PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gidon değişimi

Birkan
30.Haziran.2007, 18:14
Regalime Class modelin T-gidonundan takmayı düşünüyorum. Uygulayan varmı hiç. Resimlerini görsek....

MotoJunior
30.Haziran.2007, 18:24
resim mevcut değil çekmeyi unuttuk. ama t gidon ayaklarıyla gidonu alıyoeun ve t gidonun diğer kablo ekipmanlarını da cunki gidonu değiştirince kablo boyları yetmiyo. bu sekilde kombinasyonu kurabilirsin

OturanBull
30.Haziran.2007, 19:52
Regalime Class modelin T-gidonundan takmayı düşünüyorum. Uygulayan varmı hiç. Resimlerini görsek....

Selam Dostum,

Benimki T Gidon Ama Bende Kartal Tipli Gidonlardan İstiyorum.. Seninle Anlaşabilirsek ve Bu Şekilde Bir Uygulama Yapılabiliryorsa Takas Yapabiliriz İstersen..

aslanburclu
30.Haziran.2007, 20:51

hiç deneme derim şehir içi trafikte ardcı ile çok zorlanıyor insan

Birkan
01.Temmuz.2007, 09:54
resim mevcut değil çekmeyi unuttuk. ama t gidon ayaklarıyla gidonu alıyoeun ve t gidonun diğer kablo ekipmanlarını da cunki gidonu değiştirince kablo boyları yetmiyo. bu sekilde kombinasyonu kurabilirsin

Bunun toplam fiyatı ne oldu. Birde kullanımı ve görünüşü nasıl? Rahat kullanım ve hoş görünüm oldumu?

Birkan
01.Temmuz.2007, 10:55
Selam Dostum,

Benimki T Gidon Ama Bende Kartal Tipli Gidonlardan İstiyorum.. Seninle Anlaşabilirsek ve Bu Şekilde Bir Uygulama Yapılabiliryorsa Takas Yapabiliriz İstersen..[/quote]

Ben diğer gidonuda elimde tutucam. Aradabir sıkıldığım zaman değitiririm diye düşünüyorum.

yenikoylu_ua
01.Temmuz.2007, 22:02
Bencede değiştirme derim kartal gidonun kullanımı daha rahat

emrahkucukgirgin
02.Temmuz.2007, 18:14
Benim de aklıma geliyor acaba class'a kartal gidon nasıl gider? Hiç deneyen var mı? şöyle geniş Shadow gibi...

Birkan
20.Temmuz.2007, 19:56

Resimleri bi ara atabilirmisin hala duruyosa