PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gri Dadyw Classimda Kafama Takilan Kutucuk

OturanBull
23.Haziran.2007, 14:37
Sevgili Dostlar Gri Regal Raptor Sahipleri İyi Bilir Bizim Motorlarımızın Elekteik Aksamını Kapatan kutular Motor Rengi İle Aynı Renktedir. Nikelaj Yapılmamış.. Aşağıya da ilgili Kutunun Resmini Koydum.. Çözüm Üretmemde Yardımcı Olursanız Sevinirim.. Herkese Sağlıklı ve Sıhhatli Sürüşler Dilerim..

http://img509.imageshack.us/img509/5950/boyalikutuqe3.jpg

ugurcuk
23.Haziran.2007, 15:02
sorunun nikelaj kaplı olmaması mı? yoksa başka bi sorun mu var ortada?

emrahkucukgirgin
23.Haziran.2007, 18:08
Git al servisten kromajlısını..

talkie
26.Haziran.2007, 13:21
Cidden bu durum beni de gıcık ediyor üstüne üstlük benimkinin içindeki diş kırıldı.İPle bağladım öyle duruyor şimdilik.Servise parçayı istedim ama ne zaman gelicek bilmiyorum :(

okan
26.Haziran.2007, 13:25
Nikelajlı istersen parasıyla alacan dostum... başka ne yardımı istiyosun... :?

OturanBull
26.Haziran.2007, 13:57
Teşekkür Ederim. Ben Acaba Boyatılabilirmi Diye Düşünmüştüm Ama Almak Lazım Anlaşılan..

yenikoylu_ua
26.Haziran.2007, 14:04
Hangi servise sipariş verdin bilmiyorum ama sefaköy özdikmenlerde gördüm vardı bi ararsan yardımcı olur zannedersem

ihsanedil
09.Temmuz.2007, 13:46
Kardeş biliyorsundur nikelajlı görünenlerde aslında nikelaj değil, çünkü malzeme plastik bir kere. Fakat boyamak istersen nikelaj görünümü veren boyalar var. Ancak başarılı bir şekilde boyasan dahi üzerinde modeli yazan siyah sticker var o sorun olur. En iyisi çok istiyorsan,nikelaj görünümlü parlak kapaklarla değiştirmen.

OturanBull
09.Temmuz.2007, 13:59
Kardeş biliyorsundur nikelajlı görünenlerde aslında nikelaj değil, çünkü malzeme plastik bir kere. Fakat boyamak istersen nikelaj görünümü veren boyalar var. Ancak başarılı bir şekilde boyasan dahi üzerinde modeli yazan siyah sticker var o sorun olur. En iyisi çok istiyorsan,nikelaj görünümlü parlak kapaklarla değiştirmen.

Bendekinde O Siyah Yazı Sticker Yok.. Eğer Daha Önceden Bu Şekilde Bir Boyama İşlemi Yaptıysan Bana Malzemenin Tam Adını Verirmisin.. Bende Deniyeyim..

ihsanedil
09.Temmuz.2007, 14:52
Ben böyle bir uygulama yapmadım, ancak sprey şeklinde kromaj görünümü veren bir boya gördüm. Markasını hatırlayamayacağım, uygulamayı düşünürsen kaliteli bir ürünle denemeni tavsiye ederim. Sticker da yoksa olumlu sonuç alacağını düşünüyorum. Öncelikle kapağın arka kısmında yani iç kısmında boyayı deneyerek sonucu görebilirsin. Memnun kalırsan görünen yüzüne de uygularsın.

talkie
11.Temmuz.2007, 12:00
Gümüş renkli olana 110 YTL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.Ben değiştirdim ve gayet güzel oldu

Tayfun
11.Temmuz.2007, 12:42
Yuh 110 milyon mu, mika parçasına 110 milyon he :x

aykut
11.Temmuz.2007, 12:44
elimde iki adet sıfır (sağ-sol) kromajlı kapak var motorum için almıştım satınca elimde kaldı, kullanmak nasip olmadı isteyene aldığım fiyattan veririm 50 ytl ;)

0505 371 5735

ayrıca bak şimdi aklıma geldi 1 edet yazlık ve 1 edete kışlık held mont var çok az kullanılmış 3 hafta falan tertemiz bide held kask var dizlik dirseklik isteyen olursa fiyat konusu için telden ulaşabilirler.Ben motor işine bi 10 yıl ara verdim kim öle kim kala arkadaşlarımın işi görülsün.:)

talkie
11.Temmuz.2007, 12:49
Ne biçim kazık yemişim be :oops: :oops: :oops:
Nefret ediyorum Sarıkayalardan :ban: :ban: :ban: :ban:

OturanBull
11.Temmuz.2007, 12:55
elimde iki adet sıfır (sağ-sol) kromajlı kapak var motorum için almıştım satınca elimde kaldı, kullanmak nasip olmadı isteyene aldığım fiyattan veririm 50 ytl ;)

Aldım Gitti.. :cheesy: