PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara biraz sürüş yapalım

leon
31.Temmuz.2013, 02:11
Hadi bakalım yeni yol planları fikirler düşünceler :mrgreen:

karatay
31.Temmuz.2013, 02:30
Hadi bakalım yeni yol planları fikirler düşünceler :mrgreen:

mustafa abi selamlar saygılar. Ramazan sonrası ilk fırsatta turlayalım.

leon
31.Temmuz.2013, 02:37
mustafa abi selamlar saygılar. Ramazan sonrası ilk fırsatta turlayalım.tabiki her zaman ramazandan sonra mangal partisi var gel beklerim8)

sercan.m
31.Temmuz.2013, 18:49
Pazartesi sabah 7 den cumartesi aksam 7 ye kadar çalışıyorum. bu yüzden organizasyonlara dahil olamıyorum. şehirdışı malesef ama şehir içi organizasyonlara katılmak isterim. Mustafa abinin fikrine katılıyorum ramazandan sonra piknik güzel olur. İlle uzun yol gitmekte şart değil diye düşünüyorum çayyolu ve bahçeli taraflarında güzel kafeler var motorları onune çekip çay kahvede yapabiliriz

leon
01.Ağustos.2013, 00:47
Pazartesi sabah 7 den cumartesi aksam 7 ye kadar çalışıyorum. bu yüzden organizasyonlara dahil olamıyorum. şehirdışı malesef ama şehir içi organizasyonlara katılmak isterim. Mustafa abinin fikrine katılıyorum ramazandan sonra piknik güzel olur. İlle uzun yol gitmekte şart değil diye düşünüyorum çayyolu ve bahçeli taraflarında güzel kafeler var motorları onune çekip çay kahvede yapabilirizBende sıkıntı yok beraber olalım muhabbet olsun her fikre görüşe varım8)

mrbozbey
19.Ağustos.2013, 15:57
forumdaki ankara sürücüleri haftalık aylık vb buluşmalarınız yok mu yada belli bi mekan? varsa bi müsait zamanınızda bende aranızda olmak isterim.. tanışmak isterim hepinizle..