PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motoru kime sattım

leon
01.Ağustos.2013, 00:54
bugün arkadaşlar sırf reklamımız olsun diye motorumu tugçe kazaz za sattım yakında gazetede çıkar reklamın iyisi kötüsü olmaz valla bugün motorsuzum yarın hemen alacam8)

Mustafa Hoca
01.Ağustos.2013, 01:00
hadi canım ? :)

CELİL
01.Ağustos.2013, 01:05
bugün arkadaşlar sırf reklamımız olsun diye motorumu tugçe kazaz za sattım yakında gazetede çıkar reklamın iyisi kötüsü olmaz valla bugün motorsuzum yarın hemen alacam8)

sağlam yere satmışsın hayırlısı olsun 8)

leon
01.Ağustos.2013, 01:08
bugün menejeri geldi satışı verdim burda hocası ders verecekmiş bu hafta sonu milliyette çıkacak yazısı bir şartla verdim bizden bahsedilecek birde yelekli fotoğraf dedim ders verdiği öğrencileri bizim siteyi önerecek ben aslında diyecektim kızım gelme buraya bizim celil hoca var seni çapırcı yapar ders verir ama olan benim motora oldu buna ön ayak olan Smith levent kafana taş düşsün olan benim daytonaya nasıl kıydın:mrgreen:

karatay
01.Ağustos.2013, 01:53
bugün menejeri geldi satışı verdim burda hocası ders verecekmiş bu hafta sonu milliyette çıkacak yazısı bir şartla verdim bizden bahsedilecek birde yelekli fotoğraf dedim ders verdiği öğrencileri bizim siteyi önerecek ben aslında diyecektim kızım gelme buraya bizim celil hoca var seni çapırcı yapar ders verir ama olan benim motora oldu buna ön ayak olan Smith levent kafana taş düşsün olan benim daytonaya nasıl kıydın:mrgreen:

mustafa abi naptınnn.:?: insallah hakkında dogru ve güzel olanı yapmışsındır .bak ben motor sahibi oldum . bizi yarı yolda bırakma.

leon
01.Ağustos.2013, 01:58
mustafa abi naptınnn.:?: insallah hakkında dogru ve güzel olanı yapmışsındır .bak ben motor sahibi oldum . bizi yarı yolda bırakma.yok hemşerim benim yarın alırım ben motorsuz asla celil hoca ne zaman motoru bırakırsa bende o zaman daha 18 yaşındayım motorsuzzz aslaaaa8)

karatay
01.Ağustos.2013, 02:03
yok hemşerim benim yarın alırım ben motorsuz asla celil hoca ne zaman motoru bırakırsa bende o zaman daha 18 yaşındayım motorsuzzz aslaaaa8)

abi gv 250 incele istersen ben daha kullanamadım ama fena degil motor performansı teknik bilgilerindende anlasılacagı gibi daha iyi oldugunu düşünüyorum

leon
01.Ağustos.2013, 02:06
abi gv 250 incele istersen ben daha kullanamadım ama fena degil motor performansı teknik bilgilerindende anlasılacagı gibi daha iyi oldugunu düşünüyorumyok hemşerim ben daytona 350 den başkasına binmem ama deneyecegim8)