PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sükürler olsun ki en sonunda BEN :)

CİNGENE
24.Haziran.2007, 19:54
Motoru almakta bana en büyük yardımı destegi gösteren Sevgili agabeyim YASAR komutana, kendisinden satın almak dısında cok cok büyük iyilikler gösteren ALİ Usta'ya ve 24 haziran pazar günü Ali usta ile motoru Gemlik-Kumla ya kadar getiren güzel ÖMÜRCAN kardesime sonsuz tesekkürler..sizleri seviyorum ... :)
usb kablom olmadıgı icin resimi pc ye atamadım cam dan cekmeye calıstım bulanık olsa da ..simdilik idare etsin... :)
http://upload8.postimage.org/982729/Ben.jpg (http://upload8.postimage.org/982729/photo_hosting.html)

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 10:26
Güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin.Şimdi kumla daha keyifli gelir sana.Kurşunludan birde mudanya yaparsın sen.İmrendim vallaha.Maşşallah.

yenikoylu_ua
25.Haziran.2007, 10:28
Hayırlı olsun kardeşim gülegüle kullan tekerine taş değmesin

emrahss
25.Haziran.2007, 10:39
Güle güle kullan kardeşlik..

ToMCaT
25.Haziran.2007, 11:39
hadi hayırlı olsun bakalım allah kaza bela vermesin....

okan
25.Haziran.2007, 11:53
hayırlı olsuunnn.. çingene kardeşşş...

Engin
25.Haziran.2007, 13:08
Kardeş, hayırlı ugurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

CİNGENE
25.Haziran.2007, 22:16
tesekkür ederim hepinize..sagolun :)

doğan
26.Haziran.2007, 00:06
hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullan inşallah.

aslanburclu
26.Haziran.2007, 00:21
Motoru almakta bana en büyük yardımı destegi gösteren Sevgili agabeyim YASAR komutana, kendisinden satın almak dısında cok cok büyük iyilikler gösteren ALİ Usta'ya ve 24 haziran pazar günü Ali usta ile motoru Gemlik-Kumla ya kadar getiren güzel ÖMÜRCAN kardesime sonsuz tesekkürler..sizleri seviyorum ... :)
usb kablom olmadıgı icin resimi pc ye atamadım cam dan cekmeye calıstım bulanık olsa da ..simdilik idare etsin... :)
http://upload8.postimage.org/982729/Ben.jpg (http://upload8.postimage.org/982729/photo_hosting.html)

:oops: :oops: :oops: ulennnnnnn çingene pazar günü motorunun gelişini teslimedilişini adım adım izledim hatta dönüşte telefonla bile aradım ( tlf.numaran bu değilmi 05353256731) ekipçe uğrayalım hayırlı olsun diyelim yamuk yumuk yerlerini hep beraber bi düzeltelim diye ama nerde adam almış motoru tlf.na falan bakan yok motor geldi adam dünyayı unuttu ruhsuzzzzzzz .... kanımca hala bir yerleri yamuk o motorun .......

neyse bu kadar fırça yeter KOÇUM GÜLE GÜLE BİN ALLAH KAZADAN BELADAN KORUSUN YOLLARIN TAŞSIZ AÇIK RÜZGARLARIN ILIK OLSUN....
KENDİNİ KORU AŞIRI GAZLARA GELME UCUZ KAHRAMANLIKLAR YAPMA........ BİLKİ ALTINDAKİ MAKİNA ALLAH YAPISI DEĞİL ÇİN YAPISI

CİNGENE
28.Haziran.2007, 00:58
Hiç sorma agabey bindim unuttum diyebilirim amaaaaa asıl sebebi dedigin gibi YAMUKLUK...DAHA 43 KM YAPTIM SAG PİSTON KUTUSUNUN İCİNDE HAFİFTEN ÇIKIR ÇIKIR SES var...her zaman ki gibi İNANILMAZ DERECEDE CANIM SIKKIN..ya segman sarmaya baslıcak bu kız ya buna benzer sarıkayalık bir iş cıkaracak gibi geliyor...ALLAH yardımcım olur insaallah...
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((((((((

aslanburclu
28.Haziran.2007, 01:53
ne korkuyon be koçum çıkır çıkırda sesmi yani sen gel bizimkileri bir gör zarıl zarıl sesler hemde ne sesler yeterki sıkıştırma hareretine dikkat et havalar çok sıcak ( hatta bir hararet göstergesi taktır ) biz eskişehire giderkende gelirkende göstergelerde hep bu duruma baktık hararet yükseldi yavaşladık alçaldı hızlandık ama sana bi tahminim yeni motor ya belki siboblar bırakmış olabilir servise gerek yok aç kendin ayarınn kendin yap önce 5 likle ayarla olmadı sıktımı o zaman 8 lik sentil ayarı ile yap hani makinacısın ya alt tarafı 4veya 6 vida sök üst kafayı hallet

inci
28.Haziran.2007, 02:14
hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah...

okan
28.Haziran.2007, 09:40
ne korkuyon be koçum çıkır çıkırda sesmi yani sen gel bizimkileri bir gör zarıl zarıl sesler hemde ne sesler yeterki sıkıştırma hareretine dikkat et havalar çok sıcak ( hatta bir hararet göstergesi taktır ) biz eskişehire giderkende gelirkende göstergelerde hep bu duruma baktık hararet yükseldi yavaşladık alçaldı hızlandık ama sana bi tahminim yeni motor ya belki siboblar bırakmış olabilir servise gerek yok aç kendin ayarınn kendin yap önce 5 likle ayarla olmadı sıktımı o zaman 8 lik sentil ayarı ile yap hani makinacısın ya alt tarafı 4veya 6 vida sök üst kafayı halletyaşar baba senin dediiiini burda servisim diye gezenler bilem yapamıyo... hey gidim heyyy........ :lol:

emrahkucukgirgin
28.Haziran.2007, 11:29
Güle güle kullan Çingene... Kasksız binme... Motoru kademe kademe aç bu havalarda fazla zorlama...

CİNGENE
28.Haziran.2007, 22:02
tesekkür ederim arkadaslar sagolun...:)
Yasar agabey telefon numaram o degil ki...kayıtlı sende..0 536 650 03 19 olan...
YASAR agabeeeeyyy bir de ne diycem...lugat ı iyi anla ;)
biiirrrr ikiiiiiii üüüüüçççç dööööööörrrrttt beeeşşşşşşşş....135 ;) kasksız asla :) :oops:

ARZUM
28.Haziran.2007, 23:41
hayırlı olsun volkan kardeşim güle güle kullan kavuştun en sonunda senin için sevindim ..

CİNGENE
30.Haziran.2007, 03:10
tesekkür ederim cadı :)

Gladyator
20.Temmuz.2007, 00:20
haırlı olsun arkadasım

artık darısı benım basıma :?

Rommel
20.Temmuz.2007, 00:28
GÜE GÜLE BİNMEN DİLEĞİYLE....