PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cuma buluşkesi.

ağfndrdm
27.Eylül.2013, 12:34
Sevgili retir raydirs. Bugün saat 21:00 da taksim lisenin onünde bulusuyoruz oradan rockunrolla bar a gidiyoruz ilerleyen saatlere kadar bira muahbbet ve çevre gezisi yapabiliriz. Motosikletli yada motosikletsiz katilim da fark gözetmiyoruz. bunu okurken aklında gelme fikri olusanları akşama bekliyoruz.

ruschen
27.Eylül.2013, 22:02
Alkol+motor= ecel ayırdı bizi......başınız sağolsun akıllara ziyan bir durum..:S(admin ve modaratörler sorumlu sizsiniz)Konuyu kilitlemezseniz....!!!!

CELİL
27.Eylül.2013, 22:32
Alkol+motor= ecel ayırdı bizi......başınız sağolsun akıllara ziyan bir durum..:S(admin ve modaratörler sorumlu sizsiniz)Konuyu kilitlemezseniz....!!!!

Alkollü motora binilmesine karşıyız desteklemeyiz ama kişilerin kendi tercihi :(
Bu yüzden konuya destek vermedim sorumluluk herkesin kendindedir 8)

iskenderyaz
27.Eylül.2013, 22:37
Celil abi dogru demişsin ama şunuda unutmamak gerek alkollü araç kullanmak sadece alkollü sürücünün degil diger sürücülerinde hayatını tehlikeye atar .Bütün gün internette ,akşam haberlerinde görüyoruz

ağfndrdm
28.Eylül.2013, 14:40
dünle ilgli gelen arkadaşlara teşekkür etmek için girdim tanıdığım tanımadığım
ama başlık o kadar boktan bir hal almış ki iştahım kaçtı
yazdığınız mesajlar kayda değer olmadığı için benden yada gelen bir başkasından boşuna cevap beklemeyin
ne diyim yaşınıza veriyorum bu tip diyalogları
saygılar.

CELİL
28.Eylül.2013, 15:03
Arkadaşlar bu gereksiz gerginliklerden sıkıldım artık. Kimsesenin karşısındakini yargılama hakkı yoktur herkes istediğini düşünür ve yapar bundan sonra kişisel eleştiri yapanlar forumdan uzaklaştırılacaktır :x:x:x