PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese selamlar...

faati
21.Haziran.2007, 23:17
Merhaba bende regal raptor ailesine yeni katıldım sayılır 1 ay oldu...

Ben telekomunikasyon sektorunde calısıyorum siyah bir regal raptorum var. 2005 model 5500 de... motoru 1 ay once aldım
Dikilitas Ali ustanın dukkanından 2.el aldım.bide ehliyet alabilsen tam super olacak wallaaa...:).

benim kullandıgım ilk vitesli motor su anda pratik aşamasındayım su sıralar daha cok surus alışkanlıkları ile ilgili puf noktalarına ihtiyacım var...

istanbul cengelkoyde oturuyorum yakınlarda oturan arkadas varsa haberlemek isterim...

neyse ama su anda dunyalar benimmm artık bir raptorum var daha ne diyeyim......

MaRaNtZz
21.Haziran.2007, 23:28
Dostum aramıza hoşgeldin...

emrahkucukgirgin
21.Haziran.2007, 23:28
Hoş geldin hocam ben de Ali ustanın oradan ikinci el almıştım... Heyecanını çok iyi anlıyorum...

MEHMETONUR
21.Haziran.2007, 23:31
Hosgeldin faati hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.Ben de Anadolu yakasında ama Kadıköydeyim. Ben de acemiliğimi atayım buluşuruz inşallah.

Rüzgar
21.Haziran.2007, 23:38
Aramıza hoşgeldin.Bende yeniragal alanlardanım.2 ay oldu makinama alıştım çok keyifli ehliyet temmuzda onuda alınca sorunsuz gezeceğim inşallah.Sanada keyifli anlar ve kazasız sürüşler dilerim.

polo
22.Haziran.2007, 00:01
hoş geldin hayırlı olsun kazasız belasız rüzgarın bol olsun tekerine taş degmesin...............

emrahss
22.Haziran.2007, 09:25
Hoşgeldin birader.. Kazasız belasız inşallah..

carvalho
22.Haziran.2007, 09:42
Dostum, hoşgeldin...

Sevgili Admin de Çengelköy taraflarında oturuyor bildiğim kadarıyla. Ben de Küçükyalıdayım. Anadolu yakasında bayagı kalabalık olduk...

faati
22.Haziran.2007, 10:24
saolun arkadaslar...

Acemiligi atınca artık 2.geleneksel RR bulusmasını İstanbulda Yapıp Harleyciler gibi soyle bir tur atarız bizim neyimiz eksik
neticede 2 teker ruha bakar kaportaya değil...

FATİH
22.Haziran.2007, 10:59
Kardeşim hoş geldin , motorun hayırlı olsun..Kazasız belasız bin inşallah... :cheesy:
Toplanma ve buluşmalarda tanışmak , görüşmek üzere... :)

Jedaykin
22.Haziran.2007, 11:02
hoşgeldin faati. ben de yeniyim. motoru alalı daha 4 gün oldu. acemiliği atmak için sıksık kullanmak gerek diye düşünüyorum.ancak o şekilde ustalaşırız. ama ehliyet olmaması bir problem işte. ben de henüz almadım ehliyeti. bu şekilde yakalanırsak cezası çok fazla, can yakar. dikkatli olmak gerek.

alper_tim
22.Haziran.2007, 11:05
hoşgeldin dostum aramıza
umarım kalıcı ve katılımcı olursun

iakyurek
22.Haziran.2007, 11:45
hoşgeldin faati aramıza....

KIZILELMA
22.Haziran.2007, 12:41
Allah utandırmasın.Güle güle kullan.Hoşgeldin