun gibi Buluşmalara teşrif etmeleri rica olunur.

Bizler yeni kararlar alana kadar
Buluşma günümüz salı
Buluşma saatimiz 19:30
Buluşma yerimiz Alsancak İskele önü

GÖRÜŞMEK ÜZERE

Özlemkayra
10.Mayıs.2013, 16:21
O gün iş çıkışı 19,30'a yetişebilirsem geleceğim, gelemezsem de herkese iyi eğlenceler dilerim, hepimiz için iyi kararlar alın...

marlox
10.Mayıs.2013, 16:30
O gün iş çıkışı 19,30'a yetişebilirsem geleceğim, gelemezsem de herkese iyi eğlenceler dilerim, hepimiz için iyi kararlar alın...

Saat 22:30 a kadar ordayız bekleriz...

14 Mayıs Salı günü
Saat 19:30 da
Alsancak İskele önünde buluşuyoruz

Bu buluşmada da her buluşmamızda olduğu gibi katılımcı üyelerin fikirleri değerlendirilerek
Her hafta yapılacak buluşmalar için kararlar alınacaktır...
Söz sahibi olmak isteyenlerin
Bu ve bunun gibi Buluşmalara teşrif etmeleri rica olunur.

Buluşma günümüz salı

GÖRÜŞMEK ÜZERE

SİYAH İNCİ
10.Mayıs.2013, 20:37
Hertürlü geliriz enginim..Simdi bişe dicem sövecen ama bn bu hafta salı gelemem, cunku carsamba sınavım var :D

daytona250
11.Mayıs.2013, 10:49
enginim salı aralıklarla sağanak veriyor hava durumu =(

marlox
11.Mayıs.2013, 11:56
duruma göre paslaşırız ben herkese msj atarım şimdilik bir değişiklik yok

Buluşma günümüz salı

marlox
13.Mayıs.2013, 12:28
Arkadaşlar

Yarın hava yağışlı olduğundan

Buluşmamızı 16 Mayıs Perşembe günü yapıyoruz...

Bilginize...

Buluşma günümüz Perşembe

DR.ALP
13.Mayıs.2013, 12:41
ben gelmem arkadaş:evil:..hem gel hem hesabı öde :x olmuyo böölee:mrgreen:

marlox
13.Mayıs.2013, 15:18
abi yuh ama yaaa

tamam yazcam dein foruma da bu kadar da ciddi yazılmaz ki şimdi gerçek sanacaklar...

olayın iç yüzü aynen aşağıdaki gibidir alp abi bende daha kalıplı olduğu için ve arkasında izmir emniyet mensuplarınıda aldığı için
ben ve fatih e eller yukarı dedi ve elimizi cebimize sokamadık :D

marlox
13.Mayıs.2013, 15:19
TEKRARLIYORUM

Arkadaşlar

Yarın hava yağışlı olduğundan

Buluşmamızı 16 Mayıs Perşembe günü yapıyoruz...

Bilginize...

Buluşma günümüz Perşembe

daytona250
13.Mayıs.2013, 15:47
gayet iyi oldu, riske atmayalım, perşembe güneşli gösteriyor

marlox
14.Mayıs.2013, 08:53
bugün de hava güzel çıktı :D neyse perşembe dedik parşembe kalsın...

millet perşembe gününe hazırmısınız???

daytona250
14.Mayıs.2013, 09:19
engin sorma sabah arabaya binerken içim cız etti ya

neyse herşeyde hayır vardır boşver..

enginim bu arada plaka konusunda yarıdmına ihtiyacım var, ufak plaka istiyorum ben de yandan çarklı =)

marlox
14.Mayıs.2013, 14:46
ayarlarız merak etme... hatta ben takarım o iş bende :D

daytona250
14.Mayıs.2013, 16:48
süpersin =)

engin sipariş ettim sahibindenden, 17x12 çerçevesiz, perşembe elimde olur, akşam alsancakta takarsın o zmn karışmam vala..

engin çok kafama takıldı, sen arka çamurluktan çıkardığın plakalığı yanda nereye bağlıyosun abi?

bu arada benim çamurluk spyder gibi kesik değil ya, belki de direk plakanın yerine takarım ufak plakayı..

neyse bakarız =)

marlox
15.Mayıs.2013, 09:16
bakar bir yol bulur ayarlarız merak etme

hadi bakalım buluşma konusu pert olmasın

Buluşma günümüz Perşembe

daytona250
15.Mayıs.2013, 10:36
İzmir takımı !!

herkesi bekliyoruz, güzel havanın tadını çıkaralım ! ! !

HannibALGan
15.Mayıs.2013, 15:56
Banko geliyorum, Engin'im pack'ı unutma aman haa :)

marlox
17.Mayıs.2013, 09:29
Buluşmamız gerçekten çok keyifli ve güzel geçti...
üşenmeyip te buluşmamıza gelen fikirlerini paylaşan
Daytona250 ( kaan )
Kandemir ( cihan )
Hannibalgan ( fatih )
Racer35 ( berkan )
Rüzgarcı ( harun )
Siyahİnci ( güneykan )

kardeşlerime teşekkür ediyorum...

gelmek isteyipte, izin alamayan ve bunu bize bildiren Mavi nickli ( özgür ) ablamada teşekkür ediyorum.

CELİL
17.Mayıs.2013, 11:45
önemli olan kaç kişi olduğu değil gelen arkadaşlarla birlikte güzel vakit geçirmektir siz bu işten keyif aldıkça size katılanlar çoğalacaktır darısı bir sonraki bol katılımlı toplantılara 8)nazar

daytona250
17.Mayıs.2013, 15:33
çok çok iyi vakit geçirdiğim bir toplantı oldu..

görüşüp bişiler paylaştıkça daha da keyifli oluyor..gelenlere teşekkürler

dragendo
23.Eylül.2014, 17:14
RR İzmir ekibine duyurulur!! 5-6 Ekim Kurban bayramında İstanbul ekibi olarak ordayız , bizi kim karşılıcak :)

pastahead
23.Eylül.2014, 17:21
RR İzmir ekibine duyurulur!! 5-6 Ekim Kurban bayramında İstanbul ekibi olarak ordayız , bizi kim karşılıcak :)

eğer motorum çıkarsa ben gelirim karşılamaya 8)

Anarchy
23.Eylül.2014, 17:40
Şehir dışında olma ihtimalim var. Eğer şehir dışında olmazsam keyifle katılırım.

Tekeriniz düz bassın.

atillaharun
23.Eylül.2014, 20:21
Sizlerle de tanışmak isteriz RR Istanbul olarak nede olsa aynı amaç için sürüyoruz :)

Samet AKTEPE
25.Eylül.2014, 10:18
Olacak iş mi şimdi ben ne zamandır girmiyorum forma dün motorumu sattım bugün girdim ve sizin geleceğinizi öğrendim :( İzmir de tık ses çıkmaz ama onu da söyleyeyim ölü bir şehir RR cı görmek te bulmak ta imkansız gibi RR ım yok ama 35 ½ sınırları içerisinde her türlü yardıma hazırım bilginiz olsun

dragendo
25.Eylül.2014, 10:29
Olacak iş mi şimdi ben ne zamandır girmiyorum forma dün motorumu sattım bugün girdim ve sizin geleceğinizi öğrendim :( İzmir de tık ses çıkmaz ama onu da söyleyeyim ölü bir şehir RR cı görmek te bulmak ta imkansız gibi RR ım yok ama 35 ½ sınırları içerisinde her türlü yardıma hazırım bilginiz olsun

Teşekkürler , yinede tanışmak isteriz.

atillaharun
26.Eylül.2014, 00:57
Ortak bir yer belirleriz bu konu altında gelebilicek olan gelir tabiki de sizlerle tanışmak ilk isteğimiz

dragendo
26.Eylül.2014, 10:36
İzmirdeki arkadaşlar biz 5-6 ekim günü izmirde olucaz bu iki gün içerisinde Alsancak ta konaklıcaz ve Foça Urla Çeşmeyede uğramayı düşünüyoruz. Bizi orda yalnız bırakmazsanız çok seviniriz. Hadi artık İzmirden SES çıksın :mrgreen:

sargin
26.Eylül.2014, 18:27
5-6 ekimde izmirdeyim. bende katılacağım dostlar.

dragendo
05.Ekim.2014, 22:57
Evettt izmirin ekibi nerdesiniz?? Alsancaktayiz biz 8)

tbaylan
16.Eylül.2015, 14:25
Evet genç İzmir tayfası bu akşam buluşuyoruz. Bornova Küçükpark'ta Çolo Cafe'de saat: 20.00'da oradayız. 8)

tbaylan
16.Eylül.2015, 14:30
1- tbaylan (Tuğrul Baylan)
2-karakalem (Burak Bilici)
3-ster (Ahmet Ateşler)
4-Draven (Barış Oral)
5-Kazım (Misafir)
6-Ufuk Üzgün (Misafir)
7-4286ibrahim (İbrahim Yılmaz)

Trkr
16.Eylül.2015, 15:10
3-ster (Ahmet Ateşler)
4-Draven (Barış Oral)
5-Kazım (Misafir)
6-Ufuk Üzgün (Misafir)

ooo izmir süpersiniz 8)8)8)8)8)

tbaylan
16.Eylül.2015, 15:12
ooo izmir süpersiniz 8)8)8)8)8)

e ufaktan ufaktan başlayalım dimi Türker babaaaaaaa:Rockn Roll::Rockn Roll:8):hastayız::cheesy:

CELİL
16.Eylül.2015, 15:33
Haydi İzmir kırın şu şeytanın bacağını birkaç toplantıdan sonrası kendi kendine olucak zaten
Tuğrul kolay gelsin İzmir sende yolunuz açık olsun hadi kolay gelsin :)

spue
16.Eylül.2015, 15:42
3-ster (Ahmet Ateşler)
4-Draven (Barış Oral)
5-Kazım (Misafir)
6-Ufuk Üzgün (Misafir)

HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN.8)
İÇİMDEN 7- SPUE YAZMAK GELDİ.:cheesy:
toplantı resimlerinizi bekliyoruz.:Rockn Roll:

tbaylan
16.Eylül.2015, 15:45
HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN.8)
İÇİMDEN 7- SPUE YAZMAK GELDİ.:cheesy:
toplantı resimlerinizi bekliyoruz.:Rockn Roll:
Süleyman abi senden aldığım feyizlerle devam ediyorum yola. 7. arkadaş da var ibrahim ama opsiyonlu o. Nolur nolmaz seni 8. yapalım:Rockn Roll:

Haydi İzmir kırın şu şeytanın bacağını birkaç toplantıdan sonrası kendi kendine olucak zaten
Tuğrul kolay gelsin İzmir sende yolunuz açık olsun hadi kolay gelsin :)

Celil abi çok sağolasın. Çığ gibi büyüyeceğiz inşallah. Güzel bir ekip toparlarsak seneye İstanbul Anadolu+Avrupa tayfasını da ziyarete bekliyorum muhakkak8)

Trkr
16.Eylül.2015, 17:13
e ufaktan ufaktan başlayalım dimi Türker babaaaaaaa:Rockn Roll::Rockn Roll:8):hastayız::cheesy:

yapıştırın bakalım, beli bende izmire taşınırım :)

tbaylan
16.Eylül.2015, 17:33
yapıştırın bakalım, beli bende izmire taşınırım :)

Gel beklerim, başımın üstünde yerin var8)

Trkr
16.Eylül.2015, 18:09
Gel beklerim, başımın üstünde yerin var8)

eyw. kardeşim bir iş teklifi var, istediğimi verirlerse gelicem.

Bahadır
16.Eylül.2015, 19:32
Vaaay Tuğrul'a bak sen.Adam İzmir'de ekip kurdu ya.Helal olsun Tuğrul sevindim valla:)8)

Draven
17.Eylül.2015, 01:12
Tuğrul' um, taaa Aliağa' dan kalkıp gelip bu keyifli akşamı organize ettiğin için çok teşekkür ederim kardeşim, iyi ki varsın 8)

Bugün mekandan ayrılırken hep birlikte motorları çalıştırıp kalkışa geçtik ya, işte o an neden motor aldığımı 2. kez hatırladım.

Unutmadan, başta Aidikurt olmak üzere RR' ın kurulmasında, bir araya gelmesinde emeği geçen herkese de ayrıca teşekkür etmek isterim. İyi ki bu ateşi yakmışsınız abiler ;)

Eee...hadi artık hani fotolar ??? :) :)

tbaylan
17.Eylül.2015, 11:09
Tuğrul' um, taaa Aliağa' dan kalkıp gelip bu keyifli akşamı organize ettiğin için çok teşekkür ederim kardeşim, iyi ki varsın 8)

Bugün mekandan ayrılırken hep birlikte motorları çalıştırıp kalkışa geçtik ya, işte o an neden motor aldığımı 2. kez hatırladım.

Unutmadan, başta Aidikurt olmak üzere RR' ın kurulmasında, bir araya gelmesinde emeği geçen herkese de ayrıca teşekkür etmek isterim. İyi ki bu ateşi yakmışsınız abiler ;)

Eee...hadi artık hani fotolar ??? :) :)

Abi ben teşekkür ederim. Biz bir aileyiz, bir arada olduğumuz müddetçe güçlüyüz, varolabiliriz. Katılım yapan herkese ben teşekkür ederim. 8)

tbaylan
17.Eylül.2015, 11:12
Akşam Ahmet abinin "Peki tamam gençler sizi ben tutarım ama beni kim tutacak" söylemine hala gülmeye devam ediyorum:cheesy::cheesy:

tbaylan
17.Eylül.2015, 11:16
http://i.hizliresim.com/7b5QAr.jpg (http://hizliresim.com/7b5QAr)
http://i.hizliresim.com/PomGQb.jpg (http://hizliresim.com/PomGQb)
http://i.hizliresim.com/950bGO.jpg (http://hizliresim.com/950bGO)

Trkr
17.Eylül.2015, 11:37
RR İZMİR gümbür gümbür geliyor :Rockn Roll:

karakalem
17.Eylül.2015, 11:38
Çook iyi be, sağlam fotoğraflar. Ateş ediyoruz resmen 😀

aidikurt
17.Eylül.2015, 12:00
İzmir çoştu gidiyor maşşalah Allah nazardan korusun nazar
Dostluğunuz daim yolunuz ve farınız hep açık olsun arkadaşlar.

tbaylan
17.Eylül.2015, 14:45
İzmir çoştu gidiyor maşşalah Allah nazardan korusun nazar
Dostluğunuz daim yolunuz ve farınız hep açık olsun arkadaşlar.

RaptorRiders İzmir olarak çığ gibi büyüyeceğiz8):Rockn Roll:

spue
17.Eylül.2015, 15:27
Katılımcı tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Resimler harika. Yanınızdayız😊

CELİL
17.Eylül.2015, 22:26
İzmir ekipdeki arkadaşlar harikasınız en zor olan başlangıcı yapmaktı bundan sonrası çok güzel olacak başta Tuğrul olmak üzere emeği geçen katılan tüm arkadaşlara teşekkürler 8)
Resimlerde harika ama daha çok resim bekliyoruz :)

Potenza
18.Eylül.2015, 00:02
vay maşallah nazar değmesın :)

tbaylan
18.Eylül.2015, 10:07
İzmir ekipdeki arkadaşlar harikasınız en zor olan başlangıcı yapmaktı bundan sonrası çok güzel olacak başta Tuğrul olmak üzere emeği geçen katılan tüm arkadaşlara teşekkürler 8)
Resimlerde harika ama daha çok resim bekliyoruz :)

Bayramdan sonra daha kalabalıklaşmaya çalışacağız kısmetse. O zaman daha çok fotoğraf koyacağız8):Rockn Roll:

karakalem
23.Eylül.2015, 17:58
Bayram arifesinde de boş durmuyor , bugün toplanıyoruz.

1-Ferhat Bastem
2-Burak Bilici
3-Ufuk Üzgün
4-Ahmet Atesler

Bu akşam saat 8'de , küçükparkta Çolo kafedeyiz. Herkes davetlidir.

ibrahimyılmaz
23.Eylül.2015, 20:31
Bayram arifesinde de boş durmuyor , bugün toplanıyoruz.

1-Ferhat Bastem
2-Burak Bilici
3-Ufuk Üzgün
4-Ahmet Atesler

Bu akşam saat 8'de , küçükparkta Çolo kafedeyiz. Herkes davetlidir.
Ya cok istiyorum gelmek ama... Ehliyetimi alayim soz ben topluycam herkesi ..:)

LG-H955 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tbaylan
24.Eylül.2015, 00:40
Evet gencler ve kendini genc hissedenler ferhat abimizle fotograf isteriz😊

karakalem
24.Eylül.2015, 01:17
http://s30.postimg.org/eupgbji74/DSC_0028.jpghttp://s30.postimg.org/fhod12f31/DSC_0027.jpg (http://postimg.org/image/fhod12f31/)

http://s30.postimg.org/xzsplawv1/DSC_0028.jpg (http://postimg.org/image/xzsplawv1/)

http://s30.postimg.org/3xsq0ikt9/DSC_0029.jpg (http://postimg.org/image/3xsq0ikt9/)

http://s30.postimg.org/qxzdcuin1/DSC_0031.jpg (http://postimg.org/image/qxzdcuin1/)

Yine kaliteli bir sohbet, kaliteli bir akşam :)

Ferhat BASTEM
24.Eylül.2015, 02:52
İzmir ekibine misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ederim. İki ayrı şehirde iki haftalık buluşmaya katılmak farklı bir tecrübe oldu :) Şehirler farklı olsa da ruh aynı. Güzel birlikteliklerinin artarak devam etmesi dileğiyle. Tüm arkadaşlar tekrar teşekkürler.

Draven
24.Eylül.2015, 03:37
Ferhat' ım, iyi ki geldin, hoşgeldin kardeşim 8)

Dediğin gibi, şehir farklı olsa da ruh aynı....Demir atlarımızı rüzgara karşı sürerken, kaybolan özgürlüğü bulan adamlarız hepimiz.

Sohbetine doyum olmadı, en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere kardeşim ;)

Draven
24.Eylül.2015, 14:40
http://i.imgur.com/cUEudoi.jpg

Dün akşamdan bir kare daha 8)

Ferhat BASTEM
27.Eylül.2015, 20:13
Geç oldu kusura bakmayın. Buluşma akşamı yaptığım çekimin linkini paylaşıyorum. Hem çekim, hem de düzenleme işinde daha yeniyim. O yüzden afili bir şey yapamadım :) Bununla idare edeceksiniz artık ;)

https://www.youtube.com/watch?v=SNNHqqyJLk0

spue
27.Eylül.2015, 20:31
[quote=Ferhat BASTEM;185544]Geç oldu kusura bakmayın. Buluşma akşamı yaptığım çekimin linkini paylaşıyorum. Hem çekim, hem de düzenleme işinde daha yeniyim. O yüzden afili bir şey yapamadım :) Bununla idare edeceksiniz artık ;)

eline sağlık,
İzmir'deki arkadaşlara bir kere daha selamlar. Ben de sana eşlik etseymişim iyi olacakmış. Bayramda kös kös oturduk.
yalnız far dikkatimi çekti, gece yolculuğunda sorun yaşamazsın gibi geliyor.

tbaylan
27.Eylül.2015, 22:17
1-tbaylan-tugrul baylan
2-ster-ahmet atesler
3-karakalem-burak bilici
4-ufuk_-ufuk uzgun
5-furkanC.
6-ob1canobi-hikmet senay
7-ibrahim4286-ibrahim yilmazhttp://images.tapatalk-cdn.com/15/09/27/788bbedd628afb6678f58d874659fd66.jpg

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ferhat BASTEM
27.Eylül.2015, 22:19
eline sağlık,
İzmir'deki arkadaşlara bir kere daha selamlar. Ben de sana eşlik etseymişim iyi olacakmış. Bayramda kös kös oturduk.
yalnız far dikkatimi çekti, gece yolculuğunda sorun yaşamazsın gibi geliyor.

Abi keşke gelseydin. Bir yol arkadaşı benim için de iyi olurdu. Farın çok faydasını gördüm Süleyman abi, Söke-İzmir arasını ve Susurluk-Bursa arasını gece gittim. Hiçbir sorun olmadı çok şükür.

aidikurt
27.Eylül.2015, 22:50
Allah muhabbetinizi arttırsın gençler .
Sizleri böyle bir arada görmek inanın çok keyifli kısa sürede izmir il teşkilatı kurulup gümbür gümbür geleceğine inancımız sonsuzdur.

tbaylan
28.Eylül.2015, 01:10
http://images.tapatalk-cdn.com/15/09/27/82d0937802dbe14322a062f6d0ebb380.jpg

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahadır
28.Eylül.2015, 12:07
Muhabbetiniz bol olsun.Seneye festivallere beraber gelirsiniz artık 8):Rockn Roll:

Draven
28.Eylül.2015, 12:34
Harika kareler beyler, dun gelemedim ama Çarşamba günü bir aksilik olmazsa yanınızdayim ;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tbaylan
28.Eylül.2015, 13:25
Muhabbetiniz bol olsun.Seneye festivallere beraber gelirsiniz artık 8):Rockn Roll:

Izmir tayfasi olarak gokceada'ya gidiyoruz. Gelen var mi?😁😁

Bahadır
28.Eylül.2015, 13:37
Izmir tayfasi olarak gokceada'ya gidiyoruz. Gelen var mi?😁😁

Orda bir takım sorunlar olmuş diyorlar:cheesy:

tbaylan
28.Eylül.2015, 14:23
Orda bir takım sorunlar olmuş diyorlar:cheesy:

Sorun mu? Ben bilmem Türker'e sor sorunları::::::::::

karakalem
28.Eylül.2015, 19:18
Muhabbet güzel, insanlar güzel, motorlar güzel, daha ne olsun . Dün ani bir buluşma ile 7 kişi toplanıverdik. Kaliteli sohbet ve tatlı biralarımızla zaman akıp gitti. Kafenin önünde dizili motorlarımızı görünce, bir kere daha iyi ki burdayım dedim. Hele bide kafeden çıkınca yapılan kısa ama heybetli toplu sürüşler..

Burası farklı bir dünya, burda sağlam adamlar var. Teşekkürler RR Ailesi

-Ayrıca mavi aday üye yazısıda çok iyi :)

sargin
22.Ocak.2016, 04:42
ne zamandır foruma girmiyordum.tuğrul bilgilendirdi sağolsun.. izmir grubu kurulmuş ulen ne sevindim. :)

karabükte okuduğum için yazları ve sömestır da izmir de oluyorum 27 ocakta izmirdeyim. haftalık buluşmaya kesinlikle geleceğim.. sevgiler dostlar..tekeriniz düz bassın..

Trkr
22.Ocak.2016, 10:41
Sorun mu? Ben bilmem Türker'e sor sorunları::::::::::

durun lan yeni gördm, sorun yok bahocum benim olduğum yerde sorun olamaz :::::

tbaylan
22.Ocak.2016, 10:58
ne zamandır foruma girmiyordum.tuğrul bilgilendirdi sağolsun.. izmir grubu kurulmuş ulen ne sevindim. :)

karabükte okuduğum için yazları ve sömestır da izmir de oluyorum 27 ocakta izmirdeyim. haftalık buluşmaya kesinlikle geleceğim.. sevgiler dostlar..tekeriniz düz bassın..

Haftaya yapacağımız buluşmaya bekleriz kardeşim. Sadece İzmir'deyken değil, Karabük'teyken de aktif olmanı bekliyoruz ailecek:) Muhakkak gel8)