PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tansu Abimize Teşekkürler.

mrtglc
15.Eylül.2013, 22:23
Selam arkadaşlar.
Kenan Sofuoğlu' nun kazandığı, bizleri gururlandırdığı Süperbike İstanbul ayağını bizlere canlı izleme olanağı sağladığı için Tansu abiye teşekkürü bir borç bilirim. Kendisine biletleri temin ettiği için teşekkür ederim. Ağafendi ve Burak kardeşimize de koşturdukları biletleri bizlere ulaştırdıkları için ayrıca teşekkür ederim.

ağfndrdm
15.Eylül.2013, 23:59
Al benden de o kadar , keyifli bir pazar günü geçirmemize, akıllarda kalacak bir yarış izlememize vesele olan ve tanıdığım insanlar içinde gerçek cruser motorcu ruhuna sahip olan Tansu abi :D
Saolasın.

ibanez_one
16.Eylül.2013, 00:21
Merhaba...

Ben Malesef İşlerim Sebebi İle Katılamadım..Eminim Çok Güzel Geçmiştir Ama O Bir Yana, Buraya Yazmamın Asıl Sebebi Böyle Harika Bir Organizasyona Raptor Ailesini De Davet Edip Bilet Olanağı Sağlayan Tansu Abiye Gelememiş Olsam Da Şahsım Adına Teşekkür Etmek...Bence Çok Düşünceli Bir Hareket...Teşekkürler...8)

TANSU
16.Eylül.2013, 00:31
Arkadaşlar, eğer bir nebze de olsa güzel bir gün geçirdiyseniz ne mutlu bana. Seneye nasipse 6 uluslararası organizasyon olacakmış. İnşallah yine bir arada oluruz. Emeği geçen ve katılan herkese ben de teşekkür ederim.
Selamlar...