PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Günübirlik güzel bir gezi oldu :)

Anilgardiyan
07.Ağustos.2013, 21:59
arkadaşlar dün sabah 6 da kız arkadaşımla çıktık yola , rota yoktu , o ana göre bir rota yaptım , ilk eskihisara ordan vapurla topçulara ordan yalova , çınarcık yaptık , çınarcıkta denize vs. girdik , biraz zaman gecirdik, şansımıza da deniz miss gibiydi, çarşaf gibiydi ve çok berraktı , her zaman gittiğimiz yer öyle oluyormuş arıtmalı sistem varmış. (doğu çınarcık Fersa plajı)saat 8 de çınarcıktaydık zaten erkenden gittik , yorulmamış deniz kadar güzeli yok :) saat 11 gibi , çıktık yola armutlu üzerinden sahilden geze geze gemliğe gececektim ama şansımıza yeni asfal atmışlar berbat bir yol vardı , hemen döndüm yalovaya gectim . yalovadan cıktım yola orhangaziye , ordan da gelmişken ugrayalım dedim , grupça gittiğimiz keramet köyündeki ılıcaya gittik , orda suya girdik birazda ordan cıktık , iznik gölüne , sonrasında orhangazi , orhangaziden gemlik , ordan küçük kumlaya ee gidipte kestane şekeri yenmeden dönülmez söylemesi ayıptır :)
tekrar gemliğe gectik , sahilde nargile vesayre cafede takıldık , ordan yemek yedik, sonra baktık zaman hızlı geciyor saat 5 gibi yola cıktık , bu sefer vapurla değil , kara üzerinden gelerek 100 km uzattım yolu ve gemlikten İstanbula yani kapımın önüne geldiğimde saat 7.30'du . 1 güne mükemmel bir yol , mükemmel bir gezi ,süper ötesi bir mutluluk ve huzur sıgdırdım. Bir de sevdiğin kişiyle yola cıkmak gerçekten ayrı bir duyguymuş onu anladım :)

Toplam 548 km yaptım.
75 TL 'lik benzin harcadım.

CELİL
07.Ağustos.2013, 23:25
Harika bir gün olmuş ve doya doya sağlam yol yapmışsın Maşallah darısı bize nazar 8)

av. Cevdet Yılmaz
08.Ağustos.2013, 01:13
Kardeşim tebrik ediyorum,güzel bir rotayı sevdiğinle yapmanın tadını hiçbirşey vermez:)
Ama fotografsız olmaz bu gezi raporlarını,en azından iki tane at ki rotadaki denizden çınarcıktan foto gözümüz gönlümüz şenlensin:)

Anilgardiyan
08.Ağustos.2013, 02:13
aynen öyle oldu Celil abi , tek işte fren şişti bi korkuttu beni aradım hemen seni Allah razı olsun herşeyde bi yardım ediyorsun :) darısı tekrar hepimize abiim :)

Cevdet abi atıcamm fotoları , yol yorgunuydum atamadım birazdan halledicem abicim :)

caglar
08.Ağustos.2013, 12:17
herşey güzel hoşda motor 13 kuruş yakmış nazar benim motor araba gibi maaşallah 20 kuruşdan gidiyor :(

serhatsezer
08.Ağustos.2013, 14:51
1 gün içinde iyi yol yapmışsın tebrik ederim. İnsan sevdiceğiyle birlikte sürünce yolun ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor tabii 8)

Anilgardiyan
09.Ağustos.2013, 02:15
herşey güzel hoşda motor 13 kuruş yakmış nazar benim motor araba gibi maaşallah 20 kuruşdan gidiyor :(

bir de egsoz falan yaptım ben o konuda benim motorun maşallahı var yakmıyo , Allah nazardan saklasın diyelim :D

Anilgardiyan
09.Ağustos.2013, 02:16
1 gün içinde iyi yol yapmışsın tebrik ederim. İnsan sevdiceğiyle birlikte sürünce yolun ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor tabii 8)

anlamıyor valla abicim :)

Mantar
13.Ağustos.2013, 15:00
Ben bile okurken inanılmaz keyiflendim. Harika bir gün geçirmişsiniz :) Darısı motor alınca bize :D