PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TAKSİTLE İKİNCİ EL OLURMU

aggasi
18.Haziran.2007, 01:09
SELAM HERKESE TAKSİTLE İKİCİ EL RR SİYAH ALMAK İSTİYORUM VARMI BÖYLE BİR İMKAN ACABA YOKSA RR SAHİBİ OLMAYI YANİ HAYALLERİMİ ERTELEMEK ZORUNDA KALACAĞIM!!

MotoJunior
18.Haziran.2007, 01:11
olur kardeş sen yeterki rr iste

yenikoylu_ua
18.Haziran.2007, 01:14
demokrasilerde çare tükenmez iyi olucak hastanın doktor ayağına gidermiş bak Mehmet olur diyo hadi hayırlı olsun sana sefaköy yolu gözüktü

ozzymania
18.Haziran.2007, 01:28
nasıl olur olmamalı.oluyorsa benım nıye haberım yok.motojunior sitenize baktım bir tane rr var ondan rr'da varmı??
eger oluyorsa allah derim süper olur.

aslanburclu
18.Haziran.2007, 02:59
olur kardeş sen yeterki rr iste

la mehmedim tombalağım 2 nci elin taksidinide yaptın ya sana valla helal olsun :cheesy: :cheesy: :cheesy: piknik kafe işi ne oldu

MotoJunior
18.Haziran.2007, 10:40
komutanım calışmalar suruyo bu sene yatişmeye bilir ama 2008 sezonda büyük ihtimalle yapıcaz

Aksu
18.Haziran.2007, 11:31
komutanım calışmalar suruyo bu sene yatişmeye bilir ama 2008 sezonda büyük ihtimalle yapıcaz

Yaşar komutan 2008 de Ankara da olacak, biz iki emekli Ankara da teker izi değmedik yer bırakmayacağız. Mehmet usta siz açın Cafe yi biz o zaman Ankara dan basar geliriz. Müslüm Baba ile geçen sene çok uğraştık, moto cafe işi için kısmet olmadı. Sizin uğraşlarınız inşallah olumlu sonuçlanır.

aggasi
18.Haziran.2007, 22:11
mehmet usta ikinci el siyah rr gelirse yanındayım haberim olsun 05368567777

aslanburclu
18.Haziran.2007, 22:31
arkadaşlar evet 2008 de kısmetse ağustosda emekliyiz ( aksu kardeş karadeniz bölgesi hariç güzel türkiyemde ayak basmadığım yer kalmadı ama karadeniz bölgesini görmedim zaman ve sağlığımız elverişli olursa ilk hedef karadeniz turu hazır olllll ))))

moonchild
18.Haziran.2007, 22:45
Abi ikinci el RR alabilmen için aklıma gelen bir fırsat var! Ama biraz ihtimal düşük! Uzun vadeli krediyle motorunu almış bir arkadaşın taksitlerini üstlenir, motorun devrini yaptırırsın... Böylece olur sana taksitle ikinci el :) Belki kalan taksit tutarı nedeniyle bir miktar toplu para vermen gerekbilir motorun sahibine ama aklıma daha farklı bişey gelmedi açıkçası.. :)

handojoe
18.Haziran.2007, 23:26
SELAM HERKESE TAKSİTLE İKİCİ EL RR SİYAH ALMAK İSTİYORUM VARMI BÖYLE BİR İMKAN ACABA YOKSA RR SAHİBİ OLMAYI YANİ HAYALLERİMİ ERTELEMEK ZORUNDA KALACAĞIM!!

zaten herşey taksitle peşin mi kaldı yahu

hep geleceğe borçlu...

modern dünya bu olsa gerek biz alışamadık da daha...

HANDO konuştu... :x

polo
19.Haziran.2007, 01:16
dolaşmadık banka dolşmadık dükkan kalmadı bir polo yüzünden taksitle kredi vermiyorlar rr başka bir bahara kaldı galiba ama ben pes etmedim mücadeleme devam ediyorum pes etmek yok anlamadıgım bir şey varsa bu ülk. de çalışıp aynı zamanda emekli olan bir insana 5 milyar gibi hiç bir bankanın kredi açmaması bir türlü hazmedemiyorum.

MotoJunior
19.Haziran.2007, 01:21
POLO ABİ ÜZÜLME Bİ ÇARESİNE BAKARIZ.

polo
19.Haziran.2007, 01:29
mehmetcim oradamıydım lafım sana degil üstüne alınma sorun merkez bankasından kaynaklanıyor ilginden ayrıca teşekkür selam..........

Aksu
19.Haziran.2007, 10:10
arkadaşlar evet 2008 de kısmetse ağustosda emekliyiz ( aksu kardeş karadeniz bölgesi hariç güzel türkiyemde ayak basmadığım yer kalmadı ama karadeniz bölgesini görmedim zaman ve sağlığımız elverişli olursa ilk hedef karadeniz turu hazır olllll ))))
Yaşar baba Karadeniz turu tamadır, her daim hazırım. Dün Hilmi aradı, görüştük. Ankara Regalcileri toparlıyoruz gibi.

sualp01
12.Temmuz.2007, 23:46
Slm.arkadaşlar sitede yeniyim.olur ya Diyarbakıra yolunuz düşerse çayımız içilir,yemeğimiz yenir.Mademki Regalciyiz Beklerim;

aslanburclu
12.Temmuz.2007, 23:55
a.selam güzel kardeşim aramıza hoş geldin bu güzel ve nazik davetin için teşekkürler ne demek yolumuz bırak düşmeyi hafif açığından bile geçsek sana uğramadan olurmu :alkis:

VENOM
21.Şubat.2008, 15:17
http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bireysel_bankacilik/krediler/bireysel_krediler/moto.aspx burası yardımcı olur sana.

RoS
21.Şubat.2008, 19:14
nick : aslanburclu

alıntı nasıl yapılıor bilmiorum böle kopyaladım bende :D

Vala ben beklerim zaten karadenize gelin sinopada uğrayın derim :) lunatic abi (ahmet abi ) geldi gorustuk bulustuk valla ben bekliyorum sizleri :D burasıda karadenizin cok küçük 1 yeri :)

Tayfun
22.Şubat.2008, 00:18
Her mesajın sağ alt tarafında düğmeler var ros, (TEŞEKKÜR) (ALINTI YAP) (HIZLI CEVAP) diye, alıntı yapa bas açılan yeni sayfada en alta mesajını ekle ve gönder bu kadar basit...

Buraxdj
14.Mart.2008, 00:55
Kdv si eklenmek şartıyla ben satabilirim motorumu ... kredi kartına istediğiniz kadar taksit. pm atın :)

ugurcuk
14.Mart.2008, 01:57
bu da sitemizde yeni trend en az 6 aylık bi konu bulup ona cvp yazmak :D ölü dirilten cinsindeniz walla :D

Buraxdj
14.Mart.2008, 13:41
uahuahau :) her forumda mutlaka olur bu ;)

MaRaNtZz
13.Nisan.2008, 00:25
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

mastakilla
14.Nisan.2008, 00:42
bu da sitemizde yeni trend en az 6 aylık bi konu bulup ona cvp yazmak :D ölü dirilten cinsindeniz walla :D

ya bu sanırım bi ayar sorunundan kaynaklanıyo bende genel bi topic açtığımda (raptor riders ana bölüm gibi..) alt topicler karma karışık çıkıyo son mesaj a göre sırala diyorumda öyle sıralanıyo bunun farkına varmayan arkadaşlarda maalesef eski konulara cevap yazıyor...

birde arada kalan sayfaları okumadan direk cevap yazanlar oluyor problem çözülmüş oluyo belki ama topic uzayıp gidiyor boşuboşuna.

neyse her forumda oluyo böyle şeyler sanırım ...

Tayfun
14.Nisan.2008, 12:45
Naapsak yaw, 6 aydan eski topikleri mühürlesekmi acep :p