PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TANIYANLARA TANIMAYANLARA HAZIR ASKERDEN MESAJ

hosemario
27.Haziran.2007, 06:25
arkadaşlar cuma günü asker yolcusuyum. burdur topçu birliği şöför adayı olarak. tecilimin ağustos bitişi gibi bilgi vermelerine rağmen mayısta bitmiş olduğunu öğrendim. şimdi apar topar askere çağrıldım. bu konuda bilgi toplamamda bana yardımcı olan EMRAHSS ve astsubay arkadaşına teşekkür ederim. MUSAÖZÜ gezisine katılamamamın ve sizleri yakından görüp tanışamamamın nedenide bu!... bursaya ailemi ve arkadaşlarımı görmeye gelmek için gezi öncesindeki cuma günü yola çıkmak zorunda kaldım. yaş askerlik için biraz ilerledi , vatan borcumuzu ödeme zamanıda geldi. çarşı izinlerinde yine mesajlarımla sizlere katılacağım.

artık gerçek kamuflaşları giymeye gidiyorum eklemiş olduğum youtube görüntüsünü izleyenler ve emrahss komutanım ne demek istediğimi anlayacaktır:) http://www.youtube.com/watch?v=S9uMs4WJLR8

eğer kabul ederseniz sizlerden şunu rica ediceğim. bu sitedeki yada açılma ihtimali olan diğer sitede de burda olduğu gibi bu sevgi zincirini koparmadan hatta bu zincirin halkalarını daha da arttırmış olarak sizleri yine bir arada görmek isterim döndüğümde. RR kullanıcısı olmamın engeli de buydu. inşallah döner dönmez bir RR kullanıcısı olarak sizlerin aranıza dönmek istiyorum. en çok istediğimde toplantılarda sizlerle beraber rüzgarın keyfini çıkartmayı paylaşmak. beni aranıza kabul ettiğiniz için herkese teker teker gönülden teşekkürler. hepiniz mutlu, sağlıklı ve başarılı günler geçirmeniz dileğimle allahısmarladık. kendinize ve motorunuza iyi bakın. :medal: :medal: :medal:

aslanburclu
27.Haziran.2007, 07:13
koçum güle güle git güle güle gel bütün sevdiklerine bir an önce allah kavuştursun

emrahss
27.Haziran.2007, 09:09
Aslanım, sen daha gitmedin mi yaw, asker kaçağı diye yakalarım valla :evil:
Neyse kardeşim, seni geç tanıdık ama sağ salim askerliğini yap da gel, dönüşte benim motoru sana vereceğim. Allaha emanet ol, hayırlı yolculuklar :cheesy:

ilkerkoparal
27.Haziran.2007, 09:33
dünyada bu görevi bir borç olarak gören ve bunu onur meselesi yapan tek ülkenin evladı olmak inan çok güzel bir duygu. askelik zor zeneat elbet zorlandığın isyan ettiğin anlar olacak bitmez bu diyeceksin ama bitipte üzerinden birkaç sene geçince inan özlediğin yanları olacak. Allahın izniyle güle güle git güle güle gel dostum. Tüm ülkenin yüreği sizlerle.Allah seni ve tüm Mehmetçiklerimizi Komutanlarımızı ve Güvenlik güçlerimizi korusun. Hayırlı teskereler dilerim dostum. Biz burdayız. Bu dostluk bitmez. Döndüğünde bizi bıraktığın gibi bulucan söz. Unutma zaman ne kadar acımasız olursa olsun geçmeye mahkumdur. Allaha emanet...

okan
27.Haziran.2007, 09:48
kardeşim allah kazasız belasız askerlik nasip etsin.. güle güle gidip güle güle dönersin inşallah....

kaldera
sana şimdiden hayırl ı tezkereler genç adam..
benimde ilk çocuğum yaşasa idi iki sene önce askerliğini bitirmiş olacaktı :cry:

KIZILELMA
Allah sana ve tüm askerlere hayırlı tezkereler nasip etsin.EEE vatan borcu teşekkürle ödenmez.Gidip vatana hizmet etmek lazım.Ne mutlu annene ve babana vatana evlat yetiştirmiş.Onlarında ellerinden öperim.Allah yardımcınız olsun.

ToMCaT
27.Haziran.2007, 09:53
Kardeşim güle güle git, güle güle dön allaha emanet ol... bahtın açık olsun...

RızaHoşgör
27.Haziran.2007, 10:35
Arkadaşım paralı askelik Tugayı na gidiyorsun.Bilmem biliyormuydum.ben 28 gün ordaydım.Topçu birliği ile hiç ilgisi olmayan ilginç bir yer.memleketin ortasında neden topçu birliği halende anlamış değilim.Ben ve devre arkadaşlarım komutanlarımıza bize ot yoldurma ağaç diktir,duş insaatında çalıştır demiştik.orada nizamiye girişinden sağ taraftan en yukarı noktada 12 kişilk güneş enerjili duş ve artık yetişkin olduklaarını düşündüğüm çam ağaçları göreceksin.Bizlerin emeğiyle gerçekleşen güzelliklerdir onlar.
Birde paralı askerlere eziyet etme.ben biriyle kapışmıştım.Paralı asker gurbette yaşayan yurttaşlarımızın vatan borçunu sembolıkte olsa yapmalarından ibaret.o gurbetçiler işlerini bırakıp 15 ay nasıl askerlik yapsın.elin gavuru atmak için zor beklerken.umarım bu kısmıda anlatabilmişimdir.
sana da hayırlı teskereler.haftasonu evci ayarlayabilirsen antalya ve pamukkaleye kaçma imkanın olacaktır.bilgine.
yolun açık olsun.güle güle git raptorun la gel

inci
27.Haziran.2007, 11:09
güle güle git ve gel... hayırlı tezkereler dilerim ... ALLAH"a emanet olun sen ve diğer tüm vatan borcunu yapanlar

Aksu
27.Haziran.2007, 11:12
Güle güle git ve gel. Eğer vatanı müdafaa görevinde birebir bulunursan postu teslim etme ve gereğini yap.

westas
27.Haziran.2007, 11:17
kardesim gule gule gıt gule gule gel. hayırlı tezkereler..

handojoe
27.Haziran.2007, 11:21
sana şimdiden hayırl ı tezkereler genç adam..
benimde ilk çocuğum yaşasa idi iki sene önce askerliğini bitirmiş olacaktı :cry:

HANDO KALDERA'YI seviyor...

güle güle duygusal ve romantik dostum... sağ salim git ve gel

HANDO askere bir APACHE uğurladı... :x

ugurcuk
27.Haziran.2007, 11:43
hayırlı teskereler sana benden tavsiye hiç bişeye kafanı takma gül geç he de geç sıkıntıya sokma kendini oralarda sayılın gelir geçer.

Deli çerkes
27.Haziran.2007, 12:50
Askerlik vatan borcudur.ÖDENİR. güle güle git sağ salim gel kardeşim.

gecee
27.Haziran.2007, 12:53
yaw hosamario güle git gel dicemmm de...
ben ne b.... yicemmm...
hele bi git gel aslanlar gibi konuşuruz seninle ayrıntılı .....
komutanlarım ben hala gitmedim netcez.... :D
yaw 5 sene devre kaybıylada uzun dönem yapılmaz ki...
yanmışım ölmüşüm bennn....

carvalho
27.Haziran.2007, 12:55
Her Türk Asker Doğar... Bu sadece bir klişe değil; doğruluğunu askere gidince anlayacaksın.

Benim askerliğimi yaptığım 16 ay (12'si en güney doğu) hayatımda en önemli ve özel anları oluşturan süreçti. Gerçekle ilk orada tanışmıştım...

Şimdiden hayırlı tezkereler kardeşim... Döndüğünde biz burada olacağız...

emrahkucukgirgin
27.Haziran.2007, 13:25
Hayırlı teskereler... Askerlik çok güzel birşeydir. O tellerin içindeki herşey yine o teller içinde son derece mantıklıdır. Eğer gün sayarsan geçmez... İşten ve görevden kaçma... Oranın bir parçası olmayı başarabilirsen son derece huzurlu ve başarılı bir askerlik yaparsın günler haftalar aylar nasıl geçti anlamazsın. eğer kendini yabancı tutarsan herşeye, arazi olma peşinde koşarsan değil günler saatler bile geçmez... Hayatının 15 ayını heba etme... Birşeyler öğrenmeye ve gelişmeye bak... Mutlu huzur dolu ve başarılı bir askerlik dilerim...

Engin
27.Haziran.2007, 13:39
Kardeş, hayırlı teskereler. Allaha emanet ol.

ozzymania
27.Haziran.2007, 23:31
hayırlı teszkereler dostum.Umarım gülerek gider gülerek gelirsin.Burdur'a giderken yanına güneş kremi al.Yazın kuru sıcağı adamın kulaklarında iz bırakır.
:D

deep-impact
27.Haziran.2007, 23:54
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER hayırlı teskereler kardeşim.

hosemario
28.Haziran.2007, 12:58
arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ederim vermiş olduğunuz destek için. işte bu son mesaj. bu gece 24:00 da yolcuyum. bu dostluk ve sıcak ortam gerçektende muhteşem. sizin bu destekleriniz beni dahada cesaretlendirdi. olurda burdura 60 gün içersinde bi organizasyon olursa sizleri orda görmek ve ağırlama şansım olursa sizleri orada görmekten büyük mutluluk duyarım.

allaha emanet olun. bu birlik umarım hiç bozulmaz ve aksine daha çok büyümesi dileğimle. eminimki orda iken sizleri tv de grup halinde göreceğimi hissediyorum. SEVGİLERİMLE VE SAYGILARIMLA BAŞAR DİŞLİ

hosemario
28.Haziran.2007, 19:08
arkadaşlar yer değişti antalyaya gidiyom nasıl bir iş anlamadım

yenikoylu_ua
28.Haziran.2007, 19:51
Hayırlı tezkereler kardeşim gerçi o askeri elbiselerin içinde Antalya nasıl çekilir bilmem allah sabır versin

hosemario
31.Temmuz.2007, 12:35
merhaba arkadaşlar!... şu anda acemilik çıkışımı aldım antalyadayım ben yokken neler yaptınız yeni organizasyonlara imza attınızmı? haftaya kıbrıs girnede olacam bu süre zarfında sizlerle olmaya gayret edicem. başlıkta olduğu gibi bağımlılık yaratıyorsunuz :) herkese kazasız keyifli sürüşler dilerim.

emrahss
31.Temmuz.2007, 13:42
Koçum benim, Allah hayırlı teskereler nasip etsin. Dağıtım nereye çıktı. Ara beni. Sevgiler..

altug
31.Temmuz.2007, 13:48
şimdiden hayırlı teskereler.döndüğünde sadece güzel anlar akılda kalacak ve ömür boyu sürecek dostluklara sahip olacaksın.

hosemario
31.Temmuz.2007, 13:50
saygıdeğer abim emrahss komutanım kıbrıs girne karargah komutanlığına çıktı dağıtımım.

ÇeLeBi MuRaT
31.Temmuz.2007, 15:59
Dostum hayırlı teskereler..Topçusun galiba top çeker felanmı kullanıyorsun bende acemi birliğimi erzincan 59.topçu er.eğt.tug emrah küçük girginin dediği gibi askerlikte verilen görevden kaçarsan arazi olmaya çalışırsan sıkarlar...hayırlı teskereler...