PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sinek,Sigara külleri,Ayrıca egzosa yapışan ardçı ayakkabısı...

MEHMETONUR
23.Haziran.2007, 23:00
OLAY 1: 2 hafta önce Nişanlımla gezerken küçük bir çukurdan geçtik.Tabiki bana birşey olmadı ama nişanlım biraz zıplamış ve heyecanla sağ ayağını ayaklık diye egzosa koyuvermiş.3-5 dk sonra panik içinde ayağım yanıyor dedi ve sağa çektik.Ayakkabısının altı kalıp halinde numarasına kadar :lol: egzosa geçmişti. Ayağında birşey yoktu çok şükür. Önce kuru bezle fazlaca bulunan erimiş plastik parçalarını sildim daha sonra ise tiner ile tamamını yok ettim. hepsi çıktı.

OLAY 2: Geçen hafta Fenerbahçe'den Bostancı ya sahilden giderken kaskımın vizörü açıktı ve kaskımın içine sinek girdi. Yaklaşık 70km hızla gidiyordum ve arı olmamaı için dua ettim sağa çektim ve kaskımı çıkarttım. Sinek sol yanağıma sıvandııı. iğrenç tabi ki. :(

OLAY 3: Aslında bu olayı daha öncelerde de hafif hafif yaşar gibiydim ama dün resmen arabasının camından sigarasını silkeleyen bir hanzoya denk geldim. Tam 12 den . ağzım burnum kül oldu. Kask var tabi ama yine vizör açık. :? ne yapayım hem çok sıcak hem de etrafı daha rahat duymak için açıyorum. Sonra dua ettim Allahtan sigarayı dışarı fırlatmadı yoksa yanık ayrı dert kaza ayrı dert vallahi... Sanki arabalarında küllük yok .

Ama çok şükür hepsi ufak tefek şeyler Allah kazadan beladan korusun hepimizi.

acayüp
24.Haziran.2007, 15:04
Hepsi için ayrı ayrı geçmiş olsun.Arkadaşlar bendende size bir tafsiye sahil yollarında giderken özellikle sarıyer taraflarında kasksız yada vizör açık kullanmamaya özen gösterin.Yol kenarlarında kestane ağaçları var( hemide eşek kestanesi).Benim az daha alnım yarılıyordu :D nah elma kadar bişey taş gibi alnımın çatısına kut dıye vurdu neye uğradımı şaşırdım mazallah gözümede gelebilirdi.Bi süre alnımda boynuzla dolasmak zorunda kaldım :D olmaz olmaz demeyin dikkat edin.

MaRaNtZz
24.Haziran.2007, 16:02
Geçmiş olsun dostum.Allahtan başına hiçbir kaza gelmemiş....

KIZILELMA
24.Haziran.2007, 17:52
Mehmet kardeşim senin ismin bedevi olsun bundan böyle:)Bir güne bunları nasıl sığdırdın.Hakikaten bahtsız bedevi gibisin:)

MEHMETONUR
24.Haziran.2007, 18:22
Mehmet kardeşim senin ismin bedevi olsun bundan böyle:)Bir güne bunları nasıl sığdırdın.Hakikaten bahtsız bedevi gibisin:)

Yok Yok bunlar 2 haftalık birikmiş olaylar. Perakende fiyatına toptan anlattım ben :D

El_Mariachi
01.Temmuz.2007, 22:54
ehehehhe geçmiş olsun dostum. egzosta basanlar benim de çok başıma geliyor. artık her binen
artçıya küçük bir brifing veriyorum. bak şöle şöle yap şunu bunu yapma falan feşmekan ehehehe :)

müslüm baba
01.Temmuz.2007, 23:02
Sigarasını camdan dışarı atan öküzlerin biri de bana denk geldi haliç köprüsünü geçerken bir kamyonetten izmarit attılar bana çarptı ama önemsemedim fakat birazdan sol ayağımda bir yanmayla can havliyle kendimi sağa zor attım, hem ayağım hem çorabım hemde ayakkabım yandı.
LÜTFEN ÖKÜZLER SİGARALARINIZI DIŞARI ATMAYINIZ.

ugurcuk
01.Temmuz.2007, 23:32
.
çok geçmiş olsun hepinize de müslüm baba bu yazını bastırılacak t/shirtlerin arkasına yazdıralım :D bu sitede öle öküzler yokku okusun :D

aslanburclu
01.Temmuz.2007, 23:39
bakıyomda sizler yanmışınız bende duş aldım duş nasılmı bugün maslak yolunda trafik durdu duracak akıyor bir baktım resmen yağmur yağar oldu nedenmi öndeki sürücü silecek sularını açmış camlarını temizlemek istedi benim kaskın camında görüntü bulandı tabi bu olay uzun yolda olsaydı ooooofffffff allah muhafaza düşünmek bile istemiyorum

yenikoylu_ua
01.Temmuz.2007, 23:49
Allah bu ÖKÜZlerden hepimizi korusun

müslüm baba
01.Temmuz.2007, 23:53
.
çok geçmiş olsun hepinize de müslüm baba bu yazını bastırılacak t/shirtlerin arkasına yazdıralım :D bu sitede öle öküzler yokku okusun :D

Çok haklısın

okan
02.Temmuz.2007, 09:54
yavvvv mehmetim onurum ... yine geçmiş olsun .. ne kadar kaza topiğin varmış senin ....kardeşş accuk dikkatli git beyavvvv..

inci
02.Temmuz.2007, 12:48
ya geçmiş olsun benim en çok korktuğum 2. şey araçlardan atılanlar :cry: ...1. si ni hepiniz biliyosunuz zaten... :cry: :(

MEHMETONUR
02.Temmuz.2007, 14:34
yavvvv mehmetim onurum ... yine geçmiş olsun .. ne kadar kaza topiğin varmış senin ....kardeşş accuk dikkatli git beyavvvv..

Vallahi bunlar daha eski olaylar... :? Hem bunlarda çok fazla kabahatim yok gibi...
Vizör açık gitmek dışında... :lol:

sancezz
03.Ağustos.2007, 22:21
yaa hıc sormayın her defasında acemı baska bır artcı arkamda olunca egzozların ayaklık oldugunu sanıyorlar ve artık cızık ıcınde bır egzozum var buna bır care bbır care bulalım :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

agresus
03.Ağustos.2007, 23:33
yaa hıc sormayın her defasında acemı baska bır artcı arkamda olunca egzozların ayaklık oldugunu sanıyorlar ve artık cızık ıcınde bır egzozum var buna bır care bbır care bulalım :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

sancezim çapkını senin için çare çok açık... daha az çapkınlık yapceeen ve ya her hatuna "aman yavrum egsozta basma kafanı kırarım" diicen... :mrgreen: :mrgreen:

sancezz
03.Ağustos.2007, 23:39

sancezim çapkını senin için çare çok açık... daha az çapkınlık yapceeen ve ya her hatuna "aman yavrum egsozta basma kafanı kırarım" diicen... :mrgreen: :mrgreen:
AH ABI DIYORUM DIYORUMDA BIRAZ HIZ YAPMAYA KALKINCA HATUN ONCE BANA SARILIYO SONRADA DAHA COK GUVEN ARARMIS GIBI AYAKLARINI SABITLEMEYE CAKLISIYOR SONRASI MALUMM YUKSELLLLLLLLLLLLL AYAKLARIM ISINIYO NEDEN :!: TABI BENDE COK DOAGL BIR SEKILDE EGZOZLARA BASMIS OLMAYASIN :shock: DIRINNNNNN DIRIN DIR DIR AAAA DURDUK VE HATUNUN AYAKLARINA BAKIYORUZ GORUNEN HICBIRSEY YOK AYYAKKABI NOSUNA KADAR SILME HIC BISEY GORUNMUYO ONUN CEKTIGI ACIYI BILMEM AMA
CANIMMMM EGZOZLARIMM :cry: :cry: :cry: YINE LASTIK ERIGI OLMUS :cry: YETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR SOKUYOM ULEN EGZOZLARI BUNDAN SONRADA BASIN BAKALIM BASABILIYORSANIZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: YAAA BUNLAR SIMDIDE ZINCIRE TAKILMASIN :( :(

agresus
03.Ağustos.2007, 23:48
üleee hatunlar daha bi sıkı sarılsın , bi miktar yakınlaşma durumları oluşsun diye köklersen olcaaa budur... miss gibi adamsın, köklemeye ne hacet... kısslar otamatikman sarılırlar senin gibin bi karizmaya... :mrgreen: :mrgreen:
bununla beraber bazı dostlar artçıya da ön taraftaki ayak koyma yerlerinden taktırmışlar... fena da durmamış.. geniş olduğu içinde egzosta basma riski yok denecek kadar az...

inci
03.Ağustos.2007, 23:57
bu arada aniden ,hiç sebepsiz fren yapıpta kalite kontrol yapanlar da vardı sanırım :evil: :evil: (frenlerin tutup tutmadığının kontrolü yani :evil: )

agresus
04.Ağustos.2007, 00:05
üleeee... ulu orta ööleee denir mi beaaa... tüm sürüş tekniklerini açıklamiyalim di mi??... birazı da bisslere kalsın...

okan
04.Ağustos.2007, 00:05
uşşşşş... o nası bi tekniktir yavvv...alla alllaaa....

agresus
04.Ağustos.2007, 00:09
ben özelden annatırım sana.... burda olmasss... sona mazallah kaza felan yaparlar fren kontrolü sırasında... :roll:

sancezz
04.Ağustos.2007, 00:09
AGRESUS ABIM SIMDI SOLE OLUYOR DIMI :lol: :lol: :lol: YOK BEN SOLEYEMIYCEM BI KERE ISTEMEDEN OLDU ARKAMDA SISMAN BI ARTCIM VARDI HIC HOS DEGILDI MOTOR DURMADI ALLAHTAN DURMADI ODA YOKSAM ARKAMDAKI KUTLE BENI ON CAMDAN CIKARIRDI HERALDE :lol: :lol: :lol: :lol: FREN YAPARKEN ARKAYA DIKKAT :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

okan
04.Ağustos.2007, 00:10
hee.. annadıımmm...
ulaaa .. zorla hatun gişiyi gendinizemi yapıştırmaya uuuraşıyonuss.. tööööbeee pişmillaahh.. :P

inci
04.Ağustos.2007, 00:11
üleeee... ulu orta ööleee denir mi beaaa... tüm sürüş tekniklerini açıklamiyalim di mi??... birazı da bisslere kalsın...

ya nolcek agresus biz bizeyissss şurda :evil: :evil: .anlat sen çekinme hepimiz motor kullanıyosss dimi ama :lol: ....bak Okan ne kadar cahal kalmış bu konuda... sen ,ben ,o öğretmezsek kim öğretecek bu MUHTEŞEM teknikleri :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

agresus
04.Ağustos.2007, 00:16
olm seninki harbi frenmişş sancezim karizmatiğim... bizim dediğimiz kalite kontrol amaçlı af buyrun... hafif hafif... ule töbe estafurullah... ne diom ben yaaa... neyse... sen tikkat et denerken...

okan
04.Ağustos.2007, 00:19
hey allahım yaa.. :mrgreen: tööbeler ossuunnn .. başımısa taş yağacak..... :lol: ulee agresusum .. sendemi bürütüs diyesim geldi...... :lol: :lol: :lol:

sancezz
04.Ağustos.2007, 00:20
olm seninki harbi frenmişş sancezim karizmatiğim... bizim dediğimiz kalite kontrol amaçlı af buyrun... hafif hafif... ule töbe estafurullah... ne diom ben yaaa... neyse... sen tikkat et denerken...
ABIM OLE DEME BEN AYARLADIM SISMAN ARTCI =DAHA COK HIZ ANLAMIS DEGILIM NEDEN DAHA COK HIZ YAPIYO BU MOTOR AGIRLIK BINIYO TABI YOLA LASTIKLER YOLA DAHA COK TUTUNUYO ONDANDIR AMA FRENE GELINCE BALATALAR CIGLIK ATIYOOO SOLE BI SES SANCESSSSZZZZSSSSSZZZZZ :lol: :lol: :lol: :lol:

agresus
04.Ağustos.2007, 00:21
olm ben on yıldır biniom bu merete... bi sürü motorcu abim oldu... onnar öörettiii... hoşş karizmatik olamadığımız için deneme şansımızda olmadı.... denediklerimde sevgilimdi zati.... yani... neyse.... ööleee işte.... bak yine ne dedim... töbeler olsun.... uleee örtmenim....

inci
04.Ağustos.2007, 00:22
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
04.Ağustos.2007, 00:25
örtmeniimm.. sizin site ayarları arıza yapmış heralde.. gisli gisli duruyonus sitede.. :lol: :lol:

yavv agresusum denis diplerini eşeleyen adamım.. sen neymişsin beaaa...çapkın dalgıcım benim... :lol: :lol:

inci
04.Ağustos.2007, 00:30
örtmeniimm.. sizin site ayarları arıza yapmış heralde.. gisli gisli duruyonus sitede.. :lol: :lol:

yavv agresusum denis diplerini eşeleyen adamım.. sen neymişsin beaaa...çapkın dalgıcım benim... :lol: :lol:

EVET VER BİR GARİPLİK OSSUN BİŞE OLMASSSSSS :D

yaaaa Agresus"ta daha neler var nelerrrrrrrr :evil: :evil:

okan
04.Ağustos.2007, 00:39
örtmenim bu adam denisler altındamı ööreniyo yoksam bu işleri.. :mrgreen: hani derler ya orda da ayrı bi hayat var diye..... :P :lol:

inci
04.Ağustos.2007, 00:41
örtmenim bu adam denisler altındamı ööreniyo yoksam bu işleri.. :mrgreen: hani derler ya orda da ayrı bi hayat var diye..... :P :lol:

Deniz üstü-deniz altı abi öğreniyo biryerlerden...sen uyu daha ...

agresus
04.Ağustos.2007, 00:42
teknik bilgimiz çok ama pratik yok... ahhhh bi de tesis olsa eskilerin değimiyle.... bu arada su altı için çok daha fazla teknik söz konusu... bi ara dalmaya karar verirsen annatırım...

okan
04.Ağustos.2007, 00:43
ben ölle işler yapmaamm.... efdeki hatunun eli maşalı.. :lol: :lol: :lol: :lol: zaten ondan başkasınıda gesdirmiyom.. :oops:

inci
04.Ağustos.2007, 00:45
teknik bilgimiz çok ama pratik yok... ahhhh bi de tesis olsa eskilerin değimiyle.... bu arada su altı için çok daha fazla teknik söz konusu... bi ara dalmaya karar verirsen annatırım...

hade hedeeeee...tesis yokmuş pışşşşıııkkk

okan
04.Ağustos.2007, 00:46
teknik bilgimiz çok ama pratik yok... ahhhh bi de tesis olsa eskilerin değimiyle.... bu arada su altı için çok daha fazla teknik söz konusu... bi ara dalmaya karar verirsen annatırım...leaaaa havvvleeeeee....tööbeee pişmilllaaaaa.....

agresus
04.Ağustos.2007, 00:47
benimde henüz uygulamışlığım yok... ben güssel kızları bizim gençlere verirdim gezdirsinler diye... ama bi arkadaş vardı; o aşmıştı... neyse... bak yine... töbe estafurllah...

okan
04.Ağustos.2007, 00:49
sen bu gece ii ötecen heralde agresusum balık adamım... :lol: :lol: :lol:

agresus
04.Ağustos.2007, 00:51
hade hedeeeee...tesis yokmuş pışşşşıııkkk

tesis vardı da bisss mi işçtik.... yok işte... ben sanceesss miyim... gece miyim ben....

yok yok ötmem ben.... ısrar etmeyin ötmiicem.... annatmiicam... kesseniz de annatmicam...

okan
04.Ağustos.2007, 00:52
eeee.. sooraaa noolmuştuu... :lol: :lol:

agresus
04.Ağustos.2007, 00:55
abi mağara vardı bi tane bodrumda... dalgıçlar pekgitmezdi 2m deydi girişi... işte bizim o aşmış hakan kardeş.... Allamm ben ne diom yawww... bak yine.... töbeee estafurullahhh.... yok yok ben gidiim olmiicak bööleeee...

inci
04.Ağustos.2007, 00:56
hadi beaaa rahat olsana anlat bak Okan çok merak ediyo. :evil: ..yakında düğün neyim mi var yoksam :? :mrgreen: ...valla atıveriridik şöle göbecikleri dimi okan :mrgreen: :mrgreen: ...Oya"da bir şarkı patlatır :D ...sonra motorları süslerik gelin kibin :P ...bir de gurup sürüşü off offf :evil:

okan
04.Ağustos.2007, 00:57
abi mağara vardı bi tane bodrumda... dalgıçlar pekgitmezdi 2m deydi girişi... işte bizim o aşmış hakan kardeş.... Allamm ben ne diom yawww... bak yine.... töbeee estafurullahhh.... yok yok ben gidiim olmiicak bööleeee...eee... sooraa sooooraa..... :lol:

agresus
04.Ağustos.2007, 00:58
bundan sonası şifreli yayın olur güssel kardeşim.... :mrgreen:

okan
04.Ağustos.2007, 01:00
zaten saatide geldiydi.. gecenin körü olmuş yavvv... :lol:

inci
04.Ağustos.2007, 01:01
zaten saatide geldiydi.. gecenin körü olmuş yavvv... :lol: oooo ne kaçıonuz beaaa :? yoksam yarın iş güç mü var :evil: :evil: ben tatildeyimde :evil: :evil: :mrgreen:

agresus
04.Ağustos.2007, 01:01
annaaaa olmuş vallaaa... yahu nerden nereye... nası bi geyik kapasitesidir bu gardaşım...

okan
04.Ağustos.2007, 01:03
ben kaçıyom yavvv.. zabahınn erken vaktinde tan yeri ağarırken uyanacam.. hanto kibi konuştum .. :lol: :lol:

hepinise ii geceleeerrr...

inci
04.Ağustos.2007, 01:04
geyiğin dibine vurmak deniyo buna agresus:)

şşşş okan kaçtıyon demek... :evil: ee nede olsa başucunda maşalı hatun bekliyo :evil:
hdi iyi geceler size :D

agresus
04.Ağustos.2007, 01:04
Selametle kardeşim hayırlı geceler..... vurralım be örtmenim.. iidir... bi keyfimiz bu kaldı zati...

inci
04.Ağustos.2007, 01:07
Selametle kardeşim hayırlı geceler..... vurralım be örtmenim.. iidir... bi keyfimiz bu kaldı zati...

doğru diyon volkan...bu yaz gecelerinde ,güzel akşamları kaçırıyoss :frown: ,kışın çok arıcaz ama.. :( .

okan
04.Ağustos.2007, 01:08
hadi uyuyun artıkın.. moteratorünüss konuşuyo burda... :P :P

şşş volkan sitede yazışırken esneme....yaaasaaakkkk.... :evil:

inci
04.Ağustos.2007, 01:10
hadi uyuyun artıkın.. moteratorünüss konuşuyo burda... :P :P

şşş volkan sitede yazışırken esneme....yaaasaaakkkk.... :evil:

vışşşş matadora da bakın şimdiden zamları ayyy pardon yassahları koydu fallaa :evil:

okan
04.Ağustos.2007, 01:12
türkçeyi güssel kullanalım lüffeenn... :lol:

agresus
04.Ağustos.2007, 01:15
şşşşşş.... yapma etme eyleme derim...

bu arada örtmenim pazartesi akşamına kimselere öz verme serhatıda haberdar et... çaya davetliyiz...

inci
04.Ağustos.2007, 01:16
türkçeyi güssel kullanalım lüffeenn... :lol:

çok korktum METEORUM yaffff ...nolur beni banlama cahallığıma ver :mrgreen: :mrgreen: ,bida olmassss sössss feriyyommm :evil: :evil: :evil:

şşşşşş.... yapma etme eyleme derim...

bu arada örtmenim pazartesi akşamına kimselere öz verme serhatıda haberdar et... çaya davetliyiz...

çaylar şirkettenmi dalgıç :? :evil:

agresus
04.Ağustos.2007, 01:20
her zaman... çay köpeen ossun... serhatuda habrdar et...

inci
04.Ağustos.2007, 01:23
her zaman... çay köpeen ossun... serhatuda habrdar et...

köpek değilde kedi olsa yada kuş olmamı? :cry:

agresus
04.Ağustos.2007, 01:25
aman aman... üleeee ismini okumaya bile dayanamıyon... kırk yıllık lafı değiştirtçen... taam "çey senin eğeğin ossun"... oldu mu???...

inci
04.Ağustos.2007, 01:28
olmamı... oldu tabi de "EĞEĞİN " Denen şey ne yaa ...nasıl bir mahlukat :evil: :evil:

agresus
04.Ağustos.2007, 01:47
aman bea... eşeğin ossun dedim...