PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde motosiklet aksesuarları

Jedaykin
22.Haziran.2007, 10:27
Motor olayına yeni giridiğim için neyi nerede bulurum hiçbir fikrim yok. :? Aslında öncelikle aksesuar değil de kaliteli kask ve ceket alabileceğim mağaza bulmam gerekiyor. İzmirde Nolan, Cox gibi markaları bulabileceğim bir yer biliyor musunuz? Tabi kilit, örtü gibi şeylerde almam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

KIZILELMA
22.Haziran.2007, 14:51
Merhaba kardeşim.Bu tip kişisel aksesuar ve gereksinimler için İzmir fuar yanı kahramanlar mevkiine git.Orada motorsiklet bayileri servisleri tepeden tırnağa hepsini bulabilirsin.Bu işin membası orasıdır.(Dikkat et kendini kaybedebilirsin orada)Aldıkça alasın gelir çünkü.
Kask için sana önerim Caberg (ryno).Aynı kask Cox trip olarakta satışa sunuluyor.Fiyatı 260 ytl.Şiddetle öneririrm.

Jedaykin
22.Haziran.2007, 14:57
sağol hocam. tahmin etmiştim oralarda olabilceğini ama bir sorayım dedim yine de. karambole gitmiyeyim. haftasonu bir tur atarım orda bakalım neler bulcaz? çok sağol.

Rüzgar
22.Haziran.2007, 14:59
Asansör'ün karşısında da toptan ve parekende yapan M.C.D yada M.C.R.isimli bir mağaza var.Adem bey sahibi yardımcı olur.Mutlaka orayıda gör.

KIZILELMA
22.Haziran.2007, 15:00
Muhtemelen bende oralarda olucam benimde bir kaç eksiğim var.
Arada bir dolaş oraları enterasan şeyler bulabilirsin.

Jedaykin
22.Haziran.2007, 16:02
Asansör'ün karşısında da toptan ve parekende yapan M.C.D yada M.C.R.isimli bir mağaza var.Adem bey sahibi yardımcı olur.Mutlaka orayıda gör.

teşekkürler, oraya da bakarım. ismini duymuştum ama yerini bilmiyordum. çok sağol.

getto
10.Eylül.2007, 11:27
iyi bir ceket hayat kurtaracak türden olanı nekadar civarı arkadaşlar biliyormusunuz

Jedaykin
11.Eylül.2007, 00:19
hiçbir ceketin hayat kurtaracak kadar dayanıklı olacağını sanmıyorum. CE onaylı korumaları olması yeterlidir diye düşünüyorum. İyi bir ceket 200 milyondan başlıyor fiyat olarak. görüğüm kadarıyla sen de izmirdesin. yukarıda bahsedilen MCA Motora bir uğramanı tavsiye ederim. ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlı. Kahramanlardaki esnaf fazlasıyla doymuş gördüğüm kadarıyla. müşteriyle doğru düzgün ilgilenmiyorlar ve fiyatları da çok uçuk.

hakkı
11.Eylül.2007, 10:27
merhaba arkadaşlar,
ben izmir - gaziemir de oturuyorum. henüz üye tanıtım kısmına yazamadım. fotoğraflarımı bulmaya çalışıyorum. ancak getto ya bende bir tavsiyede bulunmak istiyorum. bende uzun zamandır alacak bir mont arıyordum. yaptığım araştırmaların sonucunda roleff marka bir mont almayı tercih ettim. sökülebilir korumaları, 3 kat oluşu, önünün çift fermuarlı çırt çırtlı ve çıtçıtlı oluşu, fermuarlı ön ve arka havalandırma çeplerinin yanısıra bol miktardaki cepleri, uzun boylu olduğum için dişer montların korumarı tam oturmuyordu ancak bunda kol ve omuz korumaları tam oturdu. fiyatına gelince birçok yerde 240-295 arasında ama birazda senin alım şekline bağlı değişiklikler gösterebiliyor. ben 240 ytl yi karta 3 e böldürdüm.
ben roleff i tavsiye ederim. montumu M.C.A. motordan aldım. sahibi Adem bey bir arkadaşımın yakınıdır. benimle de oldukca ilgilendi sağolsun. eğer istersen birlikte gidip bakabiliriz.

getto
11.Eylül.2007, 10:53
arkadaşlar ilginiz için sağolun, bu mca motor nerde acaba, hakkıcım olmazsa seninle beraber gideriz...zaten 2 ay sora ehliyetimi alıcam o aralar almayı düşünüyorum piyasa yoklaması yapıyorum şuara ,,kış gibi zaten fiyatlarıda düşer tahminim.. jedaykin ve hakkı izmirin ne tarafındasınız..ben karşıyaka girne tarafındayım...

hakkı
11.Eylül.2007, 11:14
getto ben gaziemir deyim. amam sıksık otarafa gelirim. bir musait zamanda sana bir izmir aksesuarcı turu attırırım. şemiklerden başlar çankaya, kahramanlar son olarak da M.C.A. ya bakarız kararını kendin verirsin.

getto
11.Eylül.2007, 11:27
tamam hakkıcım, dediğim gibi ehliyet olayını halledince alıcam beraber bakarız seninle..

Jedaykin
11.Eylül.2007, 19:47
getto kış geliyor fiyatlar düşer demişsin ama ben pek sanmıyorum. MCA'da indirimli kışlık montlar vardı. çok kaliteli şeylerdi. istersen bir sitesinden bak. www.mcamotor.com eylülde bitecek indirim demişlerdi bana ama bilemiyorum tam tarih nedir. istersen siteden telefonlarını alıp, açıp sorabilirsin.

bu arada ben urladayım.

aslanburclu
11.Eylül.2007, 21:02
sevgili izmirli arkadaşlar bosuna uğraşıyorsunuz intenetten googleden motosiklet aksesuar veya giyim yazın bakın ne firmalar çıkacak karsınıza ve ne şekil ve fiyatlarla biraz araştırın ya

wert_35
11.Kasım.2008, 13:47
kahramanlardaki herkes ilgisiz ve gözü doymuş artık...

hakkı
11.Kasım.2008, 22:09
kahramanlardaki herkes ilgisiz ve gözü doymuş artık...
sorup sorup almayan gariban motorculardan sıkılmışlardır...

okan
11.Kasım.2008, 22:28
izmirde blacksnake Sedat abi var...tam bir motorcu dostudur...mağazasında da her şeyin en kalitelisi mevcutdur..

hakkı
11.Kasım.2008, 22:33
izmirde blacksnake Sedat abi var...tam bir motorcu dostudur...mağazasında da her şeyin en kalitelisi mevcutdur..
şu anda ayağımda ondan aldığım kamuflajlı motorcu pantolonu var. delikanlı adamdır, elinden geleni yapar.

okan
11.Kasım.2008, 22:43
şu anda ayağımda ondan aldığım kamuflajlı motorcu pantolonu var. delikanlı adamdır, elinden geleni yapar.
bu yaz karadeniz turuna çıkmışlardı hakkıcığım..
benim telefon numaram diğer telefonunda kaybolmuş gitmiş yola çıkmadan beni arayamamış sedat abi...
tam samsundan geçerken samsun-çarşamba arası yanındaki arkadaşının caponord arıza yapmış..
ulan tüh vah keşke okanın numarayı alsaydık derken ben öylesine bi ariyayım dedim ...(olaya bak yaavv)
dedi olm seni allah arattı yolda kaldık yetiş .. kimseyi tanımaz etmezler tabii kurcalatmak da istemiyorlar motoru haliyle...hemen çektik benim motoru yaptırdığım arkadaşımın dükkanına ...iki tık tık bi şıkşık hallettik arızayı...ondan sonra izmirden habire hediye yağmaya başladı bana... :?sağolsun Sedat abi ...harbi delikanlıdır herkesin tanımasını isterdim...
işte böyle Hakkı kardeş.. aklıma gelmişken yazayım dedim..
yanına uğrarsan selamlarımı iletirsin...

hakkı
11.Kasım.2008, 22:53
bu yaz karadeniz turuna çıkmışlardı hakkıcığım..
benim telefon numaram diğer telefonunda kaybolmuş gitmiş yola çıkmadan beni arayamamış sedat abi...
tam samsundan geçerken samsun-çarşamba arası yanındaki arkadaşının caponord arıza yapmış..
ulan tüh vah keşke okanın numarayı alsaydık derken ben öylesine bi ariyayım dedim ...(olaya bak yaavv)
dedi olm seni allah arattı yolda kaldık yetiş .. kimseyi tanımaz etmezler tabii kurcalatmak da istemiyorlar motoru haliyle...hemen çektik benim motoru yaptırdığım arkadaşımın dükkanına ...iki tık tık bi şıkşık hallettik arızayı...ondan sonra izmirden habire hediye yağmaya başladı bana... :?sağolsun Sedat abi ...harbi delikanlıdır herkesin tanımasını isterdim...
işte böyle Hakkı kardeş.. aklıma gelmişken yazayım dedim..
yanına uğrarsan selamlarımı iletirsin...

kalp kalbe karşıdır derler, ihtiyacı olunca sen yetişmişsin.
hafta sonu otaraftayım, senin için uğrarım selamını iletirim.

Tayfun
12.Kasım.2008, 14:22
Bu topik hortlamış :p

wert_35
27.Kasım.2008, 15:05
nerdedir bu mağaza?

okan
27.Kasım.2008, 15:31
çiğli de ...

hakkı
27.Kasım.2008, 17:05
daha detaylı tarif için aşağıdaki resmi tıkla....
http://img152.imageshack.us/img152/1598/blacksnakezj2.png (http://imageshack.us)

wert_35
23.Ocak.2009, 01:29
daha detaylı tarif için aşağıdaki resmi tıkla....
http://img152.imageshack.us/img152/1598/blacksnakezj2.png (http://imageshack.us)
izmirin bu tarafına ilk defa gidicem umarım bulabilirim teşekkürler...

hakkı
23.Ocak.2009, 10:54
izmirin bu tarafına ilk defa gidicem umarım bulabilirim teşekkürler...
nezaman gideceksin?
müsait olursam sana eşlik ederim. uygun olduğunda bni arayabilirsin.

wert_35
24.Ocak.2009, 10:58
nezaman gideceksin?
müsait olursam sana eşlik ederim. uygun olduğunda bni arayabilirsin.
çok teşekkür ederim hakkı abi ilgin için önce kendim bulmaya çalışıyım seni rahatsız etmiyim ama baktım olmuyo yardımını seve seve isterim... (Yazlık eldiven bakıcam Zen falan varsa orda deri?)