PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gene regal aldım

leon
07.Ağustos.2013, 01:39
celil hocam motoru sandıktan çıkardım serviste toplamaya başladım buna ne lastik öneriyorsun iyi bir şey olsun sen taksan ne takardın motora biraz link veya adres ver:?:

sercan.m
07.Ağustos.2013, 02:08
mustafa abi ne aldın bu sefer??

leon
07.Ağustos.2013, 02:13
daytona aldım ben seni tanıyamadım isim neydi acele bir toplanalım yeniden tanışalım böyle olmuyor8)

CELİL
07.Ağustos.2013, 12:29
celil hocam motoru sandıktan çıkardım serviste toplamaya başladım buna ne lastik öneriyorsun iyi bir şey olsun sen taksan ne takardın motora biraz link veya adres ver:?:
Mustafa yeni makinan hayırlı olsun güle güle kullan makinayı kendin toplayıncada bir başka keyifli olur
Marka olarak ben michelin'ni tercih ediyorum yumuşak hamurlu olduğundan yolu çok iyi tutuyor ama bizim ebatları bulmak zor pek seçim şansımız olmuyor geçen gün konusu olmuştu arkadaşlar tüm markarı araştırıyordu ön ve arkayı takım bulamadık dediler zor bir iş

http://www.lastikal.com.tr/arama_sonuclari.aspx?kid=104

av. Cevdet Yılmaz
08.Ağustos.2013, 01:00
Mustafa yeni motorun hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız binersin inş yeni motoruna nazar

Satanfire
08.Ağustos.2013, 16:09
Mustafa yeni makinan hayırlı olsun güle güle kullan makinayı kendin toplayıncada bir başka keyifli olur
Marka olarak ben michelin'ni tercih ediyorum yumuşak hamurlu olduğundan yolu çok iyi tutuyor ama bizim ebatları bulmak zor pek seçim şansımız olmuyor geçen gün konusu olmuştu arkadaşlar tüm markarı araştırıyordu ön ve arkayı takım bulamadık dediler zor bir iş

http://www.lastikal.com.tr/arama_sonuclari.aspx?kid=104

Abi motosiklet lastiklerinin fiyatı neden bu kadar yüksek ?

CELİL
08.Ağustos.2013, 16:44
Abi motosiklet lastiklerinin fiyatı neden bu kadar yüksek ?
motor için üretilen lastiğin kauçuk'u özelmiş ondan bu kadar pahalıymış diyorlar 8)

Bugra
08.Ağustos.2013, 20:22
motor için üretilen lastiğin kauçuk'u özelmiş ondan bu kadar pahalıymış diyorlar 8)

Celil abi Bridgestone Exedra max hakkinda ne dusunuyosun?

CELİL
08.Ağustos.2013, 20:38
Celil abi Exedra max hakkinda ne dusunuyosun?
merhaba buğra açıkcası detaylı bilğiye sahip değilim fakat Bridgestone kaliteli büyük markadır diğer markalarla eş değer kaliteye sahip alınabilir bizim orjinal lastiklere göre mükemmel bir yol tutuş sağlar 8)

karatay
10.Ağustos.2013, 17:55
mustafa abi yeni motorun hayırlı olsun valla satınca eyvah demiştim ama bu motor sana yakkkışır abi çok sevindim inşallah engüzel anları ve anıları bu motorla yaşarsın.

leon
11.Ağustos.2013, 02:45
[quote=karatay;140372]mustafa abi yeni motorun hayırlı olsun valla satınca eyvah demiştim ama bu motor sana yakkkışır abi çok sevindim inşallah engüzel anları ve anıları bu motorla yaşarsın.[/quote Tşk hemşerim darısı başına hatta daha iyisi:cheesy: