PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lastik sorunu

Birkan
03.Temmuz.2007, 18:16
Arkadaşlar ben regalin lastiklerinden hiç memnun değilim. Yağmurda çok kayıyor. Dışarı çıkmaya çekiniyorum. Bu sebepten kaza yapıyordum az kalsın. Lastiklerini değiştiren varmı. Yağmur lastiği gibi bir lastik bulabilirmiyiz acaba.

carvalho
03.Temmuz.2007, 18:43
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=27-lastiklerimiz-.html
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=592&postdays=0&postorder=asc&start=15
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=869

Sevgili birkan, Lastik konusu enine boyuna yukarıda verdiğim linlerde sorgulandı, değerlendirildi. Bir oku istersen, işine yarayacak bilgiler bulacağına eminim. Özellikle son linkteki Lunatic ve emrahküçükgirgin'in yorumlarına yoğunlaşmanı tavsiye ederim.

Ben motorun orijinal lastiği olan "kenda" dan memnun olmadığım için 1.600 km'de değiştirmiştim. Şu anki lastiklerim Metzeller. Yağmurda da kullandım, hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Herşey uygun sürüşte bitiyor tabii ama iyi bir lastiğin de bunu desteklemesi gerekir...

okan
03.Temmuz.2007, 19:09
Önce tikine durabilmeyi öörenecen dimi selçuğum carvalhom... :lol:

carvalho
03.Temmuz.2007, 19:17
Aynen ben de öyle demek istemiştim toprağım...
Tosya dönüşü Samsun'da fasıl ayarlıyorsun değil mi???

okan
03.Temmuz.2007, 19:19
FASIL KÖPEEN OLSUN DA YAZ GÜNÜ NERDE BULACASS ONU DÜŞÜNÜYOM.....AMA HALLEDERİS SEN GEL GERİSİNİ MERAK ETME.... :cheesy:

aslanburclu
03.Temmuz.2007, 19:37
arkadaşın sorusu yine rakı ve fasıl moduna girdi

iakyurek
04.Temmuz.2007, 00:06
FASIL KÖPEEN OLSUN DA YAZ GÜNÜ NERDE BULACASS ONU DÜŞÜNÜYOM.....AMA HALLEDERİS SEN GEL GERİSİNİ MERAK ETME.... :cheesy:

ahandaaa okanım canım ciğerim, süpersonik kardeşim ne der senin parmakların öööle. amanda aman :D :mrgreen: :mrgreen:
oy oy oy fasıl dendi miiii iş biter. Yaşar baba söylemiş laf söylemek düşmez bize :cheesy:

okan
04.Temmuz.2007, 00:45
yavv akyüreğim çadırda üşüyenim....adam aaazıyla sööllüyo.. bizede bi ayar yapmak farz oldu .. kim gelirse gelsin başımızın üzerinde yeri var...helede topraaaam geliyo ki .. fasılın kralını kaçırmıştı zaten yaralı güvercinim benim.... :lol: akrabalarından ayrılamamıştı.. :lol: şimdi ona bi yaz muhabbeti yaparız artıkın....

la yaziim yaziim geri aliim .. kafam iii.. klavyeyi tutturamiimm.... :P :lol: :mrgreen: :cry:

iakyurek
04.Temmuz.2007, 00:51
eywallah kardeşim...tosyaya gelmek için her türlü organizasyonu yapıyorum . inşallah daha fazla beraber olacam sizlerle.
emre moto izin verirse tabe :P :P

emrahss
04.Temmuz.2007, 09:08
yavv akyüreğim çadırda üşüyenim....adam aaazıyla sööllüyo.. bizede bi ayar yapmak farz oldu .. kim gelirse gelsin başımızın üzerinde yeri var...helede topraaaam geliyo ki .. fasılın kralını kaçırmıştı zaten yaralı güvercinim benim.... :lol: akrabalarından ayrılamamıştı.. :lol: şimdi ona bi yaz muhabbeti yaparız artıkın....

la yaziim yaziim geri aliim .. kafam iii.. klavyeyi tutturamiimm.... :P :lol: :mrgreen: :cry:

Sarhoşken yazmasana kardeşim... Ciddiye al siteyi. Adamı hasta etme :duvar: Motoru da bi satcam bi satmıcam :evil: Ayar etme adamı, gelmiim oraya :twisted:

okan
04.Temmuz.2007, 09:22
VIŞŞŞŞŞŞ...... emrah komtanıımmmm....naapim yavv yaz geldimi biri ordan çaarıyo biri burdan çaarıyo.. her gece matiz geziyoss.... :lol: :lol: :lol:

Birkan
04.Temmuz.2007, 14:01
Sağolun arkadaşlar faydalı oldu. Bende değiştiricem sanırım en kısa sürede

carvalho
04.Temmuz.2007, 15:15
Sağolun arkadaşlar faydalı oldu. Bende değiştiricem sanırım en kısa sürede

Bence de doğru karar...

okan
11.Temmuz.2007, 20:17
ön lastiim gümledi yavvvv.. yumurta gibi oldu.... :( :( :( :( :( lastik havasını 14 dereceye düşürdüm mecburen.. lastik gelene kadar ölle biniyom.. bazende unutuyom basıyom gaza .. soora aklıma geliyo birden yavaşlıyom...