PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR-Bursa

aidikurt
20.Haziran.2007, 11:36
Regalraptor.net Türkiye'de ve Dünya'daki tüm RegalRaptor tutkunlarını bir araya topluyor.

* RR-Bursa grubu buradan Haberleşebilirsiniz.

* RR-Bursa grubunun amacı sizi kendi bölgenizdeki regalraptor severler ile iletişime geçirmek ve birbirleri ile tanıştırmak.

RR-Bursa

1-Rafethasal (ilçe/Semt)

rafethasal
05.Temmuz.2007, 17:48
Sevgili Dost aidikurt
İlgin için teşekkürler...

Bursalı RR ciler buradayız artık herkese Duyrulur...

Sevgi Selam.

Refet HAŞAL
16 NM 041

gecee
05.Temmuz.2007, 18:07
bi ayağımızda bursada var...
Hayırlı olsun arkadaşlar ...

yenikoylu_ua
05.Temmuz.2007, 18:50
Herkeze hayırlı olsun önce bölümü açtık sonrada üye gönderdik bi arada açılışa gideriz

ToMCaT
05.Temmuz.2007, 21:08
yani arkadaşlar şuraya insan birde RR eskişehir açar. burda RR cılar yok mu be yaaaaaaaaaaa

RR bursa ya hayırlı olsun

rafethasal
06.Temmuz.2007, 10:24
Eywallah arkadaşlar, teşekkür ederim.
Hepinizi Bursa'ya bekliyorum. Umarım bir çok kulübün başaramadığını başaracak ve güzel bir organizasyonla adımızı duyuracağız.
Şimdi sıra MT ve MD deki kardeşlerimizide grubumuzdan haberdar etmeye geldi.

Sevgi Selam
RAfet HAŞAL

bumerang
06.Temmuz.2007, 15:04
merhaba RR ciler bende geldim
16 GE 571

rafethasal
06.Temmuz.2007, 17:17
Hoşgeldin Kardeşim.
Arapşükrü'de MIK Kafe var Sinegogun hemen karşısında, oraya takılıyorum genellikle.
Plakam 16 NM 041
Gelirseniz kafenin sahiplerinden veya ordan beni sorun bilirler.
Hatta hafta sonu gelin tanışma yapalım

Gladyator
10.Temmuz.2007, 20:41
slm arkadaslar ben yenı katıldım ama motoru aranıza sonradan getırecem :D

aklınızda olsun bır RR yada chopper almayı dusunuyorum min250cc varsa bıldıgınız uygunfiyatta goruselım

inci
11.Temmuz.2007, 00:18
slm arkadaslar ben yenı katıldım ama motoru aranıza sonradan getırecem :D

aklınızda olsun bır RR yada chopper almayı dusunuyorum min250cc varsa bıldıgınız uygunfiyatta goruselım

hoş geldin :D
,seni ve RR ını en yakın zamanda aramızda görmek isteriz :D

rafethasal
11.Temmuz.2007, 01:41
Hoşgeldin , yardımcı olmaya çalışırız satan olursa.
Malümun... Sezondasın ve almak istediğin motor RR, umarım denk gelir.
Sevgi Selam..

Gladyator
15.Temmuz.2007, 22:07
evet farkındayım sezon oldugunun elınde olup satacak olsa bıle kışakadar bıner meraklısı :) :D

ama ne yapalım bende sımdi binerim diye düşündüm. aklınızda olsun hani bır arkadasınız felan satarsa bıldırırsınız

OturanBull
15.Temmuz.2007, 23:27
evet farkındayım sezon oldugunun elınde olup satacak olsa bıle kışakadar bıner meraklısı :) :D

ama ne yapalım bende sımdi binerim diye düşündüm. aklınızda olsun hani bır arkadasınız felan satarsa bıldırırsınız

Cromis nickli Burhan abi ile irtibata geçmeni tavsiye ederim. Kırmızı RR si var.. 1 çiziği bile yoktur.. Ankaralı RR cilerden referansını alabilirsin.. Hacim Yükselteceği için satıyor..

Gladyator
20.Temmuz.2007, 00:23
saol arkadasım bır ilgileneyım konuyla bakayim nedir düşündügü fiyat
uyarsa bizimde kesemize gercekten istiyorum oyle birsey

rafethasal
20.Temmuz.2007, 10:17
Gladyator bizim Ertan var MD'den o bi ara niyetlendi satmaya. İstersen onla bir görüş. Arap Şükrüde MIK kafe var oralada oluyoruz bana ulaşabilirsin.

müslüm baba
20.Temmuz.2007, 12:35
Şimdi bu bursalılar da Anadolu kaplanlarımı oluyor, yoksa bunlarda Emrah komutanın müridlerimi.

Aksu
20.Temmuz.2007, 12:42
Tosya ya gelselerdi olurlardı Anadolu kaplanı, hatta Eskişehir e bile gelen yoktu galiba. ayrıca MD neyse anlamadım. İzmir de bizim Regalciler yokmu onlarla mı buluşmaya gidiyorlarmış.

rafethasal
20.Temmuz.2007, 15:13
Şimdi bu bursalılar da Anadolu kaplanlarımı oluyor, yoksa bunlarda Emrah komutanın müridlerimi.

Abi kusura bakma ... MD (Motor Delisi) oluyor. Bursa daki en aktif kulüp şu anda. Bende RR cuları bir araya getirebilmek maksadı ile burada bir il gurubu açılmasını istemiştim sağolsun Aidikurt kardeşim kırmadı beni. Ama bakıyorum bizimkilerden pek bir katılım yok. Büyük ihtimalle siteden haberleri yok. Bende tek tek diğer RR ciler ile tanışıp siteden haberdar ediyorum onları ki, il gurubumuz hareketlenmeye başlasın.

Sevgi Selam

Rafet HAŞAL

KIZILELMA
20.Temmuz.2007, 17:47
Bursalılar hoşgeldiniz.Arap şükrü ha izmir kumru'yu tırım tırım aradımda orada buldum.Mudanyada bir dönem ikamet etmiştim hatta bu yüzden oy kullanmayada mudanyaya geleceğim hafta sonu.ama A2 olmadığı için tabiki arabayla.Kendinize iyi bakın

rafethasal
22.Temmuz.2007, 03:05
Bursalılar hoşgeldiniz.Arap şükrü ha izmir kumru'yu tırım tırım aradımda orada buldum.Mudanyada bir dönem ikamet etmiştim hatta bu yüzden oy kullanmayada mudanyaya geleceğim hafta sonu.ama A2 olmadığı için tabiki arabayla.Kendinize iyi bakın

Gelince beni ara bende öğlenden sonra mudanyada olabilirim.

rafethasal
15.Ağustos.2007, 15:34
Arkadaşlar neredesiniz?

ÇeLeBi MuRaT
15.Ağustos.2007, 19:30
Rafet sende bursada bir organizsayon yapta kumlada bütün bursalı arkadaşlarımızı görmek istiyoruz..Saygılar...

rafethasal
16.Ağustos.2007, 11:26
Rafet sende bursada bir organizsayon yapta kumlada bütün bursalı arkadaşlarımızı görmek istiyoruz..Saygılar...

Elimden Geleni yaparım... Şahsen görüştüğüm RR'ci Günay abi ile Ertan var. Başta onlara duyururuz.
Diğer Bursa'lı RR cilerin sanırım siteden haberi yok hala. Onlar için Artık Altıparmak'a bi afişmi gerelim napalım bilmiyorum. Trafikte de hep ters şeritlerde karşılaşıyoruz. Yoksa durdurup haberdar edicem siteden.

Sevgi Selam....

rafethasal
24.Ağustos.2007, 16:10
Arkadaşlar Bunlar son güzel günlerimiz olabilir. Yazın sonlarına geliyoruz artık ve bir toplantı yapsak fena olmaz. İlgilenen arkadaşlar lütfen fikir beyan etsinler. Yer ve zaman söyleyelim. Şu an ben Bursa'da 3 adet RR var zannediyorum. Ancak yanıldığımı ispatlayabilirsiniz. Lütfen yazın...

Sevgi Selam....

CİNGENE
26.Ağustos.2007, 18:07
oooo Rafet ben daha yeni gördüm Bursa RR ı :((( ben de varım tabii ... hem sen nieee gelmedin bakimmm kumlaya 18 19 agustosta hmmm ;)

rafethasal
27.Ağustos.2007, 10:18
Kardeşim tüm işimi gücümü oma göre ayarlamama rağmen hasta yattım hafta sonu. Nasip değilmiş anlayacağın. Ama kısmetse Bursa içindede görüşebiliriz....

Sevgi Selam...

chopell
15.Ekim.2007, 21:25
benim rr yok ama sıkı takip ediyorum yolları.. e madem caanıım istanbulu bırakıp geldim, burayı boşlamayalım değil mi.. bursa da 4-5 tane var.. hatta birini genelde yüksek ihtisasın oralarda eğitim caddesinde görüyorum.. kendinize iyi bakın.. saygılar..

rafethasal
22.Ekim.2007, 16:18
benim rr yok ama sıkı takip ediyorum yolları.. e madem caanıım istanbulu bırakıp geldim, burayı boşlamayalım değil mi.. bursa da 4-5 tane var.. hatta birini genelde yüksek ihtisasın oralarda eğitim caddesinde görüyorum.. kendinize iyi bakın.. saygılar..
Bahsettiğin kişi büyük ihtimalle benim. Otarafta oturuyorum. Benle irtibata geçebilirsin istersen.