PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27.06.2007 Pierre Loti buluşması (Kino Babanın Şerefine)

aidikurt
26.Haziran.2007, 19:34
Arkadaşlar bildiğiniz gibi 27 si yani çarşamba kino baba istanbulda olucak.Onun şerefine akşam pierre lotide buluşalım.Kino babaya istanbul misafirperverliğini gösterelim.

Buluşma Yeri:Pierre Loti
Buluşma Saati: 20:30

Katılım Listesi:

1-aidikurt +1
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim
4-cemcem + 1
5-GOKHAN (+1)
6- CapiTan QusDo
7-motojunior + 1
8-yeniköylü_ua (+1)
9-gecee
10-Rıza Hoşgör (+1)

aslanburclu
26.Haziran.2007, 19:45
Katılım Listesi:

1-aidikurt (+1)
2-aslanburclu + 1

alper_tim
26.Haziran.2007, 19:55
Katılım Listesi:

1-aidikurt (+1)
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim

okan
26.Haziran.2007, 20:20
telefon hakkımı kullanmak isitiyorum.....benide yazın.....

cemcem
26.Haziran.2007, 20:27
1-aidikurt +1
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim
4-cemcem + 1

GOKHAN
26.Haziran.2007, 20:52
GÖKHAN&GUL Bİ MANİ CIKMAZ İSE ORDAYIZ

Kino
26.Haziran.2007, 21:25
Sevgili dostlar arkadaşlarım

ya olayı abartmayın lütfen altı üstü İstanbul a gelecem ve sizlerle tabii ki buluşmak isterim
eskişehirde tanıştığım tüm dostları şimdiden özledim o dogru ve bunların karşılıklı duygular olduğunuda biliyorum.
ee benim için 2. büyük bir şans ta tanışamadıklarımla tanışmak fırsatını yakalamak olacak.

inşallah yarın 27 haziran çarşamba günü (şansa bakın çeyrek yüzyılın en sıcak olduğu gün) ailecek istanbuldayız ve sizlerle olacağım için de gerçekten cok ama cok mutluyum.

sizlerin ne kadar misafirperver olduğunuzu zaten biliyorum bunu ispat etmenize gerek olmadığınız da biliyorum.

HEPİNİZİ COK SEVİYORUM.

İNCİ kahveyi unutmadın dimi.. halen mesai devam ediyormu ??

CapiTan QusDo
26.Haziran.2007, 23:08
Selam dostLar akşama ordayım kaılım listesisine benide eklermisiniz ;) Kino babamızın isTanBuLda Aramızdaki DostLuğu Yeter.!! bee HerkeSe Selam

MotoJunior
27.Haziran.2007, 01:03
1-aidikurt +1
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim
4-cemcem + 1
5-GOKHAN (+1)
6- CapiTan QusDo
7-motojunior + 1

yenikoylu_ua
27.Haziran.2007, 01:10
1-aidikurt +1
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim
4-cemcem + 1
5-GOKHAN (+1)
6- CapiTan QusDo
7-motojunior + 1
8-yeniköylü_ua (+1)

ozzymania
27.Haziran.2007, 01:49
şöförümü ikna edebilirsem bende bende. :)
malum ehliyet yok.tecrübe yok.

handojoe
27.Haziran.2007, 02:26
sakın gitme KİNO baba

çünkü benide orda...

tepenin üstünde...

mezarların arasında...

tam haliçe bakarken...

çayımı yudumlarken...

yuvarlak masa etrafında

ağırlamışlardı...

HANDO KİNO babayı uyardı... :shock:

RızaHoşgör
27.Haziran.2007, 03:36
RızaHoşgör+1

hosemario
27.Haziran.2007, 05:39
yavs motor altımda ist. olmak vardı şimdi :(

gecee
27.Haziran.2007, 10:01
1-aidikurt +1
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim
4-cemcem + 1
5-GOKHAN (+1)
6- CapiTan QusDo
7-motojunior + 1
8-yeniköylü_ua (+1)
9-gecee

aidikurt
27.Haziran.2007, 11:07
GÜncel

Katılım Listesi:

1-aidikurt +1
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim
4-cemcem + 1
5-GOKHAN (+1)
6- CapiTan QusDo
7-motojunior + 1
8-yeniköylü_ua (+1)
9-gecee
10-Rıza Hoşgör (+1)

cemcem
27.Haziran.2007, 13:07
GÜncel

Katılım Listesi:

1-aidikurt +1
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim
4-Rıza Hoşgör (+1)
5-GOKHAN (+1)
6- CapiTan QusDo
7-motojunior + 1
8-yeniköylü_ua (+1)
9-gecee

Arkadaslar ve adminim Alperim, hepinizden ve özellikle Kino Baba'dan çok özür dileyerek, aniden çıkan önemli bir iş toplantısı sebebi ile katılamayacağımı bildirmek isterim, ismimi listeden sildim. Katılacak olan arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler dilerim...

iakyurek
27.Haziran.2007, 13:10
Merhaba arkadaşlar,
Akşam 20 ye kadar bankadayım. 20 den sonra eyüp e kendimi atıp teleferikle çıkma niyetindeyim. bankadaki işim uzamazsa gelmeye çalışacağım.
Gelemezsem şimdiden Kino babamdan çok çok özür dilerim.

dudu
27.Haziran.2007, 15:52
Katılım Listesi:

1-aidikurt +1
2-aslanburclu + 1
3-alper_tim
4-Rıza Hoşgör (+1)
5-GOKHAN (+1)
6- CapiTan QusDo
7-motojunior + 1
8-yeniköylü_ua (+1)
9-gecee
10-dudu +3
11-cellat
12-adobe -1 (Kendinde de motor yok ki adamın hala :( arabayla gelir anca)
13-tanzimo +1 (küçük de olsa bir ihtimal gelmeye çalışacakmış Kino Babayı görmeye)

yasinsubay
27.Haziran.2007, 16:48
İnsallah aksama bir mani cıkmazsa bende gelmek istiyorum kino babayı gormeye

okan
27.Haziran.2007, 17:29
Yaavvvv.. aklıma geldikçe hala gülüyom.. :lol: bizim hanım şarkı sööölerken kino baba bi aranağme yaptıydı :lol: :lol: oyoyoyoyyyyy....ben gülmekten yerlerde sürünmye başladıydım artık....bu ses bendenmi çıktıydı yaa demesi alkıma geliyo hala gülüyom... şu anda bile ağzım açık yazıyom yazdıkalrımı.... :lol: :lol: :lol: :lol:

valla arkadaşlar tanımayan varsa gitsin tanışsın.. müthiş pozitif bir insan ...hatta tüm ailece pozitifler etraflarına neşe saçıyorlar....(bu arada yengemizede selamlar)küçük kızı bir ömre bedel .. büyük kızı sinekten böcekten çok korkar.... :lol: aman haa pier loti cırlama sesleriyle çınlamasın.... :mrgreen: :mrgreen:

kendisi bu....yemek gecikince gözlüğünü yemeye çalışıyo heralde.... :lol:
http://upload9.postimage.org/18115/FotoA_raf_0096.jpg (http://upload9.postimage.org/18115/photo_hosting.html)

kızlarıda semaverin arkasından gördükleriniz....allah bağışlasın uzun ömürler versin...yengemizde eli sopalımı ne ..kino babanın hiç sesi çıkmıyo karşısında :mrgreen: :mrgreen:

http://upload9.postimage.org/18169/FotoA_raf_0104.jpg (http://upload9.postimage.org/18169/photo_hosting.html)

bu da son veda anında çekilen hatıra fotoğrafı ...bizim hatunla beraber..

http://upload9.postimage.org/18242/FotoA_raf_0182.jpg (http://upload9.postimage.org/18242/photo_hosting.html)

Kino
28.Haziran.2007, 20:18
arkadaşlar benim için geldiniz sağolun teşekkür ederim
Eskişehirde bir cok arkadaş ve eşleri ile yüzyüze tanışdım
Pier loti'de de bir cok arkadaşla yüzyüze tanışmak nasip oldu.

isimleri tek tek saymak işleri olupta gelemeyen arkadaşlara ayıp olur diye yazmak istemiyorum mutlaka onlarında bir gerekçeleri vardır

gelenlere çok çok teşekkür ederim gelemeyenlere de teşekür ederim. hepinizin kalbimde yeri var.

okan da taaa samsun'dan untumayıp araması ayrıca beni duygulandırdı.
bu forumda ki dostluklar umarım hiç hiç ama hiç bozulmaz.

Lütfen unutmayın Mersin ben varım bir alo kadar uzaktayım.

aslanburclu
28.Haziran.2007, 20:20
kino napaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn n

Kino
28.Haziran.2007, 20:24
yaşar komutan

valla gezdik tozduk bugün ahanda birazdan birşeyler yiyip dolmabahçe de otoparktaki çay bahçesine takılacaz

20.30 / 21.00 gibi birde orayı görelim bakalım . gelecenmi? gel

gelmek isteyenler bekleniyor..

aslanburclu
28.Haziran.2007, 20:26
ora nire yawwww

yenikoylu_ua
28.Haziran.2007, 20:32
inönü stadının karşısındaki yer yaşar baba şehitleri anma günü beklediğimiz yer

iakyurek
28.Haziran.2007, 22:34
arkadaşlar benim için geldiniz sağolun teşekkür ederim
Eskişehirde bir cok arkadaş ve eşleri ile yüzyüze tanışdım
Pier loti'de de bir cok arkadaşla yüzyüze tanışmak nasip oldu.

isimleri tek tek saymak işleri olupta gelemeyen arkadaşlara ayıp olur diye yazmak istemiyorum mutlaka onlarında bir gerekçeleri vardır

gelenlere çok çok teşekkür ederim gelemeyenlere de teşekür ederim. hepinizin kalbimde yeri var.

okan da taaa samsun'dan untumayıp araması ayrıca beni duygulandırdı.
bu forumda ki dostluklar umarım hiç hiç ama hiç bozulmaz.

Lütfen unutmayın Mersin ben varım bir alo kadar uzaktayım.

babacım toplantım çok uzun sürdü ve çok geç çıktım bankadan, kusura bakma tekrar seni görmeyi çok istiyodum olmadı.
mersine yolum düşerse ki bu yıl olacak gibi kesin seni arıycam baba.
okanım kino babaya doğru giderken senin o taraflarada uğrayıp taciz edebilirim haberin olsun :evil: :cheesy: :cheesy:

çoooook güzel dostluklar, abi kardeşlikler kurduğumuzu düşünüyorum. Allah bozmasın ...

carvalho
29.Haziran.2007, 10:03
Kino baba, benim de hafta içi mesailerim uzayabiliyor, buluşma günü buradan akşam 9:30'da çıkabildim... Katılamadım, kusura bakma.
Daha çok görüşürüz kısmet olursa...

emrahkucukgirgin
29.Haziran.2007, 10:19
Valla o gün eşimin okul arkadaşları ile yemeği vardı, Eşler de katılıyordu. Ekmeye çalıştım ama nafile... Eskişehire gelemedim, bu fırsatı da istemeden kaçırdım çok üzgünüm... affet beni baba...

okan
29.Haziran.2007, 18:43
kino babaaaaaaa.... bu gün nerdesiinnnnn...... :? iyi geziyon haa.... :lol: leyleği havada gördün heralde........dipsiz göle de biras bırak .. temmuz sonu orayada bekliyorus seni.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

aslanburclu
29.Haziran.2007, 20:31
yaaaawww şu saat itibari ile el kinoooooo çanakkaledeeeeeeeeeeeee (((herhalde ))))) herhal şu sıralar mesleği gereği gömü arıyordur gömü..... veya aynalı çarşıda aynalarda kendine bakıyodur

emrahss
29.Haziran.2007, 22:22
Bu arada herkesler ekmiş Kino Baba'yı. Eskişehere benzer mi, büyük şeher bozuyo adamı kardeşim :D

doğan
29.Haziran.2007, 23:07
günah çıkarma sırası bende :) motorumdan uzak olduğum gibi arabada yoktu maleseff. inşallah başka gezilerde görüşmek dileğiyle kino baba.

aslanburclu
30.Haziran.2007, 00:24
Bu arada herkesler ekmiş Kino Baba'yı. Eskişehere benzer mi, büyük şeher bozuyo adamı kardeşim :D

ahhhhh ahhhhhh emrah kardeşim kinomda kepekli çıktı yawww biz boğazda cola ve masa altı çalışırkenn (THE wisky) sütlü çay içmezmi öldürdü beni yawwww...

emrahss
30.Haziran.2007, 00:32
Entel baba yaw, hehehehe

okan
30.Haziran.2007, 09:31
sütlü çaymı..... :? :? :? :? :? :| :shock: :roll: :) :roll: :lol: :D :mrgreen: :cry: :cry:

yapma kino baba.... :( :cry: düşme bunnarın diline.... :P nassı yaptın bu hatayııııı.... :oops: görüyon dimi sütlü çayı hemen nasıda yazıyolar siteye... :lol: :lol: :lol: :lol:

aslanburclu
30.Haziran.2007, 10:06
ahh ahhhhhh okanım ahhhhhhhhhhh masa altı zulalı viski masada karınca kararınca çerez meyva boğazın kenarı köprü saı lacivert lambalarla yanıyor vapurlar vuuupppppp layarak geçiyor muhabbet o biçim garson ahmet geliyor abi ne bitmez kolaymış diyor :lol: :lol: :lol: :lol:

kino baba kükrüyor ******* ahmettttt çayyyyyyyy sütlüüüüüüü olsun******* ve ahmet getiriyor bir fincan çay yanında bir poşet süüüüüüütttttt bak yanlış anlama aslan sütü deeeeellllll harbi möööö cinsinden süttttt :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

napalım olsun beyawww kino babaya yarasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
30.Haziran.2007, 10:08
kino baba da kepeklenmeye başladı heralde yaşar baba..... :lol: :lol:

aslan sütü dururken möööö sütü içilirmi beaaa... :P :P :P :P :P

aslanburclu
30.Haziran.2007, 21:38
el kino çanakkale ecabatta yarın şehitlik ve anıtları gezecekkkkk (30 haziran 2007)

müslüm baba
30.Haziran.2007, 22:33
Kino kardeşim nedir bu milletin sen den çektiği tüm Türkiyeyi esir aldın sen sadece Ankara Eskişehir gezmeyecekmiydin nedir bu yaaa önce İstanbul şimdide Çanakkale bırak şu milletin yakasını bu sıcakta herkes kino baba gelecek diye yol kenarlarında içtima yapıyor, Çanakkale den sonra istikamet neresi söyle de biz de ona göre program yapalım duyduğuma göre gezdiğin bölgelerde dağıttığın cezeriye yüzünden nüfus patlması olacakmış, bu hayat pahallığında insanlara bu kadar kötülük yapılmazki, senin sakalına inanıp hepimiz yedik bu cezeriyeyi şimdide ne yapacağımızı bilmiyoruz, artık evine dön. :mrgreen:

Kino
30.Haziran.2007, 22:45
ya ne sütlü çayı be yaşar komutan ben kahvaltıdan bile cay içmem
ben nasıl çay içilir bilirmiyim ne bilim işte kepekli olsak söylerdik ÇAY diye bize de kapar olmadığı için çay süt kavramlarını bilmeyiz
Ahmet deyince a " abi senin kola da bitmemiş diye telaşlandık adama en ucuzundan çay siparişi verdik süt krema falan dedik meğersem nescafe ile ile içilirmiş süt crema falan ANLAMAYIZ işte idare edin canım deseke VİSKİ RAKI tamam anlatırız Ahmete nasıl içilir neyle içilir.

ne bilim işte çay dedik süt dedik meğersem nescafe ile içilirmiş oda b izim kepek durumlarında ki cahilliğimizden işte idare ediverin :mrgreen: :mrgreen:

Cezeryeler TAyfun zabitimde hadi bir daha toplanında tayfunum zabitim cezeryem gelsin sizlerin yanına benden bahseder anıları yad edersinzi.
Müslüm baba gelmedin 2 gece bekledim istanbulda sağlık olsun başka gezilerde görüşeceğiz galiba

Bu sitede ki dostluklar bir acaip be abicim başka yerde yok para versende olmaz yazsan da olmaz.

ahanda şu an eceabattayım şehitlik abideyi gezdim harika yerler allah tüm şehitlerimize gani gani rahmet eylesin hepsinin mekanını cennet eylesin muazzam yerler buralar yaa
ama o cam mesar taşları bozmuş be abicim vallaa hiç hoşuma gitmedi...

müslüm baba
30.Haziran.2007, 23:08
[quote="Kino
Müslüm baba gelmedin 2 gece bekledim istanbulda sağlık olsun başka gezilerde görüşeceğiz galiba ...[/quote]

İyide daha özlemedim ki seni, öyle zart zurt görüşülürmü, şaka tabi kardeşim sen İstanbula geldiğinde ben Bodrum daydım ancak dün döndüm o yüzden İatanbulda görüşemedik ama kalbim sizleydi merak etme.