PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RAPTOR RİDERS VE HİTİT MOTOR TOSYA - DİPSİZGÖL BULUŞMASI

Sayfa : [1] 2

MotoJunior
25.Haziran.2007, 23:49
RAPTOR RİDERS
26-27-28-29 Temmuz
Dipsiz Göl-Tosya
Tosya Kaymakamlığı, Tosya Belediyesi ve Dipsiz göl işletmesi katkıları ile SARIKAYALAR A.Ş. , MOTO JUNİOR VE HİTİT MOTOR KLÜBÜ tarafından düzenlenecek olan HİTİT MOTOR - RAPTOR RİDERS Şenliği 26-27-28-29 Temmuz tarihlerinde Kastamonu ilimizin Tosya ilçesinde bulunan Dipsiz gölde gerçekleştirilecektir. Ilgaz dağları üzerinde yemyeşil orman alanın arasında kalan Dipsiz göl, D-100 karayolu (İstanbul-Samsun) üzerinde Tosya’ya 25 km. mesafede bulunmaktadır. Dipsiz göl Ankara’ya 235 km., İstanbul’a ise 425 km. uzaklıktadır.
İstanbul’dan gelecekler; Gerede ayrımından Samsun yoluna devam ederek Dipsiz göle ulaşabilirler.
Ankara’dan gelecek olanlar ise; Ankara-Çankırı yolunu takip edip Ilgaz kavşağından sağa Samsun yoluna dönerek Tosya’ya gelmeden 15 km. önce sol taraftaki.
Tosya’nın doğusundan gelecek dostlarımız ise; Tosya’yı geçtikten 15km. sonra Karabey Jandarma karakolunun tam karşısından sağa dönerek Dipsiz göle ulaşabilirler.
Şenlik alanına her türlü motosiklet ve araç ile ulaşmak mümkündür.

İstanbul-Dipsiz göl............................. 425 km.
Ankara-Dipsiz göl...............................235 km.
Kastamonu-Dipsiz göl......................... 95 km.
Karabük-Dipsiz göl.............................112 km.
Zonguldak-Dipsiz göl.........................271 km.
Bolu-Dipsiz göl...................................264 km.
Samsun-Dipsiz göl…………………..275 km.
Trabzon-Dipsiz göl…………………..620 km.
Sinop-Dipsiz göl……………………. 250 km.

Dipsiz gölde yapabileceğiniz ve düzenleyeceğimiz aktiviteler:
• Enduro turları
• ATV Safari turları
• Rock konseri
• Barkovizyon gösterisi
• Ödüllü Out-Door yarışmalar
• Paintball
• Bilardo
• Doğa yürüyüşleri
• Dağ bisikleti
• Binicilik
• Balık tutma
• Model gemi yüzdürme

Şenlik alanında;
- Girişte vereceğimiz promosyonlar karşılığı sembolik bir ücret alınacaktır. RAPTOR RİDERS sponsör davetlisidir. (sarıkayalar a.ş , moto junior)
- Çadır kurmak isteyen arkadaşlarımız için şenlik alanında uygun yerler tahsis edilmiştir.Bunun için bir ücret talep edilmeyeceği gibi gece ve gündüz yapılacak tüm etkinlikler için de ekstra ücret alınmayacaktır.
- Motel , Apartlar ve Bangolowlardan raptor rıders kullanıcılarına özel fiatlar uygulanacaktır.
- Tüm katılımcılar şenliğin yapılacağı yerdeki tesisin restoranı tarafından hazırlanacak yerlerden sabah açık büfe kahvaltı ve akşam yemekleri için girişte alabilecekleri yemek ticket’leri ile yararlanabilirler.
- Öğlen yemekleri için şenlik alanında kurulacak olan döner, gözleme tezgahlarından yararlanabilirsiniz.
- Tesiste her türlü içecek ve yiyecek maddelerini piyasa fiyatlarına yakın olacak şekilde temin edebilme olanağınız vardır. Bu konuda katılımcı dostlarımız hiçbir şekilde mağdur olmayacaklardır.
- Kendi ızgaralarını yapmak isteyecek dostlarımızın kullanımı için mangallar kullanıma hazır olacaktır.
- Şenlik alanında duş ve WC yerleri mevcuttur.
- Anlaşmaya varılan bir firma ile katılımcılara gerekli teknik destekler sağlanacaktır.raptor riders için sarıkayalar a.ş. tarafından destek standı ve seminer verilecektir.
- Şenlik alanında güvenlik amacıyla jandarma bulunacaktır.
- Her hangi bir tıbbi gereksinim için şenlik sonuna kadar alanda ambulans bulundurulacaktır.
- Alanda cep telefonları çekmektedir.
- Raptor riders için şehir turu.

Şenlik alanında dikkat edilmesi gerekenler ise:
- Çöplerimizi girişte verilecek çöp poşetlerine koymak,
- Motosikletlerimizi önceden belirlenen yerlere park etmek,
- Yangın riskine karşı gösterilen yerler dışında ateş yakmamak,
- Ormandaki canlılara ve endemik bitki örtüsüne zarar vermemek için enduro ve ATV safari turlarında orman yollarının kullanılmasına özen gösterilmesi,
- Göle girmek ise tehlikeli ve yasaktır.

Evet dostlar anlaşılacağı üzere “yalnızca uyku tulumlarınız, çadırlarınızı ve fotoğraf makinelerinizi alın gelin” diyoruz. Burada ihtiyacınız olan her şey mevcut. Binin motosikletlerinize veya ailece gelmek istiyorsanız araçlarınıza Tosya Dipsiz Göl’e gelin. Sizleri Sarıkayalar A.Ş. , Moto Junior ve Hitit Motosiklet Kulübü olarak ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kazasız belasız, sağlıkla gelip dönmeniz temennisiyle…
MOTO JUNİOR

http://upload8.postimage.org/1000989/t5_1_.jpg (http://upload8.postimage.org/1000989/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/1001027/t4_1_.jpg (http://upload8.postimage.org/1001027/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/1001041/t8_1_.jpg (http://upload8.postimage.org/1001041/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/1001061/t9_1_.jpg (http://upload8.postimage.org/1001061/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/1001075/t17_1_.jpg (http://upload8.postimage.org/1001075/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/1001084/t52_1_.jpg (http://upload8.postimage.org/1001084/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/1000659/dipsizgol2k_1_.jpg (http://upload8.postimage.org/1000659/photo_hosting.html)

doğan
25.Haziran.2007, 23:59
çok güzel biyere benziyor. inşallah gelebilirim :)

RızaHoşgör
26.Haziran.2007, 00:01
yaz beni +2 .ama bu sefer motorumla gelemeyeceğim çünkü kızım da motorcu ve oda delmek istiyor :)

yenikoylu_ua
26.Haziran.2007, 00:01
Siftahı benden bereketi RAPTORRİDERS'dan olsun ama bu sefer cumadan gidemem cumartesi sabah veya sabaha karşı olabilir tabiki (+1) olarak

Çok hızlısınız BİRİ BİZİ DURDURSUN diyorum başkada bişi demiyorum

doğan
26.Haziran.2007, 00:03
motoru olmayıpta gelmek isteyenler için otobüsmü kaldırsak acaba :lol:

MotoJunior
26.Haziran.2007, 00:05
doğan kardeş asıl olan motor ama kırk kişi toplarsan tosya seyahat emrinde. otobusu ayarlarız sorun olmaz ama sen ehliyeti almaya bak. :D

doğan
26.Haziran.2007, 00:09
inşallah o günleride görürüz. yani gezilere katılmaya hevesli ama motoru olmayan o kadar insan olurda otobüste tutarız gemide. ama ben şu ehliyet işini halledeyim o zamn heryerde sizinleyim.

RızaHoşgör
26.Haziran.2007, 00:13
dogan kardeş ben de oto ile gitmek zorundayım (anlarsınız evlenipte çoçuk sahibi oldugunuzda) :)
senin araçla gidelim benzin masraflarınıda paylaşırız.
uyarmı?

yenikoylu_ua
26.Haziran.2007, 00:17
Ben her türlü varım ama bazı isteklerim var
1.Motorumun düzde 130 yapmasını istiyorum
2.Tşortümü istiyorum
3.Filamamı istiyorum
4.Bayrak direklerimi istiyorum
5.Bandanamı istiyorum
6.KİMSE BİZİ DURDURMASIN istiyorum

müslüm baba
26.Haziran.2007, 00:18
Bu nasıl sponsorluk Mehmet sponsoruz diyorsun ama herşey parayla ben bu işten birşey anlamadım,

doğan
26.Haziran.2007, 00:19
kesin gelecek olursam olur tabi. ama şimdiden söz veremiyorum, çünkü iş durumu nasıl ayarlarım bilmiyorum. haberleşiriz gene.

RızaHoşgör
26.Haziran.2007, 00:19
artçın varken düzde 130 görmek rüyalarda olur kubilay :)

yenikoylu_ua
26.Haziran.2007, 00:27
Ben tekken göriyimde artçıylada 120 olsun buluşmaya giderken düzde 110 görüyodun dönüşte onuda bulamadım

aslanburclu
26.Haziran.2007, 01:00
ya tombalağım mehmedim sen çankırılımısın kardeşimmmmm tosya mosya nerden çıktı onlar anlamaz motordan falan daha bi kaç sene oldu onlar karakaçanları bırakıp karakaçan diye rus malı motorlara binmeyi valla bizim çeteyi o halde görseler burayı serseriler bastı diye bize verirler odunu ha bide herşeye bi fiyat şeklinde bişeyler koymuşun kardeşim nasıl olcak bu iş sponsorlukmuş (alıştık ya) ben sponsor olayı göremiyorum ne lan bu regalin paramızla canımızla malımızla reklamını yapcaz bi dünya yol gelcezzz BEN ŞAHSEN MEMLEKETİMDE OLMASINA RAĞMEN GELMİYORUM BU DURUMDA....(((((( ULEEEEEEE UTANIN BE SARIKAYALAR HİTİtMOTOR MOTO JUNYUR HEM ÇAĞAR HEM REKLAM AYAĞI hemde fiyatla bilmem neymiş NE BU YA KARDEŞİMMMMMM üstelik bi dünya yol masrafıyla HADİ GELİN SİZE BİR TABAK TOSYA PİRİNCİNDEN Bİ TABAK PİLAV ikramımız DESEydiNİZ TAAAAAA İSTANBULDAN VALLA YARA YARA gelirdimmmmmmmm ama olmaz böyle iş

2.Tşortümü istiyorum
3.Filamamı istiyorum
5.Bandanamı istiyorum

yaw kubilkayım sende çok şey istiyon olmıyacak işlerrrr güldürme beniiiiiiiiiiiii ((((((ALAH VERSİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN KARDEŞİM))) :P :P :P :P :P :P :P :P :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

MotoJunior
26.Haziran.2007, 01:04
komutanım organızasyon bu şekilde planlandı benim memleketteki ekstralarımdan bahsetmem olmaz. o bize ait. ben sadece organızasyonun şeklini ve içeriğini yazdım.

aslanburclu
26.Haziran.2007, 01:06
komutanım organızasyon bu şekilde planlandı benim memleketteki ekstralarımdan bahsetmem olmaz. o bize ait. ben sadece organızasyonun şeklini ve içeriğini yazdım.

ben anlamam kardeşim bana göre böyle organizazyon olmazzzzzzzzzzzzzzz reklam kokuyor reklammmmmm bizde uvertür sanatcısımı olcazzzzz bu organizazyonun başlangıcını sevmedimmmmmmmm.

lunatic
26.Haziran.2007, 02:14
Kusura bakma MOTOjunior seninle ilgisi yok ama. Çin'e mine yazana kadar Sarıkayalar'a posta koymanın tam sırası. Gitmesin bi Allah'ın kulu orayada bak n'oluyo. Benim Motoru götürdüm Kuruçayırlı Yamaha servisine en sonunda. Çünkü alet sıcakta bile ancak 10 dakkada kendine keliyordu. Bujiler iyice kurumlanıyordu. Daha çok olmadı sipop ayarı senkron ayarı, karbüratör temizliği yaptıralı. Burada servisi Marinmak önermişti. Şimdi adamlar tekrar sipop ayarı yapmak zorunda kalmışlar. Bayağı farklıydı dediler. Zaten gevşek çıkması da beni şaşırtmıştı. herkesinki sıkı çıkarken benimki niye gevşek çıkar diye. Mantıken de sipoplar yerine oturdukça iticilere yaklaşması lazımdı. Her neyse yarın alıcam motoru. İyileşmişse sebebi servisidir. Ta başından beri dediğim gibi Sarıkayalar bizi yanlış adamlarla muhattab ediyor bir de yapabilirmiş gibi başkasına yaptırırsan garantiden düşerim diyor. Hiç de öyle bir zorunluluğmuz yok. Garanti belgesinde "... firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından uygun olmayan montaj, bağlantı, tamir vb. işlemlere tabii tutulması durumunda..." diyor. Yani gidip aleti yetkisiz kişilere bozdurursan demektir. Normal birine gidip tamir ettirirsen bişeycik de yapamazlar. İkincisi peki kendi servisi işin mokunu çıkarırsa bizim yaptırımımız var mı? Yok . Hemen sana başka servis önerirler bi de oraya gidip para bayılırsın. Oraya da verdim 40 kağıt buraya da verdim 40 kağıt. Hiç olmazsa artık sebebin siboplardan olmadığına emin olacağım. Her neyse. Sarıkayaları protesto için ben gelmiyorum. Ben de kendi organizasyonumu yapıyorum. Ilgaz'a gidiyoruz arkadaşlar. Kimseden para alınmıyo. Herkes ne istiyorsa onu getiriyor. Girişler bedava. :P

OturanBull
26.Haziran.2007, 10:29
Lunatic Kuruçayırlıdan Şaşma Derim. Biz Hep Kuruçayırlıya Gidiyoruz. Dün de Oradaydım.. Muhtemelen Senin RR Siyah Olan dimi.. Aydın Usta Çok İyi Bir Ustadır.. Aydı Ustaya Gri RR li Ömerin ve Kırmızı RR li Burhanın Selamı Var DemelisinÇünkü Biz Hertürlü Motora Ait ihtiyacımızı Oradan Karşılıyoruz.. Grubumuz Belli Olsun Dimi.. Motorun Kuruçayırlıdan Çıktımı Aklında Hiç Soru İşareti Kalmadan Rahatça Binebilirsin..

Herkese Sağlıklı ve Dengeli Sürüşler Dilerim..

ilkerkoparal
26.Haziran.2007, 10:36
ya arkadaşlar neyi dert ediyorsunuz.

giriş ücretimiz ödenecek.
teknik servis desteğimiz olacak.
Hazır sarıkayalar yakalanmışken tartaklanacak :evil: :evil: :evil:
yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
göle girilecek ( dipsiz gölün suyu mütiş güzeldir),
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,
yeni yerler keşfedilecek,
güzel bir haftasonu geçirilip geri dönülecek.

olay bu kadar açık. yaz kısa olur istanbulda unutmayın çok ararız bu günleri. alternatif haftasonu tatilleri bunlar haydi açın gazı. üzmeyin mehmet kardeşi E L L E R İ G Ö R E L İ M M M M M M M ........

1. Motojunior Mehmet (+1)
2. Motojunior Burhan Usta
3. Sarıkayalar :evil: :evil: :evil:
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12.
13.
14.
15.

okan
26.Haziran.2007, 10:36
mehmet kardeşim.. beni yaz ... tek raptor gücünde gelecem...annadın sen....
istanbul tayfasını ikna etmek sana düşüyor...ziraa sponsor olayına fena alışıldı.... :lol: :lol:

okan +1
ve en az 5 motor daha.....

ilkerim rakı duplelim.. listeyi sen tutuyosun galiba .. hadi beyaa benim içinde yor biras parmaklarını listeye ekleyiver...

ilkerkoparal
26.Haziran.2007, 10:39
nedemek okanım aynen anında görüntü ama bu sefer içicez dimi karşılıklı????

okan
26.Haziran.2007, 10:40
nedemek okanım aynen anında görüntü ama bu sefer içicez dimi karşılıklı????herelde yanii.. seni aradı gözlerimiz musaözünde....inşallah bu sefere olur....

aidikurt
26.Haziran.2007, 10:47
ya millet iyimisiniz tosyaya gidelim biraz hava alalım diyoruz eğlenelim diyoruz garip garip konusuyorsunuz yav şimdi siz tosyaya gitmeyince sarıkayalardan öcmü olacaksınız sponsor kelimesinin anlamını bilmiyorsunuz herhalde sponsor demek sen ye iç sıç onlar ödesin demek değil.
Yaşar baba biz kendimiz için geziyoruz dostluğumuzu paylaşıyoruz reklam için gezmiyoruz orda zaten ikramlar olucak bazı aktivitelerde paralı olucak bazen konusyorsunuz ama düşünmeden gelmek istemiyorum de anlayalım gitsin ama gelmemek için boyle garip bahaneler üretmeyinn!!!Polemik yaratmayın !!!

aidikurt
26.Haziran.2007, 10:50
Yazın benide +1 le

ilkerkoparal
26.Haziran.2007, 10:55
konuş be adminim. Eskişehiri kaçırdım sağlık problemlerinden ötürü ama kapıdağının onca berbat yoluna rağmen yaşadığım eğlenceyi asla unutamam. profesyonelce sponsorlar aracılığıyla düzenlenen geziler gerçekten çok keyifli oluyor. yapmayın arkadaşlar gelmeyen açıkça benim kafama yatmadı ben yokum desin. yoksa dostluğun, eğlencenin, yol yapmanın bahanesi olamaz. haydi ama nazlanma kaldır eliniiiiiiiiii

aidikurt
26.Haziran.2007, 10:56
Kusura bakma MOTOjunior seninle ilgisi yok ama. Çin'e mine yazana kadar Sarıkayalar'a posta koymanın tam sırası. Gitmesin bi Allah'ın kulu orayada bak n'oluyo. Benim Motoru götürdüm Kuruçayırlı Yamaha servisine en sonunda. Çünkü alet sıcakta bile ancak 10 dakkada kendine keliyordu. Bujiler iyice kurumlanıyordu. Daha çok olmadı sipop ayarı senkron ayarı, karbüratör temizliği yaptıralı. Burada servisi Marinmak önermişti. Şimdi adamlar tekrar sipop ayarı yapmak zorunda kalmışlar. Bayağı farklıydı dediler. Zaten gevşek çıkması da beni şaşırtmıştı. herkesinki sıkı çıkarken benimki niye gevşek çıkar diye. Mantıken de sipoplar yerine oturdukça iticilere yaklaşması lazımdı. Her neyse yarın alıcam motoru. İyileşmişse sebebi servisidir. Ta başından beri dediğim gibi Sarıkayalar bizi yanlış adamlarla muhattab ediyor bir de yapabilirmiş gibi başkasına yaptırırsan garantiden düşerim diyor. Hiç de öyle bir zorunluluğmuz yok. Garanti belgesinde "... firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından uygun olmayan montaj, bağlantı, tamir vb. işlemlere tabii tutulması durumunda..." diyor. Yani gidip aleti yetkisiz kişilere bozdurursan demektir. Normal birine gidip tamir ettirirsen bişeycik de yapamazlar. İkincisi peki kendi servisi işin mokunu çıkarırsa bizim yaptırımımız var mı? Yok . Hemen sana başka servis önerirler bi de oraya gidip para bayılırsın. Oraya da verdim 40 kağıt buraya da verdim 40 kağıt. Hiç olmazsa artık sebebin siboplardan olmadığına emin olacağım. Her neyse. Sarıkayaları protesto için ben gelmiyorum. Ben de kendi organizasyonumu yapıyorum. Ilgaz'a gidiyoruz arkadaşlar. Kimseden para alınmıyo. Herkes ne istiyorsa onu getiriyor. Girişler bedava. :P

baba biz gezelim eğlenelim diyoruz laflayalım diyoruz sense motorun probleminden bahsedip sarıkayalara posta koyalım gitmeyelim diyorsun ben tam olayı anlayamadım biz tosyaya gitmeyince sarıkayalara postamı koymus oluyoruz adamların organızasyonu degilki bu hititmotor ve bizim sitenin ortak organizasyonu olucak sarıkayalarda bize teknik ve bazı konularda mali destek verecek o kadar

ToMCaT
26.Haziran.2007, 11:30
o tarihlere izinli olacağım sanırım okan kardeşim ve ekibi ile merzifon kavşağında buluşur geliriz diye düşünüyorum... ne dersin okan.... :cheesy:

ama ben arabayla gelicem arabayı merzifonda bırakıp samsun ekibinden birine artçıda olabiliriz tabiiii.... :D

ilkerkoparal
26.Haziran.2007, 11:38

Hazır sarıkayalar yakalanmışken tartaklanacak
yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

olay bu kadar açık. yaz kısa olur istanbulda unutmayın çok ararız bu günleri. alternatif haftasonu tatilleri bunlar haydi açın gazı. üzmeyin mehmet kardeşi E L L E R İ G Ö R E L İ M M M M M M M ........

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13.
14.
15.

okan
26.Haziran.2007, 13:14
o tarihlere izinli olacağım sanırım okan kardeşim ve ekibi ile merzifon kavşağında buluşur geliriz diye düşünüyorum... ne dersin okan.... :cheesy:

ama ben arabayla gelicem arabayı merzifonda bırakıp samsun ekibinden birine artçıda olabiliriz tabiiii.... :Dkelebek motorcuuuuuuu....ehiehiehei....senden artçımı olur baboo...2 metre boylu artçı hiç görmedim.... :P :P :P

Aksu
26.Haziran.2007, 13:25
Şimdi İstanbul dayım. İşim bitti ve siteye bakayım dedim. Evet bir gezi planı var. Balıklama dalmalı. Yaz beni de İlker + 1 olarak. Burdan da Moto junıor Mehmet in yanına uğrayayım saat 15 de geri Ankara.

okan
26.Haziran.2007, 13:26
Şimdi İstanbul dayım. İşim bitti ve siteye bakayım dedim. Evet bir gezi planı var. Balıklama dalmalı. Yaz beni de İlker + 1 olarak. Burdan da Moto junıor Mehmet in yanına uğrayayım saat 15 de geri Ankara.aksu baba senin hızınada yetişilmiyo maaaşallah.....ne zaman gittin istanbula sen yavvvv.....

Aksu
26.Haziran.2007, 13:30
Evet Okan hızlıyımdır. Benim yaşa gel sende hızlanacan. Ya Motojunıor Mehmet in adresi telefonu bilen varmı adamın bir çayını içeyim dedim. Ben şimdi Atatürk Hava limanındayım. İstanbul dana biri beni yönlendirsin. 0536 299 07 03

müslüm baba
26.Haziran.2007, 13:33
Benim için yol olsun gel deyin fizana basar giderim, sarıkayalara çullanmak için Denizliye gitmeliyiz, en az 20 motor gideceğimizi bilsem hemen başlatacağım organizasyonu ama gelmezsiniz.

Tosya işinide sulandırmayın,kimseyide kırmayın admin ifadelerin biraz sert karşındaki insanların yaşını düşünerek yaz.

Söylediklerinde haklısın ama ifade edişin güzel değil.

ilkerkoparal
26.Haziran.2007, 13:34

yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14.
15.

Aksu
26.Haziran.2007, 13:39
Müslüm Baba hani sen Bodrum da değilmisin. Ya Denizli ye de gideriz Tosya ya da. Gençler düşünsün biz her yola gideriz babalar olarak. Evet Admin kızdı ki biraz sert yazdı. Şimdi İlker aradı beni. berbaer gideceğiz Motojunior a.

aidikurt
26.Haziran.2007, 14:04
Benim için yol olsun gel deyin fizana basar giderim, sarıkayalara çullanmak için Denizliye gitmeliyiz, en az 20 motor gideceğimizi bilsem hemen başlatacağım organizasyonu ama gelmezsiniz.

Tosya işinide sulandırmayın,kimseyide kırmayın admin ifadelerin biraz sert karşındaki insanların yaşını düşünerek yaz.

Burda herkes yaşına göre konusursa biz susalım o zaman yaşı büyük olanlar aklına ne geliyorsa söylesin bizde susalım boylemi olsun müslüm baba onumu diyorsun ? Yazdıklarımı hem yaşını hemde samimiyetimize güvenerek yazdım.

emrahss
26.Haziran.2007, 14:19
ya millet iyimisiniz tosyaya gidelim biraz hava alalım diyoruz eğlenelim diyoruz garip garip konusuyorsunuz yav şimdi siz tosyaya gitmeyince sarıkayalardan öcmü olacaksınız sponsor kelimesinin anlamını bilmiyorsunuz herhalde sponsor demek sen ye iç sıç onlar ödesin demek değil.
Yaşar baba biz kendimiz için geziyoruz dostluğumuzu paylaşıyoruz reklam için gezmiyoruz orda zaten ikramlar olucak bazı aktivitelerde paralı olucak bazen konusyorsunuz ama düşünmeden gelmek istemiyorum de anlayalım gitsin ama gelmemek için boyle garip bahaneler üretmeyinn!!!Polemik yaratmayın !!!

Valla benim sponsor anlayışım böyle :cheesy:
Şaka bi yana fena alıştınız arkadaşlar, her zaman ööle olmas Yaşar Baba.. Neyse listeleri birbirimizi kırmadan yazalım. Lunatic Ahmet sadece fikrini beyan ediyor, kızacak bi şi yok admin :D

cozinan
26.Haziran.2007, 16:51
yol nasıl? dipsiz göle giden yol bozukmu?

ilkerkoparal
26.Haziran.2007, 18:40
geliyormusun cozinan nım

aslanburclu
26.Haziran.2007, 19:26
RR.ciler davet ediliyor tamam eyvallah gitmemek çok ayıp sonrada gereken yapılır. hiç bişeyin altında kalınmaz....

fakat araya sponsor lafı sokuldumu iş değişiyor.... hani nerdeyse adımız beleşçiye çıkacak ama yanlış evelallah oturmasını kalkmasını yemesini içmesini harcamasını gençleri gözetmesini biliriz arkadaş uğruna canımızı veririz ve şuda bilinsinki insanlar en iyi şeylere layıktır.... benim burda bozulduğum reklam kokan olaylar...... HAAAAA BİRDE ÇOK BİLENLER SPONSOR NE DEMEK BEN HALA TAM ANLIYAMAMIŞIM .....hele bilenler bi yazsında öğrenelimmm.

evet musaözü olayı böyle değil kimse karıştırmasın olayı ordaki toplantı tamamen regal kullanıcılarının sanal alemde sanal olarak tanıştıkları kişiler gercek yüzlerinide görmek için yapılan bir toplantı tabi bu ortamıda sağolsun emrah kardeşimiz kendi güzel insanlığı bulunduğu yerde kendini sevdirmesi saydırmasından dolayı ona destek verenlerle sağlanmış bir toplantı....tabii hepimiz biliyoruzki orda yaşanan herşey parasıyla bile gerçekleşmezdi tekrar diyorum çok çokkkk sağolsunlar.....

okan
26.Haziran.2007, 19:43
Büyüksün YAŞAR BABA..... :cheesy: :cheesy:

ToMCaT
26.Haziran.2007, 20:44
:oops: canım heryerde de bi emrah komutan bulamayız ki... ondan bi tane var. o da burada. hele siz bi bakın etrafa olmadı yine gelirsiniz bu tarafa. zaten devremin diğer bi adı da emrah SAN :lol: büyük organizatör yüce insan.... :lol:

:cheesy: :cheesy: yapar yine en kralından bir organizasyon... :cheesy: :cheesy:

yaşar baba sen de yazdır adını şu listeye görüşelim oralarda da yaaaa...

aslanburclu
26.Haziran.2007, 21:17
:oops: canım heryerde de bi emrah komutan bulamayız ki... ondan bi tane var. o da burada. hele siz bi bakın etrafa olmadı yine gelirsiniz bu tarafa. zaten devremin diğer bi adı da emrah SAN :lol: büyük organizatör yüce insan.... :lol:

tamam kawasaki viyayralım (la yanlış olmadı demi o boğanın adı öyleydi herhal) izinimi bölüp sizlerin hatırına ve sizleri görmek için ( mersin-taşucundan) gelecem be ucunda ölümde olsa kelebeklikte olsa

lunatic
26.Haziran.2007, 22:23

baba biz gezelim eğlenelim diyoruz laflayalım diyoruz sense motorun probleminden bahsedip sarıkayalara posta koyalım gitmeyelim diyorsun ben tam olayı anlayamadım biz tosyaya gitmeyince sarıkayalara postamı koymus oluyoruz adamların organızasyonu degilki bu hititmotor ve bizim sitenin ortak organizasyonu olucak sarıkayalarda bize teknik ve bazı konularda mali destek verecek o kadar

Benim para vs. ile alıp veremediğim veya herşeyin gidemediğim Eskişehir'deki gibi olmasını beklediğim de yok. O ticari kaygılarla düzenlenmemiş sırf dostluk için yapılmış birşeydi. Onunla kıyas olmaz. Motorda problem olmaz mı? Olur... O da problem değil. Problem sorunu çözmeye çalışırken ismi lazım değiller tarafından çözümsüz bırakılmak. Ayrıca "..SARIKAYALAR A.Ş. , MOTO JUNİOR VE HİTİT MOTOR KLÜBÜ tarafından düzenlenecek ..." ibaresinin düzenlenmeyecek teknik destek verilecek demek olduğunu da yeni öğrendim. Neyse konuyu uzatmadan
Lunatic Konuştu... diyeyimyim ve herkesin dilediğini yapmakta özgür olduğunu ve fikirlere açık olmamız gerektiğini hatırlatır, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim :P

ilkerkoparal
27.Haziran.2007, 09:43

yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

olay bu kadar açık. yaz kısa olur istanbulda unutmayın çok ararız bu günleri. alternatif haftasonu tatilleri bunlar haydi açın gazı.

üzmeyin mehmet kardeşi E L L E R İ G Ö R E L İ M M M M M M M ........

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15.

Aksu
27.Haziran.2007, 11:56
Arkadaşlar beni şahsen gezinin güzelliği sohbeti dostluğu ilgilendiriyor. Giriş ücreti ve yeme içme işi de hiç umurumda değil. Sarıkayalar ister gelsin ister gelmesin. Ben motoru alırken birileri sponsor olur gezileri de beleşe getiririm diye düşünerek almadım, kendi gö.....me güvenerek aldım. Maddi ve diğer imkanlar elverdiğince heryere gitmeye çalışacağım. 28 Temmuz Cumartesi sabah 10-11 gibi inşallah ordayım. Bu konu ile ilgili de başka birşey yazmayacağım.

kaldera
27.Haziran.2007, 12:12
Arkadaşlar beni şahsen gezinin güzelliği sohbeti dostluğu ilgilendiriyor. Giriş ücreti ve yeme içme işi de hiç umurumda değil. Sarıkayalar ister gelsin ister gelmesin. Ben motoru alırken birileri sponsor olur gezileri de beleşe getiririm diye düşünerek almadım, kendi gö.....me güvenerek aldım. Maddi ve diğer imkanlar elverdiğince heryere gitmeye çalışacağım. 28 Temmuz Cumartesi sabah 10-11 gibi inşallah ordayım. Bu konu ile ilgili de başka birşey yazmayacağım.

bu AKSU ile bir daha görüşme imkanı yaratamadım ona yanıyorum.. :cry:

Aksu
27.Haziran.2007, 12:23
bu AKSU ile bir daha görüşme imkanı yaratamadım ona yanıyorum.. :cry:
Uğur kardeşim sıkma canını muhakkak bir yerde karşılaşırız. Bak Kino Baba ile herkesden önce ben tanıştım ve sohbet ettik, kısmet. Ankara ya uğradı kaldı ve görüşmek nasip oldu. Ankara dan sonra Eskişehir e geçti.

emrahss
27.Haziran.2007, 15:16

Evelallah :D Hehehehehe....

müslüm baba
27.Haziran.2007, 17:52

Burda herkes yaşına göre konusursa biz susalım o zaman yaşı büyük olanlar aklına ne geliyorsa söylesin bizde susalım boylemi olsun müslüm baba onumu diyorsun ? Yazdıklarımı hem yaşını hemde samimiyetimize güvenerek yazdım.

Kusura bakma

aidikurt
27.Haziran.2007, 18:13
kusura bakılacak bişey yok müslüm baba sizler benim babam canım kanımsınız ister sever ister söversiniz ben bunu kotüye yormam sizlerde beni kötüye yormayın lütfen.

sihirli_eller
27.Haziran.2007, 22:58
bi aksilik olmazsa arkadaşlar orada görüşürüz

sihirli_eller
28.Haziran.2007, 09:46
MÜSLÜM BABA bodrumdaysan tosya'ya gideceksen birlikte gaz keselim bende fethiyeden gidicem bi aksilik olmazsa

ilkerkoparal
28.Haziran.2007, 09:46

yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

olay bu kadar açık. yaz kısa olur istanbulda unutmayın çok ararız bu günleri. alternatif haftasonu tatilleri bunlar haydi açın gazı.

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15. Sihirli_eller
16.
17.
18.
19.
20.

okan
28.Haziran.2007, 11:12
arabayla geleceklere kelebek yazalım...heeee .. olmazmı....ehiehiehi.... :evil: :evil: :evil: intikaaaaaaaaammmmm.... :evil:

RızaHoşgör
28.Haziran.2007, 11:54
arabayla geleceklere kelebek yazalım...heeee .. olmazmı....ehiehiehi.... :evil: :evil: :evil: intikaaaaaaaaammmmm.... :evil:okan gülüntüyü köprü başına koymuşlar geleni geçeni gülmüş.
senin eskişehirde ki halın neydi bakım :)
oya ve kuzen aprilla ya selam

okan
28.Haziran.2007, 12:09
arabayla geleceklere kelebek yazalım...heeee .. olmazmı....ehiehiehi.... :evil: :evil: :evil: intikaaaaaaaaammmmm.... :evil:okan gülüntüyü köprü başına koymuşlar geleni geçeni gülmüş.
senin eskişehirde ki halın neydi bakım :)
oya ve kuzen aprilla ya selamyavv Rızam hoşgörmesi gereken adamım....700 km ydi beaa.. bitermiydi motorla...ama dipsiz gölün menzili tam motora göre...intikam duygularım kabardı birden....kelebeklere bak neler yapacam orda.....ehiehi.... :evil: :evil: :evil: sen sakın şaşırıpta arabayla gelmeya kalkma.... :lol: bak şimdiden söllim..... :lol: :lol:

RızaHoşgör
28.Haziran.2007, 12:11
aynende dediğin gibi arabayla geleceğim.kızımıda yanıma alıyorum.sen de getir çoçugunu yine kelebek ol :)

okan
28.Haziran.2007, 12:14
aynende dediğin gibi arabayla geleceğim.kızımıda yanıma alıyorum.sen de getir çoçugunu yine kelebek ol :)ulaaaaaa... sendemi bürütüsss... demekki senin kuyruk acın varmıııışşş. :P :P ....ondan bu konuyu açıyyooonnn... :lol: heeeeee....bittin sen rıza ..... :evil: :evil: en kelebek motorcu seni yapacassssss.. :evil: :evil: ihohuhehohahohaha.....

RızaHoşgör
28.Haziran.2007, 12:34
aynende dediğin gibi arabayla geleceğim.kızımıda yanıma alıyorum.sen de getir çoçugunu yine kelebek ol :)ulaaaaaa... sendemi bürütüsss... demekki senin kuyruk acın varmıııışşş. :P :P ....ondan bu konuyu açıyyooonnn... :lol: heeeeee....bittin sen rıza ..... :evil: :evil: en kelebek motorcu seni yapacassssss.. :evil: :evil: ihohuhehohahohaha.....ben kızımı motorumdan çok seviyom okanım

ToMCaT
28.Haziran.2007, 12:46
arabayla geleceklere kelebek yazalım...heeee .. olmazmı....ehiehiehi.... :evil: :evil: :evil: intikaaaaaaaaammmmm.... :evil:

:mrgreen: :mrgreen: okanım dert etme sen kelebek t-short yaptırcam senin için arkasına koca bir kelebek koyduracam :D :mrgreen: :mrgreen: :P :P

RızaHoşgör
28.Haziran.2007, 12:47

:mrgreen: :mrgreen: okanım dert etme sen kelebek t-short yaptırcam senin için arkasına koca bir kelebek koyduracam :D :mrgreen: :mrgreen: :P :Pyürü be ayhanım komutanım :)

okan
28.Haziran.2007, 12:48
saldırın bakalım dörtbi yandan....vurun abalıya .... :( ahhh ahhhhh...ciğeriim yaniiiii... üzülüyom şimdi kelebek motorcular arabalarıyla gelecek diye...neyse bi tur veririrm motörümü..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MotoJunior
28.Haziran.2007, 12:49
kendi tshirtlerimiz yerine kelebek desenlimi giyicez :D

yenikoylu_ua
28.Haziran.2007, 12:50
kendi tşörtlerimizmi gelmez onlar gelmez

okan
28.Haziran.2007, 12:52
güyaa musaözüne yetişecekti.....haniiiii.....cons oldu bu tişört işi.....şşşşşşş.. mehmeeeetttt.... saaa diom haa...cunyıırr.... :P :P :P

MotoJunior
28.Haziran.2007, 12:56
makina arızalandı cumartesi elimizde söz

RızaHoşgör
28.Haziran.2007, 21:34
makina arızalandı cumartesi elimizde sözben bu makinanındaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

müslüm baba
28.Haziran.2007, 23:42
MÜSLÜM BABA bodrumdaysan tosya'ya gideceksen birlikte gaz keselim bende fethiyeden gidicem bi aksilik olmazsa

Ben İstanbuldan gideceğim o yüzden sen yanlız kaldın kusura bakma.

KIZILELMA
29.Haziran.2007, 11:30
Arkadaşlar gezileri düzenliyor daha sonrada resimlerini yine aynı topicten yayınlıyorsunuz.Daha önceki gezilerinize bakıyorum aralardan seçerken canım çıkıyor.Tamamlanan gezilere sadece resim atın lütfen.İzlediğim kadarıyla 3 resim var arkasından 3 sayfa muhabbet.Ricam muhabbet ile resimleri ayrı tutalım.Anladınız siz onu :wink:

carvalho
29.Haziran.2007, 18:49
Ben de geliyorum motürümle, Samsun'dan da +4 araç ile geliyor...

Sonrasında birlikte Samsun'a döneceğiz...

Haydi hayırlısı...

okan
29.Haziran.2007, 18:53
Ben de geliyorum motürümle, Samsun'dan da +4 araç ile geliyor...

Sonrasında birlikte Samsun'a döneceğiz...

Haydi hayırlısı...ne dersin selçuğum .. helal olsun be kardeşime.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

içimden bi his çok kalabalık olacağımızı söylüyo.... :lol: :lol:

carvalho
29.Haziran.2007, 19:55
ne dersin selçuğum .. helal olsun be kardeşime.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

içimden bi his çok kalabalık olacağımızı söylüyo.... :lol: :lol:

Evet kardeşim, bizim aileyi de ikna ettim, 1 günlük hafta sonu tatili onlar için de. Bir de 5 yaşındaki yeğenim geliyor ki, örümcek adam kerata. Beni doktor ahtapot yapıp az hırpalamadı :) Kesin motor kullanacam diye tutturur...

okan
29.Haziran.2007, 19:56
çok ii beee...börekler çörekler bol olacak desene.....ehiehiehi... :lol:

aslanburclu
29.Haziran.2007, 19:59

hangi cumartesi tosyalım tombalağım allahın bir sürü cumartesisi var (e bitanesinin adını koyyyyyyyy)

carvalho
29.Haziran.2007, 19:59
çok ii beee...börekler çörekler bol olacak desene.....ehiehiehi... :lol:

Full börek çörek, full mangal :):)

okan
29.Haziran.2007, 20:09
kıymalı pidede yaptır ağam.... :roll: :roll: :oops:

aslanburclu
29.Haziran.2007, 20:13
:evil: :evil: :evil: bir bidonda sivrisinek ilacı ha unutmayın nede olsa orası tosya türkiyede en güzel pirincin çıktığı yer yetiştiği yerde çok sulak arazi gelince bi çuval pirinç almadan gitmeyinnnnnnnnn

carvalho
30.Haziran.2007, 01:18
kıymalı pidede yaptır ağam.... :roll: :roll: :oops:

Ayıpettin, lafı mı olur... :cheesy:

yenikoylu_ua
30.Haziran.2007, 01:23

hangi cumartesi tosyalım tombalağım allahın bir sürü cumartesisi var (e bitanesinin adını koyyyyyyyy)

Sabah 9:00 da ordayım komtanım akşama kadar başının etini yerim merak etmeyin

:evil: :evil: :evil: bir bidonda sivrisinek ilacı ha unutmayın nede olsa orası tosya türkiyede en güzel pirincin çıktığı yer yetiştiği yerde çok sulak arazi gelince bi çuval pirinç almadan gitmeyinnnnnnnnn

Bu arada gelicekmişsin gibi yazmışsın komtanım olmuyo ama bu sefer yengemle beraber inşallah

aslanburclu
30.Haziran.2007, 01:37
kelebek gibi uçacam ve gelip kelebek dediğiniz anda arı gibi sokacam valla heh heh heeeeee

yenikoylu_ua
30.Haziran.2007, 01:44
Aman komtanım gelinde kelebek halinizede razıyız arı halinizede :lol: :lol: :lol:

RızaHoşgör
30.Haziran.2007, 02:15
bende kelebek geleceğim yaw.
dedimya bu makina kızımdan daha değerli değilya

vecdi.yalin
30.Haziran.2007, 03:45
arkadaşlar listede bende varım

aslanburclu
30.Haziran.2007, 08:50
arkadaşlar listede bende varım

aslanım vecdim sen olmadan olurmu yawww mangal vaziyetlerini ayarlıyacak içimizde başka cerrah varmı allah aşkına :lol: :lol: :lol: :lol: :cheesy:

RoS
30.Haziran.2007, 11:16
SeLam arkadaşlar bende bu gezi olayını okan abiyle konustuk dün gibi :) bende gelebilirim :) ama tam belli deil yani o gune kadar nasıl olur nasıl gider hiç bilmiorum boş gunume gelirse kesin gelirim :) zaten sizlerlede burlarda tanısamıorum bari orlarda tanısma fırsatım olur :) daha motorumuzda yok rezil oldum :D:D sinoptayım bende zaten fazla bi mesafe yok :D:D 7 sinde A2 ehliyet sınavına giriorum bana şans dileyin :)

okan
30.Haziran.2007, 11:17
hadi hayırlısı .... önce ehliyetini al.. soora heryere gelirsin....

RoS
30.Haziran.2007, 11:19
hehehe abi sen burdamıydın bende ankaraya gidiorum şimdi :) boyabattaki evdeyim :) sanada hayırlı işler bu arada :D

okan
30.Haziran.2007, 11:22
hehehe abi sen burdamıydın bende ankaraya gidiorum şimdi :) boyabattaki evdeyim :) sanada hayırlı işler bu arada :Dsaol serhatım yakışıklım....ii yolculuklar...

inci
30.Haziran.2007, 12:23
benim kızıda sizin arabaya atarsak ben bilem gelebilirim :oops:

RızaHoşgör
01.Temmuz.2007, 01:34
benim kızıda sizin arabaya atarsak ben bilem gelebilirim :oops:ben tosya seyehatle gidiyorum inci kardeşim

müslüm baba
01.Temmuz.2007, 10:58
RAPTOR RİDERS
26-27-28-29 Temmuz
Dipsiz Göl-Tosya
Tosya Kaymakamlığı, Tosya Belediyesi ve Dipsiz göl işletmesi katkıları ile SARIKAYALAR A.Ş. , MOTO JUNİOR VE HİTİT MOTOR KLÜBÜ tarafından düzenlenecek olan HİTİT MOTOR - RAPTOR RİDERS Şenliği 26-27-28-29 Temmuz tarihlerinde Kastamonu ilimizin Tosya ilçesinde bulunan Dipsiz gölde gerçekleştirilecektir. Ilgaz dağları üzerinde yemyeşil orman alanın arasında kalan Dipsiz göl, D-100 karayolu (İstanbul-Samsun) üzerinde Tosya’ya 25 km. mesafede bulunmaktadır. Dipsiz göl Ankara’ya 235 km., İstanbul’a ise 425 km. uzaklıktadır.
İstanbul’dan gelecekler; Gerede ayrımından Samsun yoluna devam ederek Dipsiz göle ulaşabilirler.
Ankara’dan gelecek olanlar ise; Ankara-Çankırı yolunu takip edip Ilgaz kavşağından sağa Samsun yoluna dönerek Tosya’ya gelmeden 15 km. önce sol taraftaki.
Tosya’nın doğusundan gelecek dostlarımız ise; Tosya’yı geçtikten 15km. sonra Karabey Jandarma karakolunun tam karşısından sağa dönerek Dipsiz göle ulaşabilirler.

• Enduro turları
• ATV Safari turları
• Rock konseri
• Barkovizyon gösterisi
• Ödüllü Out-Door yarışmalar
• Paintball
• Bilardo
• Doğa yürüyüşleri
• Dağ bisikleti
• Binicilik
• Balık tutma
• Model gemi yüzdürme

Şenlik alanında;
- Girişte vereceğimiz promosyonlar karşılığı sembolik bir ücret alınacaktır. RAPTOR RİDERS sponsör davetlisidir. (sarıkayalar a.ş , moto junior)
- Çadır kurmak isteyen arkadaşlarımız için şenlik alanında uygun yerler tahsis edilmiştir.Bunun için bir ücret talep edilmeyeceği gibi gece ve gündüz yapılacak tüm etkinlikler için de ekstra ücret alınmayacaktır.
- Motel , Apartlar ve Bangolowlardan raptor rıders kullanıcılarına özel fiatlar uygulanacaktır.
- Tüm katılımcılar şenliğin yapılacağı yerdeki tesisin restoranı tarafından hazırlanacak yerlerden sabah açık büfe kahvaltı ve akşam yemekleri için girişte alabilecekleri yemek ticket’leri ile yararlanabilirler.
- Öğlen yemekleri için şenlik alanında kurulacak olan döner, gözleme tezgahlarından yararlanabilirsiniz.
- Tesiste her türlü içecek ve yiyecek maddelerini piyasa fiyatlarına yakın olacak şekilde temin edebilme olanağınız vardır. Bu konuda katılımcı dostlarımız hiçbir şekilde mağdur olmayacaklardır.
- Kendi ızgaralarını yapmak isteyecek dostlarımızın kullanımı için mangallar kullanıma hazır olacaktır.
- Şenlik alanında duş ve WC yerleri mevcuttur.
- Anlaşmaya varılan bir firma ile katılımcılara gerekli teknik destekler sağlanacaktır.raptor riders için sarıkayalar a.ş. tarafından destek standı ve seminer verilecektir.
- Şenlik alanında güvenlik amacıyla jandarma bulunacaktır.
- Her hangi bir tıbbi gereksinim için şenlik sonuna kadar alanda ambulans bulundurulacaktır.
- Alanda cep telefonları çekmektedir.
- Raptor riders için şehir turu.

Şenlik alanında dikkat edilmesi gerekenler ise:
- Çöplerimizi girişte verilecek çöp poşetlerine koymak,
- Motosikletlerimizi önceden belirlenen yerlere park etmek,
- Yangın riskine karşı gösterilen yerler dışında ateş yakmamak,
- Ormandaki canlılara ve endemik bitki örtüsüne zarar vermemek için enduro ve ATV safari turlarında orman yollarının kullanılmasına özen gösterilmesi,
- Göle girmek ise tehlikeli ve yasaktır.

Evet dostlar anlaşılacağı üzere “yalnızca uyku tulumlarınız, çadırlarınızı ve fotoğraf makinelerinizi alın gelin” diyoruz. Burada ihtiyacınız olan her şey mevcut. Binin motosikletlerinize veya ailece gelmek istiyorsanız araçlarınıza Tosya Dipsiz Göl’e gelin. Sizleri Sarıkayalar A.Ş. , Moto Junior ve Hitit Motosiklet Kulübü olarak ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kazasız belasız, sağlıkla gelip dönmeniz temennisiyle…
MOTO JUNİOR

][/url]

Fiyatları açık seçik yazsanız diyorum mesela içeri girerken alınacak sembolik ücret ne kadar, bira rakı kaç para bunlar artık netleşse.

MotoJunior
02.Temmuz.2007, 11:36
müslguüm abi içeri girerken bi üçret bizler tatrafından ödenmeyecek. fiatlar dışarda neyse aynı olacak ama orasının anadolu olduğunu düşünürsek fiatlarda gayet iyi olcagından emin olabilirsiniz. bu organızasyon kar amaçlı değil bunu bilelim. zaten ben 23 unden itibaren orda olucam. tesis benim memleketimde oldugundan sıkıntı olmadan guzelce eğlenip memnun bi şekilde ayrılacagımızı umuyorum.ayrıca sarıkayalarında tam teşekküllü bir şekilde orda olacagını düşünürsek problemlerimizi çöze bileceğimiz güzel bi ortam olacak.

carvalho
02.Temmuz.2007, 11:42
Benim anlamadığım bir durum var yalnız.

İstanbul-Dipsiz göl, 425 km
Bolu-Dipsiz Göl, 264 km

Bu durumda İstanbul-Bolu 161 km...

oysa istanbul-Bolu, 262 km...

Aynı güzergahta olan İstanbul-Samsun yolunu defalarca katetmiş biri olarak Bolu-Dipsiz göl arasının daha kısa olduğunu zannediyorum. Netleştirebilir miyiz???

MotoJunior
02.Temmuz.2007, 11:49
selcuk kardes tosya ilsınırını gorunce biraz yavaşla dipsiz göl tabelasını görürsün. zaten ben 23 unden itibaran ordayım.

carvalho
02.Temmuz.2007, 12:15
selcuk kardes tosya ilsınırını gorunce biraz yavaşla dipsiz göl tabelasını görürsün. zaten ben 23 unden itibaran ordayım.

Mehmet kardeşim, telefonda bahsettiğim olayı aman atlamayalım sana zahmet. Anne+baba+ağabey+yenge+5 yaşındaki yeğen 1 gece konaklayacaklar orada. Yer teminini ayarlayabilirsek sevineceğim... Ya da ilgili telefon numarasını alabilirsem ben ayarlayayım...

Yol çok keyifli bu arada arkadaşlar. Yaptığınız yoldan zevk alacaksınız, bunu garanti ederim. Zaten 250-300 km'si otoban, sonrası doğa, püfür püfür Anadolu....

MotoJunior
02.Temmuz.2007, 12:17
yersıkıntısı yok selcuk merak etme

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 12:26

yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15. Sihirli_eller
16. İnci
17. vecdi.yalın
18. Ros
19.
20.

carvalho
02.Temmuz.2007, 12:34
İlker kardeşim, 19 numara ben (+5)

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 13:04

yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15. Sihirli_eller
16. İnci
17. vecdi.yalın
18. Ros
19. carvalho (+5)
20.

MotoJunior
02.Temmuz.2007, 13:21
ist ve ank dan motorsuz gelecek arkadaşlar benimle irtibata gecerlerse festival alanına otobusle ulasım için yardımcı olacagım.

inci
02.Temmuz.2007, 13:28
Yaşar komtanım yalnızmı geliyon :? :? ,aman Nursen abla duymasın bu sefer napar sana bilmiyom yani..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen:

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 13:30
ya mehmet neden satış yapıyorsun sende bizle c.tesi sabah çıkıp öncülük yapsana. yol bilen sensin. organizatör tek gidiyor bizi yaban ellere bıakıyor. Hem bu arada sarıkayaları arasan şu 400cc lik yeni motoru getirip bir tanıtımını yapsalar süper olur hallet şu işi

MotoJunior
02.Temmuz.2007, 13:31
öncu olarak burhan sizinle gelecek.

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 13:40
eyvallah

inci
02.Temmuz.2007, 13:43
anladığım kadarıyla yol eskişehir "e oranla daha uzun ,cumartesi gidilecek pazar ,dönülecek ,aslında yine ;müsait olanlar cumadan çıkılsa olmaz mı ?

MotoJunior
02.Temmuz.2007, 13:46
hocam etkinlikler perşembeden başlıyo. müsait olanlar carşambadanda olailir.

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 14:31
millet varsa okeyleyen cuma akşamı saat 6,30 da en geç çıkalım yola en geç 11 de varmış oluruz. daha erken çıkarsak daha iyi olur. yol güzel hava 8,30 da kararıyor. en çok 2-3 saat gece yolculuğu yaparız böylece orada daha çok vakit geçiririz

MotoJunior
02.Temmuz.2007, 14:34
niyetiniz öyle olursa gece eskort veririz.

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 14:37
Yaww gaza getirmeyin eskort falan zati gaza gelmeye bahane arıyoruz

okan
02.Temmuz.2007, 14:41
ben perşembeden ordayım.. beklerim efeemm..

carvalho
02.Temmuz.2007, 14:51
millet varsa okeyleyen cuma akşamı saat 6,30 da en geç çıkalım yola en geç 11 de varmış oluruz. daha erken çıkarsak daha iyi olur. yol güzel hava 8,30 da kararıyor. en çok 2-3 saat gece yolculuğu yaparız böylece orada daha çok vakit geçiririz

İlker, 4 buçuk saatte alınacak yol değil orası... Otobanda gazlarız, eyvallah da gerede otobanından saptıktan sonra enteresan güzergahlardan geçeceğiz. Özellikle ismetpasa-kurtçimeni (çerkeş'e gelmeden önce) arasındaki yol iniş olmakla birlikte virajlı dağ yolu, zemin de genellikle tırmıklı, hani şu buzlanmaya karşı yol tutuşunu artıran cinsten. Süratimizi azaltacak o kısım... Çerkeş ve sonrası ise keyifli olmakla beraber genellikle 3 şerit ama gaz kapatmaya müsait değil, malum yerleşim birimlerinin arasından geçeceğiz...

Benim tahminim, molalarla birlikte en az 7 saat yolculuk süresi olur, daha fazla sürerse de sürpriz olmaz...

Ben, gündüz çıkıp keyifli keyifli gitmek taraftarıyım, etrafı göre göre. Eğer siz geceden çıkacaksanız, ben yalnız gideceğim sabah...

Bence cumartesi sabah 6:00'da tekerleği döndürelim.

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 14:54
selçuk bana her türlü uyar ama orada bolca vakit geçirmek için c.tesi sabahı olabildiğince erken gaz açalım derim

carvalho
02.Temmuz.2007, 14:56
selçuk bana her türlü uyar ama orada bolca vakit geçirmek için c.tesi sabahı olabildiğince erken gaz açalım derim

Kesinlikle haklısın. 6 dedim ama daha erken de olabilir... 28 Temmuz'a doğru netleştiririz gerçi ama dediğin gibi erken olsun. Bir gün önceden erken yatarız olur biter...

Gece yolculuğu, uzun olacağından dolayı yıpratır bizi...

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 14:56
gece işi banada pek sıcak gelmiyo cumartesi içinde 04 gibi çıkmak daha avantajlı gibi izmit civarı şafak söker öğlen sıcağını yemeden dipsiz gölde oluruz gibi ,tahmin ediyorum 7 saatten önce bitmez o yol

okan
02.Temmuz.2007, 14:58
gece çıkmayın sinek çok.....

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 15:00
tamam ortası olsun saat 05,30 da kozyatağı cafour önünden gaz açalım. öğlen 12 gibi orda olalım

iakyurek
02.Temmuz.2007, 15:03
cemaat eh artık yazayım dedim. yüksek ihtimalle geleceğim ? biliyosunuz dünyanın öteki ucu olsa gelirim. :evil: :evil:
fakat şimdiden ok vermek istemiyorum çünkü seçimde ankarada olacağım ayın 22 sinde ordanda babamlar yazlığa falan geçecem derse
şoförlük yapmak zorunda kalıp iznimi yazlıkta çürütebilirim :cry: :cry:
o yüzden ayın 20 si gibi netleşmiş olur benim işim.
ilkerim ben o raptorun bilyelerini bi yakalarsam :P :P :P

carvalho
02.Temmuz.2007, 15:04
tamam ortası olsun saat 05,30 da kozyatağı cafour önünden gaz açalım. öğlen 12 gibi orda olalım

Süper... Çok keyifli olacak... Yolu ben biliyorum bu arada, dert etmeyin...

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 15:09
Evetttt elleri görelim o zaman

gecee
02.Temmuz.2007, 15:43
kubilay bey ben gelmek istiyorum amaa cok korkuyorummm...

okan
02.Temmuz.2007, 15:48
kubilay bey ben gelmek istiyorum amaa cok korkuyorummm...neden gorkiiin la denizim yakışıklım... :P :P

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 15:51

yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15. Sihirli_eller
16. İnci
17. vecdi.yalın
18. Ros
19. gecee
20.

inci
02.Temmuz.2007, 15:52
kubilay bey ben gelmek istiyorum amaa cok korkuyorummm...neden gorkiiin la denizim yakışıklım... :P :P
NESRİN- NESLİHAN mıydı ondan korkuyormuş :evil:

carvalho
02.Temmuz.2007, 15:53
İlker, beni yine eledin ya, hayırlısı :mrgreen:

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 15:53
valla kazara bu topiğe gireni bile ekliyorum anlamam gecee sana da hayırlı olsun kanka

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 16:16
kubilay bey ben gelmek istiyorum amaa cok korkuyorummm...

Korkma kardeşim elinden tutarız biz

valla kazara bu topiğe gireni bile ekliyorum anlamam gecee sana da hayırlı olsun kanka...

valla ekliyonda birini ekliyon birini siliyon

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 16:21

yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15. Sihirli_eller
16. İnci
17. vecdi.yalın
18. Ros
19. carvalho (+5)
20.gecee
21.
22.
23.
24.
25.

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 16:22
Selçuk +5 silinmiş kardeşim

bu arada rulmanları halledebildinmi

carvalho
02.Temmuz.2007, 16:23
Bu sefer de Gecee yok. Anlaşıldı, kadro 19'da sabitlendi :)

Pardon, o da eklenmiş. Sözümü geri aldım..

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 16:23
dağanık burhan arıyor hala dükkanda rulmanları ulan bütün karslılar dağınıkmı oluyor be kardeşim ...... burhan anladın sen onu

len selçuk listeye düzgün bak

carvalho
02.Temmuz.2007, 16:25
Elin ayağın durmuyor ki kardeşim. Bi siliyon bi ekliyon :P :mrgreen:

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 16:25
Allah kolaylık versin biçıksında alet bi buluşma yaparız artık

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 16:26
3 gün 3 gee inmiycem zaten üstünden

gecee
02.Temmuz.2007, 16:50
aha aha aaa inci ablam sen cok yaşa emi...
en sonunda ole olacak bi gün...
geri gelmicem gittiğim yerden ...
bir sene sonra bi bakmışsınız elimde şarap şişesi ( it ödüren cinsinden ) üstüm başım yırtılmış dolanıyorum ...

kısmet diyeyim gelmek isterim ama şimdiden söz veripte gelemezsem olmaz ...
hele o zaman yaklaşsın da ona göre netleştiririz ...

SACİT beye, KUBİLAY beye cok selam....

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 16:55
valla girdin artık listeye dönen dönektir gecee bu kadarda büyk konuşuyoruz bak. bizim listeden anca cesedi çıkabilir kişinin ki ALLAH korusun hepimizi. tosyada görüşmek üzere kardeşim

iakyurek
02.Temmuz.2007, 17:07
3 gün 3 gee inmiycem zaten üstünden

kardeşim o zaman yeni bi kalçaya ihtiyacın olacak. Burhana söyle varsa ondanda bi tane ayarlasın :P :P :D :D

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 17:10
Çay sigara ve R vitamini için durulur herhalde İsmail kardeşim hepten adamı kaybetmeyelim daha ne geziler yapıcaz İlker kardeşimle

Aksu
02.Temmuz.2007, 17:20
Sadece kalça olsa iyi kol da lazım özellikle sağ kol. Mesela ben durmayı sevmediğim için her defasında 200 km. giderim ortalama. Ama kollar sanki kilitleniyor. Ani durumlarda refleks ile uyum halinde çalışmayacak gibime geliyor yani çolak gibi oluyor insanın kolu. Haydi arkayı boşver o durduğu yerde duruyor her ne kadar uyuşmuş bir vaziyette de olsa.
Motojunıor Mehmet kardeşim Sarıkayalar Tosya da motor bakımı da yapacak ve siz yapacaksınız servis olarak. Yağ olarak hangi marka yağ kullanacaksınız. Yani bize uymazsa yağımızı alaıp gelelim diyecektim de. Biliyorsun ben yağ ve yağ filitresini değiştirmek istiyorum orada.

gecee
02.Temmuz.2007, 18:03
valla girdin artık listeye dönen dönektir gecee bu kadarda büyk konuşuyoruz bak. bizim listeden anca cesedi çıkabilir kişinin ki ALLAH korusun hepimizi. tosyada görüşmek üzere kardeşim

korkiyim diyim amaaa
anammmm nedecem ki ben şimdi.... :D

iakyurek
02.Temmuz.2007, 18:07
gecee kardeş ilkere bi büyük, eski olmayan rakıyı gönderiyosun. listede her türlü alicengizi sağlıyo ... :D :D
brek brek işlem tamam. :P :evil: :P

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 18:38
oooo ismailim damardan girdin bak şimdi. ama satmam kimseyi bir büyüğe be (bir kasaya büyüğe belki olabilir zannımca :D :cheesy: :evil: :lol: :oops: )

iakyurek
02.Temmuz.2007, 18:42
gecee kardeşim duydun gerekli olanı. yalnız rakıları gönderirken hele haberdar et ki ilker kardeşim tek başına bi kasa içmek zorunda kalmasın :cheesy: :cheesy:

aslanburclu
02.Temmuz.2007, 18:44
ya arkadaşlar orası tosya valla rakı makı muhabbetinde görürlerse adamı gererler gibime geliyo dikkatli olmak lazım

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 18:45
İsmailim listeden çıksada kadrodan çıkamaz mecbur gelecek tosyaya tabi sende öle o nedemek öle kesinleşmedi filan sabah 5te mahalleyi yıkarız haberin ola

iakyurek
02.Temmuz.2007, 18:46
İsmailim listeden çıksada kadrodan çıkamaz mecbur gelecek tosyaya tabi sende öle o nedemek öle kesinleşmedi filan sabah 5te mahalleyi yıkarız haberin ola

kubilay baba valla gelmek için her türlü seferberliği yapıyorum. gelişmeler gelmemden yana . azimle mücadeleye devam. :cry: :cry:

carvalho
02.Temmuz.2007, 18:46
ya arkadaşlar orası tosya valla rakı makı muhabbetinde görürlerse adamı gererler gibime geliyo dikkatli olmak lazım

Valla sizi bilmem de benim aile efradı orada olacak... Ben vişne suyuna devamm. Tabi masa altından :evil: :evil:

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 18:49

Yapma komtanım ya Tosyalılarda bilirki R vitamininin vucuda çok yararı vardır insanlar belirli dönemlerde(akşamdaaaaaaaaan akşama) iç organlarını alkole yatırırlarki pas tutmasın işlevi devam etsin

okan
02.Temmuz.2007, 18:54

Yapma komtanım ya Tosyalılarda bilirki R vitamininin vucuda çok yararı vardır insanlar belirli dönemlerde(akşamdaaaaaaaaan akşama) iç organlarını alkole yatırırlarki pas tutmasın işlevi devam etsinHarbiden düz mantık diye buna derim ben işte....helal be kubilayım.... :cheesy:

inci
02.Temmuz.2007, 18:56
okan senin bu gün hiç müşterin yok galiba :? :? baksana, postlarını okumak için ben yetişemiyorum :evil: :evil:

ToMCaT
02.Temmuz.2007, 18:58
:) Evet evet yaşar baba hatta arasıra içeri biraz peynir atarlarki mayalansın diyee :D

okan
02.Temmuz.2007, 18:58
okan senin bu gün hiç müşterin yok galiba :? :? baksana, postlarını okumak için ben yetişemiyorum :evil: :evil:valla bu gün ay sonu ya örtmenim herkes kendi derdine düşmüş ... bu yüzden bizdede iş olmuyo otomatikman... :lol: :lol: :lol:

inci
02.Temmuz.2007, 19:00
Belli belli , açılır inşallah tez zamanda işlerin...

okan
02.Temmuz.2007, 19:03
amaaaannnnn .. boş ver örtmenimm... vur patlasın çal oynasın... :lol: :lol: :lol: :lol:

gezmek lasım .. muhabbet lasım... yeni arkadaşlar tanımak lasım...makara lasıımm...

hayat çok kısa bas gaza... demiyomuydum ben bi aralar... :lol: :lol: :lol:

ilkerkoparal
02.Temmuz.2007, 19:03
yapma komutanım mekan güzel, kişiler güzel, muhabbet güzel, müzik güzel, yemek güzel burda içmiycezde nerde içicez. kapıadğında spedeeyle 2 büyük içtik ( biraları sayamadım bile) valla yıkılmadık. insan böyle ortamlarda sarhoş olamıyor. Sabah icabında bir göle gireriz o bizi zımba gibi yapar. Kapıdağdaki gibi. İsmaili ijlal ben sabahın buz denizine girince aslanlar gibi olduk

gecee
02.Temmuz.2007, 19:18
[right:a83629e254]http://img505.imageshack.us/img505/5157/bumudurbudurtrkmdrtrktrxf9.jpg[/right:a83629e254]

rakı balık
karpuz
pernir
hepsi olur...
admin gibi içip içip gezeceğim kendimden gececeğimmm....
dayyttt dağılınnn seviyorummmm ulennn seviyorummm
nalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

biri beni durdursun mu neydi .... :D

sihirli_eller
02.Temmuz.2007, 21:13
fethiye civarından dipsizgöl etkinliğine gidecek olan var mı?

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2007, 21:49
Hala yirmidemiyiz be eller nerde bu eller

Tayfun
02.Temmuz.2007, 22:10
Ksımet diyoruz abi ben her daim hazır asker olduğum için virşey diyemiyorum net olarak, inşallah güzel olur...

müslüm baba
02.Temmuz.2007, 22:19
Bugün Mehmetle konuştum ben çadırda kalmayacağım bungalov evler varmış onlarda kalacağım.

aslanburclu
03.Temmuz.2007, 01:27
baba nasıl oluyomuş bu low evler ya allah allah ben nasıl bilmiyom ya yoksa tahtadan tahta kurusu olan evlerdenmi :P :P :P

ilkerkoparal
03.Temmuz.2007, 10:14
tayfunum tebrik ederim listeye girmeye hak kazandın

yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15. Sihirli_eller
16. İnci
17. vecdi.yalın
18. Ros
19. carvalho (+5)
20.gecee
21. Tayfun
22.
23.
24.
25.

ilkerkoparal
05.Temmuz.2007, 10:47
HAYDİ ARKADAŞLAR ELLER NERDE HANİ KATILIMCILAR GÖRELİM ARTIKIN

müslüm baba
05.Temmuz.2007, 10:51
HAYDİ ARKADAŞLAR ELLER NERDE HANİ KATILIMCILAR GÖRELİM ARTIKIN

Sen zaten bu seferde kıvırırsan yandın. Önce sen geleceksin.

ilkerkoparal
05.Temmuz.2007, 14:19
ABİ KISMETSE MEHMET BU HADTA SONU MAKİNAYI TOPLUYOR VE ALLHIN İZNİYLE BEN İLLAKİ ORADAYIM

ToMCaT
05.Temmuz.2007, 21:44
ABİ KISMETSE MEHMET BU HADTA SONU MAKİNAYI TOPLUYOR VE ALLHIN İZNİYLE BEN İLLAKİ ORADAYIM

görces bakalım ilker kardeş öle rakıyı kaldırıp monitöre vurmak yok artıkkk :cheesy:

kubilay
06.Temmuz.2007, 10:32
Sevgili dostlar organizasyonu yapacak olan kulübün başkanı olarak sizlere son durumlar hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.
Geçtiğimiz hafta sonu günü birlik Dipsiz göle gidip geldik. Orada Altan dostumuzla hem şenlik alanında hemde çevresinde bir keşif yaptık. Sahne paltformunun kurulacağı alanı, çadır kurulacak alanları, motor park alanlarını, açık hava barının kurulacağı yeri, herkesin yararlanabileceği mangalların yakılacağı yerleri, gezi parkurlarını ve mini enduro yarış parkurunu belirledik.

Öncelikle anayoldan döndükten sonra şenlik alanına giden yoldan manzaralar...
http://img172.imageshack.us/img172/7505/dsc01209sy2.jpghttp://img172.imageshack.us/img172/7761/dsc01253ms5.jpg

Ve Dipsiz göldeyiz..
http://img241.imageshack.us/img241/8788/dsc01251du9.jpg

Çadır kurulacak yerleri belirledik ama arzu eden dostlarımız kaç kişi geleceklerini telefon ile bildirip tesisin bungalovlarından ve otel kısmından yararlanabilirler. Bunun için beni arayıp kaç kişi geleceklerini bildirirlerse rezervasyonlarına bende yardımcı olabilirim. 2 kişilik odalardan 20 kişi kapasiteli bungalowlara kadar konaklama olanağı bulunmaktadır. Odalar ve bungalovlar banyo ve wc'li olup, çadırda kalmak isteyen dostlar içinde duş ve wc olanağı vardır.

Perşembe günü katılacak dostlar tesisin restoranından yararlanabileceği gibi, Cuma günü için büyük kazanlarda Tosya'nın yöresel pilav ve eti yaptırılacaktır. Cumartesi günü menüsünün favorisi iseTosya Kuzuçimeni restoranından yaptırılıp getirilecek olan kuzu çevirme olacaktır. Söylemesi ayıp biz gidince yedik herkese tavsiye olunur. :cheesy:
http://img238.imageshack.us/img238/2782/dsc01256ew8.jpg

Bunların dışında diğer yiyecek standlarından gün içinde yararlanma olanağı bulabilirsiniz. Açık alana kuracağımız barımızda her türlü içeceği bakkal fiyatlarından temin edebilirsiniz. Sabah kahvaltıları için işletmenin kuracağı açık büfe standlarından yine makul fiyatlar ile yararlanma olanağı vardır. Bu yıl Orman Bakanlığının oldukça kurak geçen mevsimden dolayı olabilecek yangın tehlikelerine karşı hazırlanan genelgesi uyarınca ateş yakmak şenlik komitesinin uygun gördüğü alanlar dışında yasaktır. Mangal için önceden belirlenmiş yerlerdeki mangallardan istifade edebilirsiniz.

Sizler için etrafta biraz keşif yapıp motor ve atv için parkurlarda belirledik. Sizlerden ricamız olabildiğince orman yollarını kullanmanız. İşte bu keyifle gezebileceğiniz parkurlardan bir kaç fotoğraf. Unutmadan bu yolların neredeyse tamamına yakın kısmında spesial makineler dışındaki, racing harici makinelerde yol yapabilirler.
Orda bir yol var uzakta...
http://img159.imageshack.us/img159/7275/dsc01216rk5.jpghttp://img171.imageshack.us/img171/1071/dsc01237pn5.jpg
http://img521.imageshack.us/img521/4569/dsc01239ng5.jpghttp://img521.imageshack.us/img521/6190/dsc01217oz7.jpg

Şenlik alanına motoru ile ilk gelecek olan ilk 3 dostumuza şenlik katılım promosyonlarının dışında bir de hediye paketimiz olacaktır. :wink:

Eveeet şenlik olurda oraya gelen endurocu dostları gaza getirip yarıştırmak olmazmı. Belirlediğimiz bir mini enduro parkurunda onların da, izleyenlerin de keyif alacağı bir "yiyiyorsa enduro parkuru" düzenledik. Aşağıdaki resim bu parkurun bir bölümü. Bu resimde fazla dik gibi gözükmüyor ama daha dik olduğunu söyleyebilirim. :twisted: Bu resim parkurun bir bölümü ve endurocu dostlarımızın hünerlerini göstererek bizlerede keyifli anlar yaşatmalarını bekliyoruz. :D
http://img201.imageshack.us/img201/1936/dsc01215ew8.jpg
Bütün yarışlarımız ödüllü olacaktır. Yazlık montlar, yurt içi gidiş-dönüş uçak bileti, tişörtler, eldivenler, saatler, sürüş eğitimleri vs sizleri bekliyor.

Şenlik alanında Perşembe gününden itibaren bir teknik servis aracı teknisyeni ile birlikte arızalarınızı çözmek için hazır bulunacaktır.

Evet dostlar 26 Temmuz'da sadece kişisel temizlik ürünlerinizi alın gelin. Burada ihtiyacınız olacak herşey var. Konseriyle, aktivasyonları ile Dipsiz gölde sizleri aramızda görmekten mutlu olacağız.

carvalho
06.Temmuz.2007, 11:03
Nefis, nefis nefis....

Ne muhteşem doğa böyle... Çam kokuları burnuma gelmeye başladı bile...

Sabırsızlanmaya başladım şimdiden...

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 11:09
Hadi ama arkadaşlar bu güzelliklerle kucaklaşmak için elleri görelim yoksam siz bizi sevmiyimisiniz

iakyurek
06.Temmuz.2007, 13:08
amanın yavvvvv.. tüm cemaat gidiyo, ortam süper görünüyo. kubilay abimizde gazı veriyoo :P :P :cry:
bana da gelmek farz oluyo gibi :lol: :lol:
üstadlar az kaldı ayarlıyorum geleceeeeeeeeeeeeeeem :mrgreen:

müslüm baba
06.Temmuz.2007, 13:30
Kubilay kardeşim bungalovlar için telefonunu verirsen görüşelim. Bu arada müthiş görüntüler bunlar artık sabırsızlanıyorum oraları görmek için.

Kino
06.Temmuz.2007, 13:34
RAPTOR RİDERS
26-27-28-29 Temmuz
Dipsiz Göl-Tosya

MOTO JUNİOR
......
bende gelecektim ama vaz geçtim MERSİN - DİPSİZGÖL km si yazmıyor bilmediğim yola cıkamam Mersin den kaç km gidecem bilmiyorum ki.

bırak Mersin i akdenizden bir yer yazmıyor hani ADANA falan yazsa onada kabulüm ama şans işte neyse

size iyi eğlenceler dileyim bari...

okan
06.Temmuz.2007, 13:36
hehehee.. bahaneye bak... :P kino baba sensiz olmasss......

Kino
06.Temmuz.2007, 13:38

tabii senin tuzun kuru SAMSUN-Dipsizgöl 275 km yazmışlar

okan
06.Temmuz.2007, 13:40

tabii senin tuzun kuru SAMSUN-Dipsizgöl 275 km yazmışlarmotorla gidiimde kelebeklikten kurtuliim artıkın kino baba...ehiehiehi....görecess zaten kelebekleri bu seferde... :lol:

carvalho
06.Temmuz.2007, 13:41
Kino Baba, İçel-Tosya arası 630 km, Tosya-Dİpsizgöl 15 km olduğuna göre toplamda 645 km ile bu işi bitireceksin...

Bizim 425 km. yi motorla yaptığımız süreden daha kısa sürede Dipsizgöl'de olursun.

Gel baba, bekliyoruz.... O güzel sohbetinden mahrum bırakma bizi.

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 13:48
RAPTOR RİDERS
26-27-28-29 Temmuz
Dipsiz Göl-Tosya

Mersin-Dipsizgöl...................698 km

Kino Baba benim adım hıdır elimden gelen bıdır çok uğraştım ama bundan aşağı olmuyo ama Dipsizgölde sizsiz olmuyo

doğan
06.Temmuz.2007, 13:55
artık bahanede kalmadı :)

müslüm baba
06.Temmuz.2007, 14:14
425 Km neki çekirdek :roll:

okan
06.Temmuz.2007, 17:35
YAVV ....üstteki kubilay abimizin gönderdiği resimleri yeni gördüm.. ekşın bi yere benziyomuş hakkatten.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

emrahss
06.Temmuz.2007, 18:44
RAPTOR RİDERS
26-27-28-29 Temmuz
Dipsiz Göl-Tosya

Mersin-Dipsizgöl...................698 km

Kino Baba benim adım hıdır elimden gelen bıdır çok uğraştım ama bundan aşağı olmuyo ama Dipsizgölde sizsiz olmuyo

E şimdi alınma sırası bende değil mi bilader, her yer mevcut, Eskişeher yok. Aşkolsun valla, ne çabuk unutulduk ya :?

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 18:44
Komtanım dur hallederiz şincik

okan
06.Temmuz.2007, 18:46
eskişeer - tosya 12 km....ehehehehhe....yürüme gelebilirsin gomtanım....

513 müş yavvv.. şimdi baktım.....tek molada gelinir.....

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 18:53
RAPTOR RİDERS
26-27-28-29 Temmuz
Dipsiz Göl-Tosya

Mersin-Dipsizgöl...................630 km
Eskişehir-Dipsizgöl........................400 km

Valla çalışınca oluyo tosya kastamonudan önceymiş keşvettim

Tayfun
06.Temmuz.2007, 19:58
Mürettebat kaç kişi şimdi?

Kaç kişi cumartesiden gidecek?

Kaç kişi 26 sında yola çıkacak?

yenikoylu_ua
07.Temmuz.2007, 01:26
Valla kardeşim ben cumartesi gelicem 26 sındagelicek varmı bilemiyom

emrahss
07.Temmuz.2007, 10:10
RAPTOR RİDERS
26-27-28-29 Temmuz
Dipsiz Göl-Tosya

Mersin-Dipsizgöl...................630 km
Eskişehir-Dipsizgöl........................400 km

Eyvallah sevgili dostum.
Okan, sen ne gada komiksin taa..

okan
07.Temmuz.2007, 11:27
alla allaa.. ben nası hesapladım ki yaa.. bende bilgisayar yol programı var.. orda 513 km veriyo eskişeeer tosyayı... acaba otobandanmı hesapladı manyak makine.... :lol:

aslanburclu
07.Temmuz.2007, 12:18
koçum titretmeden bas (tuşlara) :P ondan yanlış hesaplar makina

okan
07.Temmuz.2007, 13:34
koçum titretmeden bas (tuşlara) :P ondan yanlış hesaplar makinatitremedne oldu ama .. makine yannış hesap yapmış yaşar baba... :lol: :lol: :lol:

gecee
09.Temmuz.2007, 12:03
2.Tşortümü istiyorum
3.Filamamı istiyorum
5.Bandanamı istiyorum

hepsini bende istiyorum... (bandanamı tişortümü aldım caktırmayın) ama bitane daha istiyorum :D
Bayrak direği kesin istiyorum kasksız bide bayraksız cıkmam abi ....
sıf sana gıcıklık kübiley bey biri bizi durdursun istiyorum :D

carvalho
09.Temmuz.2007, 12:05

Kino Baba, İçel-Tosya arası 630 km, Tosya-Dİpsizgöl 15 km olduğuna göre toplamda 645 km ile bu işi bitireceksin...

Sakalımız yok ki :):)

yenikoylu_ua
09.Temmuz.2007, 13:05
2.Tşortümü istiyorum
3.Filamamı istiyorum
5.Bandanamı istiyorum

hepsini bende istiyorum... (bandanamı tişortümü aldım caktırmayın) ama bitane daha istiyorum :D
Bayrak direği kesin istiyorum kasksız bide bayraksız cıkmam abi ....
sıf sana gıcıklık kübiley bey biri bizi durdursun istiyorum :D

Cuma görüşücez nasıl olsa sorarım gıcığı ben sana seni nişantaşı çocuğu seni

Sakalımız yok ki :):)

Selçuk zaten seninkini okudum niye bukadar fark var diye bakarken doğruyolu buldum teşekkürler.Bu arada sakalda yakışır hani

müslüm baba
09.Temmuz.2007, 13:24
Bu kadar büyütmeyin bu km leri kıçınız dayanırsa motorlar dayanır merak etmeyin.

carvalho
09.Temmuz.2007, 14:40
Selçuk zaten seninkini okudum niye bukadar fark var diye bakarken doğruyolu buldum teşekkürler.Bu arada sakalda yakışır hani

Kubilay, biz anlaştık seninle de Kino baba'dan ses yok :):)

Bekliyoruz Kino Baba...

handojoe
09.Temmuz.2007, 14:46
yahu benim 150cc lik çapraz bir günde 763km yol yaptı (çınarcık macerası) ben sizinkilerle fizana bile giderim...

NOT: evdeki halıları, çekyatları ve çini porselen takımlarınızı almassanız tabii...

HANDO yürüyün ya yola dedi... :x

yenikoylu_ua
09.Temmuz.2007, 14:55
Kubilay, biz anlaştık seninle de Kino baba'dan ses yok :):)

Bekliyoruz Kino Baba...

Kino baba km yi sorduysa hazırlıklara başlamıştır demek ki değilmi baba :? :? :?

AHD
09.Temmuz.2007, 19:06
merhaba ben diyorumki istanbuldaki arkadaşlar toplanıp gidelim..0546 516 82 06

yenikoylu_ua
09.Temmuz.2007, 20:44
öncelikle hoşgeldin aramıza istanbul grubu zaten toplanıp gidiyoruz buluşmasaati ve buluşma yeri son hafta bu başlık altında site Admini tarafından yazılır gelmeyi düşünüyorsan listeyede adını yazdırabilirsin

Bu arada tanışma sayfasından bir başlık açıpkendini tanıtırsan seni daha yakından tanımış oluruz katılımcı olman dileğiyle

ToMCaT
09.Temmuz.2007, 21:21
YAVV ....üstteki kubilay abimizin gönderdiği resimleri yeni gördüm.. ekşın bi yere benziyomuş hakkatten.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan kuzuları görünce nasıl da ekşın diyosun.... :mrgreen: :mrgreen:

seyretmesi güzelde yemesi nasıl acaba sıcakta kuzu eti bozmasın sonraaaa :P :lol: :lol: :lol: :lol:

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 00:20
bozmaz komtanım yanında içilen R vitamini buna engel oluyo siz rahat olun

inci
10.Temmuz.2007, 01:07

Yenisin ilk mesajı...hayırlı olsun hoşgeldin aramıza ...:)

müslüm baba
10.Temmuz.2007, 09:23

Kardeşim hoş geldin kendini tanıtırmısın motorun varmı varsa regalmi yaptığın en uzun km ne kadar kıçın dayanacakmı 450 KM ye :mrgreen:

RızaHoşgör
11.Temmuz.2007, 01:08
mehmet kardeş
bu etkinliğe az zaman kaldı.son durumlar nedir gezi için bir bilgi tazeleme geçermisin lütfen

yunusemre
11.Temmuz.2007, 01:11
HEPINIZDEN ONCE BEN GELDIM... kasatamonudayım:D

Arkadaşlar mesleğim bankacılık ve işim gereği sürekli seyehat yapıyorum. Bugun tesadufen bankam gorev olarak istanbuldan kastamonuya gonderdi. bakalım nasılmış dipsiz kuyu hepinize söyleceğim pazar günü uğrarım herkese sevgiler saygılar.... belkide geri donmem sizi buırada karsılarim. nede olsa 15 gün buradayım :cheesy: ama motroum istanbulda :(

yenikoylu_ua
11.Temmuz.2007, 01:17
sen iste yeterki motorunu getirecek birileri vardır adresi ver anahtarları kimden alıcamızı söyle yater

RızaHoşgör
11.Temmuz.2007, 01:21
sen iste yeterki motorunu getirecek birileri vardır adresi ver anahtarları kimden alıcamızı söyle yateraynen öyle

müslüm baba
11.Temmuz.2007, 11:16
HEPINIZDEN ONCE BEN GELDIM... kasatamonudayım:D

Arkadaşlar mesleğim bankacılık ve işim gereği sürekli seyehat yapıyorum. Bugun tesadufen bankam gorev olarak istanbuldan kastamonuya gonderdi. bakalım nasılmış dipsiz kuyu hepinize söyleceğim pazar günü uğrarım herkese sevgiler saygılar.... belkide geri donmem sizi buırada karsılarim. nede olsa 15 gün buradayım :cheesy: ama motroum istanbulda :(

Yunus kardeşim senin meseleyi Emre LTD de konuştum çok üstlerine gittim sonunda kabullendiler yaptıkları haksızlığı sen bundan sonraki bakımda hatırlat senden ya bakım parası almayacaklar yada az bir para alacaklar benide mutlaka bakıma giderken haberdar et.

Bu arada dipsiz gölden dönüş zamanına geliyor bizim etkinlik sen dönme bekle orada pazar akşamı hep beraber döneriz.

İstersen motorunu da getirirz sen merak etme motor açmada uzman arkadaşlar var.

kubilay
12.Temmuz.2007, 09:57
Selam arkadaşlar,Geçen gün şenliğn yapılacağı yerdeki işletmeci arkadaşla görüşmemizde fiyat konusunda daha da yardımcı olma sözü aldık, bilgilerinize...
Ayrıca out door etkinliklerde yazlık montlar, 4 mevsim mont, yurtiçi gidiş-dönüş uçak biletleri, full koruma, tişörtler, eldivenler, Amasra-Çakraz'da haftasonu tatili, ücretsiz yol sürüş eğitimi, eğitim kitapları, cd'ler, sweatler, temizleme solüsyonları, mey içkiden hediyeler aklıma gelenleri... Boş yok, yarış yetmedi çöp çektireceğiz :D
Girişte alacağınız biletleri de kaybetmeyin Cumartesi akşamı yapılacak çekilişte hediyeler kazanabilirsiniz.
Selamlar, sevgiler...

okan
12.Temmuz.2007, 10:11
Selam arkadaşlar,Geçen gün şenliğn yapılacağı yerdeki işletmeci arkadaşla görüşmemizde fiyat konusunda daha da yardımcı olma sözü aldık, bilgilerinize...
Ayrıca out door etkinliklerde yazlık montlar, 4 mevsim mont, yurtiçi gidiş-dönüş uçak biletleri, full koruma, tişörtler, eldivenler, Amasra-Çakraz'da haftasonu tatili, ücretsiz yol sürüş eğitimi, eğitim kitapları, cd'ler, sweatler, temizleme solüsyonları, mey içkiden hediyeler aklıma gelenleri... Boş yok, yarış yetmedi çöp çektireceğiz :D
Girişte alacağınız biletleri de kaybetmeyin Cumartesi akşamı yapılacak çekilişte hediyeler kazanabilirsiniz.
Selamlar, sevgiler...alllaaahhhhhh.. ekşınmış beaa....valla çok güsel olacak bu gezide.......

şşşşşşş...istanbul tayfasıııı.... gelmeyenin dibi düşsün emii..... :P :P :P

eskişeeerrr tayfasıııı.. gumandanlarım.... bah sizde geliyonuss eksik kadro istemiyosss.... :P :cheesy:

kino babaaaaa.... sende bi yolunu bul kaçıver yengemizi ve küçük kinolarıda unutma...... :roll: :lol:

aksu babaaaaaa..... angaradan gelmek çocuk oyuncaa zaten .. sana hiç bişi demiyom .. geleceen kessin çünküm.... :cheesy:

spidi yalovalısı ..... sen de gel la.... :P :P :P :P dereden depeden atlarsın mötürünlen... :P :P :P

HANDO da gelecek ....kaçmas bu gezi...hemide tanışmış oluruss.... :cheesy:

RoS
14.Temmuz.2007, 03:43
vala okan abi bende bunun heycanındayım hadi samsunda senle tanıstık diğer arkadaslarla abilerle falan tanısmadım sırf tanısmak gezmek görmek için gelmeye niyetlendim inş orda olacam zaten sıkıldım sinopta her gun aynı şeyler :)

aslanburclu
14.Temmuz.2007, 09:54
ben sepetli motürle gelebilirmiyimmmmmmmmm :P :P :P :P :P :P :P :P :P sepetli motüre garaj gösterirlermi acep :P :P :P :P :P

yenikoylu_ua
14.Temmuz.2007, 10:44
ben sepetli motürle gelebilirmiyimmmmmmmmm :P :P :P :P :P :P :P :P :P sepetli motüre garaj gösterirlermi acep :P :P :P :P :P

Garaja gerek yok komtanım çadırları çevresine kurar sabaha kadarda nöbet yazarız!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Aksu
14.Temmuz.2007, 10:57
Tosya Dipsizgöl e Ankara dan çıkartma yapacağız anlaşılan. Motorlar arabalar ile 28 Temmuz öğlene doğru ordayız inşallah bir aksilik çıkmazsa.

yenikoylu_ua
14.Temmuz.2007, 11:03
Bir aksilik olmazsa bizde sizi bekliyor olacağız Mehmet Abicim

ilkerkoparal
16.Temmuz.2007, 10:31
yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15. Sihirli_eller
16. İnci
17. vecdi.yalın
18. Ros
19. carvalho (+5)
20.gecee
21. Tayfun
22. İakyürek
23. AHD
24.
25.

okan
16.Temmuz.2007, 12:28
AHAN YİNE SÖLLÜYOM .....BU LİSTEDE İSMİ OLANLAR GELMESİN VALLA KENDİMİ DİPSİZ GÖLDE BOĞACAM BAHHH ONA GÖRE.... :P :P :P :P

ilkerkoparal
16.Temmuz.2007, 13:28
TOSYA GEZİSİNE İSTANBULDAN KATILACAK OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE; GEÇEN HAFTAKİ HAFTALIK OLAĞAN TOPLANTIMIZDA ALMIŞ OLDUĞUMUZ KARARLA BİR GURUP ARKADAŞ CUMA GECESİNDEN YOLA ÇIKMAYA KARAR VERDİK. AMAÇ GECE YOLCULUĞU DENEYİMİNDE BULUNMAK, GÜNDÜZ UZUN YOLCULUĞUMUZDA GÜNEŞE MARUZ KALMAMAK, FESTİVAL ALANINDA KENDİMİZE DAHA FAZLA ZAMAN AYIRABİLMEK ADINA CUMA AKŞAMI SAAT 20,30 DA KOZYATAĞI CARFOUR ÖNÜNDE BULUŞARAK 21,00 DA HAREKET EDECEĞİZ. TAHMİNİ OLARAK 8 SAAT YOLCULUKTAN SONRA GÜNÜN İLK IŞIKLARINDA SAAT SABAH 05,00 GİBİ TOSYADA OLMAYI PLANLIYORUZ. GRUPLA BERABER GECE SÜRÜŞÜNE KATILMAK İSTEYENLER ÖNCELİKLE DİNLENMİŞ VE DİNÇ BİR VÜCUTLA AĞIR AKŞAM YEMEĞİ YEMEDEN BİR ÖNCEKİ GÜN UYKUSUNU İYİ ALMIŞ OLARAK GRUBA KATILABİLİRLER. GECE YOLCULUĞU FAZLASIYLA ZORLU OLDUĞUNDAN OLDUKÇA DİNÇ VE DİKKATLİ OLMALIYIZ. MÜMKÜN OLDUĞUNCA HERKEZİN İNTERCOM SİSTEMİ TEMİN ETMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. GECE SÜRÜŞÜNE KATILACAK OLAN KİŞİLER

1. Aidikurt (+1)
2. Yeniköylü (+1)
3. ilkerkoparal
4. Motojunior Burhan usta
5.
6.
7.
8.
9.
10.

okan
16.Temmuz.2007, 13:31
lazım olur benim motoru gönderiimmm.. en önden gider yolu açar gece.... :lol:
http://upload9.postimage.org/301357/SA_SLAMBALARIG_ND_Z.jpg (http://upload9.postimage.org/301357/photo_hosting.html)

http://upload9.postimage.org/301365/SA_SLERGECE.jpg (http://upload9.postimage.org/301365/photo_hosting.html)

UYARMI İLKERİM.... :cheesy: :cheesy:

ilkerkoparal
16.Temmuz.2007, 13:33
EYVALLAH KARDEŞİM GEL BİZE ÖNDE ESKORTLUK YAP

carvalho
16.Temmuz.2007, 13:35
Eğer katılım böyle olacaksa Eskişehir'i sollar bu organizasyon.
Ben 6-7 saatlik bir uyku çektikten sonra yola çıkmayı planlıyorum... Nedeni de devamında 7 günlük bir izin kullanacak olmam. hafta sonu gezisi olsaydı ben de gece ekibine katılırdım...

Gececiler, Gerede ayrımından ayrıldıktan 50-60 km sonra dağ yoluna dikkat... Işıklandırma çok yeterli değil, hemen hemen yok. Virajlı iniş. Dikkatli olmakta fayda var...

okan
16.Temmuz.2007, 13:35
YAVV .. ÇOK İSTERİMDE AZ BİŞİ ZORLANMA OLUR DİYE KORKUYOM.... :lol: :P :P :P

ilkerkoparal
16.Temmuz.2007, 13:37
SELÇUĞUM BU NE HAL FENA İÇİNE DÜŞMÜŞSÜN MANİTANIN
http://upload9.postimage.org/301449/2007_07_10_115928.jpg (http://upload9.postimage.org/301449/photo_hosting.html)

ARZUM
16.Temmuz.2007, 13:54
AHAN YİNE SÖLLÜYOM .....BU LİSTEDE İSMİ OLANLAR GELMESİN VALLA KENDİMİ DİPSİZ GÖLDE BOĞACAM BAHHH ONA GÖRE....

ben gelcem ama bi kaç kişi var ardcı olacağım için hangisi alırsa onla gelcem tabi alırlarsa... (rıza abi duyururur)

aidikurt
16.Temmuz.2007, 14:15
http://upload9.postimage.org/301449/2007_07_10_115928.jpg (http://upload9.postimage.org/301449/photo_hosting.html)
valla ilker kardeşim fena yakalamışsın selçuk kardeşimi :evil:

carvalho
16.Temmuz.2007, 14:39

Hşşş kardeşim montaj bunlar montaj, komplo...

ilkerkoparal
16.Temmuz.2007, 14:55
BIRAK BIRAK NE KOMPLOSU NE MONTAJI BASBAYA GÖZLERİNİZ KİTLENMİŞ YAKIŞIR KARDEŞİME. PEKİ İSMAİLLE ERGÜNE NE DEMELİ. İJLAL'LE MELTEM'İ BULUN BANA ÇABUK
http://upload9.postimage.org/302617/DSCF1347.jpg (http://upload9.postimage.org/302617/photo_hosting.html)

ilkerkoparal
16.Temmuz.2007, 16:35
yol yapılacak.
müzik dinlenecek,
mangal yapılacak,
rakı içilecek,
çadır kurulacak,
hoş sohbetler edilecek,

3. Sarıkayalar
4. Admin + Firstlady
5. Doğan
6. Rızahoşgör (+1)
7. Yeniköylü (+1)
8.Müslüm Baba (+1)
9. İlkerkoparal ( +1)
10. Okan (+1)
11. Okanın tayfası (+5)
12. ToMCaT
13. Aksu (+1)
14. Aslanburclu
15. Sihirli_eller
16. İnci
17. vecdi.yalın
18. Ros
19. carvalho (+5)
20.gecee
21. Tayfun
22. İakyürek
23. AHD
24. ARZUM
25.

gecee
16.Temmuz.2007, 16:58

oyyyy oyyyy
noliyiii orda ... :cheesy:
yakın takip heee gaz kesmeden devammm :mrgreen:

iakyurek
16.Temmuz.2007, 17:05
BIRAK BIRAK NE KOMPLOSU NE MONTAJI BASBAYA GÖZLERİNİZ KİTLENMİŞ YAKIŞIR KARDEŞİME. PEKİ İSMAİLLE ERGÜNE NE DEMELİ. İJLAL'LE MELTEM'İ BULUN BANA ÇABUK
http://upload9.postimage.org/302617/DSCF1347.jpg (http://upload9.postimage.org/302617/photo_hosting.html)

ulaaaaaaaa ilkerim ben seni yakalamam mı ?? amanın amanın :lol: :D :lol: :mrgreen:

carvalho
16.Temmuz.2007, 17:06

oyyyy oyyyy
noliyiii orda ... :cheesy:
yakın takip heee gaz kesmeden devammm :mrgreen:

:offtopic:

Çıkar at acıları
Giy hadi cicileri
Her şeyi unutturur
Çınarcık geceleri
:cheesy: 8) :+1:

iakyurek
16.Temmuz.2007, 17:09
heyt beaaa selçuğum kardeşim döktürdün gene. kim tutar bea senii..

ilkerkoparal
16.Temmuz.2007, 17:23
BİTTİNİZ OĞLUM SİZ (İSMAİLİM + ERGÜNÜM)

carvalho
16.Temmuz.2007, 17:28
heyt beaaa selçuğum kardeşim döktürdün gene. kim tutar bea senii..

Zibidi tuttu ya.. Kısmetimizi kapattı... :x

Neyse konuya dönüş...

Tosya'ya bir iki....

RoS
16.Temmuz.2007, 17:32
öff vala günler yaklaşıor bende gelmeyi çok istiyorum ki inşallah orda olacam yanlız ben 27 i aksamı geri dönmem lazım sinopa ben geliorum ama kalacak yer varmı yokmu hiç bilmiorum :):):) naısl olcak nasıl gitcek hiç bilmiorum oraya gelince her şeyi öğrenirim artık :)

ilkerkoparal
16.Temmuz.2007, 17:38
VALLA DOSTUM İSMİN LİSTEDE KIVIRMAK YOK

RoS
16.Temmuz.2007, 17:40
abi zaten artık dönemem gezmeyi sevdiğimden neresi olursa olsun 1 günlük bile olsa benim için yeterki kaçayım bu sinoptan yeter bana :)

yenikoylu_ua
16.Temmuz.2007, 18:04
Ohoooo arkadaşlar dağıtmışsınız ortalığı.Fotolarda fena yakalamış gerçi İsmaille Ergünün bu adamlar nereye bakıyor modu var ama Hemşerim Selçuğum senin kaçarında yok kitlenmişsin hatuna gerçi yakışırda kardeşime

carvalho
16.Temmuz.2007, 18:05
Ohoooo arkadaşlar dağıtmışsınız ortalığı.Fotolarda fena yakalamış gerçi İsmaille Ergünün bu adamlar nereye bakıyor modu var ama Hemşerim Selçuğum senin kaçarında yok kitlenmişsin hatuna gerçi yakışırda kardeşime

Abicim bekarlara serbest dediydiler :)

yenikoylu_ua
16.Temmuz.2007, 18:21
Sana yakışır kardeşim şöle nispet için bi de sarılsaydın keşke başı yarımda olsa bağlı olanlar düşünsün sen bak keyfine

müslüm baba
16.Temmuz.2007, 19:17
uzun zamandır takip etmedim bu topiği neler olmuş biz yokken benim bungalov evim hazırmı kimseye vermem haberiniz olsun

RızaHoşgör
16.Temmuz.2007, 23:36
yaw arkadaşlar öncelikle delilik etmeyin gece sürüşünden vazgeçin.sakat iş.edirneden gelirken oldukça zorlandım ki yol 3 saat sürdü.siz 7 belki üzeri bir süre yol yapacaksınız.yanlış edersiniz derim.
birde şu arzu kardeşimizi kim artçı yapacak?yokmu bir delikanlı türk erkeği artçısı olmayan?
bize yakışmaz burda geelmek için bekleyen bir hanım kardeşimiz varken sizlerin tek olarak gitmesi.
elleri bekliyorum
bişi çıkmazsa isim verecem ona göre

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 00:04
yaw arkadaşlar öncelikle delilik etmeyin gece sürüşünden vazgeçin.sakat iş.edirneden gelirken oldukça zorlandım ki yol 3 saat sürdü.siz 7 belki üzeri bir süre yol yapacaksınız.yanlış edersiniz derim.
birde şu arzu kardeşimizi kim artçı yapacak?yokmu bir delikanlı türk erkeği artçısı olmayan?
bize yakışmaz burda geelmek için bekleyen bir hanım kardeşimiz varken sizlerin tek olarak gitmesi.
elleri bekliyorum

Abi bulunur herhalde bi centilmen

sancezz
17.Temmuz.2007, 00:49
aman abılerım uykusuz yola cıkmayın bızıde uzmeyın :oops:

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 01:05
Nası yani sen gelmicenmi İkerrrrrrrr sözünü unutma bak topige mesaj yazmış yaz kardeşimi listeye :lol: :lol: :lol: :lol:

ToMCaT
17.Temmuz.2007, 01:21
elleri bekliyorum

:!: evet arkadaşlar gece sürüşleri oldukça tehlikeli :!: :!: mecbur kalmadıkça gece yolculuk yapmayın.

doğru diyosun rıza arzu yu istanbul ekibi almadan gelmesin bu konuyu olgunlaştırın be abi... :cheesy:

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2007, 01:33
Ayhan üsteğmenim eskortumuz olurmusunuz :pls:

Gece gündüz farketmez BİRİ BİZİ DURDURSUN

müslüm baba
17.Temmuz.2007, 09:06
Arkadaşlar gece sürüşünde en çok ben tecrübe kazandım biliyorsunuz Gaziantep e gece gitmiştim benden size tek tavsiye sakın orjinal farlarınızla yola çıkmayın ve kesinlikle sis lambalarınıza güvenmeyin, herkes benim yaptığım gibi komple far içi alsın H4 35 Wat ampulu de taksın ondan sonra yola çıksın gece de bu şekilde çok rahat gidiliyor haaa bir de kesinlikle temiz vizörle yola çıkın hatta çizikler varsa yenisini alın çünkü karşıdan gelen aracın farı vizörde dağılınca onünü asla göremiyorsun, bu far konusunda size yardımcı olabilirim parçalar ampulle birlikte 17 YTL tutuyor takmasıda kafamıza göre veririz benim kel elektrikçim Fehmiye o bu işi zevk için yapıyor, ben 15 ytl vermiştim.

Birde şerit reflektör veya reflektörlü mont çok faydalı oluyor yoksa arkadan gelen seni gördüğünde üstünden geçmiş olur çünkü arka lambaları gören biri lamba ufak olduğundan seni uzakta zannedebilir benim motorun arkası gece yolculuğunda rengarenk ti arkadan gelen önünde neyin gittiğini anlamak için çok yavaşlıyor ve yanından da yavaş geçiyor heh heeee.

speedygonzales
17.Temmuz.2007, 09:15
Bu da haritanız , galiba ben gelemeyeceğim :cry:

http://img119.imageshack.us/img119/9951/im40050816218qh5.gif

Bu yol bilgileriniz...
http://img63.imageshack.us/img63/7664/tosyati8.jpg

müslüm baba
17.Temmuz.2007, 09:22
Gonzalez sen gelmezsen bende gelmem