PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 04.07.2007 Sultanahmet Grand Vezir Buluşması. (Chopel (Seda) için veda buluşması)

MotoJunior
03.Temmuz.2007, 15:45
HAFTALIK BULUŞMAMIZI BU HAFTA TAYFUN ARKADAŞIMIZIN TAVSİYE ETTİGİ SULTAN AHMETTEKİ GRAND VEZİRDE YAPIYORUZ. AYNI ZAMANDA CHOPEL YANİ SEDA ARKADAŞIMIZ BURSAYA TAŞINIYOR.VEDA GECESİ.
BULUŞMA YERİ : SULTAN AHMET GRAD VEZİR
BULUŞMA SAATİ : 20:00
BULUŞMA GÜNÜ : 04.07.2007 ÇARŞAMBA

MotoJunior
03.Temmuz.2007, 15:46
1 - ALPER (+1)
2 - MOTOJUNİOR (+1)

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 15:48
1 - ALPER (+1)
2 - MOTOJUNİOR (+1)
3 - yenikoylu_ua (+1)

Aksu
03.Temmuz.2007, 16:17
Arkadaşlar isterseniz mekana bakın hoşunuza giderse her hafta sabitleyin Çarşamba günleri saat 20 diye ve isim yazmaya da gerek yok, gelebilen gelir mesela ben oraya geleceğim zaman neyse çarşamba gününe denk getirir dönüşü de uzatırım ve bende ;stanbul dışından katılmış olurum. Tüm Regal üyeleri bili ki her çarşamba filan yerde sabit toplantı var. Biz önceden Bakırköy tayfası olarak sahil yolu Opet de toplanırdık ve gideceğimiz yere orda karar verir giderdik, herkes bilirdi ki bu adamlar her cuma akşam 8 de ordalar diye.

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 17:30
de hadi elleri görelim

MotoJunior
03.Temmuz.2007, 17:30
abi kimse gelmiyo galiba bi gezen bizmiyiz :cheesy:

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 17:32
onlar sürprizden hoşlanıyo yazmadan gelcekler

İlkerin motoru bitiyomu eğer bitiyosa sormadan yaz Tayfun yeri buldu sormadan yaz

iakyurek
03.Temmuz.2007, 17:37
kardeşler benim motor perşembe çıkacak. işten de ancak 20 de çıkabiliyorum. motorsuz gelmem biraz zor olacak. inşallah önümüzdeki haftalarda
aranızdayım.

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 17:39
kardeşler benim motor perşembe çıkacak. işten de ancak 20 de çıkabiliyorum. motorsuz gelmem biraz zor olacak. inşallah önümüzdeki haftalarda
aranızdayım.
Gene ne oldu kardeşim motora yoksa gene fanlarmı

cellat
03.Temmuz.2007, 17:47
aranızdayım.

bu sabah gördüm senin motoru
pek çıkası yoktu açıkcası :)

inci
03.Temmuz.2007, 17:49
1 - ALPER (+1)
2 - MOTOJUNİOR (+1)
3 - yenikoylu_ua (+1)
4 - İnci

iakyurek
03.Temmuz.2007, 18:08
aranızdayım.

bu sabah gördüm senin motoru
pek çıkası yoktu açıkcası :)

sorma be celladım. elekrtik aksamı bozuk dedim anlatamadım ama anladılar sonunda. tüm elektrik aksamı değişecekti.
mustafa usta perşembe gel al dedi valla cumartesiye plan bile yaptım alamazsam yakarım :P :P :P
kubilay baba adam gibi aksamı değiştirirlerse sorunum kalmayacak çünkü fanın bozulması aslında elektrikle alakalı...

müslüm baba
03.Temmuz.2007, 18:32
İhtiyar diye dalga geçmeyecekseniz benide yazın :oops:

aidikurt
03.Temmuz.2007, 18:58
İhtiyar diye dalga geçmeyecekseniz benide yazın :oops:
baba saka bi yana aslında en gencimiz en dinamigimiz sensin

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 19:02
1 - ALPER (+1)
2 - MOTOJUNİOR (+1)
3 - yenikoylu_ua (+1)
4 - İnci
5 - Müslüm Baba (+1)

müslüm baba
03.Temmuz.2007, 20:07
Sağol Alper kardeşim zaten şaka yapıyorum tabiki en dinamiğiniz ve en genciniz benim :cheesy:

aslanburclu
03.Temmuz.2007, 21:23
sonrada ben geliyommmmmmm la benide yazın hele bide yolu bida tarif edin ya nerden gircez ni
reye çıkacaz

RızaHoşgör
03.Temmuz.2007, 22:37
1 - ALPER (+1)
2 - MOTOJUNİOR (+1)
3 - yenikoylu_ua (+1)
4 - İnci
5 - Müslüm Baba (+1)
6 - RızaHoşgör

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 23:13
1 - ALPER (+1)
2 - MOTOJUNİOR (+1)
3 - yenikoylu_ua (+1)
4 - İnci
5 - Müslüm Baba (+1)
6 - RızaHoşgör
7 - Aslanburclu (+1)
yazmazmıyız komtanım seve seve

RızaHoşgör
04.Temmuz.2007, 00:21
yaw zabıt bu yer tam olarak nere?

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2007, 00:38
Hakkaten ya bi kroki filan yokmu

Tayfun
04.Temmuz.2007, 00:47
Ekliyorum şimdi kubilay abi krokiyi hazır.

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2007, 00:48
ok kardeşim teşekkürler ellerin dert görmesin

okan
04.Temmuz.2007, 00:48
la sultan ahmette krokimi olur yavvv.. burdan motorcular geçtimi diye sorucaaanız .. onların gittiği yere dooru gidecenisss.. :lol:

Tayfun
04.Temmuz.2007, 00:54
Yol çak basit arkadaşlar, sirkeciye vardığınız zaman, cağaloğluna tırmanan yokuşa gireceksiniz girdiğinizde solunuzda yolun karşı tarafında tren garı olacak, o yokuşu tırmanmaya başlayınca hiç durmayın, dümdüz devam edin, tramway yoluna geleceksiniz, ordanda direk karşıya geçip yokuş aşağıya dümdüz vurdunuzmu direk meydana ineceksiniz, meydana indikten sonra grand vezir saat 10 yönünde 30 metre ötenizde olacak hepsi bu kadar. (dikkat edin tramway yoluna girmeyeceksiniz, dümdüz devam edeceksiniz krokidede gösterdim zaten)

http://img106.imageshack.us/img106/779/grandvmq5.th.jpg (http://img106.imageshack.us/my.php?image=grandvmq5.jpg)

okan
04.Temmuz.2007, 00:58
ben gelmiyom kardeşiiimm. :P :P krokiden bi mok anlamadım :P :P :P

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2007, 00:59
Sen yeterki gel biz köprüde karşılar eskort yaparız sana

okan
04.Temmuz.2007, 01:02
kırmızı kırmızı çızıktırmışş oraları kubilayım.. itfaaiye yolumu orası neki..zaptiyeden klavuzu olann burnu m.. tan kurtulmazmış.... :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Tayfun
04.Temmuz.2007, 01:05
Senin o kırmızı çizgi dediğin yerler kırmızı halı okanım, misafirlerimizi kırmızı halıyla karşılıyoz biz, sen ordan ağzını ayır seyret bizi nihahahahaha :P :P :P

polo
04.Temmuz.2007, 01:20
ben geliyom kroki den baya anlaşılıyor binaların üstündem ama olsun ben bulurum..............

BULL
04.Temmuz.2007, 01:29
1 - ALPER (+1)
2 - MOTOJUNİOR (+1)
3 - yenikoylu_ua (+1)
4 - İnci
5 - Müslüm Baba (+1)
6 - RızaHoşgör
7 - Aslanburclu (+1)
8 - BULL

chopell
04.Temmuz.2007, 01:34
nasıl mutluyum yarın sizleri göreceğim için.. perşembe gidiyorum çünkü..
( musaözü fotoğraflarına baktım da hakkaten bu siteye üye olan herkes ayrı bi pırlanta..)
bu sabah birdenbire karar verdim bursaya yerleşmeye.. :o
sanırım bundan sonra kaçabilirsem; şenlikteeen festivalee aranızda olabileceğim..
şimdi çok daha iyi anladım istanbul dışındaki katılımcıları.. :(
ben de onlara katıldım.. :cry:

Tayfun
04.Temmuz.2007, 01:37
Pişman olacaksın şeker ama hayırlısı diyorum, yeni hayatın umarım sana güzellikler getirir ;)

BULL
04.Temmuz.2007, 01:41
nasıl mutluyum yarın sizleri göreceğim için.. perşembe gidiyorum çünkü..
( musaözü fotoğraflarına baktım da hakkaten bu siteye üye olan herkes ayrı bi pırlanta..)
bu sabah birdenbire karar verdim bursaya yerleşmeye.. :o
sanırım bundan sonra kaçabilirsem; şenlikteeen festivalee aranızda olabileceğim..
şimdi çok daha iyi anladım istanbul dışındaki katılımcıları.. :(
ben de onlara katıldım.. :cry:
yaw tamam motorcu insanda biraz serseri ruh olurda bu sendeki ne anlamadım
insan hiç bi anda bu kadar güzel bi grubu İstanbul'u bırakıp gidermi???

chopell
04.Temmuz.2007, 01:47
:(:( ya yapmayın.. henüz istifamı vermedim.. yarın vereceğim.. caysam mı ne..
ama bursa-istanbul 75 dk diyorlar kanmayayım mı onların sözüne.. ben hemen gelirim sandım istanbula.. :|

BULL
04.Temmuz.2007, 01:50
cay tabii ne varki bursa'da
iskendermi? kestane şekerimi?
biz sana alırız buradan
sen gitmeeeeeee :cry: :cry: :cry:

Tayfun
04.Temmuz.2007, 02:08
Gitme gitme ;)

cemcem
04.Temmuz.2007, 02:11
Birakin gitsin, git Seda sen git, konustuk zaten senle biliyorsun, dinleme bunnari

BULL
04.Temmuz.2007, 02:19
uleyn cemcem senmi kandırıyon kızı yoksa
yok 75 dk yok bilmemne :twisted: :twisted: :twisted:
gelmiim oraya bak...
veyahut sen yarın akşam gelde orda hesaplaşalım...

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2007, 10:50
Git sen git biz her akşam o bar senin bu bar benim dolaşırız bi arkadaşımla artı gerisini sen düşün

gidikurt
04.Temmuz.2007, 11:26
seda cım gidicen iyi güzelde biz ne olcaz allah aşkına hiç insafın yokmu, hafta sonları gelirim falan demişsin hepsi hikaye onların gelemezsin bak üzülüyom zaten gitme arkadaşım ,gidersende hayırlısı ne diyim senin kararın,gitmemesi için ne yapmalıyız arkadaşlar :( YARDIM EDİN ARKADAŞIM GİDİYO YAAAAAAA :cry:

chopell
04.Temmuz.2007, 11:33
ya bak işte demeyin öyle.. gülçinim bitanem içlendirme beni.. arkadaşlar yapmayın sahiden çok zor geliyor bana bildiğiniz gibi değil..

istifa etmesi de ne zormuş yaw.. sabahtan beri uğraşıyorum.. her evrak hazır.. sahiden de müdür imzalamıyo.. sen bi daha düşün yarın gel dedi..

yarın kesin veriyorum istifamı.. bu gece son yani..

hem gelirsiniz bursaya.. gezilere giderken falan içinden geçersiniz hiç olmazsa..

ya da dur dur daha iyi bi fikrim var.. beni seven arkamdan gelsin bursaya.. :P:P:P:P :D

Tayfun
04.Temmuz.2007, 11:35
Hiç şansın yok güzelim, bizi bırakıp gidersen yalnızsın orda haberin olsun :hayir: :hayir:

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2007, 11:35
Aklını seviyim o müdürün akşam onuda getirde bi tebrik edelim kendisini

Tayfun
04.Temmuz.2007, 12:01
Müdüre para yedirdim kabul etmeyecek istifayı :evil:

Kino
04.Temmuz.2007, 12:08
Birakin gitsin, git Seda sen git, konustuk zaten senle biliyorsun, dinleme bunnari

cem resimleri başka server e aktardın yetmedi şimdi de seda'yı bursa'ya aktarmaya çalışıyoo
cem e saldırınnnn :mrgreen: :P

vardır mutlaka bir sebebiiii ve konuşulmuş tartışılmış karar verilmiş gibi gözükse de
İstifayı verdin öyle cırt diye de hemen ayrılamazsın gibime geliyor en az 15 gün falan çalışmam gerekli işleri devir etmen için falan
EE MÜDÜRDE İSTİFANI KABUL ETMEMİŞSE DEMEKKİ İŞ YERİNDE SORUNUN YOK (bende nasıl çözdüm olayı) :wink:
Seda en iyi kararı sen verirsin ; hatta verilen kararların en iyisi seninkidir.

İstanbul a alıştıysan Bursa cok zor gelir sana
Kafanı bozan birileri varsa bizim arkdaşlar döver onu sen canını sıkma :lol:

gelelim çarşamba toplantınıza zabitimin çizdiği kroki acaip bir kroki
okan raptorun beynine yükle abicim krokiyi seni mekana ışınlasın.
iyi eğlenceler bu akşam için SEDA kardeşimize de iyi bakın moralini bozmayın .. :cheesy: :cheesy: :mrgreen: :P

chopell
04.Temmuz.2007, 12:09
:) bence getirmeyeyim müdürü oralara.. ya da getirelim, tayfundan yediği paralarla o ısmarlasın akşamı.. :mrgreen:

Tayfun
04.Temmuz.2007, 12:19
Yokyaaaaaaaa, gidiyosan sen ısmarlıycaksın güzelim, varmı 3 kuruşa 5 köfte :hayir:

chopell
04.Temmuz.2007, 12:26
kino babam nasıl da güzel yazmışsın..

cemcem e çok yüklenmeyin ama, sır vereyim size, evlenince onlar da bursa da yaşamak istiyor.. söyledim cem.. :|

istifa edebileceğim yarın; 15 güne gerek kalmayacak.. neyse parası vereceğim yani.. 8)

istanbul kısa vadede süper.. fakat geleceği düşünmem gerekirse -ki gerekir- maddi manevi bursa daha faydalı olacak gibi..

yaklaşık 1,5 senedir istanbuldayım.. son 6 aydır sevmeye başladım.. alışınca vazgeçmesi çok zor geliyor.. :?
memleketime bile gidiyor olsam hiç gücüm yok sıfırdan başlamaya.. çooook zor olacak yani..

ama gelirim gibi geliyor sık olmasa da istanbula.. :| yani umarım.. :cry: inşallah.. :( :cry: :frown: gelirim di mi.. :cry: :cry: :cry: :shock:

skus
04.Temmuz.2007, 12:36
SEDA CIM TANIDIN MI DUYDUM KI BURSAYA GIDIYORMUSSUN.HAYIRLISI OLSUN ORADA ARKADASIM VAR GELIRSEM SENI DE ZIYARET EDERIM.YENI HAYATINDA TUM GUZELLILER BASARILAR SENINLE OLSUN.......

yenikoyluartcı
04.Temmuz.2007, 12:39
Sedacım gitmeni içimize sinderemiyoruz :cry: gitmeee Burda seni bu kadar seven varken nasıl gitcen. Neyse akşam daha detaylı olarak konuşuruz. Ama akşama kadar bir kez daha düşün derim.

infinitedreams
04.Temmuz.2007, 12:40
Saat 19.00 - 19.30 arası Sirkeci Arabalı Vapur iskelesinin orada buluşup beraber gitmek isteyen var mı?

inci
04.Temmuz.2007, 12:41
söylemiştin gideceğini ama ciddiye almamıştım :cry: :cry: :cry: :( ...gitmemeni tercih ederdim bana sorsalar, ama sormadılar :x ...hayırlısı olsun gülüm sen gelirsin .biz gideriz sen daha çok gelirsinnnnn.... :evil: :evil: :evil: :evil:

NİHATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ben varımmm beni bekle olurmu ben hiç bilmiyom yolları ...

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2007, 12:43
kino babam nasıl da güzel yazmışsın..

cemcem e çok yüklenmeyin ama, sır vereyim size, evlenince onlar da bursa da yaşamak istiyor.. söyledim cem.. :|

istifa edebileceğim yarın; 15 güne gerek kalmayacak.. neyse parası vereceğim yani.. 8)

istanbul kısa vadede süper.. fakat geleceği düşünmem gerekirse -ki gerekir- maddi manevi bursa daha faydalı olacak gibi..

yaklaşık 1,5 senedir istanbuldayım.. son 6 aydır sevmeye başladım.. alışınca vazgeçmesi çok zor geliyor.. :?
memleketime bile gidiyor olsam hiç gücüm yok sıfırdan başlamaya.. çooook zor olacak yani..

ama gelirim gibi geliyor sık olmasa da istanbula.. :| yani umarım.. :cry: inşallah.. :( :cry: :frown: gelirim di mi.. :cry: :cry: :cry: :shock:

Yaww nereye gidiyon gidemicenki bizi ziyaret edesin sen anca bursayı ziyarete gidersin sık sık olmasada

infinitedreams
04.Temmuz.2007, 13:03
NİHATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ben varımmm beni bekle olurmu ben hiç bilmiyom yolları ...Tamam Hocam. Saat kaçta orada olalım.
19.00 iyi mi? (Erken çıkasım var biraz)
Tamam diyorsan 19.00 Arabalı Vapurun orada. Numaram var sanırım sende.

inci
04.Temmuz.2007, 13:21
19 iyi nihat ama trafik olursa 10 dakika gecikme payım olabilirmi sence ?

infinitedreams
04.Temmuz.2007, 13:29
19 iyi nihat ama trafik olursa 10 dakika gecikme payım olabilirmi sence ?10 dakika mı?
Sen iste hocam, 1 tam gün bekleyeyim seni... ne demek!

inci
04.Temmuz.2007, 13:31
canımsın yaaaa... :D :D :oops:

moonchild
04.Temmuz.2007, 13:32
Seda'ya veda akşamı olduğu için ben gelmiyorum! Size iyi vedalaşmalar, ben veda sahnelerinden hiç hoşlanmam!! Bi ara Bursa'ya gider görürüm ben onu!

Hem zaten Bursa'ya gitsin o! Ben de geceleri ortamlara akacak eküri arıyodum kendime! Yaşasın özgürlük diye bağıran bir ekürim olur artık!! Nihohohoo!!

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2007, 13:46
Budur işte kardeşim yok öle bedavadan istanbulu terketmek Doğan hazır ol hergecemiz dolu olucak bundan sonra

hııııııııın hıııııııııınnnnn hııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

doğan
04.Temmuz.2007, 15:26
1 - ALPER (+1)
2 - MOTOJUNİOR (+1)
3 - yenikoylu_ua (+1)
4 - İnci
5 - Müslüm Baba (+1)
6 - RızaHoşgör
7 - Aslanburclu (+1)
8 - BULL
9- doğan+chopell(hemide motoruyla:))

ben hazırım kubilay abi aman sabahlar olmazsın :P

GOKHAN
04.Temmuz.2007, 15:27
BENİDE YAZIN BI TERSLIK ÇIKMAZ İSE ORDAYIM

ARZUM
04.Temmuz.2007, 15:29
bende gelcem heralde ama tamamen gecee ye baglı alırsa o alcak alamazsada başka sefere inşallah

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2007, 16:18
bende gelcem heralde ama tamamen gecee ye baglı alırsa o alcak alamazsada başka sefere inşallah

Yaww gecee almazsa bin bi otobuse kabataş ordanda tramvay önündesin işte dönüşte nasılsa bi centilmen bulunur

Doğanım sen merak etme sabahlar olmaz bize

ARZUM
04.Temmuz.2007, 16:22
ya haklısın da ben kimselere beni geri bırak diyemem o yüzden zaten deniz ben seni alırım dedi. onunda işi çıkmış artık bi dahaki sefere hem kimseyi yolundan edemem ters istikamet çünkü

moonchild
04.Temmuz.2007, 16:29
Abooo Doğanım ne diyosun sen!! Hem de motorunan geliyosun hA?

yenikoyluartcı
04.Temmuz.2007, 18:12
hızlı regalciler biraz hız kesin sonra duvara çarparsınız artık ondan sonra sabah mı olur akşam mı görürüz hep beraber :evil:

gidikurt
04.Temmuz.2007, 18:19
Arkadaşım doğru söylüyo yavaş gitmek lazım :P

Şemsi Maşallah her yere yetişiyosun valla hızına hayran kaldım hani diyorum biraz sende yavaşlasan :lol:

CapiTan QusDo
05.Temmuz.2007, 00:04
HerkeSe Selam..İSTANBUL İÇİ BİRBAŞKA BULUŞMANIZDA KISMETSE ORDA OLUCAM . AMA İSTANBUL DIŞI GEZİLERİNİZE BİR SÜRE HAZİR DEİLİM COKKK KORKUYORUM : :cheesy:

(((((. İNCİ Motoru satıyormuşsun emredeki mustafadan duydum doğruysa eyer almayı isterdim ama benim 1oo regali kime verecem onu bilmiyom 2,700 den alıcı bulursam senin motoru alırım olmazsa hayırlısı olsun benimde ogünplakanının plastik hamurdan camurluğu kırılmışdı emreye gelmiştim hatta ogün sende patlak eksozunu gökhan abiye kaynak yaptırıyordun benim ogün siyah regali,gördün sata biirsem senin 250 lilğe talip olurum.!!)))))))

ARKADAŞLAR Ben Mesela katılırım yanınızda olmayı cok isterem ama şuan hayır olamazÜSTTE DEDİĞİM GİBİ İSTNABUL İÇİ ZİLERLE OLURUM ;) çünGü ehliyet yohg bu hafta sonu sınavım var kısmetse inşallah sinavi gecer yeni duygularımızı beraber paylaşır ve tüm şapır motorlu ve normal motorlu akadaşlarımızıda gurup gezilerimizde olması temenisini dilek eder Tşk ederim. herkese iyi akşamlar görüsmek ümidiyle allaha emanet olun

ÇeLeBi MuRaT
05.Temmuz.2007, 02:06
Güzel bir akşamdı.....Deli zabitle konuşmak lak lak yapmak istedik ama adam yemek yemeksinden fırsat bulamadık.Zabit kardeş koltukta padişah divanına benzemiş.MAŞALLAH...

inci
05.Temmuz.2007, 02:35
(((((. İNCİ Motoru satıyormuşsun emredeki mustafadan duydum doğruysa eyer almayı isterdim ama benim 1oo regali kime verecem onu bilmiyom 2,700 den alıcı bulursam senin motoru alırım olmazsa hayırlısı olsun benimde ogünplakanının plastik hamurdan camurluğu kırılmışdı emreye gelmiştim hatta ogün sende patlak eksozunu gökhan abiye kaynak yaptırıyordun benim ogün siyah regali,gördün sata biirsem senin 250 lilğe talip olurum.!!)))))))

emanet olun

evet satıcam makinayı ...haber bekliyorum senden o zaman
.
Güzel bir akşamdı.....Deli zabitle konuşmak lak lak yapmak istedik ama adam yemek yemeksinden fırsat bulamadık.Zabit kardeş koltukta padişah divanına benzemiş.MAŞALLAH...

Evet Murat güzel bir geceydi ama sen kaybodun sonra ... :( gelmedin bizimle hiç sohbet edemedik...zaten hiç göremiyoruz seni bir geldin -bir kayboldun ... :(

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim çok güzel bir akşamdı ,sürüşümüzde çok güzeldi... :cheesy:
: seda güle güle ama ; sanki gitmeyecekmişin gibii...

yenikoylu_ua
05.Temmuz.2007, 10:43
Evet güzel bi akşamdı gerçi Seda kardeşimizi ikna edemedik ama olsun artık Bursa yolları taştan olacak herhalde

doğan
05.Temmuz.2007, 11:44
motorumuzla istanbul trafiğinde ilk günümüzde bizi yalnız bırakanlar utansın :hayir:

moonchild
05.Temmuz.2007, 11:55
motorumuzla istanbul trafiğinde ilk günümüzde bizi yalnız bırakanlar utansın :hayir:

Vaaay bi de tavır yapılıyo yani?? :) Ben gitmiyorum kardeşim Bursa'ya... İstanbul kazan biz kepçe gezeriz istediğin kadar artık!! Nasılsa artçın da yok! Buluruz birer artçı kendimize.. İlk gününde yalnız bıraktık ama devamında beraberiz! Bizi bırakıp gidenler utansın!!!!!!!

doğan
05.Temmuz.2007, 12:10

Vaaay bi de tavır yapılıyo yani?? :) Ben gitmiyorum kardeşim Bursa'ya... İstanbul kazan biz kepçe gezeriz istediğin kadar artık!! Nasılsa artçın da yok! Buluruz birer artçı kendimize.. İlk gününde yalnız bıraktık ama devamında beraberiz! Bizi bırakıp gidenler utansın!!!!!!!
çok gaz verdik ama olmuyor. gidecem diye tutturdu. serhatım tikkatleri üzerimize çekmeyelim:) ekip yavaştan tamamlanıyor. yeniköylü de ekipten . çok büyük planlarımız var 8) :evil:

moonchild
05.Temmuz.2007, 12:21
Sen merak etme Doğan'ım!!! Yol gidene yakışır! Kiminin yolu Bursa'ya gider, kimininki Reina'ya, Sortie'ye... Nihuhahahahaaaaa!!!

Aksu
05.Temmuz.2007, 13:01
çok gaz verdik ama olmuyor. gidecem diye tutturdu. serhatım tikkatleri üzerimize çekmeyelim:) ekip yavaştan tamamlanıyor. yeniköylü de ekipten . çok büyük planlarımız var 8) :evil:
Doğan ne iş kolay gelsin bölücülük ha, demek yavaştan ekibi tamamlayıp sonra gezeceksiniz. Admin Alper duyuyorsun değilmi.
Hani dün akşam toplandınız hiç resim yokmu. Tayfun yemek yedi sizler seyrettiniz hepsi o kadar mı, bari onun resmini çekseydinizi hepsi bu diye. Ohoooooooooooooo nerde bizim eski Bakırköy buluşmaları. Neyse bu ilk di artık haftaya canlanır daha sonra da resimler gelir, sabredeceğiz anlaşılan.

inci
05.Temmuz.2007, 13:28
Mehmet abi Tayfun cezeryeleri de getirmedi akşam anladık ki;o cezereyler çoooooktaaaaaaaaaaaaaaaan midelere inmiş ...kino babaya şikayet edicem fallaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Bu arada bizim toplantılarımızda da ,katılım oranı yüksek ve geçirdiğimiz vakit güzel...
Dikilitaş"ta toplandık sohbet ettik ,çay içtik,motorları denedik(kimseyi rahatsız etmediğimizi de belirteyim ),sonra,hep birlikte muhteşem bir gurup sürüşü ile sirkeci,karaköy üzerinden ortaköy"den sonra bebek parkında bitirdik sürüşü ,parkta yine sevgili arkadaşlarımızla çok güzel bir sohbetin ardından dağıldık...Tekrarını dileriz inşallah ..bütün arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum ... resimler gelir bu gün abi biraz daha bekleyelim... :D

doğan
05.Temmuz.2007, 16:32
Doğan ne iş kolay gelsin bölücülük ha, demek yavaştan ekibi tamamlayıp sonra gezeceksiniz. Admin Alper duyuyorsun değilmi.
Hani dün akşam toplandınız hiç resim yokmu. Tayfun yemek yedi sizler seyrettiniz hepsi o kadar mı, bari onun resmini çekseydinizi hepsi bu diye. Ohoooooooooooooo nerde bizim eski Bakırköy buluşmaları. Neyse bu ilk di artık haftaya canlanır daha sonra da resimler gelir, sabredeceğiz anlaşılan.
mehmet abi benimki bölücülük değil. bursaya gitmeye niyetlenen birilerini caydırmak için çapkınlık ekibi kuruyoduk. yoksa başka niyetimiz yok. istersen sende gel ekibe :mrgreen: :mrgreen:

moonchild
05.Temmuz.2007, 18:03
mehmet abi benimki bölücülük değil. bursaya gitmeye niyetlenen birilerini caydırmak için çapkınlık ekibi kuruyoduk. yoksa başka niyetimiz yok. istersen sende gel ekibe :mrgreen: :mrgreen:

"Kuruyoduk" ne demek abicim??? Kurduk bile, Bursa'dakiler derdine yansın!!! :P

BULL
05.Temmuz.2007, 21:18
hiiişşşşş boşverin olm çapkınlığı falan
kızında kalbine indirmeyin zaten üzgün üzgün gidiyo zavallıcık :oops:
biz en iyisi yemek imha ekibi kuralım Serhat :mrgreen: :evil:
imha edeceğimiz yiyecek listesini hazırlayalım
yeri nerdeyse gidip imha edelim :twisted:

agresus
05.Temmuz.2007, 21:27
Alla Allaaaaaa...yahu 10 gün bilemedin 15 giremedik siteye neler olmuşş yaww....... kız chopellim deli yüreğim, uzunum kızanım nereye gidiyon????... niye gidiyon???...

doğan
06.Temmuz.2007, 14:13
hiiişşşşş boşverin olm çapkınlığı falan
kızında kalbine indirmeyin zaten üzgün üzgün gidiyo zavallıcık :oops:
biz en iyisi yemek imha ekibi kuralım Serhat :mrgreen: :evil:
imha edeceğimiz yiyecek listesini hazırlayalım
yeri nerdeyse gidip imha edelim :twisted:
bülent abi o ekibede yazmayı unutmayın beni. her nekadar göstermesemde alt yapı sağlam :)

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 14:58
Biri yemekmi dedi yazın kardeşim benide

Tayfun
06.Temmuz.2007, 20:05

Abijim aç zabıta oynarmı heç :P karnımızı doyuralım dedik keyifle 2 lafın belini kırarız dedik daha yemeği bitirmeden bebek bebek diye tutturdu millet, alacam oyuncakçıdan 40 tane bebek bakalım ne oljak soora :) Valla padişah koltuğumu uzun yolda kiralıyorum 100 ytl cik :)

aslanburclu
06.Temmuz.2007, 20:25

Abijim aç zabıta oynarmı heç :P karnımızı doyuralım dedik keyifle 2 lafın belini kırarız dedik daha yemeği bitirmeden bebek bebek diye tutturdu millet, alacam oyuncakçıdan 40 tane bebek bakalım ne oljak soora :) Valla padişah koltuğumu uzun yolda kiralıyorum 100 ytl cik :)

koçum o bebek bebek diye yengeye diyoda bizde anlamıyoz ..gidikurtta ama sen anladın demi şimdi

Tayfun
06.Temmuz.2007, 20:26
Hobaaaaaaaaa hahahahahaha, gurup içi 2. kanal parolalı konuşma, way beeeeeeeeeeeeeeeeee dibim düştü resmen :D

yenikoylu_ua
06.Temmuz.2007, 21:27
eeeeeeeeeeeeeeee aşk böyle bişi

inci
06.Temmuz.2007, 21:59
Resimler nerdeee?

doğan
06.Temmuz.2007, 23:35
Resimler nerdeee?
seda'nın analog makinayla çektiklerini beklersek önümüzdeki ay görürüz hocam :D gene en çok resim adminde vardır..

yenikoylu_ua
07.Temmuz.2007, 01:03
Yokyok biz bursaya gidip bakıcaz resimlere

sancezz
08.Temmuz.2007, 20:13
herkeze ıyıaksamlar boyle bır sıte oldugunu bılmek cok mutlu ettı benı ızın verırsenız aranıza gırmek ısterım bu dostluklar hıc bıtmesın :cheesy:

CapiTan QusDo
08.Temmuz.2007, 21:27
HERKESE :lol: selams allahın izniyle Dün sabahki ehliyet sınavım güzel geçti İnşanlah iyi puanlarla EHLİYETE kavuşurum ondan sonra dabi Bende rahata kavuşucam

bUNDAKİ SONRAKİ GEZİLERE :tr: :) :) BENDE GELMEYE ADAY OLMAYI İSTİYORUM ;) SİZLERLE BERABER OLMAK Bİ KUŞ SÜRÜSÜYLE BERABER OLMAG GİDİ :D AĞUSTOS 5 ŞİNDE DİREKSİYONDADA GİDDİMMİ ONDAN SONRA SERTEFİKAYIDA ALDIMMI DOĞRU KARAKOLA EHİYETE TABİ BU EYLÜL AYINDA RAMAZANIN 26 17 SİNE FİLAN GELİYO YANİ EPEY SİZLEYİS ARTIK BUNDAN SONRA :D EUHEUHEUEHU

hADİ HAYIRLISI BAKALIM :)

chopell
10.Temmuz.2007, 16:41
kısa bir tatilin ardından, bursadayım.. :(
bugün sözleşmemi yaptım, yarın çalışmaya başlıyorum, hayırlara vesile olur inşallah..
artık hayat burda devam edecek.. :| ama sık sık geleceğim istanbula..
o güzel geceden sonra yazamadım size.. çok teşekkür ederim..
bursaya yolu düşenleri beklerim her zaman.. sinan abicim sen de çok sağol.. selamlar..
şimdiden çok ösledim hepinizi.. :cry:

bu arada çapkınlık turlarınız nasıl gidiyo.. :P :-1:

moonchild
10.Temmuz.2007, 16:47
bugün sözleşmemi yaptım, yarın çalışmaya başlıyorum, hayırlara vesile olur inşallah..
bursaya yolu düşenleri beklerim her zaman.. sinan abicim sen de çok sağol.. selamlar..

"Ve o günden sonra hayatı bir daha hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktı..."

İlginç bir cümle! Romanlarda falan geçer bazen ve hani okuyup geçeriz! Kabulleniriz roman kahramanının hayatının bir daha hiç eskisi gibi olmayacağını! Kolay olur bizim için... Ama o roman kahramanı bizsek eğer? Daha doğru bir ifadeyle, hayatımızın bir daha hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağını hissettiğimiz zaman ne olur? Hisseder miyiz? Ya da hayat bu kırılmayı gözümüze sokar mı? Bunu hissettiğimiz zaman gerçekten de hayatımız bir daha hiç eskisi gibi olmayacak mıdır? Yoksa bu bir yanılsama mıdır?

Valla bilemedim... Bilen varsa lütfen paylaşsın!

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 17:00

pardon sizbizim turlarımızı nerden biliyosunuz sizinle daha evvel tanışmışmıydık yoksa cumartesi cazgırda otururken Doğan arkadaşımızın yanına gelen kızıl saçlı bayanmısınız ne tesadüf burdada varsınız

moonchild
10.Temmuz.2007, 17:14
Öhömmmm!! Abi naaptın yaaaa!! Daha ilk günden! :lol: :lol: :lol:

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 17:21
Ben zamanında uyarmıştım beni hiç dinlemedi akarız alemlere dediydim

moonchild
10.Temmuz.2007, 17:25
Doğru diyosun!! Hakettiiiii hakettiiiii!!!

gidikurt
10.Temmuz.2007, 17:27
Sedacım sen merak etme ben varken onlar çapkınlık yapamaz :lol: :lol: :lol: :lol:

Ben sana havadisleri bir bir özelden anlatıcam tatlım SEN SIKMA CANINI :cheesy:

moonchild
10.Temmuz.2007, 17:29
Yawww herkesi anladım da, ben niye yapamıyorum!! Alla allaa!

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 17:31
Kimsenin ruhu duymaz diceklerki duyarız eğer duyuyo olsalardı dun akşamdan dolayı burası çalkalanırdı dimi demekki duymazlar

gidikurt
10.Temmuz.2007, 17:34
BİZDE RESİM ÇOKTA ATMAYA VAKİT YOK :lol:
Sabırlı olun biiiirazzzz 8) :D

moonchild
10.Temmuz.2007, 17:37
Kimsenin ruhu duymaz diceklerki duyarız eğer duyuyo olsalardı dun akşamdan dolayı burası çalkalanırdı dimi demekki duymazlar

Dün akşam çapkınlık yapıldı ve benim haberim mi yok??? :x

gidikurt
10.Temmuz.2007, 17:52
Yapabilen çapkınlık yapsın arkadaşlar bu ne böyle ya sedanın bursaya gitmesinimi beklediniz allah allah :D diycem başka bişey demiycem
takılın kafanıza göre :lol:

moonchild
10.Temmuz.2007, 18:00
Evet hepimiz bu kutlu günü bekliyoduk çapkınlık yapmak için!!! :D :D :D

doğan
10.Temmuz.2007, 18:44
Evet hepimiz bu kutlu günü bekliyoduk çapkınlık yapmak için!!! :D :D :D
herkesi ben ayartıyomuşum izlenimi olmasın arkadaşlar. hadi serhatım tek tabanca. ama yengelerin hedefi haline gelmeyelim sonra.

gidikurt
10.Temmuz.2007, 18:46
:lol:

yenikoylu_ua
10.Temmuz.2007, 19:07
Bişi olmaz kardeşim bizi bilen bilir

cemcem
10.Temmuz.2007, 21:04
Doğan, Ebru muydu ne o kiz gene sordu seni. En son Yesilkoye felan gitmissiniz ama telefonlarina cevap vermiyormussun ayip olm kiza, yapma bole seyler ha baska bulduysan da haberim olsun ;-)

doğan
10.Temmuz.2007, 21:39
Doğan, Ebru muydu ne o kiz gene sordu seni. En son Yesilkoye felan gitmissiniz ama telefonlarina cevap vermiyormussun ayip olm kiza, yapma bole seyler ha baska bulduysan da haberim olsun ;-)
wayy cemcem im sen de haa!! ama dikkat et sen benden daha tehlikeli durumdasın :) ehh elbet nişanlın bi gün bi geziye katılır. o z amn görürüm ben seni. motojunior mehmet usta zaten dünden gönüllü :D yakarız askerliğini valla :evil: :evil: :cheesy:

handojoe
10.Temmuz.2007, 22:34

"Ve o günden sonra hayatı bir daha hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktı..."

İlginç bir cümle! Romanlarda falan geçer bazen ve hani okuyup geçeriz! Kabulleniriz roman kahramanının hayatının bir daha hiç eskisi gibi olmayacağını! Kolay olur bizim için... Ama o roman kahramanı bizsek eğer? Daha doğru bir ifadeyle, hayatımızın bir daha hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağını hissettiğimiz zaman ne olur? Hisseder miyiz? Ya da hayat bu kırılmayı gözümüze sokar mı? Bunu hissettiğimiz zaman gerçekten de hayatımız bir daha hiç eskisi gibi olmayacak mıdır? Yoksa bu bir yanılsama mıdır?

Valla bilemedim... Bilen varsa lütfen paylaşsın!

MOONCHİLD dostum; hayat niye eskisi gibi olsunki buna gerek mi var.

hayat acı tatlı yaşanır belleklerde zamanla silinir eskiyi anmak HANDO'NUN tarzı değil.

yaşananlar bir tecrübe olarak kayıtlara geçer ve arşivlere kaldırılır.

ihtiyaç duyulduğunda beyin inanılmaz bir hızla dosyayı geri çağırır.

bu döngü böyle sürüp gider.

HANDO düşündüde yazdı... :)

inci
11.Temmuz.2007, 00:11
HANDO ,
MAŞALLAH bilgisayar gibisin.. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :D

ÇeLeBi MuRaT
11.Temmuz.2007, 00:59
Bre Delikanlı motorcunun kitabında çapkınlık yazmaz.... :happy:

Çelebi Söyledi :mrgreen:

speedygonzales
12.Temmuz.2007, 08:47

Sevgili Seda ! Yeni çalışma hayatında başına hiç terslik gelmesin ! İşlerin hep rast gitsin ! En kısa zamanda Bursa'ya alışman dileğiyle... :cheesy:

yenikoylu_ua
12.Temmuz.2007, 14:33

Sevgili Seda ! Yeni çalışma hayatında başına hiç terslik gelmesin ! İşlerin hep rast gitsin ! En kısa zamanda Bursa'ya alışman dileğiyle... :cheesy:

Son temenni öle olmucaktı spidi kardeşim bak ''Yeni çalışma hayatında başına hiç terslik gelmesin ! İşlerin hep rast gitsin ! En kısa zamanda İstanbuldan çok daha iyi olanaklarla teklif alırsın Bursaya alışmaya çalışmadan geri dönersin.Sevdiklerin ve seni sevenler yolunu gözler''

chopell
12.Temmuz.2007, 19:53
:cry: ya çok hisleniyorum.. yapmayın.. :cry:
cidden ösledim çok..
speedy güzel temenni için teşekkür ederim, fekat dün başıma gelenler (ilk günümdü) şaka gibiydi.. felaket..

neyse pişman olmak için erken sanıyorum.. ya da artık çok geç.. :(

gelelim çapkınlık olayınaaa..

değişik artçılara motorlarınız alışık olmadığından; yemini suyunu verseniz dahi, sizi fena halde yolda bırakabilir demir atlarınız.. :mrgreen:
haberiniz olsun.. :evil:
ee ilahi adalet denen bişi var di mi ya.. :twisted:

yenikoylu_ua
12.Temmuz.2007, 19:56
Hiçbi şeyide kaçırmıyon bakıyorum ama at sadece mızmızlandı yolda bırakmadı. :P :P :P :P :P

ToMCaT
12.Temmuz.2007, 20:13

yeni işinde ve şehrinde başarılar dilerim seda... senin için hayırlı olur inşallah.

artık bize de yaklaştın bu taraflara yolun düşer se haberimiz olsun

aslanburclu
12.Temmuz.2007, 20:20
seda bacımız kardeşimiz hayırlı olsun yeni işin allah muaffak etsin inşallah başarılı ve hissettirmeden iğne vuran bi hemşire olursun inşallaaaaaaaahhhhh.. :P :P

ha bide senin söylediğin 1 melek kafe bulunamadı taksimde senin yerine fırçayı garibim doğanım yedi dün akşam yeşilköyde üstüne bide motoru bozuldu çocuğa bi geçmiş olsun de bari :P

chopell
12.Temmuz.2007, 23:04
çok teşekkür ederim tomcat.. sevdim eskişehiri sayenizde gelirim.. siz de gelirsiniz..

aslanburçlu; çok teşekkürler dilekleriniz için.. ama beni bu yaştan sonra hemşire yapmazlar.. zor olur yane.. mesleğimde devam edeyim..

bimelek cafe; istiklal cd. mis sk. sağ tarafta kaçak çay cafenin üstü..

cemcem
12.Temmuz.2007, 23:11
Seda ben pazar Bursada olcam ve buyuk ihtimal heykelde vaktin varsa bir cay ismarlarsin artik o kadar gelmisiz demi, (hem Doğan'in yedigi naneleri anlatirim bir bir dimi Doğan)

Tayfun
12.Temmuz.2007, 23:17
Hobaaaaa müzevir müzeyyen seni, seninkileri kim anlatsın cemcim, eskişehirde az daha fırça yiyodun telefonda tabi yanında benim gibi çekici ve ince sesli biri vardı demi :D

cemcem
12.Temmuz.2007, 23:19
Lan olm sizin yuzunuzden bulusmalara giderken mutlaka bir firca yiyorum, yaktiniz basimi, hele o mehmet usta ile dogan yok mu intikammm intikammm

Tayfun
12.Temmuz.2007, 23:24
Uğraşamazsın bizimle, voltranı oluşturur gene alt ederiz seni :P

chopell
12.Temmuz.2007, 23:27
hoşgelirsin..
saat kaçta heykelde olacağını söyle, ayarlar gelirim ben..

bak hele.. :scared: merak ettim şu naneleri iyice.. :x

cemcem
12.Temmuz.2007, 23:29
sabahtan aksama kadar bursadayim hic farketmez saati dakikasi...

Simdi dustun ocagima Doğan - Nıııaaaahahahhaaa (erol tas gulusu)

chopell
12.Temmuz.2007, 23:36
haberleşiriz o zaman.. görüşürüz..

tayfun sen de uzman olarak destek mi oluyosun bu işlere..:-1:
korkarım voltranın bel kemiğisin.. :P

doğan
12.Temmuz.2007, 23:37
sabahtan aksama kadar bursadayim hic farketmez saati dakikasi...

Simdi dustun ocagima Doğan - Nıııaaaahahahhaaa (erol tas gulusu)
kardeşim belamısın sen :D en sonunda ikimizin birden başı yanacak. o olacak yani. hem ben malzeme topluyorum şu anda senin hakkında tikkatli ol yani. fırtına öncesi sessizlikk ahahahhaa ( nuri alço gülüşüü) :lol: :lol: :lol:

chopell
12.Temmuz.2007, 23:40
doğan?? ( elim belimde duruyo şu an..) :twisted: neler oluyor oralarda..:scared:
senden mi dinleyeyim.. pazar gününü mü bekleyeyim.. :|

cemcem
12.Temmuz.2007, 23:40
valla bilemicem dun aksam yesilkoye geldigin kizdan bahsetmedim bile daha (hayhayhay - kimin gulusu bulamadim)

doğan
12.Temmuz.2007, 23:45
cem cem sen şu çınarcık maceralarınızı anlatıyodun ya. valla yenge nasıl izin veriyor anlamadım sana. valla iyi cesaret . aaa yoksa bilmiyomu :scared:
yada yanlışmı biliyorrr :lol:

cemcem
12.Temmuz.2007, 23:47
evet ne diyorduk, dun dogan yanniz gelmis oyle masum mulayim bir hali vardi ki, sanki seda yok diye ici parcalaniyordu ehömm evet cok iyi bir insan Doğan, valla bak

yenikoylu_ua
12.Temmuz.2007, 23:48
U dönüşmü yokyok Cem delikanlı çocuktur yapmaz öle şeyler

Doğan sihirli kelimeler neydi tam okuyamadımda

doğan
12.Temmuz.2007, 23:49
yok canım dedim ben zaten. cem yapmaz öyle şey. akıllı uslu efendi adamdır. :cheesy: taktir ederim herzaman kendisini :lol:

chopell
12.Temmuz.2007, 23:49
aa cem..
:twisted: :o :scared: :evil:

cemcem
12.Temmuz.2007, 23:52
Şimdi söyle oluyo evet ehöm şey Kubilay abi biz bodrumda nerde şey yapiyorduk evet Doğan ben de seni cok severim biliyorsun, kanka diyebilirmiyim sana, hnmpff

yenikoylu_ua
12.Temmuz.2007, 23:53
Ablacım nasılsın ya şaka maka hayırlı olsun yeni işin mutlu ol inşallah

doğan
12.Temmuz.2007, 23:53
Şimdi söyle oluyo evet ehöm şey Kubilay abi biz bodrumda nerde şey yapiyorduk evet Doğan ben de seni cok severim biliyorsun, kanka diyebilirmiyim sana, hnmpff
ölümüne kankayızz :mrgreen:

chopell
12.Temmuz.2007, 23:55
yapma be cem durum o kadar vahim galiba..:shock: neyse üstüne gelmeyeyim.. ama naneler ne olacak :P

yenikoylu_ua
12.Temmuz.2007, 23:57

Gel kardeşim istediğin yerde şey ederiz

cemcem
13.Temmuz.2007, 00:01
yok be Seda işin şakası ama intikamımı almış değilim henuz o ayri konu, yaktiniz olm beni Mehmet usta ve Doğan ikilisi üstüne bir de Tayfun kız sesiyle katışınca telefon konuşmasına doğal olarak Öznur biraz işkillendi, onun haricinde ben biliyorum yapacagimi...

Ben seni aricam abi, biz direkt gümbet e gidiyoruz orda bir yerde buluşuruz artikin hafta içi

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 00:03
Ok kardeşim beklerimtelefonunuzu

speedygonzales
13.Temmuz.2007, 08:57
SEDA kardeş ! Bırak bu dansözleri ! Ben Çınarcık ları da , Yeşilköy'leri de biliyorum ve geri adım atmam !
Doğan'ı da Cemcem'İ de severim ama olma ki kardeşim ! Ayıp diil mi? Bakın bana, mülayim ve gayet masum bir hayat yaşıyorum !
Hem bende yanlış olmaz , neyse o , yok U ymuş, Ü ymüş yok !
Yapmayın ama böle şeylerr..... :wink:

cemcem
13.Temmuz.2007, 13:56
Speedy, peki bunu sen istedin Meltem'le bir konussam iyi olacak sanirim ne dersin?

doğan
13.Temmuz.2007, 14:13
ben bu olayın sonunu hiç hayırlı görmüyorum ama du bakalım :D

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 14:30
Ne meltemi cem ya spidiyle eskişehire gelen bayanın adı Betül değilmiydi

moonchild
13.Temmuz.2007, 14:31
Abi ortalığı çok karıştırmayın valla sakatlık çıkıcak lan!! Hüüyoooop!! Kendinize gelin :D :D :D
Ama sanırım ben devam edebilirim! Herkesin başı yanar, bana bişeycikler olmaz!!

Geçen Doğan'ı gördüm yanında esmer bi ablayla!! Pek samimiydiler!
Ertesi gün Cem'i gördüm motorla.. Artçısı vardı, yan yana durduk ışıklarda! Aaaa bi baktım ben bu artçıyı tanımıyorum!! Yeni artçın hayırlı olsun dedim gazladım...
Zipidi'yi gördüm haftasonu Çınarcık Kale Club'da... Bardan 3 bira alıyodu! "Ne iş abi?" dedim... Sorma yaaa hatunlar pişti oldu, 5 dakka biriyle 10 dakka ötekiyle takılıyorum, aman çaktırma dedi beni Meltem'in yanına gönderdi az muhabbet et de vakit kazandır bana diye...
Ondan sonra Kubilay abiye uğradım bi çay içiyim diye... Aaa bi baktım odasında biri var "samimi" bir toplantı havası vardı, rahatsız etmedim çıktım gittim...
Sonraaaaa... Hah! Evet! Admin Alper'i gördüm orduevinde! First lady yok mu dedim, "Yok bu second lady" çaktırma dedi, ortamdan hemen uzaklaştım kan kokusu kesif bir hal aldığı için...
Sonra MotoJunior Mehmet abime bi uğradım benim çocuğa bi bakılsın diye.. Dükkanın kapı kitli! Burhan usta da önünde oturuyodu dükkanın! Yahu nerde Mehmet abi dedim... Valla Serratım bi telefon geldi, atladı motora koptu gitti Kaşıbeyaz'a, sanırım randevusu vardı! Süslendi püslendi falan dedi.. Abooo dedim, başka bişey diyemedim!!

Gördüğünüz gibi hepiniz takiptesiniz!! Ayağınızı denk alın!! :D :D :D :D

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 14:38
Abicim sen hiç çalışmıyonmu iş güç yok herhalde bol bol gezdiğine göre ama öle heryerde açık verme yakarsın bizi

moonchild
13.Temmuz.2007, 14:45
Yok abi ben hem çalışıyorum hem takip ediyorum!! Ama hayırlısıyla bu akşam tatilime de çıkıyorum! Bir hafta rahatsınız, sonra tekrar nefesimi ensenizde hissedeceksiniz!!! nihuhhahahahahaaaa!! (Moonchild gülüşü)

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 14:47
Bende gidiyodum rahat olmaka için bi hafta erteleyim iki haftamı rahat edeyim acaba

Şaka şaka netarafa gidiyorsun

moonchild
13.Temmuz.2007, 14:48
Abi yıllar sonra ilk kez Ege'den vazgeçtik Akdeniz'e gidiyoruz.. Kemer denen biyer varmış, bi de biz görelim dedik!!

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 14:52
İyi seçim birkaç kez gitmiştim denizi biraz sıcak olur egeye göre ama oralarında tadına bakmak lazım yoksa egenin serin sularının kıymeti nasıl anlaşılır

okan
13.Temmuz.2007, 14:53
kemeri tek geçerim..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: off offffff....dili olsada konuşsaa.... :lol:

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 14:55
Kimin dili Okan ben yanlışmı algıladım

moonchild
13.Temmuz.2007, 14:55
Yapma yawwww!! İyi bari sevindim! Ben biraz fazla Ege'ciyim! Akdeniz'e hiç sıcak bakmam genelde ama böle alkış tutuluyosa iyi olmuş oraya karar verdiğimiz!!

Ama şimdi nereye gitsek de şöööyle 3 motor, yollara düşüp gezmenin zevkini alamayacağım ona yanarım! Araba bi yavan geliyo şimdi :D

okan
13.Temmuz.2007, 14:57
Kimin dili Okan ben yanlışmı algıladımyolların kaldırımların...felan işte .. şşşş...kubilayım...

moonchild
13.Temmuz.2007, 14:58
Abi bu topic neden dönüyo dolaşıyo ince mevzulara geliyo :D :D :D

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 14:58
Tamam canım ben yanlış anlamışım :P :P :P :P :P :P :P

okan
13.Temmuz.2007, 14:59
en son rakı balığa dönecek . bak gör.. huahuahahah.. :lol:

moonchild
Rakı balığa dönerse çok iyi valla!! Rakı şişesinde balık olmayalım da :D

yenikoylu_ua
Bu topigin genlerinde var bişi

moonchild
13.Temmuz.2007, 15:02
Bu topigin genlerinde var bişi

O zaman abi bu topiğin gen haritasını çıkaralım.. Hangi gense bu onu da aradan çekip alalım!! Valla korkuyorum, birisinde patlayacak :evil:

okan
13.Temmuz.2007, 15:02
dönüyo işte .. bah... ahan da döndü bilem....canım rakı çekti.. bu akşam şölle güsel bi balık yaptırim yakakent limanda...ufşşş....

moonchild
13.Temmuz.2007, 15:03
Oyyyy Okan abi aklımı aldın şimdi!! Bütün gece direksiyon sallicaz! Girme kanıma!!

okan
13.Temmuz.2007, 15:04
Oyyyy Okan abi aklımı aldın şimdi!! Bütün gece direksiyon sallicaz! Girme kanıma!!valla ben kederimden içeceemm.. hanımla çocuğu bu akşam istanbula gönderiyom.. :( :( 1 hafta yanlızım.... :evil: :( sabbahlara kadar samsun benim artıkın... :lol: :lol: :lol:

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 15:05
Vay be benim yerimede iç ben zaten fazla içmem ama muhabbeti severim içki masasında

moonchild
13.Temmuz.2007, 15:06
Buyur!! Bak sen de bekar kaldın, topic yine dönecek ince mevzulara!! Şimdi oralardan biri yarın öbür gün yazacak buraya Okan'ı gördüm şu mekandydı falan diye!! Valla korkmaya başladım :D

okan
13.Temmuz.2007, 15:07
biz karda yürür izimizi belli etmeyis.... :lol: :lol: :lol: gören olsada bu topiğe zaten girmes.... hehehe....burdan rahatım yanii... :lol: :lol:

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 15:07
Öle yalanıda kimse yemez bu saatten sona Okan+Fatih+geceler :twisted:

Yenge duy sesimizi vazgeççççççççççççççççççççççç

moonchild
13.Temmuz.2007, 15:08
Ha öyle miiii?? Bak illa beni izinde çalıştıracaksın yani :) Bizim teşkilatın Samsun şubesine haber salayım da şöle resimli mesimli bi takibe alalım seni :P

okan
13.Temmuz.2007, 15:08
Öle yalanıda kimse yemez bu saatten sona Okan+Fatih+geceler :twisted:

Yenge duy sesimizi vazgeçççççççççççççççççççççççşşşşşşş... kubilayım yağız delikanlım.... bozma işi...... :scared:

speedygonzales
13.Temmuz.2007, 15:09
Ulan MSN ' e çevirdiniz forumu ha !

moonchild
13.Temmuz.2007, 15:11
Ulan MSN ' e çevirdiniz forumu ha !

Ben de tam onu dicektim!! Ama güzel değil mi Zipidim?? Böyle bi sineji yakaladık :P :P :P

cemcem
13.Temmuz.2007, 15:11
Vallah Serhat senin de adini Gürbüzle cikartirim omur billah temizleyemezsin o lekeyi, tabi diger site sakinler bilmiyor senin Cinarcikta Gürbüz bey le olan yakinlasmani şşşş ;-)

speedygonzales
13.Temmuz.2007, 15:12
Aaaa evettttttttttttt !
:lol: :mrgreen: :mrgreen: :scared: :scared: ahahahahhahaha
Nası yanaştılar dimi birbirlerine?????

moonchild
13.Temmuz.2007, 15:13
Vallah Serhat senin de adini Gürbüzle cikartirim omur billah temizleyemezsin o lekeyi, tabi diger site sakinler bilmiyor senin Cinarcikta Gürbüz bey le olan yakinlasmani şşşş ;-)

Pırrrrrrrrrahhhaaaaaa!!!! GÜRBÜÜÜÜÜÜÜÜÜZZZZ!! HASTASIYIIIIIIIIZZZZ!! Gürbüz'ü getirin bana!!!!

Adım çıkacaksa Gürbüz gibi yağız delikanlıyla çıksın kardeşim!!! :D :D :D

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 15:16
Gürbüzmü oda kim olaki

moonchild
13.Temmuz.2007, 15:18
Gürbüz Çınarcık sahillerinin aranan simasıdır! Azıcık kırıtkan bir arkadaş olmasına rağmen, çok delikanlı çocuktur! Gerek sesi, gerekse fiziğiyle sanatında doruğa çıkmış bir ses sanatçısıdır!!

okan
13.Temmuz.2007, 15:19
harbiden msn oldu ....ehehehehee....spidide online oldu... ohhhh.. allah kurtarsın... :lol: :lol: :P :P :P

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 15:24
valla doğru diyonuz ama muhabbet güzel gidiyo.............Ney spidimi online oldu gelsin gelsin herkez gelsin

moonchild
13.Temmuz.2007, 15:41
Özür dileyerek msn tadındaki bu yazışmalardan çekilmek durumundayım. Zira 1 hafta şirketi terk etmek öncesindeki ve sonrasındaki günlerde ciddi bir kalabalığa sebep oluyor! Toparlamam gereken şeyler var, ve her an yenileri ekleniyor! Sizlere sevgilerimi sunarken, 1 hafta boyunca görüşemeyecek olmanın verdiği burukluğu da kalbimin en derin köşesinde saklıyorum!! Puhahahaha!! Rüzgarınız bol, farınız ve yolunuz açık olsun!!

yenikoylu_ua
13.Temmuz.2007, 15:48
hayırlı yolculuklar iyi eylenceler kardeşim

KIZILELMA
17.Temmuz.2007, 11:23
Arkadaşlar konu başlığı tamamlanan geziler ve resimleri ama bir tek resim yok doğrumuyum?