PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask Arıyorum

ozzymania
29.Haziran.2007, 23:41
Koca kafalı olmanın derdi büyük.
Kafama uygun kask bulamıyorum.Asya yakasında Altunizadeyi, Avrupada feyizoglunu ve bahçeliever civarındaki bütün aksessuar satan mağazaları tavaf etmeme rağmen kendime uygun bir kask bulamadım.Bir tek feyizoglunda Airoh'nun Mathisse RS Color Kask'ı uygun geldi gerçifiyatıda oldukça yüksekti ama olsun hoş orada da kredi kartımda problem oldu alamadım .İnternette'de kimsenin stoğunda yok.
Yarın sirkeci taraflarına geçmeyi düşünüyorum orada bu modeli bulabilme şansım nedir?

aslanburclu
29.Haziran.2007, 23:53
arkadaşım parayı veren düdüğü çalar hesabı o dediğin yerde kask çokda fiyatlarıda iyi hazırlıklı git tamamen duygusal olarak :twisted: :evil:

ozzymania
30.Haziran.2007, 00:02
arkadaşım parayı veren düdüğü çalar hesabı o dediğin yerde kask çokda fiyatlarıda iyi hazırlıklı git tamamen duygusal olarak :twisted: :evil:

:( ben zaten gözümü karartıp kredi kartımı uzatmıştım ama işte bir problem oldu alamadım.takdiri ilahi demek içimden geliyor.Artık sirkeci taraflarında tavsiye edebileceğiniz yerler varmı diye merak etmiştim.

aslanburclu
30.Haziran.2007, 00:18
kafa yapına vede cebine göre koçum

ozzymania
30.Haziran.2007, 00:46
ben hala sirkeci taraflarında kask satışı yapan yerlerin tarifini yavsiyesini yapıcak birilerinin yardımını bekliyeyim en iyisi.

aslanburclu
30.Haziran.2007, 01:05
sirkecide tren garının karşısındaki doğu bank tan gelen yola içeri doğru gir ilk sağ sokağa sap aradığını orda bulacaksın yanlız özen tiç. girme orası honda bayii ve ürünleride çok kazık bilgine

ozzymania
30.Haziran.2007, 01:08
eyvallah abi.çok saol.

aslanburclu
30.Haziran.2007, 01:11
eyvallah abi.çok saol.

hatta sokağın başında hemen ilk sağda tümaparsan var ordada emre diye iyi bir arkadaş var selamımı söyle sana yardımcı olur

HONEY
30.Haziran.2007, 22:49
sirkecide tren garının karşısındaki doğu bank tan gelen yola içeri doğru gir ilk sağ sokağa sap aradığını orda bulacaksın yanlız özen tiç. girme orası honda bayii ve ürünleride çok kazık bilgine

özen ticaret konusuna katılıyorum

shoei kask XR-1000 Mat desensiz
revit Air mont
revit solar eldiven
dunlop 130-90-15 arka lastik

1.200 ytl tuttu bonus karta taksitle almak istedim hiç indirim yapmadılar. Ben 1.000 ytl teklif ettim adamlar 50 ytl bile indirim yapmadılar.

ToMCaT
01.Temmuz.2007, 16:28
arkadaş bugün emok festivalinden döndüm... orada bir alman firması stand açmıştı. indirimli ürünler vardı hatta %50 indirim le tam koruma bir mont aldım bonus kartada 6 taksit... montun fiyatı 150 euro idi ama ben 130 ytl ye bağladım işi kaskta varmış istanbulda mağazası var aşağıdaki linkten bir araştır derim kask için...

www.heingericke.com.tr

Deli çerkes
05.Temmuz.2007, 18:23
Aynbı sorun bende de var Ozzymania.

Kafam çok büyük XXL bile giyerken zorlanıyorum. 2 adet AGV kask hediye geldi .çok kaliteli ürünler ama fullface takınca sıkıntı yapıyor. takarkende sol kulağımdaki küpe batıyor.Feyizoğlunda bende sizin gibi kafama uygun kask bulamaıştım.

Bugün Sirkeciden Genç motordan tam kafama uygun bir model buldum. Osbe marka, italyan malı,( umnarım kaliteli bir markadır )
çeneden açılırlır türden mat siyah renk.
http://www.osbe.it/

aynı yerden birde yumuşak silikon korumaları olan , rüzgar ve su geçirmezı mont aldım. ikisi 600 Ytl ye mal oldu.

ozzymania
05.Temmuz.2007, 18:40
gözümü karartıp en nihayetinde airoh'nun matisse rs modelini aldım.Tuzlu oldu ama olsun.Önemli olan kafamın güvenliği.

yenikoylu_ua
05.Temmuz.2007, 18:48
hayırlı olsun allah o kaskın korumasına muhtac etmesin

ToMCaT
05.Temmuz.2007, 21:10
hayırlı olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin...

HONEY
06.Temmuz.2007, 08:44
arkadaş bugün emok festivalinden döndüm... orada bir alman firması stand açmıştı. indirimli ürünler vardı hatta %50 indirim le tam koruma bir mont aldım bonus kartada 6 taksit... montun fiyatı 150 euro idi ama ben 130 ytl ye bağladım işi kaskta varmış istanbulda mağazası var aşağıdaki linkten bir araştır derim kask için...

www.heingericke.com.tr

2 gün önce verdiğiniz linkteki yerin beşiktaş şubesinden bir arkadaşım mont aldı 150 euro etiket fiyatı vardı hiç indirim yapmadılar 8 taksite böldüler demekki festival ve fuarları kaçırmamak gerekiyor :)