PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benzin alırken depoya zarar veriyorlar nasıl önlenir

duzunay
09.Mayıs.2013, 17:27
selam arkadaşlar benzin alırken pompacıya kaç kere söyledim dayama pompayı diye adam ya atıp gidiyor pompayı yada saçma sapan tutuyor depoyu çiziyor. en son dün akşam benzin aldım kardeş dedim dopoya zarar vermeden doldur yukarıdan tutarmısın dedim iki kere tekrarladım tamam abi dedi yine dayadı pompayı.
Başka ne yapılabilir fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim. saygılar

CELİL
09.Mayıs.2013, 17:32
Valla devrim al elinden pompayı sen doldur diyicem yada başka benzincileri dene 8)

AHRAZ
09.Mayıs.2013, 17:48
Benzin pompasının ucuna uygun bir lastik huni tarzı birşeyi yanında taşırsan, benzin alacağın zaman da bu huni vasıtasıyla doldurma işlemini yapar/yaptırırsan,

ya da,

deponun hasar görme ihtimali olan kısmına sermek üzere lastik/kaucuk bir pad uydurup dolum işlemi esnasında bunu serersen,

Hem depon hasar görmekten kurtulur, hemde bu kadar atraksiyona girmek zorunda kaldığını gören benzinci de utanır, bir daha da yapmaz, diye düşünüyorum. Ama arsızsa sopa şart tabii.

kolay gelsin.

Anilgardiyan
10.Mayıs.2013, 02:18
en az 5 tane benzinci elemanla kavga ettim , 5 ini de şikayet ettim müdürlerine , ya benzini depoya döküyolar ya da dayayıp tabanca kısmı depoya geliyo diye , şimdi mahalledeki benzinciye girerken gördüklerinde hemen hazır ol'a geciyolar :D

Besim
10.Mayıs.2013, 11:58
Arkadaki sissy bara diklemesine bir sopa koyup bağla. Benzin alacağın zaman sopayı çıkar seleye koy. "İmalı bir biçimde depoyu çizmeden koy kardeşşşş" de. Sanırım bu şekilde çok net olunabilir. Gerçi sopam yok ama daha hiç çizdirmedim depoyu imalı anlattığımdan olsa gerek...

CELİL
10.Mayıs.2013, 12:23
Arkadaki sissy bara diklemesine bir sopa koyup bağla. Benzin alacağın zaman sopayı çıkar seleye koy. "İmalı bir biçimde depoyu çizmeden koy kardeşşşş" de. Sanırım bu şekilde çok net olunabilir. Gerçi sopam yok ama daha hiç çizdirmedim depoyu imalı anlattığımdan olsa gerek...
ya oda diğer pompacı arkadaşlarını çağrır sendekinden büyük 4 sopayla gelirde bizim mekandasın derse :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgr een::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:: mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Besim
10.Mayıs.2013, 12:28
ya oda diğer pompacı arkadaşlarını çağrır sendekinden büyük 4 sopayla gelirde bizim mekandasın derse :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgr een::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:: mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

İşte bu tip durumlar için bizim makinalar yavaş kalıyor ben her zaman söylüyorum. Her zaman en az 600 cc lik motor lazım bize biizimkiler çabuk hızlanamıyor.:cheesy::cheesy:

REALİST
10.Mayıs.2013, 16:15
Besim nolucak senin bu sopa kavga ruh halin be ne çektin be Besim pisigoloğa falanmı yollasak seni görende pisiskopat sanıcak içinde sakladığın bir kişiklik dahamı var normalde mülayim bi adamsın boyun kadar oğlun var uslan be Besim:mrgreen:

daytona250
10.Mayıs.2013, 17:23
allah aşkına şu konu adındaki benzi yazısını benzin olarak değiştirin, yetkililere sesleniyorum, gözüm takılıyo her seferinde =)

marlox
10.Mayıs.2013, 17:49
görenin beti benzi atıyor harbiden :D

besim sen ve anıl tam benim kafadansınız :D

ben tam elinde pompa ile yanaşırken dikkat et çizilmesin diyorum tam o anda iştirak ettirmesi daha kolay oluyor :D

REALİST
10.Mayıs.2013, 19:01
Celil abi sana sesleniyorum PİSİKO&MOTO&RİDERS diye bir başlık atta şu arkadaşları yanyana getirelim korkarım forumda artış göstermekteler :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgr een::mrgreen:

http://www.digiturkburada.com/film-izle/American_Chopper2.jpg

duzunay
10.Mayıs.2013, 19:32
Celil abi sana sesleniyorum PİSİKO&MOTO&RİDERS diye bir başlık atta şu arkadaşları yanyana getirelim korkarım forumda artış göstermekteler :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgr een::mrgreen:

bu arkadaşlarla benzinliğe gidersek sorun kalmaz sanirim :p
artik bir pad ayarlıyacam çizikleri gördükçe sinir oluyorum onada pasta yapacam

CELİL
10.Mayıs.2013, 19:33

yok canım dışarıdan öyle görünüyorlar günülleri pamuk gibi onların :mrgreen:8)

Besim
10.Mayıs.2013, 22:39
Konu nereden nereye gitmiş yaw. Bir öğlen uykusu çekeyim dedim akşam olmuş bu gece nasıl uyuyacağım ben şimdi :?:? Bu arada resimdeki motorda sağlammış.

Depo pedi bence kötü duruyor. O yüzden hiç düşünmedim. Bu arada sissy bara diklemesine sopa koymak bana ilham verdi. Motorlar balığa gitsem en fazla 1 metreye kadar küçülmen oltamı nasıl taşırım diye düşünüyordum. Deneyim bakayım olacakmı8)