PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geccee İYİKİ DOĞDUN MUTLU YILLAR

Kino
24.Haziran.2007, 19:17
Deniz dostum

mutlu sağlıklı bol paralı sevdiklerinle ve RR ile nice mutlu yıllar dilerim.

Aslında Musaözünde hepberaber yüzyüze doğum gününü kutlamıştık 24/06/2007 pazar günü saat 00.00 da ama forumda olmazsa olmaz..

http://upload8.postimage.org/982179/cumatesi04079.jpg (http://upload8.postimage.org/982179/photo_hosting.html)

ToMCaT
24.Haziran.2007, 21:31
iyiki doğdun deniz allah uzun sağlıklı ve mutlu bir ömür versin...

hemşerim bak bakalım bu resimi hatırlıyomıusun:)))))))
http://upload8.postimage.org/984243/G_r_nt_013.jpg (http://upload8.postimage.org/984243/photo_hosting.html)

cannibal
24.Haziran.2007, 22:37
Nice mutlu senelere gecce,inşallah yeni yaşında herşey istediğin gibi olur :cheesy:

yenikoylu_ua
24.Haziran.2007, 22:45
Deniz kardeşim tekrardan nice mutlu sağlıklı yıllara inşallah Seni seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzz

müslüm baba
24.Haziran.2007, 22:59
Ben çadırda uyurken Denizin yaş günü kutlanmış, haberim olmadı kardeşim nice mutlu yıllara.

inci
24.Haziran.2007, 23:08
senin doğum gününü kutlamak için teeeeeeeeeeeeeeeeeeee Eskişehir"lere gittik ,,Emrah komtanımla ,ayhan komtanım, sana 4 gün 4 gece parti yaptılar bak kıymatini bil denizz :evil: ......Ablacım sağlıklı ,mutlu hzuzrluy uzuuuun yıllardilerim sana :D

müslüm baba
24.Haziran.2007, 23:13
Arzumdan haberi olan varmı. Evine gidebilmişmi.

spydx
24.Haziran.2007, 23:15
selam deniiizzzz iyi doğdun uzun zamandır görüşemedik eskişehiri kaçırdık cumartesi/pazar çalıştım iğrençti
İYİKİ DOĞDUN NİCE MUTLU YILLARA::::: :cheesy: :cheesy:

MotoJunior
24.Haziran.2007, 23:18
deniz kardeş nice mutlu yıllara.
ayrıca komutanım olmadı akşam neslihan varmış haber vermedin kırıldım :D

yenikoylu_ua
24.Haziran.2007, 23:47
Demek hemşerini Neslihana götürdün haaa.Sen onu F16 yada bindirmişsindir

MotoJunior
24.Haziran.2007, 23:49
kubi inanıyorum yapmıştır. bu neslihan olayı buluşmamıza sürülen kötü bi leke oldu. tomcat bu hatayı düzletmen lazım. ( çözümü de bi rr sahibi olmak )

okan
25.Haziran.2007, 00:18
iyiki doğdun denizzz.. iyiki varsın.. iyiki eskişehire geldin.. iyiki neslihanı dinlemeye gittin.... :lol:

ToMCaT
25.Haziran.2007, 00:23
kubi inanıyorum yapmıştır. bu neslihan olayı buluşmamıza sürülen kötü bi leke oldu. tomcat bu hatayı düzletmen lazım. ( çözümü de bi rr sahibi olmak )

arkadaşlar evlileri ben artık götürmüyorum bi yere...:)))) sonra ben kötü oluyorum abi.. adamları sanki ben yoldan çıkarıyorum diye..

şaka bi tarafa ekibin kanındaki alkol oranı yüksek olduğu için bunu kimseye teklif etmedim kalabalık gitseydik motorla gitmemiz gerekirdi o da uygun olmaz dı ama söz bir daha ki sefere...

okan
25.Haziran.2007, 00:27
komtanım ayhanııımmm...... bizim kuzene naaaptın sen .. :P adam ın ayakları geri geri gidiyodu eskişehirden çıkarken..
illede kalacam ben burda diye tutturdu... :lol: :lol: :lol: :lol: ne iş yaa bu neslihan olayı...40 tane cd taktık çıkardık yolda .. yok yok bunların hiçbirisi neslihan gibi söyleyemiyo felan deyip duruyodu.... :lol: :lol: :lol:

chopell
25.Haziran.2007, 00:28
:+1: doğumgününün bitmesine az zaman varken bir kere daha kutlamak lazım gelir di mi.. yeni yaşın tüm sevdiklerinle beraber mutlu geçsin ..
sahi Deniz,- hatırlatmamalı belki ama- kaç oldun bu arada.. :P

ToMCaT
25.Haziran.2007, 00:36
komtanım ayhanııımmm...... bizim kuzene naaaptın sen .. :P adam ın ayakları geri geri gidiyodu eskişehirden çıkarken..
illede kalacam ben burda diye tutturdu... :lol: :lol: :lol: :lol: ne iş yaa bu neslihan olayı...40 tane cd taktık çıkardık yolda .. yok yok bunların hiçbirisi neslihan gibi söyleyemiyo felan deyip duruyodu.... :lol: :lol: :lol:

abi neslihan bu yaaaaaaa :cheesy: :lol:
söylüyo vallla eee nede olsa eski dostumuz :roll:

okan
25.Haziran.2007, 00:37

söylüyo vallla eee nede olsa eski dostumuz :roll:hohoyyyytt yakışır ayhan babayaaa......

Tayfun
25.Haziran.2007, 00:40
Yigenim yeni girfiğim 13. yaşın hayırlı uğurlu olsun sana :P yapacaz bi mincerlik senle :P

ToMCaT
25.Haziran.2007, 00:56
yaa arkadaşlar adminim alperim nerde haber varmı görünmedi hiç.... yoksa bira mı içiyorrrrr :D ulaştılarmı acaba evlerine sağ salim... istanbul ekibi yoklama yaptımııı...

MotoJunior
25.Haziran.2007, 00:58
abi evde yatıyo. ulaştı.

ToMCaT
25.Haziran.2007, 01:00
aman yatsın abii lazım bize daha.....

aslanburclu
25.Haziran.2007, 01:09
aman yatsın abii lazım bize daha.....

neyi lazım be allahın uyuşuğu kinonun cezeryelerde kar etmemiş baksana ters işlemiş hanımı daha gemide uyumaya başladı bizim delide yanıyom diye verdigazı arabalıdan denize dalmaya kalktı ... nolcak bunlarla bizim halimiz bilmiyom doğru diyolar valla eline aldı bi bira şisesi 3 gün elinde dolaştı anla artık uyuşuk bu kardeşimmmm uyuşukkkkkk. şöleeee aidiiiiii junyir ler bekliyoız sevelim (aslında sitenin nesli kurumasın diye emme)diye bunlarda icraatttt mafiş kardeşimmmmmm

Kino
25.Haziran.2007, 01:10

söylüyo vallla eee nede olsa eski dostumuz :roll:hohoyyyytt yakışır ayhan babayaaa......

yakışma mı ayhan komutanıma... uykuluk abicim uykuluk..

geccee iyi ki doğdun ( topik akışı değişiyordu bari toparlayayım :mrgreen: :mrgreen: )

http://upload8.postimage.org/984243/G_r_nt_013.jpg (http://upload8.postimage.org/984243/photo_hosting.html)

ya bu resim nasıl çekilmiş abicim nasıl hatırlasın ki.. ışığı niye az bu resmin

ToMCaT
25.Haziran.2007, 01:16

yakışma mı ayhan komutanıma... uykuluk abicim uykuluk..

geccee iyi ki doğdun ( topik akışı değişiyordu bari toparlayayım :mrgreen: :mrgreen: )

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
uykuluk şart be kino baba herşey olur ama uykuluksuz aslaaaa :lol: :lol: :lol:

abi mekanlar acık karanlık olurya hani....gecee anladı onu.... :mrgreen:

emrahss
25.Haziran.2007, 09:22
Ya ben resimlerin hiçbirini göremiyorum...

ToMCaT
25.Haziran.2007, 09:41
Devrem evden görüyodum akşam ama., işyerinden bende göremedim yaaa niye ki ne?

gecee
25.Haziran.2007, 10:09
Deniz dostum

mutlu sağlıklı bol paralı sevdiklerinle ve RR ile nice mutlu yıllar dilerim.

Aslında Musaözünde hepberaber yüzyüze doğum gününü kutlamıştık 24/06/2007 pazar günü saat 00.00 da ama forumda olmazsa olmaz..

http://upload8.postimage.org/982179/cumatesi04079.jpg (http://upload8.postimage.org/982179/photo_hosting.html)

hep beraber kino baba.... göbeğine kurban ....

komutanım cok sağoll...fatih abinin ve senin sayende güzel bir müzik zihafeti cektik... unutamayacağım bi geceydi ...

Nice mutlu senelere gecce,inşallah yeni yaşında herşey istediğin gibi olur :cheesy:

sağol ayhan kardeşim ....hemimizin işallah ....

Deniz kardeşim tekrardan nice mutlu sağlıklı yıllara inşallah Seni seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzz

teşekkür ederimmm..hep beraber nice sağlıklı mutlu seneler geciririz işallah...

senin doğum gününü kutlamak için teeeeeeeeeeeeeeeeeeee Eskişehir"lere gittik ,,Emrah komtanımla ,ayhan komtanım, sana 4 gün 4 gece parti yaptılar bak kıymatini bil denizz :evil: ......Ablacım sağlıklı ,mutlu hzuzrluy uzuuuun yıllardilerim sana :D

teee gittik dimi ablam...ohh iyide ettik...
walla orda haklısın emrah ve ayhan komutanım sayesinde hepimiz cok güzel hafta sonu gecirdik...

24 'ü bitirdim ama bu güne kadar hiç bu kadar güzel doğum günü gecirmedim walla....
Sizlerinn arasında olmak, sizleri tanımak, zaman gecirip paylaşmak kadar güzel bir hediye olmazdı benim için ...
belki o an diyemedim bunu utandığımdan ama hepinize cok teşekkür ediyorum...
güzel bi aileyiz artık onu biliyorum, ve bu ailede herkez mutluluğu hak ediyor ...

alper_tim
25.Haziran.2007, 12:30
nice senelere dostum
sağlıkla sıhatle

gecee
25.Haziran.2007, 14:32
Yigenim yeni girfiğim 13. yaşın hayırlı uğurlu olsun sana :P yapacaz bi mincerlik senle :P

yaw sende büyütme şu yaşımı...
kaç defa diyorum büyük soyleme, ne zaman yapıyoruz peki bu micirliği :D

nice senelere dostum
sağlıkla sıhatle

sağol tim eywallah hep beraber birlikte işallah....

:+1: doğumgününün bitmesine az zaman varken bir kere daha kutlamak lazım gelir di mi.. yeni yaşın tüm sevdiklerinle beraber mutlu geçsin ..
sahi Deniz,- hatırlatmamalı belki ama- kaç oldun bu arada.. :P

sağollll chopell..
yaw ben kutlamıyorum doğum günü..
kutlamıyorum derken ole parti şu bu yok toplanıp eylenelim,
genelde sevdiklerimle ailemle öle gecer...
tekrar diyorum en güzel doğum gününü bu sene yaşadım...
gecen senede 23 haziranda da kendime hediye olarak motorumu almıştım :D
bu sene hem motorum hemde motosiklet tutkunu ailemle gecirdim....
allah bu mutluluğu herkese nasip etsin ...
24 bitti ....

FATİH
25.Haziran.2007, 15:23
Bak şimdi eskişehir'e gelemediğime üzülüyordum ama bu üzüntü 5'e katlandı...
Kardeşim , serseri dostum iyiki doğdun , iyiki varsın... :cheesy:
En kötü günün böyle olsun :)

gecee
25.Haziran.2007, 16:00

sağol kardeşim...hepimizin en kötü günü boyle olur umarım ....
sen bilmiyosun serhatım çoşkunum geldi...
aha dedim doğum günü hediyemmm geldi ... :cheesy:
biz bir ara eskişehire gitmiştik (Neslihanı dinlemeğe) bi geldim ki uyumuş bizimkisi... :mrgreen:
sabah da dikilmiş cadırın başına deniz hadi kalllkkk diyo terbiyesiz ... :D :D :D :D :D

Frontier
25.Haziran.2007, 16:14

biz bir ara eskişehire gitmiştik (Neslihanı dinlemeğe) bi geldim ki uyumuş bizimkisi... :mrgreen:
sabah da dikilmiş cadırın başına deniz hadi kalllkkk diyo terbiyesiz ... :D :D :D :D :D

olm ben seni kaldırmasaydım sen zor takılırdın bize serseri millet çadırını toplamış kahvaltıya gitmeyen bi biz varken ortada kalan tek çadır seninkisiydi aslında bırakmak gerekirdi seni . . .
daha kaç defa kutlıcaz bilmiyorum ama 3 gündür bu kaçıncı bilemeyerek adetten Nice senelere denizim serserim...

müslüm baba
25.Haziran.2007, 16:15
Hala bu deliyi koruyorsunuz, bırakında şımarmasın :mrgreen:

gecee
25.Haziran.2007, 16:57

olm ben seni kaldırmasaydım sen zor takılırdın bize serseri millet çadırını toplamış kahvaltıya gitmeyen bi biz varken ortada kalan tek çadır seninkisiydi aslında bırakmak gerekirdi seni . . .
daha kaç defa kutlıcaz bilmiyorum ama 3 gündür bu kaçıncı bilemeyerek adetten Nice senelere denizim serserim...

hadi ordan ne uyuması,
uyuyor takliti yapıyodum ben, sende yedin kalk falan dedin :mrgreen: :D :mrgreen:

hosemario
27.Haziran.2007, 06:01
usta nice mutlu senelere. bol sağlık, mutluluk, sevdiklerin yanında ,başarı dolu, sorunsuz, :) paralı :) yani istediğin ve umut ettiğin herşeyin gerçekleşmesi dileğimle.

ilkerkoparal
27.Haziran.2007, 09:38
dostum nice senelere tüm sevdiklerinle varasın inşallah. İyiki doğdun herşey yeni yaşında gönlünce olsun. Doğum günün kutlu olsun :cheesy: :D :cheesy: