PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Hyosung GV250

cpiler
12.Haziran.2013, 13:50
Herkese selamlar üzülerek de olsa parasal durumlar sebebiyle motorumu satılığa çıkardım sahibinden linki budur:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gv250-128097339/detay/

ordaki fiyata takılmayın malum sahibinden.com ölücü kaynıyor burdan bir arkadaş niyetlenirse fiyat konuşulur anlaşılır.

Fatih
12.Haziran.2013, 16:45
Hayırlı satışlar dilerim.

Madenci
14.Haziran.2013, 11:16
Merhaba Cem bey Hyosung gv250nizi satıyormuşsunuz burda gördüm ben ehliyetimi yeni aldım(hatta daha emniyette ehliyete işlenmeyi bekliyor) ilk defa motosiklet alacağım.normalde araştırmalarım sonucu gv250ye karar kıldım ancak bütçem buna elvermediği için regal raptor bakmaya başladım.Burda forumlarda nasıldır diye okurken sizin ilanınızı gördüm ya olursa diye bir mesaj atım dedim. benim bütçem tam olarak bir kuruş eksik veya fazla değil tam 6.250 tl . biliyorum sizin verdiğiniz rakamla arasında bayağı fark var ama dediğim gibi elimde olan bu. onun için olumlu veya olumsuz cevabınızı bekliyorum iyi günler..

cpiler
14.Haziran.2013, 13:49
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ama o rakama vermem mümkün değil kolay gelsin umarım istediğiniz gibi bir motor bulursunuz...

Madenci
14.Haziran.2013, 13:58
bende teşekkür ederim hayırlı bereketli satışlar..