PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EMRAH - AYHAN KOMUTANLAR, ESKİŞEHİR VE BİZ

inci
25.Haziran.2007, 14:44
Son günümüzde; eminim herkes hayli keyifliyken, ama bir o kadar da burukken ev sahiplerimiz sevgili Emrah ve Ayhan komutanlarımızın son sürprizini yaşamak üzere ufak bir şehir turu yaparken içimizden biri bana "Ne kadar düzenli bir şehir" dedi. Bu bize; İstanbul'un karmaşıklığından,kaosundan, sürekli bir yerlerin kazılıp öylece bırakılmasından ve bu yüzden de trafiğin arapsaçına dönmesinden sonra sahiden çok alışılmadık gelmişti... Şehir gerçekten çok temiz ve düzenliydi, insanların suratlarında yabancıları ağırlamaktan memnun olmalarının verdiği samimi bir gülümseme vardı...Porsuk nehri üzerinde tabiri caizse "VENEDİK KEYFİ" yaparken, bir yandan ne kadar şanslı olduğumu düşünüyor, bir yandan da bizlere ÖZEL olduğumuzu hissettiren bu iki değerli insanın İstanbul'da hep söylenen ve artık bizim de tanıma imkanı bulduğumuz ANADOLU İNSANI sıfatını ne kadar doğruladıkları ve üzerlerinde taşıdıklarını gördüm...
İnsan hiç görmediği, iki satır yazısını okuduğu insana hatta insanlara bu kadar değer verir mi? Onları memnun edebilmek adına koca bir şehri ayağa kaldırabilir mi?Değer mi? Karşılık beklemeden hem de tüm tevazusuyla, birşey yapmamış gibi davranabilir mi? Biz cevaplayalım bu soruları içimizden kimler yapabilir... Emrah-Ayhan komutanlar ve Eskişehir bunu yaptılar... Bizler o kadar mutlu olduk ki döneceğimiz sabah herkeste bir burukluk,bir hüzün vardı... Neredeyse İstanbullu olmuş burada iyi bir çevresi, işi gücü kemikleşmiş olan Müslüm baba bile samimi duygularla "Eskişehir'e taşınıyorum" imzasıyla memnuniyetini belirtiyorsa, teşekkür kelimeleri ağzımızda yeterli gelmediği için kıvranıyorsa, yapılanlara inanamayıp şaşkınlığımız bile bizi şaşırtıyorsa,"Nasıl karşılık verebiliriz" hayallerine giriyorsak,sen "Yeter teşekkür etmeyin" deme hakkına sahip değilsin Emrah komutanım:) ...Bırak ta hiç olmazsa teşekkür edelim, bırak ta memnuniyetimizi bildirelim....
İstanbul'a dönüş yolundaki, özellikle vapur yolculuğu esnasında çok yorgun ama çok mutlu yüz ifadeleri ne çok şeyi anlatıyordu.Dostluğu,dayanışmayı,sevgiyi, eğlenmişliği,kazanılan güzel şeyleri,paylaşmayı,deneyimi,değerli ve özel kılınmış olmayı,acaba sorularının en güzel cevabını almış olmayı, sanaldan reele dönüşebilmiş bir buluşmanın gerçekleşmesinde ki beklentilerin tamamen karşılanmış olması... Daha bir sürü -bir sürü şeyler... Bunları bize yaşattığınız için teşekkür ederiz, sevgilerimiz sizinle, tüm iyi dileklerimiz sizinle sizi seviyoruz EMRAH KOMUTAN, AYHAN KOMUTAN ve ESKİŞEHİR İYİ Kİ VARSINIZ VE BİZ SİZİ İYİ Kİ TANIDIK...(Topcase'leri seviyorum artık Emrah komutanım :) )

RızaHoşgör
25.Haziran.2007, 15:06
:alkis: :alkis: :alkis:

okan
25.Haziran.2007, 15:08
Yazdıklarınızın her kelimesine katılıyorum inci örtmenim.....duygularımıza tercüman olduğunuz için teşekkür ederim....heberiniz yok heralde o gün trafiğide emrah komtanla ayhan komtan durdurmuşş...demişler misafirlerimiz gelecek bu gün kimse evden çıkmasın....ehiehiehei....

yannız bi helikopter turu olsaydı ii olacaktı.. bide denizaltıyla porsuğu alttan gezseydik..... :P :P :lol: :lol:

emrahss
25.Haziran.2007, 15:15
1- Hocam güzel yazı olmuş.
2- Ben Trakya'lıyım, pek de Anadolu insanı sayılmam :D :lol:
3- Ben harbiden teşekkürleriniz için çok teşekkür ederim ama önemli olan katılım. Sizler gelmeseydiniz, ben o kadar şey hazırlamışım, neye yarar?
4- Sizler gidince açıkçası ben de buruldum, çünkü sizler orada yine sık sık görüşebiliyorsunuz ama ben burada bi voyager, bi de transalple başbaşayım, needelim :lol: :+1:
5- Top case'me baştan laf söylemicektin hocam, toplantıdan soora ben de severim. Pis bir huyum var, 20 sene sonra karşılaşsak yine hatırlatırım :cheesy:
Neyse, dokunaklı yazınız için çok teşekkürler, ben şimdi kapıyı kapatayım da beş dakka ağlayayım. Hepinize sevgiler..

yenikoylu_ua
25.Haziran.2007, 15:32
TEŞEKKÜR ETMEK HAKKIMIZ SÖKE SÖKE ALIRIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

TEŞEKKÜR ETMEMİZ ENGELLENEMEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAKKIMIZI KORUYAN İNCİ HOCAMADA BİNLERCE

TEŞEKKÜR :alkis: :alkis: :alkis:

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 15:49
Askerimizin ve insanımızın hepsi böyledir.Allah onları korusun ve yüceltsin.

Frontier
26.Haziran.2007, 10:43
Ablama tamamen katiliyorum özellikle Emrah komutan, Ayhan komutana sonra cesitli illerden onca yoldan gelerek katilan emegi gecen bütün herkese gönülden bi TESEKKURDE benden,
Unutulmicak bi hafta sonuydu kusursuz bi organizasyondu harika bi ortamdi sanal ortamda kurulan arkadasliklar herkesin gözlerinin icindeki canayakinlik gercekten imrenilesi bi olaydi bu ortamda bulundugum icin cok keyif aldim ne kadar tesekkür etsemde az ama tekrar tekrar
TESEKKUR EDIYORUM :+1: