PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ağva'ya Gelenler Beri Gelsin :D

cihan54
31.Ekim.2013, 11:40
Haftasonu Ağva'ya gelenler el kaldırsın :)

3 Kasım Pazar günü Ağva'ya tur yapalım.... Mı acebaaa :p

Mesela Ati abi Salih abi gelir mi.... Ki acebaaa?? :mrgreen:

Müvekkil de gelir mi, Emre de gelir mi, sayamadığım onca insan var ki onlar gelir mi.. Ki acebaa? :lol: 8)

Talebe göre organizasyon şekillenecektir..

Kısmetse ben de gelirim.. :happy:

CELİL
31.Ekim.2013, 11:50
EVET ARKADAŞLAR SEZONUN SON TOPLU SÜRÜŞÜ SEZONU KAPATIYORUZ

PAZAR GÜNÜ AĞVA ya KİMLER GELİYOR HIZLI BİR ŞEKİLDE ELLERİ GÖRELİM
8)

*- cihan 54 ?
1- Mustafa hoca ? (c.tesi)
2- sedat demir
3- UCANLAZ
4-
5-

Mustafa Hoca
31.Ekim.2013, 12:20
kardeşler ctesi yapalım pazar tüm gün dersim var ctesi olabilirsen yazın beni de tahtaya

Emre
31.Ekim.2013, 12:41
Abiler, kardeşler benim bu hafta sonu iş yerinden arkadaşlarla Yedi Göller kamp planım var. Maalesef katılamıyorum :( Ama iptal olursa koşar adım gelirim, özleştik.

SedatDemir
31.Ekim.2013, 14:15
ben geliyorum parmak da kaldırıyorum ...ı :)

UCANLAZ
31.Ekim.2013, 14:21
Ben varım herdaim..

Fatih
31.Ekim.2013, 19:20
Bende çok gelmek isterdim ama babanem vefaat ettiği için gelemiyorum.zaten gelseydim de aracımla gelicektim.Size keyifli yolculuklar.Dikkatli olun yollarda.Kalın giyinin.

Mustafa Hoca
31.Ekim.2013, 19:26
Bende çok gelmek isterdim ama babanem vefaat ettiği için gelemiyorum.zaten gelseydim de aracımla gelicektim.Size keyifli yolculuklar.Dikkatli olun yollarda.Kalın giyinin.Allah rahmet eylesin fatih kardeş

cihan54
31.Ekim.2013, 19:46
Bende çok gelmek isterdim ama babanem vefaat ettiği için gelemiyorum.zaten gelseydim de aracımla gelicektim.Size keyifli yolculuklar.Dikkatli olun yollarda.Kalın giyinin.

Başın saolsun Fatihim. Allah taksiratını affetsin.

Emre
31.Ekim.2013, 19:59

Başın sağolsun Fatih, mekanı cennet olsun inş.

UCANLAZ
31.Ekim.2013, 20:31
Allah rahmet eylesin,sabır versin inşallah Fatih

Umurcan
31.Ekim.2013, 20:38
Motorum bu sıralar arızalı ama ark çı olarak kabul edılırsem gelırım hemde yuz yuze tanışmıs oluruz... Fatih abicim allah rahmet eylesın(Pazar) Ctesi ehliyet sınavı :D

Recep YAŞAR
31.Ekim.2013, 20:57
Başın sağolsun Fatih, mekanı cennet olsun inş...
ben katılım durumuna göre son güne bırakıyorum ( pazar uyar bana )

Ömer
31.Ekim.2013, 21:44

Allah rahmet eylesin, kalanlara sabır ve başsağlığı diliyorum.

CELİL
31.Ekim.2013, 22:39

Fatih başın sağ olsun Allah rahmet eylesin :(

dokin
31.Ekim.2013, 22:46
merhaba, ctesi çalıştığımdan ötürü gelemem ama pazar günü gelebilirim. ayrıca müsaade varsa kendi kulübümdeki arkadaşları da davet edebilir miyim? Onlar da hafta sonu sürüş yapmak istiyorlardı iki tarafı da kırmamış olurum böylelikle:) tanımadıklarımız gelmesin derseniz de sorun yok ben yine gelirim. babaannesi vefat eden arkadaşa baş sağlığı diliyorum..

CELİL
31.Ekim.2013, 22:55
merhaba, ctesi çalıştığımdan ötürü gelemem ama pazar günü gelebilirim. ayrıca müsaade varsa kendi kulübümdeki arkadaşları da davet edebilir miyim? Onlar da hafta sonu sürüş yapmak istiyorlardı iki tarafı da kırmamış olurum böylelikle:) tanımadıklarımız gelmesin derseniz de sorun yok ben yine gelirim.
Doğukan bizden yeterli katılım olmucak gibi havada şimdilik kapalı veriyor belki iptal olasılığı var katılım olur gidilirse senin ekipte gelebilir
bizimkilerden bu durumda yorumu olan varsa yazsın 8)

SedatDemir
31.Ekim.2013, 23:26
merhaba, ctesi çalıştığımdan ötürü gelemem ama pazar günü gelebilirim. ayrıca müsaade varsa kendi kulübümdeki arkadaşları da davet edebilir miyim? Onlar da hafta sonu sürüş yapmak istiyorlardı iki tarafı da kırmamış olurum böylelikle:) tanımadıklarımız gelmesin derseniz de sorun yok ben yine gelirim. babaannesi vefat eden arkadaşa baş sağlığı diliyorum..

Bizden gelenler asagida yaziyor kardesim ama sizden gelenleride toplayip guzel bi sayi elde edip zevkli bir surus yapabiliriz :)

kurye61
31.Ekim.2013, 23:37
Fatih basin sagolsun allah geride kalanlara sabir ihsan eylesin arkadaslar bu hafta sonu duzcede avda olacam cok katilmak isterim ama malesef

cihan54
01.Kasım.2013, 02:37
Dokin. Güzel bir muhabbetşinaz ortam oluşacağına eminim. Neden olmasın. Diyorum. Fakat;

Ben istanbul ekibi sağlam kadro gelseydi katılacaktım. Ama görüyorum ki başı çekecek çıkmayınca ekibi toparlamak zor ve sıkıntılı olur. Bu geziyi erteleme taraftarıyım. [smilie=greencolorz:

CELİL
01.Kasım.2013, 11:01
Dokin. Güzel bir muhabbetşinaz ortam oluşacağına eminim. Neden olmasın. Diyorum. Fakat;

Ben istanbul ekibi sağlam kadro gelseydi katılacaktım. Ama görüyorum ki başı çekecek çıkmayınca ekibi toparlamak zor ve sıkıntılı olur. Bu geziyi erteleme taraftarıyım. [smilie=greencolorz:
Hem yeterli katılım yok hem havada kapattı ve soğudu bu havada o kadar yola gitmek keyifsiz olur bende iptal olsun diyorum

Fatih
01.Kasım.2013, 11:33
Dostlar sağolsun.Hepinize teşekkürler.

korhan_751
01.Kasım.2013, 12:14
hava kapattığı için gelmeme taraftarıyım onun yerine istanbul içinde keyifli bir buluşma yapabiliriz.

SedatDemir
01.Kasım.2013, 12:32
hava kapattığı için gelmeme taraftarıyım onun yerine istanbul içinde keyifli bir buluşma yapabiliriz.

evet aslında istanbul içinde de güzel bir buluşma olabilir :)

UCANLAZ
01.Kasım.2013, 18:11
Bu İstanbul için son sıcak hafta sonuydu.Hava kapalı ama sıcak ve yağmur yok.Perşembeden itibaren hava soğuyor ve 12-13 derece civarlarına düşüyor.Başka bahara diyelim artık..
Önümüzdeki sene yapılacak kamp programlarını şimdiden merak ediyorum.Sakarya'nın tadı damağımda kaldı.Çok iyi bir organizayondu..

cihan54
01.Kasım.2013, 18:16
Bu İstanbul için son sıcak hafta sonuydu.Hava kapalı ama sıcak ve yağmur yok.Perşembeden itibaren hava soğuyor ve 12-13 derece civarlarına düşüyor.Başka bahara diyelim artık..
Önümüzdeki sene yapılacak kamp programlarını şimdiden merak ediyorum.Sakarya'nın tadı damağımda kaldı.Çok iyi bir organizayondu..

Her zaman beklerim :happy: Başımın üstünde yeriniz var..

Salih
02.Kasım.2013, 00:38
babanem vefaat ettiği için gelemiyorum
Başın sağolsun Fatih ..

Ama görüyorum ki başı çekecek çıkmayınca [smilie=greencolorz:
Bak şimdi :|
Salih gelirse Celil abi gelir, Celil abi gelirse Cihan gelir, Cihan gelirse Doğukan gelir, Doğukan gelirse Bilgi ünv ekibi gelir. O gelir bu gelir :mrgreen::mrgreen:
Domino etkisi :lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Sorumlu hissettim kendimi :mrgreen:

cihan54
02.Kasım.2013, 00:59
Abim yaa. nasıl da çözdü hemen :p

SedatDemir
02.Kasım.2013, 01:28
Abim yaa. nasıl da çözdü hemen :p

şimdi ne oldu yalan mı oldu yani pazar günü :)

CELİL
02.Kasım.2013, 01:47
şimdi ne oldu yalan mı oldu yani pazar günü :)
Malesef yalan oldu sezon kapandı artık toplu sürüş için yeterli katılım olmaz hatırınız kırılmasın diye başlık açtım ama tahmin ettiğim sonuç oldu bundan sonra yaza kadar güneşli günlerde anlık yakın görüşmeler olur :|

GEZİ YETERLİ TALEP OLMADIĞINDAN HAVANIN KAPALI VE SOĞUK OLUŞUNDAN DOLAYI İPTAL EDİLMİŞTİR